Anna Bell
Napisz do wróżki

708 588 502 kod 3
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Anna Bell -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Anna Bell bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 601
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Anna Bell

ostatnia aktywność
20.08.2017 (23:36)

O mnie

Wróżeniem zajmuje się od 15 roku życia. Interesuję się ezoteryką i psychiką osobowości człowieka. Pomagam rozwiązywać trudne sytuacje życiowe.Przesyłam również pozytywną energię,pomagam osiągać sukces i satysfakcję oraz odnajdywać drogę do szczęścia i miłości. Moje wróżby są sporządzane indywidualnie. Przekazuje dokładnie to, co pokażą karty.Nie sprzedaję marzeń. Ostrzegam przed zagrożeniem,wskazuję możliwości i drogę do szczęścia.Zaufali mi inni, zaufaj i Ty.Jestem tutaj by Ci pomóc.

Moja specjalność

Rozkład " CZAS NA MIŁOŚĆ"  Kiedy ktoś szuka partnera i czuje, że czas przestać iść przez życie pojedynkę, warto rozłożyć rozkład "Czas na miłość" by wiedzieć co los szykuje Ci w tej sprawie.

Rozkład "SOBIE PRZEZNACZENI" Kiedy już się z kimś spotykamy, odbyło się kilka randek i chcemy sprawdzić czy coś z tej znajomości wyjdzie zapraszam do rozkładu " Sobie przeznaczeni" Zamówienia mailowe lub rozmowy telefoniczne.

 

Promocje:

 E-Mail - analiza dowolnego problemu cena 25 zł SPRAWDŹ MNIE napisz klikając w kopertę mail

 

Artykuły

★ Dlaczego przyciągam niewłaściwych facetów?Dlaczego prześladuje mnie pech?Co zrobić by zagościło szczęście i miłość ?więcej....
 

★ Liczby w naszym życiu są od zawsze,ja bardzo lubię numerologię. Liczby nie tylko określają człowieka,ale też jego potencjał.więcej....

 

Informacje :

Zapraszam Ciebie  na kurs tarota online.Możesz się ze mną uczyć w dowolnie wybranym momencie bez dezorganizacji Twojego dnia.Poszczególne lekcje możesz przerabiać wielokrotnie a nawet do nich wracać kiedy tylko chcesz.Podczas całego kursu masz moją opiekę.Kurs kończy się weryfikacją Twoich umiejętności i dyplomem.

Kliknij i pobierz 1 lekcje GRATIS

 

 

 
 
 

 

Biznes
Numerologia
Karty cygańskie
Partnerstwo