Anna Bell
Napisz do wróżki

708 588 502 kod 3
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Anna Bell -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Anna Bell bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 601
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Anna Bell

ostatnia aktywność
23.02.2018 (00:22)

Kim jest Wróżka Anna Bell (Anne)?

Matką, żoną, kobietą, gospodynią domową, miłośniczką stylu prowansalskiego, z wykształcenia ekonomistą, bizneswoman a przede wszystkim wróżką oddaną swojemu klientowi. Jej życiowe motto brzmi „ Jestem Twoim przyjacielem. Zaufali mi inni, zaufaj mi i Ty”. Na rynku ezoterycznym istnieje już 10 lat, nie szuka poklasku medialnego,a przede wszystkim skupia się na pracy z klientem, jego problemami i pomocą mu. Chce by każdy człowiek był szczęśliwy, kocha świat, naturę i życie. Jej pradziadek był różdżkarzem, wiele predyspozycji jest u niej dziedziczna, resztę to efekt nieustanych szkoleń. 

Czym się zajmuje?

Opracowuje horoskopy dla gazet i platform internetowych, pisze tematyczne artykuły i wróżby z Kart Tarota, Cygańskich, Runicznych i Anielskich - praktykuje rytuały miłosne,numerologią klastyczną i tą bardziej skuteczną numerologia połączona z Tarotem. Odpowiada na pytania dotyczące wszystkich sfer życia, zajmuje się obszernie dziedziną miłości, finansów i zdrowia. Posiada szeroką wiedzę o prawie przyciągania. Uczy jak  Ty możesz sam przyciągnąć szczęście, musisz tylko wiedzieć jak to zrobić, z jej pomocą to Ci się uda. Proszę W PYTANIU do niej napisz swoje imię i datę urodzenia , jeśli pytasz o drugą osobę, podaj też jej imię i jeśli znasz datę urodzenia.

Opinie jej klientów mówią same za siebie 

☆☆☆☆☆☆ (2016-02-07 21:58:32) " Bardzo dużo faktów potrafi wyczytać  z kart. Pani Anne ma dar i dużą empatię ,los pytających jest dla niej ważny i stara się pomóc najlepiej. Gorąco polecam"

Odpowiedź na zakupiony E-mail udzielana zawsze w ciągu od 24 do 48 godzin.

 

Artykuły

 

★ Dlaczego przyciągam niewłaściwych facetów?Dlaczego prześladuje mnie pech?Co zrobić by zagościło szczęście i miłość ?więcej....

★ Liczby w naszym życiu są od zawsze,ja bardzo lubię numerologię. Liczby nie tylko określają człowieka,ale też jego potencjał.więcej....

 

 

 

 

 
 
 

 

Biznes
Numerologia
Karty cygańskie
Partnerstwo