Anna Bell
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 777 531 wew.1

SMS o treści : Alert -Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Anna Bell

ostatnia aktywność
04.12.2023 (17:16)

Zapraszam do osobistego spotkania w Warszawie. REZERWACJA  tel.501 018 884

Kim jest Wróżka Anna Bell?

 

Wróżka Anna Bell jest matką, żoną, kobietą, gospodynią domową, miłośniczką stylu prowansalskiego, z wykształcenia ekonomistą, bizneswoman a przede wszystkim wróżką oddaną swojemu klientowi. Jej życiowe motto brzmi „ Jestem Twoim przyjacielem. Zaufali mi inni, zaufaj mi i Ty”. Na rynku ezoterycznym istnieje już 10 lat, nie szuka poklasku medialnego,a przede wszystkim skupia się na pracy z klientem, jego problemami i pomocą mu. Chce by każdy człowiek był szczęśliwy, kocha świat, naturę i życie. Jej pradziadek był różdżkarzem, wiele predyspozycji jest u niej dziedziczna, resztę to efekt nieustanych szkoleń. 

Czym się zajmuje?

Opracowuje horoskopy dla gazet i platform internetowych, pisze tematyczne artykuły i wróżby z Kart Tarota, Cygańskich, Runicznych i Anielskich - praktykuje rytuały miłosne,numerologią klastyczną i tą bardziej skuteczną numerologia połączona z Tarotem. Odpowiada na pytania dotyczące wszystkich sfer życia, zajmuje się obszernie dziedziną miłości, finansów i zdrowia. Posiada szeroką wiedzę o prawie przyciągania. Uczy jak  Ty możesz sam przyciągnąć szczęście, musisz tylko wiedzieć jak to zrobić, z jej pomocą to Ci się uda. Proszę W PYTANIU do niej napisz swoje imię i datę urodzenia.

Oferta

 • Stoisz na rozstaju dróg, nie wiesz jakie masz w życiu możliwości, jaka jest różnica pomiędzy tym czego pragniesz a co możesz dostać, zapraszam do rozkładu ; "METAMORFOZA
 • Rozkład " CZAS NA MIŁOŚĆ" Kiedy ktoś szuka partnera i czuje, że czas przestać iść przez życie pojedynkę, warto rozłożyć rozkład "Czas na miłość" by wiedzieć co los szykuje Ci w tej sprawie.
 • Rozkład "SOBIE PRZEZNACZENI" Kiedy już się z kimś spotykamy, odbyło się kilka randek i chcemy sprawdzić czy coś z tej znajomości wyjdzie zapraszam do rozkładu " Sobie przeznaczeni".

Artykuły

★ Dlaczego przyciągam niewłaściwych facetów?Dlaczego prześladuje mnie pech?Co zrobić by zagościło szczęście i miłość ?więcej....

★ Liczby w naszym życiu są od zawsze,ja bardzo lubię numerologię. Liczby nie tylko określają człowieka,ale też jego potencjał.więcej....

Polityka Prywatności

Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w formularzu mailowym lub innej formie kontaktu w celu wykonania umowy- usługi. W każdej chwili zgodę możesz odwołać zażądać usunięcia swoich danych. Twoje dane są chronione zgodnie z ustawą i nieudostępniane firmom trzecim, ani nie wykorzystywane w celach marketingowych. Wróżę tylko osobą pełnoletnim. Nie biorę odpowiedzialności za Twoje życie po wykorzystaniu wskazówek z tarota.
                                                               Wróżka Anna Bell

Biznes
Numerologia
Karty cygańskie
Partnerstwo

3 opinie

 1. monikad 14 marca 2021 (20:31)

  Polecam, trafne diagnozy

 2. anonim 11 lipca 2021 (14:33)

  Wracam tu niezmiennie. Lubię z Panią czat. Polecam

 3. Koko 7 września 2021 (15:52)

  Wspaniała wróżka , wszystko się sprawdza.

Dodaj opinię