Co myśli o nas osoba, która wpadła nam w oko

Co myśli o nas osoba, która wpadła nam w oko

Rozkłady Kart Tarota

Na rynku wydawniczym są setki jak nie tysiące talii, to samo, jeśli chodzi o rozkłady Tarota, jest ich niezliczona ilość, jest wiele książek opisujących karty Tarota, w każdej po kilka przykładowych układów, są książki, które zawierają tylko i wyłącznie rozkłady Tarota dzięki temu Tarot może odpowiedzieć doświadczonej wróżce na każde pytanie, nawet to najbardziej banalne, czy skomplikowane, zadane przez klienta. Jeśli klient zada pytanie, do którego nie pasuje żaden układ kart, doświadczona wróżka, może stworzyć własny rozkład Tarota. Nie ma uniwersalnego rozkładu Tarota, są bardziej popularne lub mniej. Poniżej przedstawiam najczęściej stosowane w praktyce rozkłady Tarota.

1.Jak bardzo go zauroczyłaś? – Rozkład ten pomaga rozpoznać, czy osoba, którą jesteś zainteresowany w ogóle chciałaby się z Tobą spotkać na randce, czy zechce uczynić krok w Twoim kierunku, rozłożenie kart w tym rozkładzie pokaże, co myśli o nas osoba, która wpadła nam w oko, dowiemy się czy podoba się jej nasz wygląd, osobowość.

2. Czy on się jeszcze odezwie? W tym rozkładzie karty odpowiedzą jasno i wyraźnie na dręczące nas pytanie, dlaczego dana osoba zerwała z nami kontakt, dlaczego milczy, zobaczymy jej nastawienie do kontaktu, czy w ogóle tego chce, a także karty w tym ułożeniu odpowiedzą na najważniejsze pytanie, czy w ogóle się odezwie, a jeśli tak, czy kontakt, ze strony tej osoby przyniesie skutek, kolejne zdarzenia, czy będzie to jednak jednorazowy, impulsywny kontakt.

3. Czy jest to dla mnie odpowiednia osoba? Z praktyki często słyszę od klienta pytanie: Czy on/ ona jest dla mnie, czy do siebie pasujemy, czy będzie nam ze sobą dobrze, często w długotrwałej relacji, w której pojawią się deklaracje, ślub pada pytanie, czy będę z nim szczęśliwa? No i właśnie to rozłożenie kart pomoże odpowiedzieć na dręczące Cię pytanie.

4.Tajna kieszeń, czyli intencje partnera? Poznałaś kogoś, była między Wami pierwsza randka, a może nawet więcej niż jedna, kilka spotkań, telefony, i przychodzi moment, a Ciebie zaczyna dręczyć pytanie, czego on od mnie chce, jak widzi Waszą znajomość w przyszłości, czy coś już czuje, co myśli o Tobie, co pokazuje na zewnątrz a co w środku, właśnie w tym rozkładzie znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

5. Rozstanie, - rozstać się czy nie? Przychodzi taki moment, że nie jesteś szczęśliwy w związku, zastanawiasz się, czy rozstać z obecnym partnerką/em, czy może jednak lepiej zostać, może w związku się ułoży? W tej sytuacji najlepiej ułożyć karty według tego rozkładu, pomoże Ci on odpowiedzieć, jak Ty widzisz sytuację Waszego związku, czego w nim dla siebie pragniesz, a czego nie masz, dowiesz się, co jest za rozstaniem, a co przeciw, a także uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie, co jest dla Ciebie najlepsze, odejść czy zostać?

6. Tarot a ślub? Masz partnerkę/-era, łączą, łączą Was miesiące, lata, czujesz, że dla Ciebie to jest to, że możesz tworzyć z daną osobą przyszłość. No i pada pytanie, czy będzie ślub, on milczy, nic nie mówi, nie ma rozmów w tym kierunku, czasem bywają, ale nie wiesz czy w ogóle dojdzie do ślub, wtedy Tarot pomoże Ci odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Was samych, najpierw Tarot scharakteryzuje Waszą parę, odpowie na pytanie, co przemawia za ślubem, co jest przeciw, dowiesz się czy oboje tego chcecie, czy będziecie tego chcieli w przyszłości. Tarot pokaże też główną przeszkodę w drodze na ślubny kobierzec a także odpowie na Twoje najważniejsze pytanie: czy będzie ślub?

7.Przeznaczenie/ karma związku? Krótki rozkład, który pozwoli Ci odpowiedź na pytanie, czy dwoje ludzi będzie dopasowanych do siebie fizycznie, często w przypadku par, można zauważyć, czy jest jeszcze pożądanie wobec siebie, czy to pożądanie raczej dotyczy osób trzecich, dalej Tarot pokazuje psychiczne nastawienie, wspólną zdolność do radzenia sobie z problemami, zobaczymy zagrożenia dla związku, znajomości, a także jej przeznaczenie w danym momencie, dokąd zmierza.

8.Czy będziemy razem? - Przy rozpoznaniu nowej znajomości, typowy rozkład, dla osób, które dopiero, co się poznały. Tarot odpowie tutaj na pytanie, co wnosi w znajomość osoba, z którą chcemy być, czy jest nami zainteresowana, jaka jest jej obecna sytuacja życiowa, dowiemy się, co my możemy uczynić, czy powinniśmy na przykład zrobić pierwszy krok oraz dostaniemy odpowiedzi na najważniejsze pytania czy coś z tego będzie, i czy to będzie cos trwałego, czy zaledwie krótka przygoda.

9. Problemy w związku- typowy rozkład partnerski na relacje między mężem i żoną, mężczyzną i kobietą, ten układ pozwala przyjrzeć się temu, co się dzieje w obecnej relacji, co ją niszczy, o czym nie wiesz, czego nie chcesz wiedzieć, co można zrobić żeby ją naprawić, jaka jest Wasza obecna sytuacja, i jaka będzie w przyszłości.

10. Praca. Masz pracę, ale chcesz wiedzieć, co Cię w niej spotka. Układ ten pokaże sytuację w obecnej pracy, na czym trzeba się skupić, ukryte relacje, problemy i najbliższą przyszłość w naszej sferze zawodowej.

Autor Anna Bell