Tarot online

Tarot online

Czym jest tarot?

Talia tarota składa się z 78 kart podzielonych na Arkana Wielkie 22 karty i Arkana małe 56 kart.Tarot powstał we Francji ok.1440 roku, ale tu nie jest istotne kiedy on powstał, a to, że on nam pomaga ukształtować rzeczywistość wg naszej wizji i pomaga rozwiązać problemy wskazując ewentualne możliwości, drogi tak jak nawigacja.

Co to jest tarot online

Wraz z rozwojem techniki, rozwinęły się również różnorodne dziedziny nauki. Dynamiczny postęp cywilizacyjny i szybki rozwój technologii wymusza na nas konieczność dostosowania się do cyber rzeczywistości. Oznacza to, że Internet całkowicie zdominował współczesny świat. Dzisiaj dostęp do Internetu jest niemal wszędzie i każdy z niego korzysta, bez względu na wiek, czy celowość surfowania w sieci. W Internecie robimy zakupy, zamieramy znajomości, korzystamy z bankowości internetowej, poszerzamy swoją wiedzę, szukamy informacji i wykonujemy wiele innych czynności. W Internecie znajdziemy również informacje z wielu dziedzin i nauk oraz branż zawodowych. Na forach internetowych korzystamy z usług prawników, lekarzy, psychologów, specjalistów z różnych dziedzin, również tarocistów. Tak narodził się popularny już termin Tarot Online. Co to takiego? Najprościej wyjaśnić, że chodzi o wróżby za pomocą kart Tarota wykonywane wirtualnie, przez Internet.

Czym różni się Tarot tradycyjny od Tarota Online?

Czym różni się Tarot tradycyjny, tj. korzystanie z usług wykwalifikowanej osoby – tarocisty indywidualnie w jego gabinecie, od Tarota Online? Pojawiające się różnice dadzą się zauważyć wyłącznie w sposobie kontaktowania się z doradcą. Nie da się ocenić, który sposób korzystania z wróżb Tarota jest lepszy, ponieważ jakość usług jest taka sama. Jako zawodowa wróżka zauważam, że osoby zainteresowane korzystaniem z usług ezoterycznych dzielą się na grupę sympatyków tradycyjnych metod wróżebnych i regularnie odwiedzają mój gabinet oraz na tych, którzy kontaktują się ze mną wyłącznie przez Internet.  Grono osób, które szukają porady u tarocisty wykorzystując do tego Internet sukcesywnie rośnie. Bowiem w Internecie można znaleźć coraz więcej portali ezoterycznych, w których wróżki oferują swoje usługi wróżebne przy użyciu Tarota, czy innych metod dywinacyjnych. Z łatwością można znaleźć również przeróżne fora ezoteryczne, blogi czy grupy tarocistów, z usług których potencjalny klient może skorzystać.

Twierdzę, że czy wybierzemy tradycyjną wróżbę w osobistym kontakcie z wróżką, czy zdecydujemy się na usługę Tarot Online to uzyskamy taką samą jakość usługi. Prosząc specjalistę w dziedzinie Tarota o wróżbę, wskazówkę czy podpowiedź z kart to uzyskamy taką samą odpowiedź, bez różnicy czy będzie to kontakt osobisty czy wirtualny. Karty Tarota pokażą nam najlepszą dla nas opcję, jaką powinniśmy wybrać; wskażą nam rezultat naszych dotychczasowych poczynań, podpowiedzą jakiego wyboru dokonać, gdy mamy poważny dylemat. Karty Tarota są pomocne w wielu kwestiach.

Jakie są zalety Tarota Online?

Przede wszystkim mamy szeroki dostęp do tarocistów. W Internecie jest wielu specjalistów z tej dziedziny. Mamy możliwość wyboru najlepszej, w naszej opinii wróżki, czy to tarocistki/torocisty. Jest to ogromny walor, w porównaniu z tym, że nie każdy ma możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie wróżki, do której mógłby udać się osobiście. Osoby mieszkające w niewielkich miejscowościach często po prostu nie mają dostępu do doradcy ezoterycznego, zajmującego się wróżeniem z kart Tarota. Tarot Online jest wówczas świetnym rozwiązaniem.  Ponadto, osoby starsze czy mające problemy zdrowotne związane z przemieszczaniem się, często dosłownie nie mogą wyjść z domu, z przyczyn niezależnych od nich. Tarot Online to usługa, z której można skorzystać bez wychodzenia z domu. Jest przeznaczona dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą udać się bezpośrednio do gabinetu tarocisty. To jest kolejny dowód na to, że Internet to wirtualny świat, który usuwa bariery komunikacyjne nie tylko osób starszych, chorych czy niepełnosprawnych. Grono osób ceniących Tarot online to ludzie, dla których po prostu wygodniej otworzyć jest okno przeglądarki internetowej, uiścić opłatę za wróżbę i uzyskać odpowiedź. Kolejną kwestią, którą warto poruszyć w tym artykule to czas. Kontakt osobisty z wróżką nie rzadko jest możliwy dopiero w przeciągu kilku, lub nawet kilkunastu dni. Często pojawiają się sytuacje, które uniemożliwiają nam czekać, musimy znać odpowiedź możliwie jak najszybciej lub po prostu wydarzy się coś nagle. Zdecydowanie łatwiej jest wyszukać w Internecie dostępnego w danej chwili specjalistę, niż czekać.

To, co warto jeszcze podkreślić w niniejszym artykule to opłaty za omawiane usługi. Zauważam, że nie ma większej różnicy w cenie. Udając się osobiście do gabinetu wróżki musimy się liczyć z tym, że ta usługa będzie płatna. Podobnie jak Tarot Online. Ceny są porównywalne. Za dobrze wykonaną usługę musimy zapłacić, ale wtedy możemy mieć pewność, że tarocista wykonał rzetelnie swoją pracę i potraktował nas indywidualnie Co więcej, w Internecie możemy znaleźć pod względem ceny różnorodne oferty usług wróżb za pomocą kart Tarota. W zależności od naszych możliwości finansowych, możemy wybrać tańszą ofertę lub nieco droższą. To jest kolejna zaleta usługi Tarot Online.

Czy tarot online może zmienić naszą przyszłość?

Przyszłość nie jest stateczna więc i tarot online nie generuje przyszłości, ale pokazuje prawdopodobny wynik tego co może nas spotkać,a znając to prawdopodobieństwo możemy dzięki tarotowi online wpłynąć na jej zmianę. Każdy nasz wybór i nasza decyzja kształtuje naszą przyszłość, tylko osoba bierna nie ma wpływu na zmiane perspektyw jakie pokazują karty. Jeśli np. marzymy o poznaniu mężczyzny, o wielkim uczuciu a zamykamy się w swoim świecie i nie robimy nic by go poznać to choćby tarot pokazywał taką możliwość my pozostaniemy nadal samotni, bo mężczyzna sam nie zapuka do naszych drzwi chyba, że listonosz nie koniecznie wolny. Reasumując przepowiadanie przyszłości pokaże nam wynik jaki otrzymamy po dokonaniu takiego czy innego wyboru, wskaże także jaki wybór dokonać by otrzymać upragniony rezultat.

Tarot a religia

Są religię co ostrzegają przed tarotem i przedstawiają go jako zło, jako narzędzie Szatana.Ja uważam, że tarot nie jest zły ale zależy od tego w jakich rękach się znajduje, to tak jak nóż możemy nim ukroić chleb ale tym samym nożem możemy zrobić sobie czy komuś krzywdę.Kolejnym przykładem może być alkohol też jest szkodliwy dla zdrowia, ale ceremonialnie używany jest podczas nabożeństw,ale przecież alkohol to alkohol więc wszystko zależy jak i z jakimi pobudkami po niego sięgamy,to samo zapałki, ogień i przykładów można mnożyć, ale nie o to chodzi a o uzmysłowienie ludziom, że tarot to narzędzie psychologiczne, które pomaga zajrzeć w głąb siebie, poznać dobre i złe strony i ukierunkować nas do pracy nad sobą.

Czy tarot szkodzi ? Czy tarot jest dla wszystkich dobry?

Zabranianie ludziom wróżenia i korzystania z wróżek to manipulowanie nimi i zastraszanie, dlatego każdy zdrowo myślący człowiek powinien sam osiągnąć taki poziom dojrzałości by odróżnić dobro od zła i nie żyć w niewiedzy, nie powtarzać zasłyszanych teorii i stereotypów.

Osobie, która ma problemy życiowe i nie widzi sensu życia dobra wróżka czy tarocista może pokazać światełko w tunelu.Sam tarot to papierowe obrazki dają dostęp do wnętrza, ale nie mają one ani magicznej mocy ani zakamuflowanego negatywnego działania.Został on stworzony do wróżenia i jeśli symbole czy obrazy umieszczone na nim wywołują u Ciebie lęk czy strach tzn.,że Twoja psychika jest na tyle słaba,że odczuwasz potencjalne zagrożenie wszedzie, i że masz problemy życiowe z którymi boisz się zmierzyć i pracowac nad sobą.Dlatego osoba zajmująca się tarotem musi posiadać :

1) wysoką samoświadomość,poukładane życie oosbiste i mocną psychikę
2) umiejętność rozróżniania dobra i zła oraz empatię
3) umiejętność samodzielnego myślenia
4)wiedzę merytoryczną,logiczne wyciąganie wniosków i kojarzenie faktów

Jednym słowem nie bierzemy się za stawianie tarota jak swoje życie mamy w nieładzie.

Tarot jako drogowskaz

Czy osoba korzystająca z tarota online wybierze tę drogę i uwolni się od problemów to już zależy od niej bo przecież mamy wpływ na nasze życie i decyzje podejmujemy sami, no poza osobami ubezwłasnowolnionymi, ale takim nie wróżymy.

Tarot nie zastąpi porad specjalisty jak psycholog, adwokat,lekarz,ale pokaże źródło problemu i jak uniknąć ich w przyszłości.Szukając pomocy u wróżki czy tarocistki musimy mieć swiadomość, że tarot pokazuje nie czy spotkamy  bruneta wieczorową porą, ale pokazuje kierunki, drogi jakie wybrać, jakie działania podjąć by dojść do upragnionego celu.Rozczarowani będą Ci co traktuja tarota jako wyrocznie a w życiu boją się samodzielnych, odważnych wyborów, decyzji i podchodzą do wszystkiego biernie.

W czym tarot pomaga?

Tarot online pomaga osobą zagubionym, zdezorientowanym uporać się ze smutkiem, bólem pokazuje tor działania i drogi jak nawigacja.Najczęściej używany jest do przepowiadania przyszłości, ale świetnie przy jego użyciu możemy zanalizować charakter człowieka i jego stan emocjonalny ( przydatne dla pracodawców-analiza pracowników).Tarot nie jest wyrocznią,ale tak jak karta Sąd ukazuje lekcje do przepracowania lub zmiany karmy.Tarot daje nam wiedzę,a jak  z niej skorzystamy zależy już wyłącznie od nas samych,niewątpliwie uczy radzić sobie z problemami,ale to też zależy czy jesteś bierny czy lubisz pracować nad sobą.

Czy sprawdzają się wróżby online ?

Wróżby z tarota opierają się na energii a dla niej nie ma odległości więc z powodzeniem możesz korzystać z tarota online dzwoniąc pod numer telefonu:

Kontakt z Agnelya  - 708 588 502 kod 5 ( 3,69zł /min) do osób spoza granic kraju oddzwonię bez dodatkowych kosztów, szczegóły w moim profilu- zamów rozmowę z zagranicy.

Wróżka Apolonia - 708-577-246 ( 3,69zł /min), kontakt SMS - wyślij SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336 ( 3,69zł /sms)

 

Wszelkie prawa zastrzeżone.Nie kopiuj!Udostępnij

Zapoznaj się także z naszym horoskopem tygodniowym