Jak wygląda wizyta u wróżki

Jak wygląda wizyta u wróżki

Wizyta online u wróżki to dla wielu szansa na poznanie przyszłości, na rozwiązanie swoich problemów. Z jakimi pytaniami piszemy czy też dzwonimy do wróżki, czytaj niżej.

Rozważ te dwa scenariusze.

Scenariusz 1: Pytasz Tarota:„Czy znajdę nową pracę?
Scenariusz 2: Pytasz Tarota:„Co mnie blokuje w znalezieniu nowej pracy i jak mogę usunąć te blokady?”
Na pierwsze pytanie można odpowiedzieć tylko „tak " albo nie". Drugie pytanie zachęca do głębszej refleksji i wyciągnięcia z kart informacji co zrobić by przyspieszyć swój cel znalezienia nowej pracy.

Jedne z trudniejszych pytań to takie, jak: „Czy mój chłopak poprosi mnie o rękę?” Ja bym to pytanie przeformułowała na pytanie:
Co zrobić, aby mój chłopak się oświadczył?”

I kolejne pytanie z trudnych: Czy powinienem podjąć pracę w firmie X , czy też otworzyć własną firmę ?
    Jakie korzyści przyniesie mi etat w firmie X a jakie własna firma?
W pierwszym pytaniu pan rezygnuje z odpowiedzialności za podjęcie decyzji. Chce, żeby karty powiedziały jemu, co ma robić. W drugim pytaniu po prostu prosi karty o podanie dodatkowych informacji. On wie, że decyzja należy do niego.

Wniosek: Zadawanie właściwych pytań do wróżki czy tarocistki jest kluczem do uzyskania trafnych odpowiedzi.

A teraz proszę zobacz jak z trudnymi pytaniami poradziły sobie nasze dobre wróżki i jak duże korzyści wyniosła osoba pytająca.

Wizyta u jasnowidz Lety

1) Zadzwoniła do mnie Pani Ewa (dobrze po 50 roku życia), która od wielu lat, nie mogła pogodzić się z odejściem jedynego syna - była wciąż zrozpaczona, żyła tylko przeszłością i tą tragedią. Długo rozmawiałyśmy - starałam się wyjaśnić, od strony duchowej, co się dzieje z duszą po śmierci i jak reaguje na rozpacz bliskich. Ponieważ Pani Ewa wciąż czuła przy sobie syna, zaproponowałam, że jeśli będzie gotowa, możemy odprowadzić duszę syna. Długo nie dzwoniła, wiedziałam, że nie jest gotowa na taki akt miłosierdzia. Po pewnym czasie zadzwoniła, znowu rozmowa i niechęć puszczenia duszy syna, wiele wymówek. Zaproponowałam "Soul Body Fusion" ("Połączenie Duszy z Ciałem"), wyjaśniłam co to jest i dlaczego będzie to dobre dla Niej i jak będzie wyglądała sesja. Zgodziła się natychmiast i zrobiłyśmy pierwszą sesję - miała cudowne doświadczenia, wiele łez i czuła jak Jej dusza scala się w pełni z ciałem. Po tygodniu zrobiłyśmy drugą sesję - znowu "fruwała" we Wszechświecie, znowu polało się wiele łez, ale te łzy, były łzami szczęścia, zrozumienia i wdzięczności. Za pewien czas Pani Ewa zadzwoniła z podziękowaniem i powiedziała: "Pani Lety ja jestem inną kobietą, wszyscy mówią, że odmłodniałam. Jestem szczęśliwa i mam mnóstwo energii. O synu nie zapomniałam, pozwoliłam mu odejść i patrzę teraz na to wszystko z wdzięcznością, że był ze mną, że mogłam go Kochać i dał mi wiele radości". (Imię Pani Ewy nie jest prawdziwe - osoba i zdarzenie miało miejsce).

I kolejna historia

2) Zgłosił się Pan Piotr. Mężczyzna dobiegający 40-tego roku życia, miał dobry zawód, który wykonywał bardzo solidnie, miał dużo klientów prywatnych, ale nie mógł nigdzie znaleźć pracy stałej w firmie. Po rozmowie i ustaleniu Jego stosunku do pracy i pieniędzy, zaproponowałam zrobienie "Dwupunktu". Jedyne co miał zrobić, to odprężyć się i podążać za energią, która prowadziła Jego ciało. Po tygodniu zadzwonił Pan Piotr i powiedział, że dostał pracę w swoim ukochanym zawodzie, w dwóch prestiżowych firmach - jako informatyk może mieć opiekę w kilku miejscach. Pracuje już długo, ma ręce pełne pracy i jest bardzo zadowolony. (Imie zostało zmienione).

Czy rytuały zawsze działają?

3) Napisała do mnie Pani Kasia miała bardzo złe samopoczucie, nie mogła spać, czuła, że jest ktoś przy Niej, a wszystkie sprawy w Jej życiu "szły pod górkę". Wszystko sprawdziłam swoimi sposobami i zaproponowałam oczyszczanie oraz przekaż energii Reiki przez 3 kolejne dni. Pani Kasia odzyskała spokojny sen, wszystko zaczęło się układać, nikogo już "podłączonego" do jej energii nie czuje. Jest zadowolona i szczęśliwa. (Imię zostało zmienione)

Jak pomóc sobie w depresji?

4) Pani Nina zgłosiła się do mnie po trudnych przeżyciach i w depresji. Opowiedziała swoją trudną historię, która Ją dotknęła na starsze lata życia. Zaproponowałam oczyszczanie oraz przekaz energii - 3 pełne cykle co drugi dzień. Po zrobieniu wszystkiego na co się umówiłyśmy, zadzwoniła Pani Kasia i opowiedziała jak zmieniło się Jej życie - teraz może się uśmiechać, lekko patrzeć na to co Ją spotkało i nie wchodzić w żadne nieprzyjemne sprawy z emocjami - patrzy na świat przez "wysoki murek". (Imię zostało zmienione). Z pomocą jasnowidz Lety rozwiązesz każdy problem! Pisz tutaj

Często pytamy wróżki o miłość

W poszukiwaniu miłości zawitała do naszej wróżki Elizy równo dwa lata temu  Danuta. Jej oczy były pełne smutku i widoczny był brak energii do życia. Przyszła do mnie na rozkład ogólny na najbliższe dwa lata i chciała bym powróżyła jej z ręki także. Widząc w kartach jej ciężka przeszłość i ból , zrobiło mi się niezmiernie przykro.W kartach miała poznanie partnera na życie, dojrzałego , przedsiębiorcę o siwych włosach już, mężczyzna z daleka. Przepowiedziałam jej również budowę domu, oraz problemy zdrowotne. Po roku czasu Danuta zadzwoniła do mnie ,że odważyła się rozpocząć budowę domu, w rodzimych stronach, oraz poznała przy tym mężczyznę wyżej przepowiedzianego. Był to szef firmy budowlanej, którego wynajęła do budowania projektu.:) Była szczęśliwa , po latach samotności. W tym roku, zaś zadzwoniła mówiąc ,że będzie mieć operacje i dokładnie , w miejscu gdzie powiedziałam jej dwa lata temu. Finał historii jest taki, iż obecnie stara się o dziecko i to czego pragnęła ma. Spotkała partnera na dobre i złe. A Ty jakie masz pytania?  Z Wróżkę Elizę skontaktujesz się dzwoniąc  708 788 687 kod  30

Jak znaleźć miłość?

Opowiada astrolog, bioterapeuta Monika Pani Marta zwróciła się do mnie po kilku miesiącach poszukiwań sensownej odpowiedzi, co się dzieje z nią i jej życiem. Nic nie wychodziło dobrze, małżeństwo rozpadło się a ona sama była totalnie rozbita. W dacie urodzenia, zobaczyłam, że los szykuje dla niej dobre zmiany, a ten czas był tylko okresem, w którym trzeba już pożegnać się ze zbędnym bagażem. Wskazałam Pani Marcie, jak zacząć aktywnie żyć i dbać o siebie. Dobrałyśmy jej zioła i witaminy, które wsparły jej formę. Zabiegi bioterapeutyczne pozwoliły pozbyć się złych myśli i depresji. Po pół roku Pani Marta znalazła miłość swojego życia, zmieniła pracę i obecne zajmuje się tym, co kocha najbardziej. (imię zostało zmienione) Astrolog Monika czeka na Ciebie w tym linku KLIK

Co zrobić jak związek się rozpada?

 Opowiada tarocista Mateusz: Nigdy nie zapomnę Pana Gienia, który zwrócił się do mnie w sprawie problemów sercowych. Był w związku, ale nie mógł poradzić sobie z uczuciem zazdrości o swoją partnerkę. Zaproponowałem mu proces pojednania dusz i uzdrowienia relacji, również wszystkich relacji w jego życiu. Okazało się, że problem Pana Gienia tkwił we wczesnym dzieciństwie. W procesie udało się przywrócić spokój i pewność siebie, uzyskać wybaczenie. Pan Gieniu po pół roku napisał, że jest bardzo szczęśliwy udało się uratować związek, wspólnie z partnerką postanowili pobrać się. By skontaktować się z Mateuszem kliknij Tutaj

Czy On do mnie wróci?


Sesja u Jasnowidz Jula: Pani Ania dzwoniąc zadała pytanie "Czy Krzysztof do mnie wróci"? Karty odpowiedziały, że nie i że dla Ani pisany jest inny "dobry" mężczyzna, gdyż dotychczasowy partner nie był dla Niej właściwy. Po kilku minutach rozmowy okazało się, że rzeczywiście  Krzysztof nadużywał alkoholu i stosował przemoc fizyczną. ...Po kilkuminutowej rozmowie Pani Anna nabrała pewności siebie, karty "otworzyły" jej oczy na sprawy, które wypierała dotychczas ze swojego życia. Żegnając się ze mną powiedziała, że "zawalczy" o swoje szczęście. 

Zadzwoniła kolejny raz, po kilku miesiącach, informując mnie, że pojawił się w jej życiu inny mężczyzna, który pokazał jej jak wspaniałą i piękną jest osobą smiley Uwierzyła w siebie i w to, że życie może w każdej chwili się zmienić na lepsze. Jeśli Ty zmagasz się z problemem sfery uczuciowej, to dzwoń, pisz do jasnowidz Jula kontakt tutaj

Wszelka zbieżność imion oraz sytuacji jest całkowicie przypadkowa. Inni czytają także SESJA U WRÓŻKI

Zdjęcie- własność portalu Ezolinia