Wróżka Camilia
Napisz do wróżki

708 788 687 Kod 10
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS-y o treści SENNIK Twoje pytanie na numer 73480
(cena 3.69 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Wróżka Camilia bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 617
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Wróżka Camilia

ostatnia aktywność
16.08.2018 (23:10)

W numerologii są lata uniwersalne i lata osobiste.

Rok uniwersalny jest to obszar w jakim funkcjonujemy przez cały rok  i jest obliczany przez dodanie liczby obecnego roku razem.Osobisty Rok jest obliczany z indywidualnej daty urodzenia i opisuje dokładniej, Twoje działania w ciągu roku .

Nadejście nowego roku wiąże się z nadziejami na spełnienie marzeń. Jaki będzie rok może podpowiedzieć numerologia. Aby się dowiedzieć co przyniesie rok 2018 trzeba znać swoją liczbę urodzenia. Można ją obliczyć bardzo prosto czyli sumując wszystkie liczby w dacie urodzenia, tak aby otrzymać liczbę od 1 do 9. I tak np. dla 31 08 1964 roku będzie to 5, bo 3+1+8+1+9+6+4 daje 32, a 3+2 daje 5.

Warto wiedzieć, że rok 2018 ma wibrację 2, bo 2+0+1+8 daje 11, a 1+1 daje 2.Wszyscy zaczną odczuwać tę energię od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.

Będzie on np. 7 rokiem dla liczby 5, ponieważ 5+2 daje 7. Jednocześnie będzie 3 rokiem dla 1 i 2 dla 9 itd.

 

Horoskop numerologiczny na rok 2018

Dla 1 rok trzeci

W życiu jedynek zajdą zmiany na lepsze w pracy, finansach, miłości. To rok postępu i ekspansji w każdej dziedzinie życia.

Jest szansa, że w tym czasie zaległe trudne sprawy rozwiążą się same. Wibracja przynosi nowe możliwości. Dobry czas na rozwinięcie zdolności twórczych i na realizowanie ambitnych planów.

Rok jest też dobry na życie towarzyskie. Sprzyja sprawom domowym i rodzinnym. Dobry okres jeśli chodzi o uczucia. Możliwe szczęście w miłości, przyjaźni. Osoby samotne mają szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Jest też szansa na ślub czy zacieśnienie więzów w tym np. wspólne zamieszkanie. Wiele jedynek roztaczać będzie urok osobisty co wzbudzi  zainteresowanie nie tylko osób płci przeciwnej. Duża możliwość nawiązania nowych kontaktów towarzyskich.

Rok będzie raczej radosny i pogodny. Wypełnią go rozrywki i przyjemności. Na pewno jedynki nudzić się nie będą.

Czeka również powodzenie w pracy. Możliwy awans, podwyżka, zwycięstwo w konkursie, stypendium, nagroda, pochwały i zaszczyty pod warunkiem, że się wykorzysta nadarzające się sytuacje i okoliczności. Warto działać, bo jeśli nie to nic się nie osiągnie. Pozostaną tylko miłe wspomnienia.

Dla 2 rok czwarty

Rok trudniejszy niż poprzedni. Nastąpił kres rozrywek i zabaw. Warto, a nawet trzeba, spoważnieć i zabrać się do solidnej roboty. Jest to rok siewu. Trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość, bo mimo ciężkiej pracy na efekty trzeba będzie poczekać.

W tym roku należy robić plany i działać tak by je zrealizować ze świadomością, że od tego zależy przyszłość. W roku czwartym nie wolno podejmować żadnego ryzyka  związanego z finansami. Zarobione pieniądze można, a nawet warto wykorzystać na coś co przyniesie zyski w przyszłości. Może to być kurs dokształcający w jakiejś dziedzinie, nowy sprzęt potrzebny do dalszej pracy, książki poszerzające wiedzę. Nie powinno się odbywać dalekich podróży. Nie warto trwonić energii na życie towarzyskie.

Ten rok może przynieść pesymizm i zniechęcenie. Niektórzy będą się czuć uwiązani, skrępowani. Będą czuć presję. Powinni więc bardziej dbać o swoje życie psychiczne. Możliwe napięcie nerwowe i chęć dokonania radykalnych zmian, ruszenia wreszcie do przodu.

Możliwe problemy w kontaktach z ludźmi - konflikty, nieporozumienia. Warto uzbroić się w cierpliwość i robić spokojnie i wytrwale swoje. Rozwiązanie problemów nadejdzie wkrótce i wszystko ruszy do przodu.

Dla 3 rok piąty

Rok zwykle bardzo ciekawy, zapowiadający liczne sukcesy na wielu polach. Osoby będą niespokojne, pełne energii, spragnione ruchu i kontaktów z ludźmi. Wibracja niesie wiele zmian, które trzeba będzie zaakceptować i wiele decyzji. Niektóre zmiany będą wynikiem własnych działań, inne będą narzucone przez los co niekoniecznie będzie wygodne.

To też czas poszukiwań, podróży także dalekich i przyjemności. Rok będzie dobry o ile osoba nie boi sie zmian, nie odrzuca ich i jest otwarta na nowe doświadczenia. Jeśli nie, rok może być trudny.  Możliwa nadwrażliwość, a nawet gwałtowne i agresywne reakcje.

Problemy z poprzedniego roku znajdą rozwiązanie. Uda się doprowadzić do końca jakieś projekty, zdać egzaminy, zakończyć ważne zadania. To też dobry czas na rozpoczynanie nowej działalności, podpisywanie umów i transakcje. Energia, pomysłowość i talenty organizacyjne przydadzą się tak w pracy jak i w życiu prywatnym.

W sprawach uczuć uda się wiele wyjaśnić i to i owo zmienić. Rok nowych znajomości. Wśród nowo poznanych osób może być ktoś ważny, kto oczaruje i zdobędzie serce. Niektóre osoby staną przed dylematem między tym co podpowiada rozum, a dyktuje serce.

Dla 4 rok szósty

Wibracja ta niesie spokój, harmonię i szczęście. Warto się zająć sprawami miłości i rodziną. Ważny też będzie obowiązek, pojednanie i sprawdzian duchowej dojrzałości. Wiele uwagi trzeba będzie poświęcić swoim bliskim i ich problemom. Osoby, które chcą ominąć większość przeszkód musza uzbroić się w cierpliwość i łagodność. Trzeba będzie zachować spokój i nauczyć się trudnej sztuki kompromisu. Pomogą rozwaga i  serdeczny stosunek do otoczenia.

W tym roku wiele osób osiągnie stabilizację i dostrzeże uroki domowego ogniska. Łatwiej też będzie im poprawić stosunki z rodziną.

Rok sprzyja nowym znajomościom i serdecznym przyjaźniom. Osoby samotne mogą poznać kogoś kto otoczy je opieką, troskliwością i uczuciem. Możliwe założenie rodziny i zacieśnienie stosunków międzyludzkich. Wiele starych znajomości zostanie odnowionych. Powrócą niektóre osoby oraz te dawno niewidziane. Ludzie będą szukać towarzystwa czwórek, gdyż w tym czasie bardziej ujawni się ich wdzięk.

Rok jest też dobry na nowe inwestycje i rozpoczynanie działalności na własny rachunek. Może nastąpić poprawa sytuacji materialnej. Okazji będzie wiele ale będą też kusić przyjemności życia. Jeśli się tego nie pogodzi to rok nie skończy się pozytywnie, bo nie dokona się niczego konkretnego.

Dla 5 rok siódmy

Rok  raczej zmienny. Możliwe wiele okazji sprzyjających zdobyciu uznania, popularności, a nawet sławy. Rok obfitujący w interesujące doświadczenia i korzystny jeśli chodzi o interesy. Możliwe dalekie podróże, ciekawa praca i rozpoczęcie nauki – studia, kursy w tym kursy z wiedzy tajemnej.  Z drugiej strony możliwe problemy ze zdrowiem i depresje. Czasem utrata bliskiej osoby przez rozstanie, a nawet śmierć co przyniesie cierpienie.

Rok sprzyjający zwłaszcza rozwojowi duchowemu i intelektualnemu. Mimo tego można liczyć na niespodziewane dochody.

W roku 7 nie ma miejsca na lekkomyślność. Warto działać systematycznie i ostrożnie. Ryzyko jest niewskazane. To czas refleksji i przemyśleń, okres autoanalizy i wewnętrznych poszukiwań, kontemplacji i nauki. W tym roku osoby będą częściej sięgać po książki i szukać kontaktu ze sztuką. Niektóre osoby będą się izolować od otoczenia i często będą się czuć samotne. Nawet wśród ludzi. Nie będzie im to jednak przeszkadzać.

Możliwe, że do głosu dojdą ukryte zdolności parapsychologiczne i głęboka intuicja. Warto w tym kresie słuchać wewnętrznego głosu gdyż będzie bardzo pomocny i pomoże nie tylko w rozwoju ale i w pokonywaniu problemów.

Dla 6 rok ósmy

To rok bilansów i zapłaty za to co się robiło w przeszłości. Bilans może wyjść korzystny o ile osoba zasłużyła. Możliwa poprawa sytuacji materialnej i innej. Często rok przynosi podwyżkę, awans, premię. Rok o tej wibracji to też przeważnie postęp, władza, zmiana statusu społecznego, standardu życia i sukcesy w wielu dziedzinach. W grę może wchodzić interesująca praca, założenie firmy czy inwestycja np. w nieruchomość. Warto mieć świadomość, że inwestycje mogą przynieść również zyski w przyszłości.

Ten rok czasem może być kiepski o ile osoba w poprzednie lata nie wysilała się i nie starała.

Jeśli chodzi o wysiłki na płaszczyźnie etyczno-moralnej to i one mają szanse być nagrodzone. Jeśli kontakty z innymi były dobre to osoba będzie mogła się cieszyć spokojem i radością, bo sumienie będzie czyste. Jeśli nie czeka ją niepowodzenie.

W tym roku ważna rolę będą odgrywać osoby starsze. Możliwe, że trzeba będzie roztoczyć nad nimi opiekę lub zająć się ich zdrowiem. Można w zamian liczyć na ich pomoc i radę.

Rok prawdopodobnie będzie aktywny ale i trochę niespokojny. Może pchać do zmian. Warto unikać zdenerwowania i zmian nastroju, bo będą stanowiły przeszkodę w rozwoju.

Warto też zwrócić uwagę na nowe znajomości. Mogą się one okazać bardzo ważne w przyszłości.

Dla 7 rok dziewiąty

To rok zamykający cykl czyli rok finalizowania spraw oraz bilansów zysków i strat. Warto  cały cykl podsumować i  wyciągnąć wnioski z życiowych doświadczeń. Zazwyczaj udaje się doprowadzić do końca rozpoczęte sprawy, uregulować długi i zakończyć znajomości, które ciążą. Życie może stać się spokojniejsze, znikną wstrząsy i zmiany. Wtedy można z optymizmem patrzyć w przyszłość.

Nie zawsze tak jednak jest, bo czasem ten rok niesie też zagrożenia. Mogą się pojawić kłopoty wszelkiego rodzaju – finansowe, zawodowe, zdrowotne i osobiste. Możliwa wtedy skłonność do apatii, zdenerwowania i depresji.

W tym czasie warto zachować spokój, unikać gwałtownych reakcji i nie kierować się impulsami czy emocjami. Osoby niezadowolone z pracy, sytuacji materialnej czy spraw osobistych powinny spokojnie przeczekać, bo nadchodzą istotne zmiany na lepsze.

W tym roku możliwe jest zakończenie  kłopotliwych sytuacji czy związków. To co się ma zakończyć zakończy się w tym roku. Możliwe rozstania, rozwody i straty wszelkiego rodzaju. Nie warto trzymać się kurczowo przeszłości, spraw i ludzi z nią związanych.

Warto unikać w tym czasie umów i podpisywania ważnych dokumentów,  gdyż sprawy rozpoczęte w tym roku nie rokują dobrze.

Dla 8 rok pierwszy

To rok początków, start w nowy cykl. Siły hamujące przestana oddziaływać. Koniec frustracji, depresji i zniechęcenia tak częstych w roku poprzednim. Rok jest zwykle bardzo dobry, korzystny i szczęśliwy. Ograniczenia i trudności z poprzedniego roku sprawiły, że osoba stała sie mądrzejsza i po prostu lepsza. Im większe one były tym przeważnie rok pierwszy jest lepszy.

Można w nim wiele dokonać, podjąć nowe decyzje, rozpocząć nowe życie, nową działalność, podjąć nowe nawet trudne zadania. W tym roku raczej nie brak ambicji i odwagi w dążeniu do celu. Pomysłów też nie powinno zabraknąć. Warto mieć świadomość, że to czym się będzie w tym roku zajmować wpłynie na kolejne osiem lat. Będzie więc decydujące jeśli chodzi o dalsze życie. Warto wykorzystać nadarzające się okazje. Warto też postawić na samodzielną pracę. To rok gdy osoby same decydują o sobie i postępują w sposób inny niż dotychczas.

 

Rok może też przynieść nowe znajomości, przyjaźnie i uczucie. Osoby z kimś związane maja szanse na zmiany w związku i to zmiany korzystne. Możliwy ślub, rozwód, czasem wdowieństwo, pojawienie się dzieci oraz inne zmiany w domu czy w rodzinie.

W tym roku warto wykazać się otwartością na to co przyniesie los oraz wiarą i nadzieją, że szanse się wykorzysta.

Dla 9 rok drugi

Rok szans ale warto mieć świadomość, że kończy się beztroska i czas zabrać się za solidną pracę. Początek roku może być korzystny i przyniesie spodziewane zyski. Potem raz na wozie, raz pod wozem. Mogą pojawić się wahania i wątpliwości. Nie wolno się załamywać. Trzeba działać ostrożnie i spokojnie ale konsekwentnie. Warto poprosić o pomoc innych zwłaszcza w ważnych sprawach warto skorzystać z porad wróżki online. Można liczyć na sympatię bliskich i przyjaciół.

 Rok sprzyja współpracy, działaniom grupowym, życiu we dwoje. Warto postawić na łagodność, wrażliwość i delikatność. Jest szansa na osiągniecie równowagi w sprawie uczuć nawet w trudnym do tej pory związku. Osoby samotne mają szansę znaleźć bratnią duszę. Nowy związek może dać wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Mogą odżyć dawane przyjaźnie i znajomości. Powodzenie czeka też w sprawach rodzinnych. Wiele kłopotów, sporów się skończy i zagości harmonia.

W pracy rok taki sobie. Trzeba będzie wykazać się cierpliwością i dyplomacją. Warto pozwolić by sprawy toczyły się swoim torem co zaprocentuje.

W tym roku warto zadbać o zdrowie. Warto zrobić badania i odwiedzić lekarza, może wybrać się na kurację czy pomyśleć o zabiegach.

Horoskop na wyłączność Ezolinia Wróżby Online

Najczęściej czytany artykuł :HOROSKOP PARTNERSKI

 

Numerologia
Astrologia
Runy
Wahadło