Horoskop tygodniowy Panny

Horoskop tygodniowy Panny

Horoskop tygodniowy - PANNA -horoskop na bieżący tydzień

Dom: Mogą najść Was refleksje. Panny, które nie realizowały swoich planów lub marzeń w przeszłości, teraz mogą tego żałować, ale powinny znaleźć też plusy sytuacji obecnej i mimo wszystko czuć się stabilnie. Panowie mogą spostrzec z opóźnieniem, że ich partnerka miała kiedyś swoje wielkie marzenie, które nigdy nie zostało spełnione. Jeśli jest to możliwe, by dziś w jakiś sposób to jej zrekompensować, możecie się nad tym zastanawiać.

Praca: Niektórzy mogą się martwić czy podpiszą umowę, na jakiej im zależy albo czy znajdą porozumienie z kimś, czy wejdą w ważną współpracę itp. Zwłaszcza jeśli wiążą się z tym emocje, bardzo Ci na czymś zależy, możesz martwić się na zapas. Pewne nowe fakty mogą wyjść, które postawią pod znakiem zapytania niektóre kwestie i nie będzie pewności,  jak potoczą się wydarzenia w przyszłości.

 Singielki: Panie, które z kimś się pożegnały albo nie wyszła im znajomość z mężczyzną, otworzą się na nowe znajomości, ale nie przywiązując się do nikogo na tym etapie. Jeśli próbujecie kogoś uwieść, według kart z tą osobą się to nie uda.

Single: Jeśli chcesz znaleźć partnerkę, będzie trzeba być bardziej otwartym na kobiety. Możliwe, że ustawiasz za wysoką poprzeczkę i tak trzymasz się swoich oczekiwań, że nie zauważasz wartościowych osób. Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności i kierowania się głosem uczucia, bo możecie przywiązywać wagę do szczegółów. Sprawi to, że nikt nie będzie mógł znaleźć z Tobą kompromisu.

Horoskop tygodniowy - PANNA

Jeśli zwalczasz przyzwyczajenia, które Ci nie służą, może okazać się, że nadchodzący tydzień nie przyniesie takiej zmiany, jak oczekujesz. Dobór właściwej metody czy sposobu na nabranie nowych nawyków będzie konieczne. Nie poddawaj się, gdy pojawią się trudności, tylko przemyśl, jak dobrze to zrobić, aby udało się osiągnąć cel. Nie wycofuj się również ze znajomości, które wydają Ci się oparte zbyt mocno na rozsądku i sprawach zawodowych, jeśli oczekujesz większej prywatności w tego rodzaju kontaktach. Odsuń swoje osobiste oczekiwania wobec znajomości zawodowych i rozdziel sferę prywatną od pracy. To tydzień, w którym powinieneś skupić się na właściwych priorytetach i jeśli odczuwasz potrzebę poprawy swoich kontaktów, to w najbliższym czasie mogą pojawić się komplikacje. Postaraj się zrezygnować z towarzystwa osób, które Ci nie służą i podejmować dojrzałe i przemyślane decyzje. W sprawach zawodowych zwróć uwagę na swoje emocje, gdyż mogą odbierać Ci energię do działania, jeśli skupiasz się zanadto na negatywach sytuacji. Nie oczekuj, że rozwiązania same się pojawią i popracuj nad zmianą nastawienia. Możesz liczyć na pomocną dłoń innej osoby w sytuacji problemu zawodowego. Osoby, z którymi współpracujesz, chętnie pomogą Ci w realizacji zadań, a jeśli poszukujesz pracy, znajomi mogą zaproponować Ci również jakiegoś rodzaju pomoc lub przynajmniej wesprą Cię dobrym słowem.

Horoskop tygodniowy - PANNA -horoskop na bieżacy tydzień

Nie szukaj sprawiedliwości i obiektywnego osądu, bo nie wiesz, co w rezultacie wydarzenia te by Ci przyniosły i czy byłbyś zadowolony z wyniku. W nadchodzących dniach możesz za to liczyć na dużo szczęścia losowego, które ostatecznie wpłynie pozytywnie na wynik Twoich spraw. Będziesz umiał sam siebie ocenić uczciwie tak, aby być gotowym do realizacji nowych postanowień wynikających z chęci poprawy, ale też będzie Ci stale towarzyszyć szczęście, które powinieneś docenić, gdyż to ono pomoże Ci osiągnąć cele. Zachowaj rozwagę w podejmowaniu decyzji, nie obawiaj się wziąć odpowiedzialność za wszystkie słowa i czyny, bo pewne sytuacje mogły rozwinąć się dużo gorzej, a udało Ci się ominąć pewne problemy. Teraz bądź bardziej ostrożny i konsekwentny, aby po raz drugi nie narazić się na podobne sytuacje. Przemyśl również swoje słowa, aby nie tworzyć konfliktów nieświadomie. Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba zdecydowanie i odważnie bronić swoich przekonań, zwłaszcza jeśli kryje się pod tym odpowiedzialność za innych. Pomysłowość, odwaga i komunikatywność będą potrzebne, a być może odrobina improwizacji i kreatywności. Zmierzysz się z uwarunkowaniami lub opiniami, które odbierzesz jako ograniczenie swej wolności osobistej. Nawet jeśli wynikną wybuchowe sytuacje, wszystko skończy się szczęśliwie. Posłuchaj rady przyjaciela lub dobrze przemyśl, zanim podejmiesz decyzję.

PANNA

Zdrowie: Osoby po przebytych chorobach lub operacjach mogą liczyć na szybkie wyzdrowienie. Powinieneś zwracać uwagę na drobne stłuczenia lub inne wypadki wynikające z Twojej nieuwagi lub rozkojarzenia. W szczególności uważaj na poparzenia i złamania.

Uczucia: Pozostaniesz opanowany i spokojny jak zawsze. Trudno będzie wyprowadzić Cię z równowagi i jedyną osobą, która może wpływać na zmienne nastroje, będziesz Ty sam. Zastanów się, czego pragniesz naprawdę, gdyż pomimo potrzeby spokoju w sferze uczuciowej, możesz sam wprowadzać zamęt skupiając uwagę na flirtach, których do szczęścia nie potrzebujesz. Singlom nie będzie łatwo poznać kogoś nowego w tym momencie, a w związkach partnerskich będziesz szukać rozwiązań by spełnić swe tęsknoty za związkiem swoich marzeń.

Praca: Uda Ci się zrealizować ważne projekty i zadania, choć w dalszej perspektywie Twoja firma może stracić ważnego kontrahenta co pośrednio wpłynie na Twoje sprawy. Tydzień pracowity lecz efektywny, a jedynym problemem, który może się pojawić, będą Twoi współpracownicy. Nie ufaj uśmiechom i pozorom ze strony osób, z którymi pracujesz, bo intencje ich nie będą szczere. Szczególnie grono kobiece może okazać się fałszywe.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

PANNA

Możesz mieć skłonność do apodyktyczności w miejscu swojej pracy w najbliższym tygodniu. Stawianie swoich racji i swoich celów na pierwszym miejscu może być odbierane przez otoczenie jako przesadzone, więc ostrożnie dobieraj słowa. W emocjach wybierzesz rozwiązania, które okażą się tymczasowe i wcale nie wniosą polepszenia sytuacji w dalszej perspektywie. Mogą pojawić się ważne kwestie dotyczące Twojego szefa lub kontrahenta. Trudno będzie spełnić jego oczekiwania, jeśli sprawy ułożą się tak, że nie będziesz w stanie zrealizować jego planów, choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to idealny moment, aby podjąć odpowiednie działania. Zanim poświęcisz się sprawom, które będzie trudno zrealizować, spójrz realnie na swoje możliwości. W życiu uczuciowym możesz być drażliwy na punkcie drobiazgów i chcieć zmienić Wasze domowe przyzwyczajenia tak, aby ułatwić sobie i partnerowi codzienne życie. Jeśli skupisz się głównie na wymaganiach wobec samego siebie, możesz liczyć na to, że partner będzie w dobrym nastroju. Dla Twoich bliskich sprawy rodzinne będą miały istotne znaczenie oraz stabilizacja finansowa. Pozostaniesz bardzo tolerancyjny wobec nadchodzących wydarzeń, nawet jeśli wyczujesz drobne manipulacje mające na celu wywarcie określonego wpływu. Sam również możesz mieć skłonność do zachowań, które będą próbą przypodobania się bliskim, choć w rzeczywistości będziesz miał zupełnie inne zdanie na temat sytuacji.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

PANNA

Panna powinna mieć się na baczności w sferze zawodowej, chyba że akurat będzie na zwolnieniu lekarskim. W przeciwnym razie możesz zostać odsunięty od ważnych projektów. Może się też okazać, ze Ty sam zdecydujesz się na zerwanie pewnych kontaktów zawodowych, szczególnie jeśli uznasz, że współpraca źle się układa lub przeszła w stan konfliktu, który nie ma szans na rozwiązanie. Jeśli będziesz na zwolnieniu, to nawet nie zauważysz, że rozgrywa się tam pewien konflikt, choć będą docierać do Ciebie liczne wiadomości na temat różnych wydarzeń. Niekoniecznie dostrzeżesz jednak sedno tego wszystkiego, jeśli nie będzie Cię tam osobiście. Z tego powodu spójrz z pewnym dystansem na informacje, które usłyszysz. Single mogą stanąć przed pewnym wyborem uczuciowym i będzie trzeba oddzielić podpowiedzi, które nasuwa Ci umysł od tych, które poczujesz we własnym sercu. W związkach możesz liczyć na stabilne uczucia ze strony partnera i akceptację tego, co Los mu przyniesie. Ty sam możesz popaść w negatywne przemyślenia, mogą pojawić się obawy co do przyszłości Twojego związku, dylematy wewnętrzne, ale przezwyciężysz to i osiągniesz spokój. Możesz niespodziewanie odkryć, że ktoś interesuje się Tobą, albo pragnie pokazać się od swojej najlepszej strony, aby przekonać Cię do siebie. Czy to jednak złudzenie czy rzeczywistość, tego pewien nie będziesz.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

PANNA

Panna może odczuć potrzebę przypomnienia o sobie znajomym z przeszłości poprzez kontakt, wysłanie kartki świątecznej mailem lub sms-a z życzeniami. Jeśli rozstałeś się jednak z kimś w niemiłych okolicznościach, może się okazać, że to przedwczesny pomysł i dawne emocje jeszcze nie opadły. Z pewnością dobrym pomysłem będą miłe gesty skierowane do osób, które lubisz i z którymi jesteś w dobrych stosunkach. Jeśli jednak istniały w przeszłości między Wami nieporozumienia, to gest pojednania w te święta może nie przynieść spodziewanych rezultatów. Możesz odczuć również potrzebę upamiętnienia przeszłych wydarzeń w formie albumu ze zdjęciami lub pamiątkowych zapisków, ale postaraj się obudzić wspomnienia pozytywne, jeśli chcesz, aby innym również sprawiło to radość. Powrót do pracy po świętach wcale nie musi oznaczać, że spotkacie się w tym samym gronie co zawsze. Jeśli ktoś będzie akurat nieobecny, może zdarzyć się tak, że zostanie w tym czasie oplotkowany. W dalszej perspektywie plotki mogą rozejść się po całej firmie, więc weź to pod uwagę, zanim wypowiesz się w jakiejś sprawie. Poza tym będzie to czas pracowity, kiedy będzie trzeba zając się obowiązkami z dużym zaangażowaniem. Konsekwentnie zrealizujesz plany na te dni i nie braknie Ci cierpliwości w dokładnym wypełnianiu swoich zadań.

Horoskop dla znaku Panny od 26 XI do 2 XII

PANNA

Anioły poruszają u Ciebie temat finansów i spraw zawodowych. Bez względu na Twoją sytuację obecną, nie jest to czas na zmiany. Jeśli planujesz zawalczyć o awans lub podwyżkę, lepiej wyjdziesz w najbliższym czasie na przesunięciu tych planów. Być może nie jesteś jeszcze gotów do zmian, o czym wiedzą Anioły. Z niepewności o byt i sprawy finansowe ludziom zdarza się popadać w skrajności i demonizować rolę pieniądza w życiu człowieka. Nie próbuj osiągnąć rezultatów na siłę, bo gdy się nie powiedzie, uwierzysz, że brak Ci szczęścia w życiu i pogłębisz swoje poczucie niedostatku. Ważna będzie równowaga, którą możesz osiągnąć tylko w swoim wnętrzu. Unikaj wywyższania się i zachowaj skromność. W najbliższym czasie ważne będą relacje z drugim człowiekiem i zachowanie umiaru w postępowaniu. Bądź wrażliwy na emocje i potrzeby drugiej osoby, ale zachowaj też asertywność, gdy sytuacja będzie tego wymagać. Umiejętność ochronienia się przed ewentualną agresją z zewnątrz, a jednocześnie wzmocnienie się, aby nie być zbyt podatnym na zranienia- będą to cele duchowe w dalszym rozwoju Panny. Nie szukaj przewodników w świecie zewnętrznym i zaufaj własnej intuicji, która podpowiada Ci najmądrzej. Zaufaj sobie samemu w dokonywaniu wyborów i ocenianiu sytuacji. Jeśli pragniesz podpowiedzi, znajdzie się osoba, która wskaże Ci drogę, ale możesz sam decydować, o tym jak widzisz świat i siebie.

Horoskop od 19 do 25 listopada

PANNA

Panna odczuje przypływ inspiracji i pomysłów w sferze zawodowej. Jeśli jesteś artystą, zbliża się bardzo owocny czas i możesz wiele osiągnąć w każdej sferze, gdzie liczy się wyobraźnia, polot, inspiracja i kreatywność. Jeśli jednak Twoja praca wymaga racjonalnego analizowania faktów, to nie polegaj na swoich pomysłach w najbliższym czasie, gdyż nie uda się ich zrealizować z tego powodu, że będą zbyt oderwane od rzeczywistości. W Twojej firmie mogą być analizowane wszelkie błędy w pracy ale również i działania szkodzące czyjejś reputacji zawodowej, jeśli takie sytuacje miały miejsce w Twojej firmie. Postaw na sprawdzonych kontrahentów i osoby, z którymi współpracujesz, bo właśnie to przyniesie najlepsze rezultaty. To dobry czas do wchodzenia w spółki z osobą zaufaną, którą prywatnie również możesz darzyć sympatią. W finansach unikaj rozrzutności, bo mogą czekać Cię nieprzewidziane wydatki, co spowoduje, że odczujesz jeszcze mocniej swój brak rozsądku w zarządzaniu pieniędzmi. Wstrzymaj się z zakupami, które możesz przełożyć na później. W życiu uczuciowym unikaj relacji, które wnoszą nieustanne trudności lub przeciwności Losu. To nie jest miłość, na którą czekasz, ale już wkrótce pojawi się prawdziwe uczucie. Relacje, które komplikują Ci codzienność, będą ustępować przed nowym uczuciem, które jest już bardzo blisko. Zachowaj cierpliwość.

Horoskop od 12 do 18 listopada

PANNA

Jeśli w swojej karierze zawodowej wykazujesz się bezinteresownością, dzielisz swoją wiedzą i doświadczeniem nie oczekując korzyści, licz się z tym, że zetkniesz się z komercyjną reakcją. Mogą pojawiać się sytuacje, kiedy będzie Ci zarzucane, że zatraciłeś swoją indywidualność, a Twoje doświadczenie nie będzie zauważone i docenione lub będzie traktowane niepoważnie, albo Twój wkład spotka się z nietolerancyjnym odbiorem. Możesz odczuć potrzebę odizolowania się od osób, które nie szanują innych ludzi z głupoty i ignorancji. W najbliższym czasie warto, abyś zastanowił się, z kim dzielisz się swoim doświadczeniem zawodowym i czy warto robić to bez pobierania opłaty, bo jeśli liczysz na docenienie bezinteresowności, to może się okazać, że ludzie nie cenią tego, co otrzymują za darmo. W sprawach osobistych jeśli masz plany, które mają przynieść Ci więcej niezależności, np. kupno mieszkania lub założenie własnej firmy itp., to będziesz musiał jeszcze raz przeanalizować swoje zamiary i działania, gdyż może sie okazać, że w obecnej chwili Twoja praca i możliwości finansowe, które z niej płyną, nie pozwolą Ci zrealizować marzeń tak szybko, jakbyś chciał. Warto znaleźć czas dla siebie i bliskich, aby zregenerować siły i odpocząć psychicznie, gdyż sprawy zawodowe mogą przeciążyć Cię w najbliższym czasie jak i zmartwienia, które będą się z tym wiązać.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

 

Horoskop tygodniowy dla Panny 29 października do 4 listopada

PANNA

Przy Pannie będą Anioły, które pomagają wprowadzić zmiany życiu. Jeśli masz jakieś niedokończone sprawy z punktu widzenia świata duchowego, to teraz możesz je odkryć, a Anioły wskażą Ci jakim sposobem możesz rozwiązać problemy. Pojawią się osoby, które zechcą Cię poinformować o sytuacjach, z których być może nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy. Zwłaszcza jeśli są sprawy rodzinne, które trudno jest poukładać tak, żeby wszystkie strony były usatysfakcjonowane, to w najbliższym czasie problem ten może znów powrócić. Planowane spotkania rodzinne mogą niestety upłynąć na omawianiu tych wszystkich problemów. Rozsądniej będzie milczeć, jeśli nie będziesz wiedział, jakich użyć słów, aby uzyskać zadowalające porozumienie, bo gdy każdy będzie widział sytuację ze swojego punktu widzenia, trudno będzie znaleźć kompromis, a niektórzy w rodzinie mogą poczuć się dotknięci, jeśli użyjesz niewłaściwych argumentów, aby przekonać kogoś do swojego poglądu. Mogą mieć miejsce sytuacje, kiedy ktoś nieopatrznie wywoła większy konflikt rodzinny, który trudno będzie wyciszyć. Nie jest to sprzyjający czas do omawiania trudności ze względu na ryzyko urażenia uczuć osób zaangażowanych w wydarzenia. Wstrzymaj się z oceną sytuacji lub wycofaj się z konfliktów, jeśli takie się pojawią, bo nie warto uczestniczyć w ewentualnych zatargach.

Horoskop tygodniowy Panny od 18 do 24 czerwca

PANNA

W sprawach zawodowych Panna może być nieco nadwrażliwa w najbliższym czasie i podatna na zranienia, co może się wiązać z obniżeniem nastroju. Postaraj się zapanować nad negatywnymi emocjami, jeśli się pojawią. W trudnych sytuacjach będzie ważne, czy potrafisz zachować asertywność wobec otoczenia. Dojrzałe spojrzenie i doświadczenie, które już posiadasz, pomoże Ci pokonać ewentualne trudności. Nabierz dystansu i spróbuj zaakceptować zarówno te gorsze jak i lepsze chwile, które tworzą Twoja codzienność. Nie ma możliwości, żeby zawsze wszystko układało się po Twojej myśli. Jeśli trwasz w sytuacji konfliktu, w szczególności dotyczącego większej ilości osób, np. rodziny, przyjaciół lub osób z pracy, to niestety nie widać zakończenia takich sporów. Sytuacja może utknąć w miejscu, a na dodatek mogą wyjść na jaw aspekty sprawy, które okażą się przykre. Wszelkie konfliktowe sytuacje będzie trudno rozwiązać w najbliższym czasie i przywiązywanie dużej wagi do różnych detali może pogłębić problemy. Zastanów się, jak wyjść z toksycznej sytuacji, jeśli uczestniczysz w czymś takim, bo Anioły wskazują wyraźnie, że obecne sposoby, które stosujesz, aby naprawić sytuację nie poskutkują i trzeba poszukać nowych rozwiązań. Być może marnujesz swój czas na sprawy, którymi zajmować się nie powinieneś. Warto skupić się na pozytywnych stronach swojego życia i zacząć cieszyć się tym, co masz. Zacznij doceniać bardziej spokój, jaki mógłbyś osiągnąć odcinając się od wszelkich niezdrowych układów międzyludzkich.

 

Horoskop Panny od 11 do 17 czerwca

Data: 23 sierpnia – 22 września.

Żywioł: Ziemia.

U Panny wzrośnie wiara w swoje możliwości, co polepszy jej samopoczucie i przywróci jasność myśli i umiejętność zmobilizowania się bez względu na trudności, jakie mogą się pojawić. Osoby poszukujące pracy właśnie w tym tygodniu mają szansę ją znaleźć i na dodatek może się okazać, że to wyjątkowa okazja, o jakiej marzyły. Jeśli planowałeś jakiekolwiek zmiany, miałeś pomysł, którego realizację przekładałeś na później, to teraz jest właściwy moment, aby przejść od zamierzeń do czynu. Nowe projekty mogą okazać się sukcesem i przynieść zyski w przyszłości. To czas sprzyjający rozpoczynaniu nowych działań. W finansach ważne będzie zabezpieczenie tego, co już posiadasz lub umów, które przynoszą Ci korzyści. Jeśli swoje bezpieczeństwo opierasz na jakiejś współpracy, osobie, to będzie to czas chronienia wszelkich układów finansowych tak, aby niczego nie stracić. W drugiej połowie tygodnia możesz odczuć utratę zapału i podchodzić do obowiązków nieco rutynowo. W związkach partnerskich czas niepokoju związanego z brakiem szczerości. Jeśli masz wrażenie, że Twój partner nie wyraża uczuć pomimo tego, że wydaje Ci się, że układa się Wam pomyślnie, to możesz zacząć się zastanawiać, czy masz powód do martwienia się i czy czegoś przed Tobą nie ukrywa. Nie popadaj jednak w nadmierną podejrzliwość, bo trudno będzie oddzielić urojenia od faktów. Brak zaufania może wywołać reakcje nieadekwatne do rzeczywistej sytuacji, wstrzymaj się więc z oceną, zanim się nie upewnisz, czy nie są to tylko Twoje domysły oparte na emocjach, które długo tłumiłeś w sobie.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”