Horoskop tygodniowy Strzelca

Horoskop tygodniowy Strzelca

Horoskop na bieżący tydzień dla Strzelca

Dom: Niektórzy z Was mogą być w dobrym nastroju i możecie mieć ochotę połączyć obowiązki z przyjemnością i beztroską, np. robić coś przy muzyce itp. Jeśli do tej pory ktoś chciał Cię wdrożyć w coś nowego, na czym się nie znasz, teraz chętnie podejmiesz wyzwanie by np. nauczyć się czegoś nowego. Jeśli macie w domu zwierzaki, bardzo jest to możliwe, że teraz obowiązek zajmowania się nimi, spadnie na Was, ale z własnego wyboru, bo poczujecie się odpowiedzialni za nie i chętnie odciążycie innego domownika.

Praca: Warto powściągnąć emocje, nawet jeśli zależy Ci na jakimś projekcie. Niektórzy z Was mogą nie mieć ochoty wziąć udziału w jakimś pomyśle i stąd mogą wziąć się gorsze nastoje. Będzie trzeba może skonstruować jasny komunikat publiczny w jakiejś sprawie.

Singielki: Panie mogą popaść w pesymizm i zacząć wspominać przeszłość pod kątem wyszukiwania swoich niepowodzeń. Nie warto wspominać sytuacji, gdy Ci z kimś nie wyszło i nie nastawiaj się od razu, że się nie spodobałaś komuś, bo w uczuciach ważne jest też nieuchwytne przyciąganie, na które nie masz żadnego wpływu. Ono jest albo go nie ma i nikt nie jest w stanie sztucznie wywołać efektu przyciągania.

Single: Panowie samotni zatęsknią za wizją stałej partnerki,  która odpowiadałaby im pod względem atrakcyjności fizycznej.

 

Horoskop tygodniowy - STRZELEC

W nadchodzącym czasie będziesz zajęty bardziej swoimi sprawami zawodowymi lub finansami niż sferą uczuciową. To tydzień wewnętrznej równowagi i harmonii w kontaktach z innymi. W przypadku potrzeby odnowienia relacji, która źle się ułożyła, nie wyręczaj innych z tego, co powinni zrobić sami, jeśli sytuacja nie dotyczy Cię osobiście.  Możesz natomiast podsunąć pomysł komuś, jak powinien o swoje znajomości i relacje z bliskimi zadbać. Zachowaj zdrowy dystans do problemów innych osób, choć Twoja pomoc może być przydatna w formie rozmów naprowadzających innych na właściwą drogę. Tylko tyle możesz zrobić dla drugiej osoby, a następnie zajmij się swoimi własnymi sprawami. W pracy będzie dopisywać Ci szczęście w przyjaźniach zawodowych, zwłaszcza że potrafisz docenić pomoc innych i ich wysiłki, które Tobie ułatwiają pracę lub uprzyjemniają przez pozytywne nastawienie do zadań zawodowych i Twojej osoby. Powinieneś odczuć przypływ energii i sił. Nawet jeśli przypuszczasz, że ktoś ma do Ciebie żal wśród osób, z którymi współpracujesz, nie koncentruj się na swoich wyobrażeniach, bo to sfera Twoich przypuszczeń, a gdy ujrzysz w innych osoby przyjazne, jest większe prawdopodobieństwo, że rzeczywiście okażą Ci swoją życzliwość na co dzień. Może trafić się okazja do świętowania czegoś w pracy.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC -horoskop na bieżący tydzień

Zwróć szczególną uwagę na sprawy zdrowotne w najbliższym czasie. Możesz odczuć spadek energii lub pojawią się objawy, których nie powinieneś lekceważyć tylko niezwłocznie udać się do lekarza lub poradzić się kompetentnej osoby, a unikniesz powikłań lub pogorszenia w przypadku problemu w początkowym stadium. Może się okazać również, że to Twój własny styl życia wywołał kłopotliwą sytuację i będzie trzeba zmienić coś w swojej codzienności. Nie trać czasu na rozrywkę lub poszukiwanie jej, dopóki nie zadbasz o samego siebie. Choć będziesz unikał współzawodnictwa lub rywalizacji, może się okazać, że będziesz musiał w jakiejś sferze swego życia udowodnić swoją wiarygodność. Pewne Twoje zachowania lub słowa mogą przysporzyć Ci wrogów, jeśli jesteś osobą zbyt szczerą w pewnych sytuacjach, nawet jeśli nie miałeś złych zamiarów. Zetkniesz się z krytyką swojej osoby, a nawet możliwe są pomówienia. Nie stawiaj sobie zbyt wysoko poprzeczki, bo realizacja pewnych celów zajmie Ci więcej czasu, niż byś tego chciał. Ostatecznie sprawy potoczą się z korzyścią dla Ciebie. Może się zdarzyć, że stracisz juz wiarę w pomyślny wynik swych starań, gdy nagle wydarzy się coś nieoczekiwanego, co uznasz za sukces lub uśmiech Losu. W przypadku pomówień, zostanie Ci zwrócony honor, a jeśli chodzi o osiągnięcia, rezultaty Cię zadowolą. Ktoś może nieznacznie Ci pomóc w ważnej sprawie.

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: Unikaj imprez i nadmiaru alkoholu, bo jesteś delikatniejsza niż inni. Nadmierne martwienie się może spowodować problemy ze snem, brak apetytu, spadek wagi i zmęczenie. To dobry moment, aby rozwinąć swoje talenty kulinarne i przyrządzać posiłki, na które naprawdę masz chęć, a brakowało Ci czasu lub zapału, aby je przygotować. Jedz to, co sprawia Ci przyjemność, a spowoduje to, że łatwiej pozbędziesz się stresu.

Uczucia: Nadmiar obaw, szczególnie jeśli w przeszłości zostałaś zraniona, może spowodować, że zaczniesz chronić się przed przeżywaniem głębokiej miłości i nie zechcesz słuchać swojej intuicji. Najmniejsze kłamstwo może wywołać poczucie żalu. Nie koncentruj się na przeszłych wydarzeniach nadmiernie, bo będziesz podejmować decyzje oglądając się za siebie. Mogą nadejść chwile, gdy poczujesz się krytykowana, co będzie trudno przełknąć. W stałych związkach partnerskich jeśli odkryjesz intrygę bliskiej osoby, nie będziesz się wahać aby zareagować i wyjaśnić sytuację. Single zainteresują się nową znajomością, jeśli wyda im się atrakcyjna intelektualnie.

Praca: Jeśli miałaś romans w pracy, to licz się z tym, że zajdzie konieczność trzymania się z daleka od takiej osoby, bo ktoś z Twego otoczenia może przygotować małą prowokację, aby się czegoś dowiedzieć. Również w przypadku gdy miałaś jedynie słabość do kogoś lub ktoś z Twego otoczenia zawodowego miał podobne sytuacje, wystarczy wyjaśnić sprawy, które budzą wątpliwości i żadnych kłopotów z tego powodu mieć nie będziesz.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

STRZELEC

Choć zapowiada się tydzień pracowity, to jednak pewne utrudnienia wynikną z Twojego własnego nastawienia. Nie upieraj się, aby realizować zadania zawodowe według ściśle wyznaczonego planu i nie wahaj się, jeśli pojawi sie możliwość wyjścia poza rozwiązania, które stosujesz zazwyczaj. Nie ograniczaj swojej kreatywności , jeśli chcesz w lepszej atmosferze pracować lub szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty. Nie powinny pojawić się niespodzianki w Twojej pracy, więc zadania do wykonania, jakie otrzymasz lub sam wyznaczysz, nie będą inne niż zwykle, ale jeśli wypracujesz sobie nowe sposoby osiągania celów, będziesz bardziej zadowolony z efektów. Polegając na starych sposobach licz się z tym, że zajmie Ci sporo czasu realizacja planu. W życiu prywatnym możesz mieć skłonność do ukrywania prawdy przed swoimi bliskimi. Jeśli chcesz zrobić określone wrażenie na drugiej osobie i będzie to wizerunek powierzchowny i nie do końca uczciwy, to bliska Ci osoba będzie miała wrażenie niejasności i potrzebę omówienia tematów, które ją intrygują. Wszelkie sytuacje, w których zechcesz odbiec od prawdy, wywołają zaniepokojenie osób, które poczują się okłamane. Nie licz na poparcie przyjaciół, jeśli będziesz potrzebował alibi. Single mogą popaść w nostalgię, ale nie sprawi to, że zdecydują się umówić na randkę.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

STRZELEC

Strzelec wejdzie w nadchodzący tydzień ze zdrową postawą, aby nie wikłać się w sprawy, które go nie dotyczą i nie mieszać spraw zawodowych z prywatnymi. Będziesz umiał genialnie rozdzielić sytuacje, które należy zignorować w pracy ze względu na to, że mogłyby utrudnić realizację zadań od spraw naprawdę istotnych, co sprawi, że będziesz wiedział na kim polegać zawodowo i nie będziesz miał obaw, że coś wpłynie na tą współpracę negatywnie. Jeśli spodoba Ci się pomysł podpatrzony w innej firmie lub pochodzący od innej osoby, trudno będzie wcielić go w życie, choćby wydawał się bardzo interesujący. Na razie nie nastawiaj się na zmiany, choć możesz przygotowywać się do nowych projektów. Atmosfera powinna Ci odpowiadać i sprawić, że dobrze będziesz się czuł wśród tych, których darzysz zawodowym zaufaniem. W miłości będziesz musiał spojrzeć poza czubek własnego nosa, jeśli chcesz osiągnąć cele. Będziesz umiał pokazać się od swej najlepszej strony w taki sposób, by nie sprawić wrażenia zaślepionej uczuciem osoby i zachować zdrowy dystans i otoczkę tajemnicy wokół siebie, jednak przyjrzyj się swym sposobom i przemyśl je, bo możesz wywołać efekt niezamierzony. Druga osoba może uznać Cię za intryganta lub osobę, która skrywa fałszywe zamiary. Gdy tylko spojrzysz na to z punktu widzenia drugiej osoby, od razu olśni Cię, dlaczego ktoś tak mógł pomyśleć o Tobie.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

STRZELEC

Jeśli planujesz zostawić zakup prezentów na ostatnią chwilę, to licz się z tym, że nie będzie w czym wybierać, a większość rzeczy będzie wykupiona lub trudno będzie Cię zadowolić, bo wszystko wyda się byle jakie. Nawet jeśli masz przeznaczone fundusze na takie wydatki, trudno będzie znaleźć coś wartościowego, co sprawiłoby radość bliskim. Dobrze przemyśl też, gdzie zabierasz swego partnera w święta. Jeśli masz dzieci, nie prowadź je w towarzystwo bezdzietne lub obmyśl im zabawę, bo będą się bardzo nudzić. Jeśli Twój partner nie jest akceptowany przez kogoś Ci bliskiego, również może odczuć dyskomfort i może mieć wrażenie, że choćby był najbardziej taktowny, jak to możliwe i tak będą mu przypisywane przywary i wady, których nie posiada. Ostatecznie jednak jest duże prawdopodobieństwo, że pokierujesz się intuicją w decyzjach i spędzisz święta z najbliższymi w taki sposób, aby wszyscy poczuli sie szczęśliwi. W pracy zawodowej możesz mieć problem by odzyskać kontakt z kontrahentem lub osobą, z którą współpracujesz, choć ostatecznie powinno znaleźć to pomyślne zakończenie. Nie zajmuj się pomysłami, które mają fałszywe założenia, bo trudno będzie osiągnąć rezultaty i wywoła to sporo negatywnych odczuć. Praca zespołowa może iść ciężko, ale nie ze względu na konflikty, ale wpływ na to mogą mieć pomyłki lub fakt, że nie każdy będzie czuł się wystarczająco zmotywowany do działania.

Horoskop dla znaku Strzelca od 26 XI do 2 XII

STRZELEC

U Strzelca pojawia się wspaniała umiejętność zawierzenia swoich spraw aniołom, Bogu, siłom duchowym. Jeśli jeszcze nie próbowałeś tej metody, to sprawdź to, bo właśnie w tym znaku anioły widzą możliwości doskonałego kontaktu. Podejdź z ufnością do sytuacji, w których prosisz o pomoc siły anielskie, bo z pewnością Cię nie zawiodą. Z ludźmi możesz mieć za to większe problemy komunikacyjne i trudności z wyrażeniem własnych uczuć i potrzeb, co może wywołać stan wewnętrznego napięcia i tłumienie swoich zachowań czy uczuć. Nie staraj się zadowolić innych i postępować zawsze według ich reguł i zasad, jakie ustanawiają, bo tu rodzi się konflikt. Czas uporządkować myśli na temat tego, jak widzisz siebie wśród ludzi i ustalić własne zasady dla samego siebie. Być może wydaje Ci się, że gdy postąpisz według własnej opinii, zranisz tym innych ludzi, jednak zawsze komuś może się wydawać, że postąpiłeś niewłaściwie. Przyjmij odpowiedzialność za własne uczucia i podążaj za głosem intuicji. Jeśli komuś nie spodoba się Twój punkt widzenia, będzie to jego emocja i jego odbiór sytuacji, za który nie ponosisz odpowiedzialności. Nie czekaj, aż ktoś okaże Ci serdeczność i przyjaźń, choć doceń osoby, które Ci takie gesty okażą ze swojej strony. Jeśli chcesz dobrze się czuć z samym sobą, zacznij słuchać głosu wewnętrznego, który podpowiada Ci, co powinieneś uczynić.

Horoskop od 19 do 25 listopada

STRZELEC

Strzelec może być w gorszej formie w najbliższym czasie lub zadania zawodowe, przed jakimi stanie, będą trudne w realizacji. Projekty, których się teraz podejmiesz, będą wymagały od Ciebie dużo wysiłku i poświęcenia czasu. Tydzień ten może Ci się dłużyć lub wywołać niepokój, czy rzeczywiście warto kontynuować plan, który postawiłeś sobie za cel. Możesz mieć też wrażenie, że angażujesz się w sprawy bardzo trudne do osiągnięcia. Nie przyjmuj każdego zlecenia, z jakim przyjdzie do Ciebie klient, bo trudno będzie uzyskać pozytywne wyniki nawet przy dużym nakładzie pracy. Wywoła to duże zmęczenie i poczucie, że bierzesz się za zadania, przy których trudno uzyskać pomyślne rezultaty. Będziesz w stanie rozwiać wątpliwości firmy lub klientów, z jakimi się zetkniesz dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, ale satysfakcji może braknąć mimo to. W finansach mogą pojawić się okazje do szybkiego zarobku, więc korzystaj z nich, zamiast angażować się w zlecenia, które będą długo się ciągnąć , a zyski mogą być niepewne. Nie obawiaj się ryzyka i nagłych decyzji, jeśli możesz na tym zarobić. W życiu uczuciowym single mogą poznawać nowe osoby, ale nie spiesz się z oceną nowych znajomości i nie angażuj przedwcześnie, bo może się okazać, że nie znasz dobrze takiej osoby. Poczekaj na sytuację, która ujawni prawdziwy charakter obiektu Twojego zainteresowania.

Horoskop od 12 do 18 listopada

STRZELEC

Strzelec powinien uważać na kontrahentów, którzy swoje chwilowe problemy tłumaczą powiązaniami z innymi firmami i ich kłopotami. Możesz mieć obiecywane przelewy lub opłaty z opóźnieniem z powodu wpływów zewnętrznych lub kłopotów wywołanych nieprzewidzianymi sytuacjami. Postawiony w sytuacji przymusowej będziesz musiał zgodzić się na warunki, jakie wynikną z takich okoliczności, choć przekonania co do usłyszanych tłumaczeń być może mieć nie będziesz. Możesz mieć styczność również z podobnymi sytuacjami, kiedy nie będzie Ci coś na rękę, ale okaże się, że będziesz musiał przyjąć do wiadomości fakty, które zostaną Ci podane. Obawy, czy takie działanie nie przyniesie negatywnych skutków, może wywołać niepokoje i napięcia. Postaraj się nie zastanawiać nad tym zbyt dogłębnie, bo możesz mieć skłonności do postrzegania spraw przez pryzmat obaw i niepewności. W sprawach prywatnych może się zdarzyć, że ktoś zechce zdradzić Ci sekret na temat spraw miłosnych u kogoś innego. Wstrzymaj się z oceną, aż będziesz miał bardziej przejrzysty obraz sytuacji. Nie próbuj nikogo oszukać lub podejść, bo braknie Ci sprytu lub doświadczenia w okłamywaniu innych. Jeśli nie możesz zamknąć starych rozdziałów swojego życia, przemyśl jeszcze raz przeszłe sytuacje, wyciągnij wnioski i nie popełniaj więcej starych błędów, a potem idź dalej i nie pogrążaj się zbyt długo w analizie minionych wydarzeń.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 października do 4 listopada

STRZELEC

U Strzelców w nadchodzących dniach mogą pojawić się rozmowy o zranieniach i starych żalach i smutkach. Zarówno Ty będziesz mówił wyraźnie o swoich uczuciach jak i osoba, która będzie obecna przy Tobie, również będzie ujawniać stare urazy, które wciąż są bolesne, a być może były niezauważane do tej pory. Jeśli jesteś więc w relacji, w której padły przykre słowa albo obie strony zostały głęboko urażone, to nadchodzi czas rozmów na ten temat. Druga strona może odkryć przed Tobą punkt widzenia, którego nie brałeś pod uwagę lub widziałeś wszystko na swój sposób. Choć będą podstawy ku temu, abyście znaleźli porozumienie, bo Ty będziesz gotów, aby zapomnieć o przeszłości, a druga osoba uzna, że pewne żale bazują na iluzjach, to Wasza dyskusja niczego nie wniesie, jeśli jedno z Was zechce postawić na swoim. Jeśli będziecie przerzucać się słowami lub osoba, z którą wejdziesz w dyskusję,będzie zbyt nieprzejednana i uparta w swoich poglądach, to nie osiągnięcie kompromisu. Fanatyczne przekonanie o swojej racji spowoduje szukanie jedynie kolejnych argumentów na poparcie swojego stanowiska. Anioły radzą Ci, abyś przestał patrzeć na siebie jak na ofiarę okoliczności i odpuścił, jeśli może to doprowadzić do konfliktu. Zachęcają też do spotkań i kontaktów z innymi w najbliższym czasie, zwłaszcza jeśli masz kogoś bliskiego w podeszłym wieku- warto przypomnieć sobie o nim w ten czas listopadowy i go odwiedzić.

Horoskop tygodniowy Strzelca od 18 do 24 czerwca

STRZELEC

W kontaktach z ludźmi możesz być zaskoczony, gdy zetkniesz się z negatywnymi działaniami innych, które będą ukierunkowane na poszukiwanie sposobów, by komuś zaszkodzić. Może się zdarzyć, że ktoś w silnych emocjach, które trudno mu opanować, będzie szukać sposobu by przypiąć komuś etykietkę, która obniży jego wartość w oczach innych. Każdy człowiek musi znaleźć zdrowy sposób na rozładowanie niezdrowych reakcji emocjonalnych, ale nie każdy to potrafi. Możesz spodziewać się więc tego, że znajdą się osoby w Twoim otoczeniu, które z braku równowagi wewnętrznej będą poświęcać czas i energię, aby znaleźć ujście dla swojej frustracji na swój własny, niezrozumiały dla Ciebie sposób. Nie powinno to zburzyć Twojego spokoju, jeśli podejdziesz do tego tematu z dużym dystansem. Będą przy Tobie Anioły, które łagodzą stany rozdrażnienia i rozładowują napięcie. Zachęcą Cię do zdrowego podejścia do spraw w zgodzie z samym sobą i pomogą Ci utrzymać poczucie harmonii. Ważne okażą się też finanse. Jeśli masz jakieś niezałatwione sprawy w tej kwestii, to mogą one teraz powrócić. Może mieć to związek ze sferą zawodową lub ogólnym gospodarowaniem swoimi zasobami, ale u niektórych Strzelców mogą wyjść nawet sprawy spadków, testamentów lub innych dokumentów, jeśli coś wymaga prawnego załatwienia. To również czas sprzyjający wypoczęciu. Urlop lub choćby weekend spędzony poza domem dobrze Ci zrobi. Jeśli zdecydujesz się na formę wypoczynku na świeżym powietrzu, uda Ci się zregenerować siły na kolejny tydzień.

Horoskop Strzelca od 11 do 17 czerwca

Data: 22 listopada – 21 grudnia.

Żywioł: Ogień.

W finansach spokojnie, wszelkie współprace lub spółki okażą się korzystne, lokaty bezpieczne, a wszystko dzięki mądremu zarządzaniu swoimi zasobami. Atmosfera w pracy może Ci jednak nie odpowiadać w najbliższym czasie. Niektóre Strzelce mogą czuć się wykorzystywane lub niedoceniane, co sprawi, że możesz stracić zapał do wykonywanych obowiązków. Jeśli planujesz zmienić pracę lub ktoś Ci coś obiecał, to może się okazać, że na obietnicach się skończy, ale zrealizować się tego nie uda. Jeśli Twoje pasje wymagają wysiłku, starań, poświęcenia im sporo czasu, to prawdopodobne jest, że chwilowo zrobisz sobie przerwę ze względu na gorsze samopoczucie. Możesz odczuwać apatię, zniechęcenie, co przełoży się na kontakty z ludźmi. Potrzeba odizolowania się, samotności lub brak uczuć wywoła tendencje do wycofywania się z kontaktów. Nie jest to też czas, kiedy wykażesz się zrozumieniem dla ludzkich problemów ze względu na chwilowe zobojętnienie na cudze sprawy. Mocno odczuwalne może to być w związkach partnerskich, w których wygasły uczucia, bo możecie żyć obok siebie jak obcy ludzie. Jeśli to chwilowe problemy, to staraj się to przeczekać, a jeśli trwa to od dłuższego czasu, to mogą pojawić się poważne przemyślenia o rozstaniu. W związkach, w których jest szansa na odrodzenie się cieplejszych uczuć, może pojawić się potrzeba chwilowej rozłąki lub pobycia samemu. Ogólnie nie będzie to czas sprzyjający zacieśnianiu więzów i nawet single mogą stracić zapał do ewentualnych nowych znajomości.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”