Horoskop tygodniowy Wagi

Horoskop tygodniowy Wagi

 

Horoskop tygodniowy - WAGA-horoskop na bieżący tydzień

Dom: Jeśli martwisz się o kogoś i oczekujesz zmian, to nie widać ich w tym tygodniu. Możecie również niepokoić się wszelkimi sprawami, które utkną w miejscu, np. urzędowe lub inne. Jeśli to jakieś przepisy decydują o Twojej sytuacji, urząd ma swój określony czas by odpowiedzieć, to będzie się tego trzymać i nie ma co liczyć na przyspieszenie. Zadbaj o relaks i odpocznij psychicznie, jeśli coś Cię martwi, bo sprawy będą toczyć się swoim rytmem.

Praca: Będziesz lawirować między złudzeniami, marzeniami, obawami, a zdrowym rozsądkiem. Racjonalne spojrzenie na sytuację będzie konieczne, aby wyjaśnić to, co budzi duże wątpliwości, ale też w przypadku marzeń- realizacja ich będzie również wymagać przygotowania pomysłu konkretnie i realnie. Możecie mieć skłonność do budowania na mrzonkach, więc ostrożnie z podejmowaniem decyzji.

Singielki: Panie mogą czuć się o coś obrażone i z dumą zaprzestaną kontaktów z taką osobą. Nawet jeśli określona znajomość okaże się nietrafiona, nie wdawaj się w dyskusje, bo możesz je przegrać.

Single: Jeśli miałeś z kimś spór lub sytuację, która powodowała duży problem w tym, żeby druga osoba zrozumiała, o co Ci chodzi, to teraz spojrzysz z dystansem i po prostu zaczniesz wyjaśniać krok po kroku swoje stanowisko. Możesz też ukierunkować się na działania mające na celu wyjaśnienie swojej sytuacji ogólnie.

Horoskop tygodniowy- WAGA

W relacjach prywatnych czas przyjrzeć się jeszcze raz swoim bliskim lub znajomym i wybaczyć ewentualne sytuacje  z przeszłości. Nadchodzący tydzień może wnieść pozytywne zmiany, które dodadzą Ci energii. Jeśli czekasz na jakieś wyjaśnienia, to teraz nadejdą wiadomości, które Cię ucieszą. Jeśli to Ty czujesz, że powinieneś coś wyjaśnić, nie zwlekaj, bo przyniesie to pozytywne skutki. Jeśli czekasz na wyniki badań dotyczące tematu zdrowotnego, to wieści powinny Cię również ucieszyć i przynieść jakiegoś rodzaju ulgę. Nie pozostawiaj tematów wymagających wyjaśnienia sytuacji, nawet jeśli Ty sam czujesz się dobrze z tym, jak jest i jesteś gotów zająć się innymi sprawami. Nie udawaj również przed sobą samym, że się nie przejmujesz, jeśli jest inaczej. W dalszej perspektywie czeka Cię zaskakująca sytuacja lub rozwiązanie. W sprawach zawodowych nie jest to czas korzystny, aby poszukiwać nowych sposobów zarobkowania, a bardziej skup się na teraźniejszości i doceń wkład innych osób w Twoją pracę i w Twój sukces i podejmuj decyzje oparte na pewności siebie, a nie na swoich wątpliwościach, gdyż to czas kiedy możesz zyskać na przebojowości. To tydzień, który powinien przynieść Ci sukcesy na polu zawodowym i przypływ możliwości, klientów, kontrahentów, zleceń lub pomysłów. Jeśli widzisz jakiekolwiek błędy lub zagrożenia zawodowe, to jest to doskonały czas na wprowadzenie pozytywnych zmian.

Horoskop tygodniowy - WAGA - horoskop na bieżący tydzień

Jeśli spodziewasz się jakichkolwiek zmian w swojej pracy, nie warto przedwcześnie skupiać się na wydarzeniach, które być może wcale nie nadejdą, a myślenie o tym będzie odrywać Cię od spraw, którymi rzeczywiście należałoby się zająć w najbliższych dniach. To dobry moment na wszelkie postanowienia lub zmiany w stylu życia, które dodadzą Ci energii, witalności i pozytywnego nastawienia do życia. Myśl dalekowzrocznie i wybieraj dla siebie rozwiązania, które przyniosą pozytywne rezultaty w przyszłości. Jeśli masz marzenia, których nie realizujesz, bo uważasz, że jest na to za późno, wynika to z Twojej nadmiernej ostrożności i braku wiary w swoje możliwości. Zawsze możesz zacząć coś nowego robić w życiu, nawet jeśli wydaje Ci się, że upływ czasu działa na Twoją niekorzyść. Ten tydzień może sprawić, że odzyskasz wewnętrzną równowagę i zwiększysz swój optymizm na co dzień. Swoją siłę powinieneś czerpać z doświadczeń, gdyż to one okażą się Twoim atutem.  Postaraj się wzbudzić w sobie więcej entuzjazmu i ducha walki w przypadku spraw, na których Ci zależy. Choć większość osób wokół Ciebie dostrzega w Tobie takie zalety jak kultura osobista i życzliwość, to jednak pojawi się ktoś przy Tobie, kto będzie miał odmienne zdanie. Nie prowokuj nieprzyjemnych sytuacji, bo zajmie Ci trochę czasu zrozumienie drugiej osoby i przystosowanie się do innych. Intensywne życie towarzyskie, jakie prowadzisz, sprawi, że łatwiej rozwiążesz problem.

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: Okres dobrego zdrowia i pięknego wyglądu fizycznego. Kobiety mogą zajść łatwo w ciążę, o ile starają się o dziecko. Dobry moment na leczenie bezpłodności. Zapanuj nad emocjami, bo jeśli coś spowoduje obniżenie Twojego nastroju lub przyniesie zmartwienia, to pojawią się problemy z bezsennością lub brak apetytu, co ujmie Ci urody.

Uczucia: Mogą powrócić przykre wspomnienia, które pogorszą samopoczucie, ale szybko sobie z tym poradzisz, jeśli tylko zapanujesz nad emocjami i nie będziesz z tego powodu szukać konfliktów o przestarzałe sprawy. Możesz odkryć kłamstwo, które wywoła małą przykrość, ale nie będzie to nic poważnego. W związku partnerskim czeka Cię decyzja co pewnych kwestii. Single mogą się zamartwić na zapas, jeśli jest im trudno poznać kogoś wartościowego, choć nie przyznają się do tego oficjalnie.

Praca: Wszelkie sytuacje, które wywołają konflikty i falę nietolerancji, wpłyną negatywnie na sprawy zawodowe i mogą spowodować zastoje w realizacji pewnych zadań i projektów. Ty będziesz pełna energii do działania i świetnie poradzisz sobie z każdym wyzwaniem indywidualnym i w pracy zespołowej. Dopiero gdy uda się zażegnać wszelkie spory, które z Twojego punktu widzenia wynikną z ludzkiej głupoty, dopiero wtedy praca przyniesie rezultaty, których oczekujesz.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

WAGA

Podejdź z dużą powagą do swoich zadań zawodowych w nadchodzącym czasie, bo może brakować Ci wiedzy lub informacji o wszystkich istotnych sprawach w Twojej firmie. Osoby decyzyjne, Twój szef lub ważni kontrahenci będą działać według swoich metod i sposobów, na które nie będziesz mieć wpływu. Nie ciesz się więc przedwcześnie żadną obietnicą lub sytuacją, która będzie robić wrażenie sprzyjającej Twoim oczekiwaniom, bo może się okazać, że nie zrozumiałeś intencji innych osób. Będzie Ci przykro, gdy dojdziesz do wniosku, że awans znów przesunął się w czasie i uznasz, że winne temu są układy i powiązania zawodowe, na które nie masz wpływu. Podwyżki mogą nie dojść do skutku, a rozmowy kwalifikacyjne mogą się nie udać, nawet jeśli będziesz pewien, że poszło Ci doskonale. W życiu prywatnym Twoi bliscy będą starannie dobierać towarzystwo. Oznacza to, że z pewnymi osobami mogą zrywać kontakty, ale nie będzie im z tego powodu przykro. Wszelkie decyzje będą podejmowane z dystansem i spokojem. Ogólnie będzie to czas stabilny dla związków, a Ty możesz skupić się na tym, aby dokładniej dowiedzieć się, jakimi sprawami żyje Twój partner na co dzień, co cieszy go lub martwi i co planuje. Dla singli nie jest to czas sprzyjający nowym znajomościom. Jeśli kogoś nie lubisz lub zadziałałeś na jego niekorzyść, będziesz starał się to ukryć i nie dać znać po sobie, że coś takiego miało miejsce.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

WAGA

Waga może wykorzystać dobrze swoje umiejętności i zdolności w sferze zawodowej, które zaznaczą się pozytywnie w przypadku np. zrobienia dobrej reklamy produktu lub usługi. To dobry czas również na wszelkie negocjacje biznesowe, kiedy zechcesz zaprezentować innym swój dobry wizerunek, przy czym będziesz mieć zdolność zrobienia dobrego wrażenia wykorzystując triki biznesowe, które niekoniecznie będą oparte na rzeczywistych atutach. Będziesz w stanie zaspokoić potrzeby konsumpcyjne/komercyjne osób, które z Tobą współpracują. Z wrodzoną gracją i inteligencją przekonasz klienta lub firmę, w której chcesz się zatrudnić lub zaoferować jej swoje usługi. Będą się kryły pod tym również kompetencja i wiedza, ale też i odrobina "magii" biznesowej okaże się przydatna. W stałych związkach partnerskich może zawiać chłodem i możesz czuć się samotnie, choć we dwoje. Partner będzie kierował się rozsądkiem i będzie skupiony na codziennej rzeczywistości, która wymaga określonych decyzji. Jego brak spontaniczności może Ci przeszkadzać i zapragniesz ucieczki w prawdziwą miłość, ale trudno będzie ją znaleźć akurat w najbliższych dniach. Single również nie będą miały zbyt dużo szczęścia do nowych znajomości. Przemyśl, co tak naprawdę jest Twoim priorytetem w tych sprawach, jeśli nie chcesz trwać w związku, w którym zabrakło cieplejszych uczuć.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

WAGA

Waga może się napracować nad przygotowaniami do świąt, a nawet w okresie świątecznym wciąż pewne obowiązki będą spoczywać na niej. Jeśli chcesz doprowadzić do przyjemnej atmosfery w rodzinie, nawet jeśli istnieją pewne antypatie, to może być Ci trudno zrozumieć punkt widzenia innej osoby. Możliwe jest, że pewne osoby nie zjawią się, pomimo Twych zaproszeń, jeśli istnieją nieporozumienia, które nie zostały wyjaśnione w przeszłości. Nie zepsuje Ci to jednak nastroju i będziesz umiał wypocząć w te święta i pogodzić się z sytuacją, nawet jeśli nie do końca będziesz usatysfakcjonowany. Ustal ze swoimi bliskimi szczegóły dotyczące kolacji wigilijnej, abyś nie szykował za dużo jedzenia lub nie stresował się, że czegoś zabraknie, gdyby pojawił się niespodziewany gość przy stole. W pracy po świętach może być gorsza atmosfera, jeśli okaże się, że ktoś z osób, z którymi pracujesz, został obarczony obowiązkami, które normalnie do niego nie należą. Może to wywołać gorszy humor lub konfliktową sytuację, pomimo Twoich najlepszych chęci do godzenia zwaśnionych stron lub łagodzenia sytuacji. Ty sam powinieneś mieć dobry nastrój i dużo energii do działania. Postarasz się ze zrozumieniem podejść do osób, z którymi będziesz mieć styczność, nawet jeśli okoliczności nie będą sprzyjały pokojowym rozwiązaniom.

Horoskop dla znaku Wagi od 26 XI do 2 XII

WAGA

U Wagi anioły zwracają uwagę na dwa tematy. Twój szacunek dla sił nadprzyrodzonych, duchowych, pragnienie rozwoju i traktowanie innych ludzi z życzliwością to Twoje atuty. Tematem do przemyśleń natomiast są problemy wynikające z realiów życia. Możesz mieć wrażenie, że dostajesz od życia za mało, ale jednocześnie nie doceniasz tego, co dostajesz. Umniejszasz dary Losu w swoich własnych oczach. Te dary Losu to przyjaciele, bliskie Ci osoby lub Twoje powodzenie w sferze zawodowej lub materialnej. Unikaj postawy roszczeniowej i postaraj się cieszyć wszystkim, czym obdarza Cię życie i ludzie. Doceń każdy mały gest ze strony innych. W sprawach materialnych zaufaj aniołom i temu, że chcą pomóc Ci poprawić tą sferę życia. Zachowaj wiarę, że wkrótce otrzymasz pomoc, a na razie skup się na wdzięczności i podziękowaniu za wszystko to, co dostałeś do tej pory. Wkrótce znajdziesz się w sytuacji, kiedy Twoje wybory mogą wydać się innym bezsensowne, pozbawione logiki lub braknie Ci poczucia, że Twoje otoczenie wierzy w mądrość Twoich decyzji. Nie opieraj się jednak na opiniach innych. Czyń tak, abyś czuł się szczęśliwy. Być może będziesz potrzebował więcej pieniędzy, a może okaże się, że pieniądze wcale Cię nie uszczęśliwią. Wybór dalszej drogi będzie słuszny jeśli będziesz kierował się tym, co naprawdę wnosi radość w Twoje życie bez oglądania się na zyski.

Horoskop od 19 do 25 listopada

WAGA

Wagi, które wcześniej źle zabrały się do realizacji swoich zadań, teraz mogą odczuć skutki swych błędów. Sukces może okazać się krótkotrwały i zmienić w kłopot. Jeśli wybierałeś drogi na skróty, aby zrealizować plan, stosowałeś metody, które miały zatuszować pomyłki, w najbliższym czasie wszystkie niedociągnięcia mogą wyjść na jaw. Dobra reklama i zachwalanie swoich produktów lub usług nie wystarczą, jeśli później nie będziesz w stanie ten poziom jakości utrzymać w praktyce. Nie obiecuj niczego, czego nie będziesz w stanie spełnić, bo Twoi kontrahenci lub klienci zrezygnują, zanim przejdziecie do konkretów. Tylko uczciwym postawieniem sprawy możesz pomyślenie rozwiązać wszelkie sytuacje zawodowe, bo w przeciwnym razie utkniesz w miejscu i będziesz długo czekać na decyzje. W finansach, jeśli będziesz rozsądnie wydawał pieniądze, to nie będziesz miał problemów, a nawet pewne sprawy może udać się pomyślenie załatwić, jeśli masz w tej sferze jakiś problem. Single powinny skupić się na sobie i na swoich oczekiwaniach, bo Twoje przekonanie, jaką jesteś osobą i na jaki związek zasługujesz, sprawi, że takie właśnie osoby będziesz do siebie przyciągał. Nie wiń Losu, jeśli uważasz, że brak Ci szczęścia w miłości, bo w głębi duszy może nie wierzysz, że zasługujesz na wspaniały związek. Osoby w partnerstwie również powinny zadbać o siebie i swoje samopoczucie w związku, co poprawi ich relacje z bliskimi.

Horoskop od 12 do 18 listopada

WAGA

Wagom nie braknie pasji i cierpliwości w sferze zawodowej. Będziesz pracować nad projektem, który sprawi Ci wiele przyjemności i radości, a jeśli z kimś współpracujesz, możesz liczyć na pozytywny odzew z drugiej strony. Firma, z którą współdziałasz lub Twój szef mogą okazać Ci wiele zaufania i angażować Cię w inspirujące pomysły. Jeśli szukasz klientów lub zleceń, możesz liczyć na wspaniałą passę i z pewnością nie braknie Ci pracy. Będziesz zasypany zleceniami, jeśli na nie czekasz. Sprawdzisz się też w swoich działaniach i wykażesz właściwą postawą, udowodnisz swoje kompetencje i konsekwentnie zrealizujesz każdy cel. Szczególnie w sytuacjach, gdy trzeba wykazać się pewnym indywidualizmem, pokażesz się od dobrej strony. Mimo to passa ta nie będzie trwać zbyt długo i po niej może nastąpić zerwanie korzystnych kontaktów. Na Twoje życie prywatne będzie miała wpływ sfera zawodowa. Może się okazać, że poświęcisz się tak bardzo nowym wyzwaniom, że braknie czasu na chwile z rodziną lub relaks. Twoi bliscy będą musieli w najbliższym czasie wykazać się cierpliwością wobec takiej sytuacji i mogą odbierać Cię jako zobojętniałego na ich problemy. Zwróć uwagę na dzieci, jeśli je masz, abyś nie przegapił czegoś ważnego w wyniku przepracowania. Możesz odkryć istotną sytuację dotyczącą dziecka, o której nie wiesz, więc bądź otwarty na rozmowy.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29 października do 4 listopada

WAGA

Przy Wagach będą ich osobiści opiekunowie, którzy zachęcają do wyciągania wniosków z trudnych sytuacji, ale nigdy nie ponaglają człowieka w jego decyzjach. Obiecują, że gdy dostrzeżesz problem, jaki zaznacza się w określonych wydarzeniach, znikną Twoje kłopoty związane z sytuacją, do której nawiązują. W nadchodzącym czasie powinieneś dostrzec rozwiązanie swoich problemów. Jeśli masz osobę z dolegliwościami zdrowotnymi w swym otoczeniu, może się okazać, że problem zdrowotny zniknął. Również innego rodzaju problemy bliskich Ci osób mogą uzdrowić się w najbliższym czasie. Uzdrowienie zawsze ma związek z psychiką i duchem człowieka, więc w każdej sferze życia będzie można zauważyć tą pozytywną przemianę. Postaraj się częściej zdać na Boga lub siły opiekuńcze, które są przy Tobie w problemach, które Ci doskwierają, bo tylko słuchając głosu serca rozwiążesz skutecznie swoje kłopoty. Kiedy zanadto zaufasz własnej sile, blokujesz przypływ boskich energii, które nie mają dostępu do Ciebie. Może to też prowadzić do utraty wiary w człowieka a zamiast tego ufania tylko sobie samemu. Twoja siła wzrośnie jednak, kiedy pozwolisz zadziałać siłom wyższym i zaingerować w Twoje sprawy tak, aby pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy i wyciszyć obawy. Gdy czujesz się zraniony, dopuść do siebie te emocje, zamiast udawać, że nic się nie stało.

Horoskop tygodniowy Wagi od 18 do 24 czerwca

WAGA

U Wagi sprawy zawodowe będą istotne w najbliższym czasie. Możesz być otoczony większą grupą osób lub zajęty sprawami związanymi z wieloma kontaktami w pracy. Jeśli masz jakiekolwiek oczekiwania wobec otoczenia, to możesz liczyć na pomoc lub wsparcie w zadaniach, które Cię czekają. Nie skupiaj jednak swojej uwagi na celach nierealnych, bo napracujesz się, zaangażujesz, a końcowo okaże się, że niestety Tych planów nie da się wdrożyć w życie. Możliwe niespodzianki w nadchodzących wydarzeniach. Jeśli w przeszłości spotkałeś się z krytyką, która do dziś sprawia Ci przykrość lub wspomnienia powracają, to w najbliższym czasie powinieneś się oderwać od negatywnych myśli. Anioły radzą Ci przyjrzeć się jeszcze raz wszystkim sprawom, które wiążą się z niewłaściwymi wyborami życiowymi, mylnymi decyzjami, fałszywą oceną sytuacji, ewentualnymi błędami, albo z osobami które obwiniasz o jakiś problem. Warto przyznać się do błędów, jeśli zostały popełnione i naprawić to, co się da, zmienić swoje nastawienie i wybrać inną drogę. Odczujesz wtedy poprawę samopoczucia i przypływ sil witalnych. Niestety tendencje wskazują, że możesz mieć skłonność do poświęcania się projektom dającym złudzenie, że są osiągalne, ale w rzeczywistości tak się nie stanie. Sam fakt, że skoncentrujesz się na poszukiwaniu nowych rozwiązań, może przynieść poczucie krótkotrwałej poprawy sytuacji, ale w dalszej perspektywie, możesz się rozczarować.

 

Horoskop Wagi od 11 do 17 czerwca

Data: 23 września – 22 października.

Żywioł: Powietrze.

Waga powinna odczuć przypływ sił, energii i dynamicznie działać, kiedy trzeba wyciągnąć logiczne wnioski w problematycznych kwestiach. Nie oznacza to jednak, że uda się znaleźć rozwiązanie dla każdej trudności, jaka może się pojawić. W sferze zawodowej, jeśli popełniłeś poważny błąd w przeszłości, to może się okazać, że nie znajdziesz sposobu, aby to naprawić, co może przynieść przykre konsekwencje. Uważaj również na to, jak funkcjonujesz w swojej pracy, bo ten tydzień może przynieść kłopoty, jeśli zaniedbasz swoje obowiązki lub doprowadzisz błędną decyzją do utraty swojego dobrego wizerunku. Nie daj się odciągnąć od zajęć, bo możesz zostać przyłapany na gorącym uczynku, jeśli zdecydujesz się na jakąkolwiek formę rozrywki nieprzewidzianą przez Twojego szefa w godzinach pracy. W sprawach finansowych straty możliwe w wyniku własnych zaniedbań. Nie szukaj doradców wśród osób, które nie mają doświadczenia w kwestiach, które budzą Twoje wątpliwości. Sprawdź wszystko sam i zwróć uwagę na dokumenty, które podpisujesz. Jeśli czekają Cię trudne zadania do wykonania, możesz mieć wrażenie mozolnej pracy, która idzie Ci pomału i z wysiłkiem. Wszelkie relacje, które uznałeś za nieudane i bez perspektyw, będą się ochładzać. Może dojść do rozstania lub rezygnacji ze znajomości. Nie zechcesz tracić czasu na budowanie trudnych związków. Nawet jeśli będzie Ci przykro, to pogodzisz się z sytuacją i pozwolisz, aby czas naturalnie wygasił kontakty z taką osobą. Możesz mieć tendencje do odosobnienia a nawet zdecydować o rozstaniu ostatecznym.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”