Horoskop tygodniowy Bliźniąt

Horoskop tygodniowy Bliźniąt

 

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA - horoskop na bieżący tydzień

Dom: Ważne będzie, abyście we dwoje podejmowali decyzje (w partnerstwie) zamiast sugerować się opiniami innych i tym, co sami o sobie mówią. A może ktoś z Was wyobraża sobie, jak żyją inni i się porównujecie. Inni mogą żyć zupełnie inaczej niż Ci mówią. Łatwo będzie o nieporozumienie lub możesz mieć wrażenie, że masz trudność w dogadaniu się z drugą osobą, szczególnie jeśli będziecie mieć w głowie obce przemyślenia. Ktoś może opiniować schematycznie aż do przesady.

Praca: Tydzień kiedy sprawy mogą się ułożyć niesprzyjająco i będziesz musiał/a zejść trochę w cień, co może okazać się korzystne. Karty przestrzegają, że o błąd będzie wyjątkowo łatwo w tym czasie, a nawet mogą pojawić się zmylające okoliczności i niejasności, dlatego przemyśl każdą decyzję w spokoju, zanim oficjalnie wyrazisz swój pogląd.

Singielki: Jeśli spotykacie się z kimś, kto ma nieuregulowane sprawy z inną kobietą, to teraz ten problem wypłynie. Możecie mieć skłonność do pesymistycznego spojrzenia na samą siebie, co może pogorszyć Wam samopoczucie. Zadbajcie o siebie i swoje nastawienie.

Single: Panowie mogą więcej myśleć o sprawach zawodowych niż o randkach, szczególnie jeśli  mają na myśli kredyt, który będzie trzeba spłacić  itp. Będziecie mimo to atrakcyjni dla płci przeciwnej tak pod względem fizyczności jak i charakteru, osobowości.

Horoskop tygodniowy- BLIŹNIĘTA

Jeśli dojdziesz do wniosku, że ostatnio nie masz szczęścia do kontaktów z pewnymi osobami lub Wasze relacje układają się niepomyślnie, uwolnisz się z tego rodzaju znajomości i przynajmniej na pewien czas zrobisz sobie przerwę w poszukiwaniach porozumienia lub próbach poznania nowych osób w przypadku samotnych singli. Nie jest to dobry czas na odnawianie relacji, które nie wnosiły ostatnio radości w Twoje życie. Nie koncentruj się też na czekaniu, aż druga strona się odezwie, choć nie trać wiary, że czas przyniesie pozytywne rozwiązania Twoich sytuacji osobistych. Wyciągaj wnioski z minionych wydarzeń i własnych doświadczeń, aby nie popełniać starych błędów. Angażuj się tylko w dojrzałe relacje, które spełnią Twoje oczekiwania. Osoby poszukujące pracy właśnie teraz mają korzystny czas na działanie, bo mogą znaleźć odpowiednią ofertę w poważnej firmie, która zechce ich zatrudnić. To czas stabilny w sprawach zawodowych, kiedy warto powrócić do zadań zawodowych, które dotychczas nie znalazły rozwiązania lub nie zostały zakończone z powodu jakiś komplikacji, bo teraz będzie łatwiej się uporać z ewentualnymi trudnościami. Atmosfera w pracy wyraźnie się poprawi, a relacje między osobami współpracującymi ze sobą uspokoją się w przypadku nerwowości lub konfliktów. Nie powstrzymuj się przed wyrażeniem swojego zdania i nie separuj się od reszty zespołu, jeśli pracujesz w grupie.

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA - horoskop na bieżący tydzień

W nadchodzących dniach czeka Cię rozwiązanie kłopotliwej sytuacji lub problemu wynikającego z plotek. Będziesz szukał możliwości pojednania się z kimś, zdobycia przebaczenia u kogoś, co będzie wymagało przyjrzenia sie przyczynom zachowań negatywnych. W swoim otoczeniu znajdziesz osobę, która będzie widziała wszystkie popełnione błędy wyraźniej niż Ty, co pozwoli jej dać Ci mądrą radę, z której warto skorzystać. Nie ma sensu łudzić się, że sprawa sama się rozwiąże lub z bezpodstawnym optymizmem oczekiwać, że wydarzenia rozwiną się w pożądanym kierunku. To, co zostało źle uczynione, będzie trzeba naprawić. Możesz poprosić osobę kompetentną o pomoc, jeśli wymaga to wiedzy, której Ci brak. Zaufaj swojemu talentowi do podejmowania słusznych decyzji, nawet gdy nie ma czasu na dokładną analizę sytuacji, bo ta umiejętność może okazać sie przydatna. Spójrz pragmatycznie na problem i zaufaj swojej inteligencji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Strzeż się osób, które mówią za dużo i przez to roznoszą plotki, bo może przynieść to kłopoty. Pewne opóźnienia lub trudności mogą wyniknąć z nagłej choroby lub spadku energii. Napięte sytuacje będą pomału wracać do normy, a pojednanie okaże się możliwe, co jednak będzie zasługą nieoczekiwanego szczęścia od Losu, bo np. bez Twego udziału sprawa się sama wyjaśni.

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: Będziesz w doskonałej formie, o ile weźmiesz pod uwagę swoją wątrobę w najbliższym czasie. Unikaj używek i produktów, które mogłyby Ci zaszkodzić. Ogranicz spożywanie tłuszczu i potraw, które dużo go w sobie zawierają.

Uczucia: Choć wejdziesz w nowy tydzień z optymizmem i właściwym nastawieniem, to możesz poczuć się zraniony przez partnera lub odczuć zazdrość, która zepsuje Ci dobry nastrój. W stałych związkach partnerskich będzie trudno o porozumienie z połówką i nawet jeśli brakuje Ci wspólnych chwil i tęsknisz za większą bliskością, mogą pojawić się sytuacje, które to uniemożliwią lub partner będzie w złym nastroju. Single, które poznały kogoś interesującego, będą popadać w skrajne emocje. Odwaga, aby zagadnąć obiekt zainteresowania, może szybko zniknąć i wycofasz się ze swych zamiarów.

Praca: Doskonały tydzień w sferze zawodowej, bo poczujesz przypływ sił, energii i zaangażowania we wszystkie zadania, jakich się podejmiesz. Jednak obowiązkom trudno będzie podołać tak, jakbyś sobie tego życzył, szczególnie jeśli braknie kogoś kompetentnego w pracy, od którego będzie zależał wynik Twoich wysiłków. Bliźnięta, które mają romans w miejscu pracy, mogą przeżyć chwile zwątpienia lub przykrości z powodu wydarzeń, jakie nadejdą.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym czasie powinieneś bardzo ostrożnie kontaktować się z innymi osobami, bo w najmniej oczekiwanym momencie może pojawić się problem, którego się nie spodziewasz. Może mieć związek ze sprawami innych osób, w które nie powinieneś się angażować, aby nie tworzyć sobie komplikacji. Mogą wyniknąć z tego plotki w przyszłości albo dużo bardziej złożony problem. Jeśli angażujesz się w cudze problemy zawodowe lub finansowe, a być może pomagasz rozwiązać komuś skomplikowaną sytuację z tego względu, że masz odpowiednią wiedzę, to weź pod uwagę, że istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia błędu w ocenie sytuacji. To, co będzie wydawało się informacją przeznaczoną tylko dla wybranych osób, może okazać się fałszywym tropem. W życiu uczuciowym będziesz odzyskiwał wewnętrzną równowagę, dzięki czemu poczujesz się lepiej. Twój partner może zajmować się sprawami błahymi, które tak naprawdę nie powinny mieć dla Was żadnego znaczenia, choć z jego punktu widzenia może to inaczej wyglądać. Jeśli uważasz, że bliska Ci osoba niepotrzebnie się tak przejmuje, postaraj się odciągnąć jej uwagę od spraw, które ją absorbują i zachęć ją do zmiany nawyków myślenia. Będzie to stabilny tydzień dla par w związkach, single natomiast będą musiały poczekać na bardziej sprzyjający czas.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

BLIŹNIĘTA

Jeśli myślałeś nad nowym pomysłem zawodowym, to w nadchodzącym tygodniu dowiesz się, na ile realna jest możliwość realizacji tej idei. Może się okazać, że zostanie Ci powierzony projekt, któremu będzie trzeba się bliżej przyjrzeć, zasięgnąć informacji o szansach wykorzystania go skutecznie. Uda Ci się pomyślnie zdobyć potrzebne informacje, albo sam będziesz je posiadał. Projekt lub pomysł okaże się trudny, mogą pojawić się przeszkody prawne, urzędowe lub jakiekolwiek inne. Wszelkie informacje, które są potrzebne, aby podjąć decyzję, pojawią się we właściwym momencie. Nie przeocz wiadomości, która nadejdzie, bo może okazać się bardzo istotna w całej sytuacji. Aby pomyślnie zrealizować plan będziesz musiał być może poszukać nowych rozwiązań lub obejść problem. W życiu uczuciowym możesz zauważyć, że Twój partner będzie starał się spełnić Twoje oczekiwania. Będziesz w wygodnej sytuacji, kiedy to nie Ty będziesz stroną, która bardziej okazuje uczucia i możesz czuć się doceniony przez swoją połówkę, jednak może to oznaczać również sytuację, w której partner będzie oczekiwał z Twojej strony pewnych działań mających mu pomóc na przykład. Będziesz musiał udowodnić, że nie na darmo polega na Tobie i ufa, że w trudnej sytuacji go nie zawiedziesz. Panie mogą oczekiwać po mężczyźnie spod znaku Bliźniąt odwagi do działania w trudnych sytuacjach. Single powinny strzec się manipulantów, którzy skrywają swe intencje.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą poczuć się zagubione w wydarzeniach, zwłaszcza jeśli pozwolą innym decydować o tym, jak spędzić święta. Może się też okazać, że wyobrażałeś sobie inaczej te dni, a inaczej będą wyglądać w praktyce. Nie powinieneś jednak narzekać z tego powodu, gdyż Twoi bliscy będą w dobrym humorze i wejdą w prawdziwie świąteczny nastrój, w którym nie braknie ciepłych uczuć i dowodów pamięci. Jeśli masz osobne plany, to mogą się nie powieść, gdy nie uda Ci się uniknąć spotkań, których nie przewidziałeś. Może się okazać, że będziesz musiał przełożyć wizytę u znajomego z powodu zmiany planów. Postaraj się dostosować do sytuacji i znaleźć porozumienie z tymi, z którymi usiądziesz przy stole. Po świętach z pozytywnym nastawieniem powrócisz do pracy. Możesz wpaść na świeży pomysł, który Cię zainspiruje lub powrócisz do pomysłu, którego wcześniej nie udało się zrealizować. Może sie okazać, że nie wszyscy będą do Twojej dyspozycji z osób, które potrzebujesz w pracy zawodowej, co może nieco utrudnić realizację pewnych zamiarów, ale nie powinien z tego wyniknąć poważniejszy problem, bo zostaniesz poinformowany we wszelkich kwestiach, które wymagają omówienia. Może się też okazać, że ktoś potrzebuje Twojej pomocy, rady lub konkretnego działania w problematycznej sytuacji.

Horoskop dla znaku Bliźniąt od 26 XI do 2 XII

BLIŹNIĘTA

Według Twych opiekunów duchowych gubisz się w swoich emocjach i masz trudności w znalezieniu głębszego sensu swoich działań. Możesz czuć się zagubiony, szczególnie w relacjach z innymi ludźmi, jeśli sądzisz, że pozostawiają Cię samego z problemami. Warto abyś spojrzał na wszystko z innej perspektywy, gdyż nie dostrzegasz tego, co jest najważniejsze. Nie szukaj wsparcia u innych ludzi, bo Anioły przepowiadają, że to właśnie w spokoju i odosobnieniu odnajdziesz to, czego potrzebujesz. Nie obawiaj się więc samotności lub chwilowego odseparowania się od innych i nie oczekuj pocieszenia z ich strony. W sobie odnajdziesz prawdziwy cel i przebudzisz w sobie chęć do działania, motywację i siłę, które potrzebujesz. To dobry moment na afirmacje lub inne sposoby, aby swoją rzeczywistość wykreować w swoim umyśle. Wierzysz w to, co myślisz, więc wykorzystaj to, aby zmienić swoje nastawienie, a to spowoduje zmiany w rzeczywistości. Daj sobie czas na przemyślenia, bo dojrzewa w Tobie decyzja, która może odmienić Twoje życie. Jeśli szukasz powołania, wkrótce je odkryjesz. Pojawią się pomysły, których potrzebujesz i wyklarują zamiary, co do których dziś nie masz pewności. Wkrótce znajdziesz rozwiązania, których potrzebujesz. Warto uzbroić się w cierpliwość, bo swoje prawdziwe możliwości odkryjesz poznając je w powolnym tempie i nie przyspieszając biegu wydarzeń.

Horoskop od 19 do 25 listopada

BLIŹNIĘTA

Jeśli dotychczas byłeś przeciążony nadmiarem obowiązków, to w nadchodzącym tygodniu powinieneś odczuć ulgę, bo pojawi się ktoś, kto weźmie część spraw na siebie lub zakończysz stare projekty, aby zająć się nowymi. Przy ustalaniu ceny za swoje produkty, usługi lub pracę, możesz mieć trudność w porozumieniu się z klientem, któremu Twoja cena będzie wydawać się zbyt wysoka, a Tobie z kolei wyda się adekwatna do włożonego wysiłku i poświęconego czasu. Możliwe są więc trudności we wszelkich negocjacjach, przy czym powinieneś liczyć się z tym, że Twoi klienci lub firmy, z którymi współpracujesz, mogą szukać kogoś, kto wykona tą samą pracę za niższą cenę. Nie oznacza to jednak kłopotów zawodowych, bo wkrótce powinny pojawić się nowe perspektywy na nowe kontakty i otworzą się przed Tobą nowe możliwości zawodowe. Finansowo stabilnie dzięki mądremu zarządzaniu, zabezpieczaniu swoich zysków, płaceniu na czas rachunków i rozsądnym inwestycjom. W miłości czas aby skupić się na swoim stałym partnerze i docenić jego zalety. Single powinny się rozejrzeć wśród osób, które już znają. Jeśli masz wątpliwości, czy to właściwa osoba dla Ciebie, wkrótce możesz przekonać się, że tak właśnie jest, o ile zdobędziesz się na więcej zaufania i spojrzysz z bardziej pozytywnym nastawieniem. Różnice w charakterach między Wami mogą okazać się mniejsze, niż wydaje Ci się dzisiaj.

Horoskop od 12 do 18 listopada

BLIŹNIĘTA

Z dużym spokojem i opanowaniem podejdziesz do nadchodzących wydarzeń w sferze zawodowej. Będzie to czas porządkowania wszystkich spraw, które dotychczas sprawiały trudności lub powodowały błędy. Jeśli dokładnie przeanalizujesz, dlaczego wcześniej nie udało się zrealizować pewnych planów tak, jak tego oczekiwałeś, to wyciągniesz cenne wnioski na przyszłość i unikniesz podobnych problemów lub komplikacji. Możesz liczyć na dalszą współpracę z dotychczasowymi kontrahentami lub stabilną sytuację z innymi pracownikami Twojej firmy. Sprzyjający czas dla pracy zespołowej, bo uda się wytyczyć wspólny cel i zdecydowanie go realizować. Powinno udać Ci się wykonać plan na nadchodzący tydzień bez większych komplikacji, jeśli podejdziesz do obowiązków konsekwentnie i uczciwie. W sprawach uczuciowych nie licz na poparcie we wszelkich dyskusjach, w których będzie Ci zależeć na udowodnieniu swoich racji, bo osoby z otoczenia nie zechcą w tym uczestniczyć. Jeśli bliska Ci osoba będzie czuła się nadmiernie przytłoczona w Waszej relacji lub ma swoje marzenia, które bardzo chce realizować, nawet jeśli straci przy tym poczucie bezpieczeństwa, jakie jej daje Wasz związek, to licz się z tym, że będzie podejmować decyzje według własnego uznania. Mogą zostać odkryte tajemnice lub pojawią się wiadomości, które zmienią zdecydowanie sytuację na taką, jakiej się nie spodziewasz.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku
 

               

 

              

 

              

 

               

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29 października do 4 listopada

 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą się wyciszyć we wszystkich sprawach, które budzą w nich lęki. Zwłaszcza komunikacja z innymi osobami może wywoływać obawy. Rozmowa jest bardzo trudną sztuką, gdyż nie mamy wpływu na skojarzenia, przemyślenia i uczucia drugiej strony. Każde słowo zostanie zrozumiane inaczej, niż życzylibyśmy sobie tego, bo każdy człowiek ma inne doświadczenia życiowe i w związku z tym odnosi się do swoich własnych przeżyć i odbiera świat subiektywnie. Jeśli obawiasz się, że dojdzie do rozmowy, na którą nie jesteś gotów, Twoje obawy są bezpodstawne. Nie wymuszaj na sobie rozmów, których się obawiasz i poczekaj, aż będziesz pewien, co chcesz powiedzieć drugiej osobie. Nie martw się, gdy inni milczą w Twojej obecności, bądź zaprzestaną kontaktów, choć spodziewasz się ich. To milczenie będzie uzdrawiające. Nie wyobrażaj sobie, że pod czyimś milczeniem kryją się zarzuty lub pretensje do Ciebie. Nie będzie to sprzyjający czas, aby pogłębiać więzi, ale czasem taki właśnie dystans i wycofanie, zamiast drążenia trudnych tematów, może przynieść więcej korzyści niż mowa. Dotrzymuj słowa i obietnic, które dajesz innym i podejmuj wyważone decyzje w nadchodzących dniach. Bądź konsekwentny w swych działaniach i nie szukaj winy w okolicznościach lub innych osobach, kiedy napotkasz ewentualne trudności.

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 czerwca dla Bliźniąt

BLIŹNIĘTA

Unikaj towarzystwa osób, które nie będą jasno komunikować, o co im chodzi, a wyczujesz nieszczerość ich intencji. Będzie to burzyć Twoją wewnętrzną równowagę. Osoby takie mogą obniżać Twój nastrój i powodować, że zaczniesz tracić entuzjazm do działania i radość z życia. Jeśli poczujesz, że postawa innych osób powoduje, że czujesz zmęczenie psychiczne, masz wrażenie, że inni próbują Cię przekonać, że coś Ci wypada, a czegoś nie wypada robić w Twojej sytuacji, a Ty masz inny pogląd, odczuwasz większą chęć do aktywności, nie tracisz świeżości spojrzenia na życie, to przeanalizuj, czy rzeczywiście na tym polega poczucie odpowiedzialności w życiu, żeby tłumić w sobie naturalną potrzebę odczuwania radości, która daje motywację do realizacji wszelkich planów. Nie daj się odwieść od realizowania swoich marzeń, co wpłynie pozytywnie na samopoczucie i pozwoli Ci czerpać ze źródeł, które dodają Ci witalności, zaangażowania, pasji i twórczej radości. Anioły radzą Ci uwolnić się od niekorzystnych wpływów zewnętrznych. Zachowaj swój indywidualizm i podejmij decyzję o chronieniu swojej prywatności w celu oczyszczenia się z wszelkich niekorzystnych wpływów. To czas stabilizacji, poprawy nastroju, życzliwych i pełnych ciepła kontaktów z ludźmi serdecznie do Ciebie nastawionymi, pod warunkiem, że uważnie dobierzesz sobie towarzystwo. Nadchodzi czas prawdziwych przyjaźni, szczerych i opartych na wzajemnej sympatii, gdzie przyciąganie wzajemne jest naturalne, a porozumienie łatwe i niwelujące napięcia.

 

Horoskop Bliźniąt od 11 do 17 czerwca

Data: 21 maja – 20 czerwca

Żywioł: Powietrze.

Bliźnięta czeka pomyślny tydzień, który przyniesie im polepszenie we wszystkich sferach życia. Jeśli nie zwracałeś uwagi do tej pory na szczegóły w swojej pracy zawodowej, to teraz warto zmienić nastawienie. Czeka Cię nowe wyzwanie na mniejszą lub większą skalę. Pomoże Ci to zdobyć nowe doświadczenia, a tym samym podniesie Twoje kwalifikacje. Możliwy awans lub jakaś forma docenienia przez szefa. Jeśli prowadzisz swoją firmę, to świetnie poradzisz sobie w zarządzaniu ludźmi, o ile kogoś zatrudniasz. Twoja działalność zostanie zauważona i wyróżni się pozytywnie na tle innych. Nie powinno zabraknąć Ci również pasji, zaangażowania i energii potrzebnej do wykonania zadań. Kontakty z ludźmi powinny przebiegać bez problemów, bo podejdziesz ze zrozumieniem i sprawiedliwą oceną, a przy tym empatycznie i po ludzku. W finansach możesz liczyć na niespodziewany przypływ gotówki. Pomyślny moment dla wszelkich działań ukierunkowanych na korzyści finansowe, bo wszystko powinno się opłacić, cokolwiek zaplanowałeś. Nawet wygrana w grze liczbowej jest prawdopodobna. W sferze prywatnej jeśli miałeś wrażenie, że straciłeś powodzenie u płci przeciwnej, to teraz masz szansę przyciągać do siebie swoim urokiem osobistym, który wyraźnie wzrośnie. Fascynujące znajomości są możliwe, a Ty doskonale odnajdziesz się w każdej sytuacji z drugą osobą, co sprawi, że wydasz się wyjątkowo atrakcyjny i pociągający. Inspirujące rozmowy przyniosą wiele radości i spełnienie emocjonalne.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”