Horoskop tygodniowy Byka

Horoskop tygodniowy Byka

 

Horoskop  tygodniowy - Byk - horoskop na bieżący tydzień

Dom: Jeśli uważacie, że dzieją się rzeczy niesprawiedliwe dla Was lub Waszych bliskich, które dotyczą Was osobiście lub bliskich, to jeśli wcześniej chcieliście coś zdziałać w tym kierunku, pomóc, załatwić, teraz możecie zrezygnować. Nie zechcecie robić niczego na siłę, wbrew komuś i nawet jeśli widzicie jakąś krzywdę w określonych wydarzeniach i boli Was to, ale druga osoba machnie na to ręką, odpuścicie sobie temat.

Praca: Dobry czas dla wszelkich zmian. Jest możliwe porozumienie, podpisanie umowy itp. Karty przepowiadają, że jeśli teraz podejmiecie określoną decyzję zawodową, rozpocznie to nowy etap na większą lub mniejszą skalę w Waszym życiu. U jednych może to być np. nowa praca, a u innych nowy projekt zawodowy. Aby doszło do porozumienia pewne kwestie muszą zostać wyjaśnione w sposób wyczerpujący z Waszego punktu widzenia. Musicie dokładnie wiedzieć, na czym stoicie i czego się spodziewać.

Singielki: Panie mogą robić wrażenie zmiennych a nawet humorzastych, ale tak naprawdę będzie kryło się pod tym coś, czego otoczenie nie dostrzega. Jeśli jesteś w relacji, która Cię nie przekonuj.

U Byka to czas troski o sprawy zdrowia i kondycji, nie tylko własnej, ale również możesz troszczyć się o dzieci lub bliskie Ci osoby. Swoje sprawy możesz stawiać na drugim miejscu, jeśli uznasz, że trzeba poświęcić czas komuś innemu lub zaopiekować się osobą w potrzebie. Zaufaj radom, jakie otrzymasz w najbliższym czasie, bo nakierują Cię na właściwe działanie, jakie należałoby podjąć w określonej sytuacji, nawet jeśli oczekujesz czegoś innego w tym momencie. W dalszej perspektywie może się okazać, że druga osoba miała rację i warto wziąć pod uwagę jej doświadczenie lub wiedzę czy też informacje, które Ci podsunie. W przypadku kontaktów, które zostały przerwane z jakiegoś powodu, w najbliższym czasie kontakty te mogą być odnowione. Osoba, która milczała, może próbować spotkać się z Tobą lub Ty sam możesz szukać takiej możliwości. W pracy jeśli jesteś na kogoś obrażony lub uważasz, że przyczynił się do kłopotliwej sytuacji, emocje z tym związane mogą wciąż Ci ciążyć. Możliwe żale i pretensje, choć korzystniej byłoby, abyś bardziej otworzył się na inne osoby i wybaczył ewentualne nieporozumienia. To czas, w którym więcej korzyści przyniosą Ci przyjaźnie i pozytywne kontakty z innymi osobami niż zamykanie się w sobie. Nie obawiaj się również podejmowania odważnych decyzji zawodowych. Jest szansa, że poprawi się atmosfera w firmie i wokół Ciebie i zapanuje większa pogoda ducha i optymizm, co poprawi Ci samopoczucie.

Horoskop tygodniowy - BYK - horoskop na bieżący tydzień

Czekają Cię przyziemne sprawy do załatwienia, które ujawnią Twoje nastawienie do ludzi. Czas wywiązać się z zobowiązań, podjąć ważną decyzję i konsekwentnie doprowadzić do pomyślnego zakończenia pewnych spraw, które do tej pory odkładałeś na później. Możesz liczyć na szczęście do sprzyjających okoliczności, ale wykorzystaj dobrze umiejętności dyplomatycznego porozumiewania się i wiedzę, którą posiadasz. Nie nastawiaj się z góry na problemy, zanim otrzymasz odpowiedź urzędową, bo możesz mieć skłonność do doszukiwania sie złej woli u ludzi, z którymi będziesz mieć styczność, co wywoła poirytowanie, zaniepokojenie lub zdenerwowanie. Pośpiech lub nadmiar spraw, którymi będzie trzeba się zająć, mogą wywołać poczucie stresu. Możliwe, że będzie trzeba naprawić błąd lub pomyłki popełnione w przeszłości. Determinacja w działaniach pomoże Ci uniknąć niespodziewanych wydarzeń, które mogłyby przynieść nieprzyjemności. Zachowaj spokój, bo uda się ostatecznie pomyślnie rozwiązać problemy. Zwróć uwagę na sytuacje zdrowotne, gdy intuicja podpowie Ci, jakich użyć sposobów na poprawienie swojego stanu zdrowia lub zwiększenie swojej witalności. Jeśli wsłuchasz się w wewnętrzne podpowiedzi, dobrze na tym wyjdziesz. Pod koniec tygodnia odetchniesz, gdy będziesz miał za sobą stresujące sytuacje, co pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Horoskop od 4 do 10 lutego

BYK

Zdrowie: Stres, nerwy i niespodziewane okoliczności, które przysparzają kłopotów mogą negatywnie odbić się na Twoim samopoczuciu i zdrowiu. Zwolnij, jeśli pozwalają Ci na to obowiązki i unikaj nadmiaru wrażeń, aby przywrócić równowagę umysłu i ciała. Strzeż się chorób w podróży.

Uczucia: Na Twoje życie uczuciowe dobrze wpłynie umiejętność powstrzymywania się przed gwałtownymi reakcjami. Postaraj się wyciszyć, zamiast dawać upust złości, bo lepiej na tym wyjdziesz. W związkach partnerskich może nadejść wydarzenie, które spowoduje, że zdecydujesz się partnera potraktować chłodno w nadchodzących dniach. Single mogą zbierać informacje o obiekcie swoich zainteresowań, ale nie zechcą pokazać na zewnątrz swojego zaangażowania, aby nie stracić kontroli nad sytuacją i zachować swą dumę.

Praca: W pracy postawisz na sposoby i metody sprawdzone, dobrze rozumiany marketing i walkę z konkurencją w biznesie opartą na podobnych metodach, jakie stosują firmy z Twojej branży. Wykorzystaj dobrze emocje, jakie chcesz wzbudzić poprzez reklamę, bo to one zadecydują o sukcesie Twojej firmy lub produktu czy usługi, którą oferujesz. Zdyscyplinowanie, pilność i dbałość w wypełnianiu obowiązków przyniesie zadowalające rezultaty.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

BYK

Możesz odczuć przemęczenie lub pojawią się sytuacje, które sprawią, że zapragniesz odpocząć od codziennych trosk. Na finanse i wynagrodzenie nie powinieneś narzekać. Warto pomyśleć, czy nie zaplanować miłego wyjazdu w weekend lub spędzić wieczór w przyjemnym dla Ciebie otoczeniu. Czeka Cię sporo pracy w nadchodzącym czasie i wiele będzie zależało od Twojego zaangażowania i konsekwencji w działaniu. W pewnym momencie w trakcie realizowania planów zawodowych, Twoje możliwości mogą osłabnąć lub pogorszy Ci się samopoczucie i będzie trudniej zakończyć zadania, które sobie wyznaczysz. Nie staraj się przeforsowywać i nawet jeśli jesteś przekonany, że nie brak Ci energii do działania, nie planuj ze zbyt szerokim rozmachem. W życiu uczuciowym możesz mieć skłonność do kłótliwości o drobiazgi albo o sprawy, które wyglądają inaczej, niż Ci się wydaje. Hamuj negatywne wyobrażenia, gdyż jeśli druga osoba uzna Twoje zarzuty za bezpodstawne, pozostanie niewzruszona w całej sytuacji i nie zechce wciągnąć się w dyskusję. Postaraj się spojrzeć z dystansem na sytuację i ocenić fakty, a nie to, co Ci się wydaje prawdą. Single mogą nawiązywać luźne znajomości w nadchodzącym czasie, które sprawią wiele radości, ale nie wszystkie utrzymają się w przyszłości. Wykorzystaj ten czas na sprawienie sobie i innym radości, zamiast doszukiwać się problemów.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

BYK

W sprawach zawodowych nie braknie Ci wytrwałości i konsekwencji w działaniu w celu realizacji swych zamiarów. Jeśli jednak polegasz na drugiej osobie, czekasz na ważny kontakt, wiadomość, to niestety nadchodzący tydzień może przynieść zastoje informacyjne lub niemożność uporządkowania pewnych spraw do końca. Osoba, której potrzebujesz, aby załatwić pewne sprawy, może być niedostępna, zajęta czymś innym, może być na urlopie lub na chorobowym. Uda Ci się zrealizować cele pozostałe, natomiast pewne kwestie mogą wciąż czekać na wyjaśnienie i wywoływać niepokoje. Nie powinno Cię to zestresować, bo będziesz umiał podejść z dystansem do ewentualnych opóźnień czy trudności i przeczekać niesprzyjający moment. W życiu uczuciowym strzeż się osób fałszywych, które mogą robić wrażenie takich, które chcą Ci się przypodobać, ale będzie kryć się pod tym intryga. Inteligencja pomoże Ci w porę zauważyć, że coś się kryje w zachowaniu drugiej osoby i gdy przyjrzysz się jej dobrze i wsłuchasz, co mówi, olśni Cię, co kryje się pod tą subtelną adoracją. Uważaj również na osoby wrogo lub zazdrośnie nastawione do Ciebie. Gdy pojawią się wątpliwości, to licz się z zaskakującym obrotem spraw i z tym, że druga osoba ukrywa pewne fakty przed Tobą. Z podobnymi sytuacjami mogą mieć do czynienia zarówno Byki w związkach partnerskich jak i single. Możesz być czarowany lub oszukiwany, ale jesteś wystarczająco bystry, aby rozpoznać kłamstwo.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

BYK

Byk odnajdzie się w okresie świątecznym doskonale. Wspaniały humor, radość z drobnych gestów i wydarzeń sprawią że będzie to okazja, aby wspaniale wypocząć. Pozytywne kontakty z bliskimi i czerpanie z tradycji rodzinnych sprawi Ci wiele przyjemności. Z życzliwością podejdziesz do bliskich i dalszych znajomych i znajdziesz czas dla dzieci. Jeśli planujesz spędzić te święta poza domem np. w górach, to również powinieneś być zadowolony z tegorocznych świąt. Możesz liczyć też na prezent od bliskiej osoby, który może nie będzie upominkiem trafionym, bo ktoś może nie być do końca świadomy, czy zakupiona rzecz Ci się przyda, jednak chęci tej osoby będą szczere a prezent będzie obmyślony pod kątem tego, by wesprzeć Cię w jakiejś sytuacji. Może być to więc przedmiot użyteczny, przynajmniej z punktu widzenia osoby, która zechce Cię obdarować. Uważaj, aby się nie zniszczył przypadkiem, zanim z niego skorzystasz. Powrót do pracy sprawi Ci również radość, bo po dobrym wypoczynku poczujesz przypływ sił i entuzjazmu, aby zająć się z powrotem sprawami zawodowymi. Twoje otoczenie w pracy może zajmować sie mało ważnymi kwestiami, jeśli uznają, że warto teraz zadbać o każdy szczegół. Mogą wpaść na pomysł dobrej reklamy usługi lub produktu albo znajdą metodę, aby w jakiś sposób przyciągnąć klienta w oparciu o wiedzę na temat jego potrzeb. Może tu pomóc znajomość marketingu i umiejętność sugerowania klientom, jaki produkt lub usługa ich zadowoli.

Horoskop dla znaku Byka od 26 XI do 2 XII

BYK

Twoi opiekunowie duchowi dostrzegli w Twoim sercu pragnienie zgody i przebaczenia starych żali i urazów. Zachęcają Cię, abyś we wszelkich sytuacjach, kiedy zauważysz potrzebę porozmawiania o przeszłości i wybaczenia sobie lub komuś starych błędów, szukał możliwości wprowadzenia w życie tych zamiarów. Skontaktuj się z osobą, z którą łączą Cię więzy. Nie kieruj się obawami, jak Twój gest zostanie odebrany przez kogoś. Jeśli obawiasz się odtrącenia, zabranie Ci odwagi, aby wyciągnąć rękę do zgody jako pierwszy. To, co martwi Anioły towarzyszące Ci, to brak wiary w ich obecność i w ich wsparcie. Kiedy tracisz wiarę w świat duchowy, który Cię otacza, zaczynasz umacniać w sobie wiarę w moc materialnych przejawów ducha. Obojętnie- czy masz problemy finansowe, czy doskonale radzisz sobie w tym temacie, zwróć uwagę, jakie masz poglądy na ten temat i czy nie uwierzyłeś zanadto, że to pieniądze rządzą światem. Taki osąd wywołuje skłonność do patrzenia na siebie samego i innych przez pryzmat etykietek, jakie przyklejasz sobie oraz otaczającym Cię ludziom. Pod tą etykietką jest jednak istota duchowa, jaką jest człowiek, który nie podlega żadnym klasyfikacjom ani rolom ziemskim, jakie dusza podejmuje tylko na określony, krótki czas życia doczesnego. Spójrz na siebie i otaczający świat z innej perspektywy.

Horoskop od 19 do 25 listopada

BYK

Byk może liczyć na pochwałę szefa lub innego rodzaju docenienie w swojej firmie. Możesz pomyślenie zakończyć projekty, nad którymi dotychczas pracowałeś i świętować sukces. Będziesz czuć się wyróżniony w gronie kolegów i koleżanek z pracy, jednak wcale nie poniesie Cię duma i możesz zareagować na tego rodzaju sytuacje ze skromnością. Może się też okazać, że sprawy zawodowe będą wymagać dość szybkiego powrotu do codziennych obowiązków, a Ty sprawdzisz się najlepiej pracując nad osobnymi projektami, a nie w zespole. Spokój w firmie może zostać zakłócony, jeśli pojawią się problemy z załatwieniem spraw urzędowych lub administracyjnych, dojdzie do pomyłki lub fałszywego oskarżenia kogoś o błąd w pracy. Mogą pojawić się sytuacje, w których ktoś zostanie niesłusznie oskarżony lub skrytykowany. W finansach odczujesz poprawę, bo jest duża szansa, że dostaniesz awans, podwyżkę, nagrodę lub w inny sposób wpadną Ci dodatkowe pieniądze, których się nie spodziewałeś. W życiu uczuciowym zachowaj czujność i obserwuj partnera. Może zdarzyć się coś niepokojącego, np. odkryjesz cechy, których wcześniej nie dostrzegałeś, złe nawyki, a być może dzieje się coś, o czym nie wiesz. Zwróć uwagę, jak Twój partner odnosi się do innych ludzi lub czy jest wobec Ciebie szczery. Mogą mieć miejsce różne sytuacje, które zmienią Twój sposób postrzegania bliskiej Ci osoby. Single nie powinny spieszyć się z oceną świeżej znajomości.

Horoskop od 12 do 18 listopada

BYK

W sferze zawodowej będziesz mieć pozytywne nastawienie do otoczenia, dobry nastrój i powody do takiego samopoczucia. Stabilizacja finansowa i dobra pozycja w pracy sprawią, że będziesz pewny siebie i tydzień ten upłynie korzystnie i zadowalająco. Jeśli zatrudniasz ludzi, możesz odkryć duży potencjał u kogoś, który wzbudzi zawiść i wywoła niesprawiedliwe i niezasłużone złośliwości. Możesz liczyć jednak na dobrą współpracę z kimś takim, bo znajdzie rozwiązanie nawet dla bardzo trudnych sytuacji. Podobne wydarzenia mogą mieć miejsce wśród Twoich kolegów i koleżanek z pracy czyli ktoś dobrze się sprawdzi pomimo niesprzyjających okoliczności i uda mu się wykorzystać swoje umiejętności i zdolności, ale choć jest cennym pracownikiem, to niestety otoczenie może mu nie sprzyjać z powodu zazdrości. W sprawach uczuciowych może się okazać, że poświęcałeś uwagę osobie apodyktycznej lub oszukującej Cię, ale ktoś z Twego otoczenia otworzy Ci oczy na prawdę, co spowoduje, że zdecydujesz się zerwać kontakt i trzymać z daleka od tych, którzy wpadają w złość na innych i mają problem z opanowaniem swoich emocji. Randki mogą nie dojść do skutku z powodu nerwowych sytuacji. Zwróć uwagę, z jakimi osobami się spotykasz i czy nie wybaczasz zbyt łatwo negatywnych reakcji, podczas gdy taka osoba sprawi Ci przykrość.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

 

Horoskop tygodniowy dla Byka 29 października do 4 listopada

BYK

Byk może rozważać minione wydarzenia pod kątem tego, co uczynił w różnych sprawach, a co mógł zrobić inaczej. Jeśli dojdziesz do wniosku, że pewne sytuacje można było rozegrać w inny sposób, co dziś postawiłoby Cię w odmiennej sytuacji, to wkrótce nabierzesz dystansu do wszystkich wydarzeń, jakie doprowadziły Cię do obecnego punktu. Aby podjąć jednak kolejne decyzje, jaką drogą pójść dalej, będziesz potrzebował nieco więcej czasu. Możesz mieć skłonność do hamowania się w kolejnych posunięciach, jeśli nie będziesz miał stuprocentowego przekonania co do tego, jak należy postąpić. Sprawy zawodowe mogą odegrać znaczącą rolę w najbliższych dniach. Pojawi się potrzeba szukania nowych rozwiązań dla starych sytuacji. Anioły radzą Ci poszukać informacji we wszelkich sytuacjach budzących wątpliwości. Nie opieraj się na wiadomościach z drugiej ręki, bo okaże się, że nie są prawdziwe, wprowadzą Cię jedynie w błąd i utrudnią realizację zadań. Jeśli czujesz, że dobrze zrobiłby Ci odpoczynek i wycofanie z kontaktów towarzyskich w najbliższym czasie, podaruj sobie chwile tylko dla siebie, aby się wyciszyć i przemyśleć wszystko na spokojnie. Twoje otoczenie może mieć dużo więcej pewności siebie co do dalszych kroków, jakie zechcą podjąć, Ty jednak będziesz potrzebował większej jasności sytuacji, aby dokonać wyboru dalszej drogi.

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 czerwca dla Byka

BYK

W najbliższym czasie powinieneś zatroszczyć się przede wszystkim o siebie. W gronie bliskich Ci osób, przyjaciół czy rodziny spędzaj czas w taki sposób, abyś Ty sam czerpał z tego jak najwięcej radości. Nie zajmuj się cudzymi problemami, ewentualnymi sporami czy nieporozumieniami. Choć czujesz więzy z pewnymi osobami, to nie znaczy, że musisz brać na siebie ciężar ich kłopotów, zwłaszcza jeśli Twoje starania i wysiłki nie przynoszą rezultatów lub co gorsze ktoś wykazuje postawę roszczeniową. Nie ma sensu angażować się w problemy cudze i zaniedbywać tak swoje prywatne kwestie, na których mógłbyś się bardziej skupić. Anioły radzą Ci, abyś uwolnił się od bagażu cudzych niepowodzeń i dopilnował własnych spraw. Czas pójść własną drogą, zachować indywidualność, a zwłaszcza że będziesz potrzebował energii, żeby pokonać określone przeciwności, które się pojawią. Możesz mieć trudność z wypoczęciem, nawet jeśli zarezerwujesz sobie czas na odpoczynek. Wszelka monotonia i rutyna dnia sprawi, że poczujesz się zmęczony rzeczywistością. Najlepiej zregenerowałbyś siły wyjeżdżając na urlop, który spędziłbyś w nietypowy sposób, który sprawiłby Ci przyjemność. Aby odzyskać energię, nie zajmuj się mało ważnymi drobiazgami, zwłaszcza jeśli Cię nużą. Nie pozwól, aby Twoje myśli krążyły wokół tematów, które Cię obciążają, spójrz na nowości z większą ciekawością, poświęć się pasjom i zainteresowaniom i skup się na swoich potrzebach, a odczujesz przypływ kreatywności, napływ nowych pomysłów i nie będziesz potrzebować żadnych specjalnych bodźców, aby poczuć się zainspirowanym.

Horoskop Byka od 11 do 17 czerwca

Data: 20 kwiecień – 20 maj.

Żywioł: Ziemia.

Twoje możliwości intelektualne mogą wzrosnąć w najbliższym czasie, a wszelkie sytuacje ocenisz trafnie. Mimo wszystko nie podejmuj się zbyt trudnych wyzwań, bo możesz nie podołać. Jeśli czekają Cię trudne decyzje co do podjęcia nowego kierunku kariery, przemyśl wszystkie trudności, jakie mogą się z tym wiązać. Niestety w najbliższym czasie możesz czuć się niedoceniony lub niesprawiedliwie potraktowany. Trudno będzie teraz o awans lub podwyżkę. Niektóre współprace mogą okazać się krótkotrwałe i w dalszej perspektywie może dojść do zerwania umowy lub zostanie Ci zaoferowana praca, którą ocenisz jako propozycję bez przyszłości. Uważaj na ewentualne reklamacje, negatywne opinie i nie zaniedbuj się w pracy, nawet jeśli chwilowo Cię nie zadowala. Zwracaj uwagę na porządek w dokumentach, zwłaszcza jeśli zaniedbania wiążą się z ryzykiem kary pieniężnej i uważaj, gdzie parkujesz, aby uniknąć mandatu. Nie pożyczaj pieniędzy w tym tygodniu i wiedz, że jeśli dasz się namówić na nieprzewidziane wydatki, aby komuś pomóc w potrzebie, to możesz nie odzyskać swych pieniędzy. W sprawach prywatnych mogą wyjść na jaw niemiłe sytuacje, które będą wskazywać na fałsz lub nieszczerość w kontaktach z najbliższymi, którzy do tej pory sobie ufali, np. w rodzinie, wśród przyjaciół itp. Może to wzbudzić brak zaufania i zdecydujesz się na ochłodzenie stosunków z niektórymi osobami, a nawet zerwanie kontaktów, jeśli dojdziesz do wniosku, że sprawy zaszły za daleko lub odniesiesz wrażenie, że jesteś manipulowany.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”