Horoskop tygodniowy Koziorożca

Horoskop tygodniowy Koziorożca

Horoskop tygodniowy na bieżący tydzień dla Koziorożca

Dom: Dom będzie miejscem Twojego odpoczynku, choć dla rodziny możesz nie mieć tak wiele czasu, jakby inni tego oczekiwali po Tobie. Będziesz musiał/a zregenerować siły i spędzić przyjemnie czas, żeby poczuć się dobrze, odstresować i przywrócić równowagę. Oznacza to, że karty nie przepowiadają wielu chwil, które poświęcisz wyłącznie swym bliskim, ale na pewno będziesz w stanie zorganizować sobie wolne tak, żeby się odprężyć.

Praca: Chłodne ustalenia, analiza rozsądkowa i sporo przemyśleń oraz konieczność podejmowania decyzji pokazują karty. Jeśli masz o coś spór, to zostanie on zakończony teraz. Będą liczyć się tylko argumenty racjonalne i nic poza tym.

Singielki: Panie, które są już w jakiejś relacji, choć niesatysfakcjonującej je, na razie w niej pozostaną, bo nie będą mieć ochoty szukać kogoś nowego. Karty pokazują u Was ogólnie brak zaangażowania i motywacji oraz przyziemne podejście do sfery uczuć. Zastój w tym temacie, czyli będzie jak do tej pory. Panie, które interesują się kimś, kto jest już w innej relacji, mogą dojść do wniosku, że trzyma go wygoda i przyzwyczajenie przy innej kobiecie. 

Single: Panowie mogą dojść do wniosku, że warto poszukać odpowiedniej osoby i nie ma się co ograniczać do miejsca swego zamieszkania. Ważniejsze będą też Wasze aspiracje i ambicje niż budowanie więzi z jedną osobą. Może się okazać, że będziecie dążyć do samorealizacji  a nie do nowych znajomości. Poza tym teraz nikogo interesującego możecie nie spotkać.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC

W najbliższym czasie masz szansę poukładać sobie priorytety, które wymagają pewnego uporządkowania. Znalezienie równowagi między wartościami duchowymi a potrzebami materialnymi  będzie istotne dla nabrania zdrowego podejścia zarówno do sfery potrzeb emocjonalnych jak i potrzeb przyziemnych. Jeśli nie zaakceptujesz faktu, że obie te potrzeby są tak samo ważne, możesz reagować w niewłaściwy lub nadwrażliwy sposób na różne sytuacje życiowe. To czas odważnych decyzji i pewności siebie w relacjach z innymi, ale też i dojrzałego podejścia i doceniania swoich doświadczeń. Śmiałe działania ale z dodatkiem zdrowej rozwagi szybciej doprowadzą Cię do celu, niż działania pod wpływem impulsu. Tydzień ten przyniesie kontakty z osobami ważnymi dla Ciebie, również tymi, z którymi utraciłeś kontakt. W pracy, jeśli miałeś romans lub byłeś z kimś w bliskiej relacji uczuciowej, możesz mieć chęć przywrócenia takich relacji, które się nie ułożyły pomyślnie. Dobry nastrój może wywoływać tęsknotę za powrotem do dawnych związków lub miłości, choć warto abyś to przemyślał, zanim podejmiesz jakieś kroki. Być może sprawy zaszły za daleko, a może zmiana, która nastąpiła, jest dla Ciebie korzystna i powinieneś docenić wszystkie zalety obecnej sytuacji. Nie szukaj pocieszenia ani wybaczenia, jeśli ma Cię to cofnąć do wydarzeń, które w sumie przysporzyły Ci kłopotów w przeszłości.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC - horoskop na bieżący tydzień

Opierając się na prywatnych doświadczeniach płynących z Twego życia lub obserwacji otoczenia będziesz w stanie dobrze doradzić komuś w kwestiach sercowych lub dotyczących relacji z innymi ludźmi. Twoje otoczenie może Ci przypisywać różne cechy, pod którymi kryje się głębia Twojej osobowości niedostępna dla każdej osoby. Jesteś bardziej skryty, niż inni sądzą. Na zewnątrz pokażesz się jako ktoś altruistyczny i towarzyski, a przy tym o bardzo sprecyzowanym i nieugiętym charakterze. Jeśli swoje zainteresowania skierujesz na zdobywanie wiedzy potrzebnej Tobie i innym, możesz osiągnąć niebywałe rezultaty, na których skorzystają wszyscy. To, co może przeszkodzić Ci w osiągnięciu pozytywnych rezultatów, to wytyczanie sobie celów nieosiągalnych. Nie zawierzaj iluzjom o spełnieniu marzeń, które tak naprawdę są w chwili obecnej jedynie mrzonką. Swoje pragnienia realizuj małymi krokami, które są osiągalne w teraźniejszości, bo w przeciwnym razie zaczniesz sam siebie oszukiwać. Nie trać kontaktu z rzeczywistością i trzymaj się realiów. Jesteś sprytny i inteligentny, co pomoże Ci w znalezieniu rozwiązania trudnych sytuacji lub pomoże Ci w tym kompetentna osoba. Będziesz mieć dużo szczęścia do spotkań z właściwymi osobami. Ewentualne stare konflikty mogą pójść w niepamięć a rozmowy, które odbędziesz, okażą się wyjątkowo ważne. Dobry czas na krótki lecz potrzebny wypoczynek.

Horoskop od 4 do 10 lutego

KOZIOROŻEC

Zdrowie: Każdy Twój wysiłek włożony w swoją kondycję i zdrowie się opłaci. Jedyne, co może czasowo narazić Cię na dolegliwości, to stresujące sytuacje, które mogą zakłócić Twój spokój. Nie powinno to jednak trwać długo, a jeśli odpowiednio dbasz o zdrowie, z pewnością zauważysz efekty pod postacią pięknych włosów, skóry i figury.

Uczucia: Będziesz negatywnie reagować na krytykę lub sytuacje wywołujące zazdrość. Zamiast się denerwować, podejmij decyzje, które pomogą Ci zwiększyć pewność siebie. Będziesz rozdarty między pragnieniem spokoju a przeżywaniem w duchu bardziej ekscytujących wydarzeń. Uczucia będą zmienne, a tydzień ten przyniesie dużo niespodzianek i zmian. W związkach partnerskich będziesz skrywał swoją wrażliwość pod pozorami obojętności i chłodu. Single mogą mieć duże powodzenie w najbliższych dniach, ale będą doszukiwać się podstępu lub podtekstu związanego z korzyściami materialnymi.

Praca: W pracy zawodowej możesz zdziwić się aurą miłosną i romansową wokół Ciebie. Możliwe, że odniesiesz wrażenie, że masz wyjątkowo spore powodzenie, szczególnie panowie nie powinni narzekać na brak adoratorek, choć odbierzesz to jako manipulację i z dystansem będziesz obserwował sytuację. Jeśli ktoś coś przed Tobą ukrywa, to nie dasz się zwieść. Pozornie złośliwa osoba może pomóc Ci zrozumieć sytuację wokół Ciebie lub pomóc Ci w pracy.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

KOZIOROŻEC

W sprawach zawodowych mogą mieć znaczenie relacje i kontakty z innymi ludźmi. Wszelkie sytuacje, które budzą emocje lub dotyczą osobistych sympatii pojawią się jako główny temat tego tygodnia, co może odwracać Twoją uwagę od obowiązków. Nie poświęcaj im zbyt wiele uwagi, jeśli nie dotyczą osób, z którymi jesteś zżyty. Wszelkie zwolnienia w firmach mogą być podyktowane powodami komercyjnymi, przyziemnymi, które Tobie mogą się nie podobać. Zwróć uwagę na otoczenie zawodowe i kontrahentów, gdyż w biznesie nie będzie taryfy ulgowej dla nikogo i będą się liczyć tylko zyski oraz korzyści. Ty sam nie powinieneś na tym ucierpieć, ale warto wiedzieć, kto ma takie nastawienie, aby uniknąć w przyszłości ewentualnych nieporozumień. W życiu prywatnym możesz odczuć dużą potrzebę rozmawiania, dyskutowania i angażowania się we wszelkie sprawy, które wymagają załatwienia lub omówienia. Powinieneś łatwo znaleźć porozumienie z bliskimi, którzy co prawda mogą się mniej angażować lub emocjonować wydarzeniami, ale z pozytywnym nastawieniem podejdą do wszelkich okoliczności, jakie się pojawią. Nie zechcesz się zajmować cudzymi sprawami ani się nimi interesować. Dojdziesz do wniosku, że najlepiej będzie skupić się na sobie, zwłaszcza jeśli trudno będzie zaradzić cudzym problemom. Single mogą mieć skłonności do umawiania się na randkę podstępem.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

KOZIOROŻEC

Koziorożec będzie umiał zawalczyć o swoje sprawy i osiągnąć cele, jeśli wiążą się z określonymi oczekiwaniami wobec innej osoby lub firmy. Jeżeli uznasz, że coś Ci się należy, że masz prawo żądać określonych zachowań, to możesz domagać się tego z dużym urokiem osobistym i elokwencją, choć wyczuwalną presją dla osób z zewnątrz. Dyplomacja połączona ze stanowczością sprawią, że dostaniesz to, czego zechcesz. Nawet jeśli załatwienie tej sprawy wzbudzi w Tobie pewne negatywne odczucia, szybko się to zmieni, gdy sytuacja obróci się na Twoją korzyść, co przyniesie Ci dobre perspektywy na realizację swoich zdań, jakie przed sobą postawisz. Z grzecznością i zdecydowaniem załatwiaj sprawy urzędowe lub inne, w których czujesz, że masz przewagę i zajdzie potrzeba przypomnienia komuś o tej przewadze. W życiu prywatnym zauważ, z kim się zadajesz, aby się nie okazało, że przyjaźnisz się ze swym wrogiem i nawet Ci to nie przeszkadza lub brak Ci tej świadomości. Może się okazać, że Twój partner ma jednak obawy z tym związane i zechce pewne sprawy z Tobą omówić lub uporządkować znajomości, które budzą wątpliwości. Ze strony partnera możesz spodziewać się, że zapragnie ustalenia pewnych kwestii dotyczących spraw codziennych, aby mu nie doskwierały drobne lecz dokuczliwe problemy. Single mogą zapragnąć intensywniejszych emocji w życiu uczuciowym, ale zabraknie im konsekwencji.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

KOZIOROŻEC

W okresie świątecznym poprawi Ci się nastrój, a może nawet zaczniesz już myśleć o postanowieniach noworocznych, które mają odmienić Twoje życie. Przypływ energii i dobrego nastroju powinien być wyczuwalny. Spędzisz przyjemnie czas z rodziną i możecie wspominać też osoby, z którymi nie macie kontaktu, bo każdy żyje swoimi sprawami lub mieszkacie w większym oddaleniu itp. Może okazać się niestety, że nikt z grona Twoich najbliższych nie wie tak naprawdę, co słychać u dalszej rodziny. Nie warto wchodzić w zbyt intensywne dyskusje, gdyż może się zdarzyć, że każdy będzie postrzegał sytuację inaczej i możesz mieć wrażenie, że ktoś z Twego otoczenia za bardzo upiera się przy swych racjach i jest za mało otwarty na inne poglądy. W pracy zawodowej możesz zetknąć się z dziwnymi sytuacjami, kiedy pojawią się "pomyłkowe" telefony lub inne niezrozumiałe zachowania, pod którymi będzie sie kryła czyjaś złość. Może to spowodować, że zaczniesz się zajmować nieistotnymi sprawami, które tak naprawdę nie będą miały większego znaczenia dla Ciebie, ale mogą wywołać przemyślenia lub wytracić Cię z równowagi. Zajmij się tym, co jest ważne, bo może to być mimo wszystko czas pomyślny, kiedy będziesz realizował swoje plany zgodnie ze swoją koncepcją i nie powinno braknąć Ci przy tym pozytywnego nastawienia. Możesz liczyć też na pomyślną współpracę z firmami lub dobre relacje z osobami, z którymi łączą Cię obowiązki lub przyjaźń.

Horoskop dla znaku Koziorożca od 26 XI do 2 XII

KOZIOROŻEC

U Koziorożców anioły widzą potrzebę odmiany postrzegania swoich spraw i trudności. Jeśli sądzisz, że masz problem z uporządkowaniem pewnych spraw codziennych, dotyczących realiów, np. spraw zawodowych czy finansowych, to dzieje się tak dlatego, że uwierzyłeś, że są to przeciwności trudne do obejścia. Wszystko, co Ci przeszkadza w znalezieniu rozwiązań dla problemów, jest spowodowane tym, że widzisz przed oczami jedynie barierę lub ograniczenie, którego nie potrafisz przekroczyć w swoim umyśle. Nawet jeśli nie sprzyjają Ci okoliczności w realizacji swoich planów, z punktu widzenia świata anielskiego, zanadto uwierzyłeś w iluzję niemożności zrealizowania czegoś. Twoja ostrożność w osądzaniu swojej sytuacji jest właściwa, pod warunkiem, że nie tworzysz sobie ograniczeń w umyśle, a jedynie oceniasz realnie sytuację. W najbliższym czasie pomocni mogą okazać się ludzie wokół Ciebie. Bądź otwarty na osoby, które się pojawią przy Tobie, obudź w sobie ciekawość świata i zaprzyjaźnij się z kimś, kto wzbudzi w Tobie sympatię. Znajomość ta może przynieść pozytywne rezultaty w przyszłości lub odkryjesz dzięki niej rozwiązania swoich problemów. Postaraj się wyjść poza codzienne schematy, według których oceniasz siebie i innych. Nie przenoś też przeszłych doświadczeń do obecnych znajomości.

Horoskop od 19 do 25 listopada

KOZIOROŻEC

W sprawach zawodowych możesz wypatrzyć dla siebie szczególną okazję do nawiązania nowych kontaktów i współpracy na czas dłuższy lub krótszy, odkryć cennego klienta lub inne możliwości pracy. Może pojawić się jednak problem z jasną komunikacją. Taka osoba lub firma nie będzie do końca świadoma, jak widzisz perspektywy ewentualnej współpracy, przez co może być trudno znaleźć porozumienie. Warto, abyś bardziej jasno się określił, gdyż druga strona może nie mieć pewności, czy chcesz podjąć się jakieś zlecenia lub projektu. Może się też zdarzyć tak, że zwolni się gdzieś miejsce pracy i teoretycznie mógłbyś to wykorzystać, jednak będziesz potrzebował poparcia lub osoby polecającej Cię, aby Twoje plany się powiodły. Nie będzie łatwo wykorzystać nadarzającą się okazję, bo mogą się pojawić osoby lub firmy konkurencyjne, bardziej bezkompromisowe niż Ty, ale sukces jest realny. Swoje finanse chroń i uważaj na oszustów i złodziei. Straty są możliwe, ale jeśli podejdziesz do tematu rozważnie, to powinieneś się przed nimi uchronić. W miłości wstrzymaj się z decyzjami, gdyż mogą pojawić się wydarzenia, które wywołają mieszane uczucia. Nie musi mieć to związku z osobą, z którą się spotykasz, ale mimo to pewne znajomości mogą przyciągać problematyczne sytuacje. Najlepiej będzie przeczekać ten czas, aż sprawy się wyjaśnią.

Horoskop od 12 do 18 listopada

KOZIOROŻEC

Twój kontrahent lub osoba, z którą współpracujesz, mogą znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy ich usługi lub produkty będą oczerniane przez konkurencję lub niezadowolonych klientów, choć w rzeczywistości nie będzie to słuszna ocena ich pracy. Jeśli będziesz w stanie zdziałać coś swoją opinią, to chętnie się nią podzielisz. To tydzień sprzyjający realizacji planów zawodowych, zwłaszcza że możesz mieć doskonałe wyczucie czasu i będziesz wiedział intuicyjnie kiedy i do kogo się odezwać, aby załatwić pomyślnie swoje sprawy. Powinieneś też odetchnąć psychicznie w nadchodzącym tygodniu, bo nie powinny mieć miejsca nieoczekiwane wydarzenia, które mogłyby wywołać stres. W Twoich kontaktach z innymi nie powinno braknąć sympatii i nawet jeśli miałeś w przeszłości sytuacje, które budzą wątpliwości, to teraz powinieneś odczuć zdecydowaną poprawy atmosfery. W sprawach prywatnych możesz mieć za to sytuacje, kiedy Twoje otoczenie zechce się z Toba podzielić informacjami, które wcale nie muszą być dla Ciebie takie ważne. Nie zajmuj się błahymi sprawami, szczególnie jeśli dotyczą przeszłości, bo szkoda na to czasu, nic z tego nie wyniknie, a może zepsuć Ci dobry nastrój. Swoją energię spożytkuj na inne rzeczy, albo będziesz przeciążony mało istotnymi kwestiami lub byle jakimi znajomościami, które nic nie wniosą.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

 

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 29 października do 4 listopada

KOZIOROŻEC

Koziorożce wkrótce dowiedzą się o uporczywych plotkach ze strony zaślepionych złością ludzi. Jeśli planujesz spotkania rodzinne, to może to być moment, kiedy wraz z bliskimi spędzisz więcej czasu i będzie okazja do porozmawiania o różnych sprawach. To, co jednak zaznaczy się wyraźnie, to jakiegoś rodzaju pogłoski, które mogą wyjść na jaw i jest szansa, że odkryjesz, co jest nieprawdą w określonej sytuacji, która będzie omawiana. Pod wpływem emocji ludzie czasem robią sobie na złość i na tym tle pojawiają się najbardziej przykre nieporozumienia. Tobie to jednak przykrości sprawić nie powinno, bo sytuacja ta nie powinna dotyczyć Cię osobiście. Nie oznacza to jednak przykrej atmosfery rodzinnej, wręcz przeciwnie, powinieneś cieszyć się wspólnymi chwilami. Będzie to czas, kiedy możesz zapragnąć zrealizować jakieś swoje marzenie na większa lub mniejszą skalę i jeśli masz w planach zrobić coś dla siebie, to zanim podejmiesz działanie, zastanów się, czy nie przyniesie to pewnych kłopotów. Karty przestrzegają Cię przed pochopnymi decyzjami. To, co będzie wypływać z potrzeby serca, może okazać się problematyczne, kiedy zaczniesz to realizować. Mogą pojawić niespodziewane trudności albo sytuacja może obrócić się przeciwko Tobie. Nie obiecuj przedwcześnie niczego, abyś później nie żałował.

Horoskop tygodniowy Koziorożca od 18 do 24 czerwca

KOZIOROŻEC

Przed Koziorożcem tydzień spokoju w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny, lecz niestety spokój ten będzie w dużej mierze związany z nieświadomością tego, że są osoby, które Cię mogą oczerniać za Twoimi plecami, nawet jeśli ich nie znasz lub dawno temu zerwałeś wszelkie kontakty. Brak wiedzy na ten temat sprawi, że nawet jeśli będą się działy sprawy, w które wtajemniczany nie będziesz, to nie będziesz skupiał się na tym z powodu braku informacji na ten temat. Wyobrażenia na Twój temat,które mają ubarwić komuś życie codzienne, nie będą wpływać bezpośrednio na Twoje samopoczucie lub stosunki z bliskimi, ale brak porozumienia z otoczeniem może wpłynąć na Ciebie zniechęcająco, aby ewentualne kontakty odnawiać lub kontynuować. Problemy komunikacyjne są możliwe również w gronie najbliższych, jeśli ktoś wykaże się nadwrażliwością i będzie za bardzo brać do siebie Twoje sformułowania, co może wpłynąć na pogorszenie ogólnej atmosfery w nieznaczny sposób. Zwróć uwagę na to, jak wyrażasz swoje opinie, aby uniknąć takich sytuacji. Anioły radzą Ci zatroszczyć się przede wszystkim o najmłodszych pod Twoja opieką czyli dzieci, jeśli je masz. Poświęć im więcej czasu jak również wszystkim osobom w Twoim otoczeniu, które potrzebują jakiegokolwiek wsparcia. Może to dotyczyć również Twoich zwierząt, jeśli jakieś posiadasz. Znajdź czas na zabawę z dziećmi i nie zapominaj o pogłębianiu więzi z najmłodszymi w rodzinie, co zaprocentuje w przyszłości większym zaufaniem w relacjach i lepszym zrozumieniem wzajemnym.

 

Horoskop dla Koziorożca od 11 do 17 czerwca

Data: 22 grudnia – 19 stycznia.

Żywioł: Ziemia.

Psychicznie możesz czuć się zmęczony w nadchodzącym tygodniu i mało kreatywny. Przemyśl, czy nie za bardzo dajesz się wodzić za nos i nie ulegasz wpływom zewnętrznym. Skup się bardziej na własnych celach i osądach, a nie na tym, czego chcą inni, bo będziesz układał swoje plany pod osoby, którym pozwalasz zarządzać swoim czasem. Niczego nie osiągniesz spełniając cudze oczekiwania, zwłaszcza jeśli ktoś specjalnie uzależnia Cię od siebie, a Ty zatracasz poczucie indywidualności. Jeśli trudno było Ci się porozumieć z kimś z pracy, negocjacje Wam się nie układały, lub nie byłeś doceniony i nie powierzono Ci zadań, na które liczyłeś, to teraz dostaniesz drugą szansę. Osoby

bezrobotne mogą nieoczekiwanie znaleźć miejsce dla siebie lub dostać interesującą propozycję. Nie inwestuj, bo niczego nie zyskasz w tym tygodniu, a nawet możesz stracić. Warto rozważnie podejmować wszelkie decyzje. W związkach partnerskich spokój, poczucie bezpieczeństwa i pewny, stabilny partner. Wartości rodzinne będą na pierwszym miejscu. Znajdź czas dla dzieci. Powinieneś się porozumieć ze swoją połówką bez większych problemów i możesz skupić się na drobnych codziennych sprawach, które przebiegną bez trudności czy komplikacji. Single mogą nawiązać wartościową znajomość, która ma szansę przetrwać lata. Jeśli jesteś sam, rozejrzyj się wokół, bo znajdziesz kogoś, kto będzie Ci doskonale odpowiadał.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”