Horoskop tygodniowy  Raka

Horoskop tygodniowy Raka

Horoskop tygodniowy - RAK -horoskop na bieżący tydzień

Dom: Panie mogą nie mieć chęci na wydatki zbędne, ale niektóre  z Was mogą popaść w drugą skrajność i zdecydować się na wydatek, którego można było uniknąć albo nadwyręży to Wasz budżet. Jeśli macie dziecko w wieku młodzieńczym lub na starcie w dorosłe życie, wydatki te mogą mieć związek z chęcią uszczęśliwienia dziecka, szczególnie jeśli bardzo będzie mu na czymś zależeć. Możecie mieć skłonność do martwienia się lub pocieszania kogoś bliskiego Waszemu sercu.

Praca: Najpierw możesz mieć trudność by się z kimś w ogóle porozumieć tak, żebyście doszli do jakiegoś kompromisu, a kiedy w końcu uda się to i będzie się wydawało, że wszystko jest omówione i doszliście do wspólnych wniosków, karty przestrzegają przed przedwczesną oceną sytuacji. Możesz mieć skłonność do podpisywana umów bądź wchodzenia w układy bardzo ryzykowne, niepewne, które mogą okazać się błędem w przyszłości. Możliwe też, że dojdzie do pomyłki lub nieporozumienia, czyli coś podpiszesz nie znając dokładnie szczegółów umowy albo zgodzisz się na współpracę nie wiedząc co to tak naprawdę będzie oznaczało dla Ciebie.

Singielki: Jeśli unikałyście kogoś, bo nie chcecie wracać do jakiegoś tematu, to teraz możecie się kontaktować w celach towarzyskich z przyjaciółmi lub z osobą, z którą lubisz spędzać czas. Poszukiwanie kontaktu będzie silniejszą potrzebą niż ewentualne niechęci spowodowane dawnymi wydarzeniami lub wiadomościami.

Single: Jeśli ktoś Cię oszukiwał, mówił kłamstwa na swój temat albo wiesz, że to tylko kwestia czasu, jak druga osoba zacznie plotkować, oszukiwać i zdradzać, nie będziesz walczyć o taką znajomość. Jeśli sam nie powiedziałeś czegoś wcześniej, teraz możesz mieć obawy by wrócić do tego tematu.

Horoskop tygodniowy- RAK

W przypadku trudnych rozmów z drugą osobą, doceń jej odwagę i szczerość, jeśli wyjaśni Ci sprawy, które wolałbyś widzieć w innym świetle, niż zostanie Ci to przedstawione. Obiektywna prawda i bezstronne wyjaśnienia mogą wywołać przygnębienie, jeśli ta wiedza okaże się inna, niż oczekiwałeś. Możesz mieć skłonność do nadwrażliwego postrzegania całej sytuacji i aby uchronić się przed rozczarowaniami w przyszłości możesz stać się nadmiernie ostrożny i rozważny w kontaktach z bliską Ci osobą. Jeśli będziesz mieć wrażenie, że coś się popsuło między Wami, będzie trzeba włożyć więcej starań, aby odbudować zaufanie lub wiarę, że Wasza znajomość podąża we właściwym kierunku. W pracy możesz mieć nadmierną skłonność do odsuwania się od innych osób i wybierania osobnych projektów lub pracy samodzielnej bez liczenia na wsparcie zespołu. Nie brak Ci wiedzy i doświadczenia, aby samemu podejmować się różnych wyzwań, jednak pewne wartościowe pomysły mogą wyjść z zewnątrz i warto byłoby skonsultować z kimś swoje koncepcje lub poszukać rozwiązania problemów. Nie czekaj, aż ktoś sam zaproponuje Ci pomoc, bo może się zdarzyć, że nikt nie zauważy, że zaistniała taka potrzeba albo będzie zaangażowany w swoje zadania, ale jeśli otworzysz się na innych, miło zaskoczysz się pozytywnym odzewem i przyjemną atmosferą wśród osób współpracujących ze sobą.

Horoskop tygodniowy - RAK -horoskop na bieżący tydzień

Okażesz się pomocny w doradzeniu komuś w sprawach wymagających wyjaśnień lub załatwienia spraw przyziemnych. Nawet jeśli coś spowodowało pogorszenie Twoich stosunków z drugą osobą, będziesz umiał wybaczyć i zachować się odpowiedzialnie w sytuacji kryzysowej dla kogoś. Kierowanie się szlachetnymi pobudkami, nawet gdy żywisz urazę, przyniesie Ci ostatecznie szacunek otoczenia. Nie wypominaj jednak swym bliskim starych błędów oraz tego, że nie docenili Cię należycie w przeszłości. Pozwól zaskoczyć się nadchodzącymi wydarzeniami i zaufaj, że sytuacja, która się pojawi, rozwinie się korzystniej niż się spodziewasz. Sprawa, którą się zajmiesz, będzie wymagać przemyślenia, gdyż problemy będą wynikać z iluzji, złudzeń, uprzedzeń lub błędnych decyzji a także możesz mieć styczność z cynicznymi osobami o złych zamiarach. Każde Twoje posuniecie lub słowo może wywołać lawinę wydarzeń, której się nie spodziewasz, a Twoja pozycja może się zmienić na bardzo niekorzystną lub niewygodną dla Ciebie, dlatego przemyśl każdy następny ruch. W sytuacjach problematycznych, szukaj sprzymierzeńców w otoczeniu, gdyż sam nie podołasz problemom, które mogą się pojawić. Wspólne wysiłki włożone w polepszenie sytuacji okażą się dużo lepszym rozwiązaniem niż próby samodzielnego znalezienia wyjścia z sytuacji. W przypadku chorób, spodziewaj się polepszenia lub wyzdrowienia.

 

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: Mądre nawyki w temacie zdrowia przyniosą pozytywne skutki na lata. Jedyne, co zagraża Twojemu samopoczuciu, to stany depresyjne, które mogą wynikać z poczucia osamotnienia i prowadzić do poważniejszych kryzysów. Zwróć uwagę, czy ten problem nie dotyczy Ciebie.

Uczucia: Nadchodzi czas zmiennych nastrojów, kiedy to od euforii blisko będzie do porywczych reakcji. Choć okażesz na zewnątrz zadowolenie i radość, szybko może przerodzić się to w gwałtowną złość. U niektórych Raków przyczyną tej labilności uczuciowej mogą być tajemnice skrywane od bardzo długiego czasu. W związkach partnerskich możesz mieć skłonność do utrzymywania spokoju metodami, które partnerowi nie będą odpowiadać. Singlom braknie szczęścia w nadchodzących dniach, gdyż szybko odkryją, że obiekt ich zainteresowania jest już zaobrączkowany.

Praca: Odniesiesz wrażenie, że znów będziesz musiał udowodnić swoją kompetencję, wiedzę i wiarygodność zawodową. Możesz czuć się testowany i sprawdzany przez szefa, znaleźć się na szkoleniu, które nie będzie Cię cieszyć lub otrzymasz zadanie, które okaże się bardziej problematyczne, niż sądziłeś, gdyż okaże się, że nie możesz go realizować według własnego pomysłu i będziesz musiał się dostosować do oczekiwań innych.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

RAK

Raka czeka wspaniały tydzień zawodowo, jeśli chodzi o kondycję psychiczną i pozytywne nastawienie do obowiązków i ludzi, z którymi współpracuje. Jeśli dotychczas skupiałeś się na drobnych komplikacjach, które się pojawiały na co dzień, teraz może wydarzyć się coś, co doda Ci otuchy, poprawi nastrój, a także mogą pojawić się nowe osoby w pracy, które wniosą pozytywną energię, która udzieli się otoczeniu. Inspirujący i kreatywny tydzień, w którym nie powinno braknąć pogody ducha. Jeśli jednak polegasz na kimś, kto nagle nie zjawi się z powodu choroby lub przeniesienia na inne stanowisko, może okazać się, że bez jego pomocy trudno będzie zrealizować cele, które postawiłeś przed sobą. Możliwe jest też, że nagle wycofa się Twój stały kontrahent lub podobne sytuacje. W życiu uczuciowym ważne będą sprawy rodzinne. Ty sam możesz mieć skłonność do wnoszenia negatywnych emocji, które jednak mają szanse osłabnąć w towarzystwie, które lubisz. Możliwe, że sprawy zawodowe lub finanse będą wpływać na Twój nastrój. Mogą wyjść na jaw tajemnice, którym będzie trzeba sie przyjrzeć i uporządkować informacje, bo niektóre z nich będą zafałszowane lub wymyślone, z czego może wyniknąć konflikt. Staraj się nie łączyć spraw prywatnych z zawodowymi i nie wynosić spraw domowych poza grono rodziny.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

RAK

Rak może myśleć bardziej perspektywicznie w sferze zawodowej, niż osoby z którymi współpracuje. Będziesz otwarty na nowe kontakty, znajomości biznesowe spoza stałego kręgu, którym się otaczasz, możesz widzieć się w dużo szerszej skali niż reszta. Jeśli dostrzeżesz pomysł, który funkcjonuje sprawnie w innych firmach, w tym również zagranicznych, możesz chcieć wprowadzić go w życie, a przynajmniej wypróbować. Twoje otoczenie może jednak inaczej zareagować na wszelkie innowacje i myśleć bardziej schematycznie, co może utrudniać Ci realizację celu. Możesz mieć odczucie, że brak Ci lojalnego sojusznika, który potrafi spojrzeć na sprawy z Twojego punktu widzenia i uwolnić się od utartych wzorców, co otworzyłoby nowe perspektywy zawodowe. W życiu prywatnym możesz prowadzić z bliską Ci osobą rodzaj gry, gdy żadne z Was nie zechce wyrazić swoich uczuć otwarcie. Możesz skrywać swe potrzeby robiąc wrażenie osoby, która całkowicie panuje nad sytuacją, a druga strona może "czarować" Cię w taki sposób, aby również nie przesłać Ci wyraźnego sygnału, który miałby zachęcić Cię do postawienia kroku naprzód. Każde z Was może uciekać przed bezpośrednią konfrontacją, co spowoduje jednak, że nie uda się szczerze porozmawiać o swoich oczekiwaniach i uczuciach. Podejmij decyzję i zagraj va banque. Zdobądź się na odwagę, jeśli nie chcesz kręcić się w kółko, zwłaszcza że druga strona oczekuje, że w końcu się na coś odważysz.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

RAK

Rak wejdzie w dobrym nastroju w nadchodzące święta i powinien cieszyć się prezentami, o jakich marzył. Dla niektórych Raków będą to święta "bogate" i obfitujące w niespodzianki pod choinką. Twoi biscy mogą okazać się bardzo hojni w obdarowywaniu, na czym z pewnością skorzystasz i Ty. Prezenty mogą być praktyczne lub sprawiające Ci wiele radości. Jeśli swoje plany opierasz na innych, może sie okazać, że nie zdążą na czas dotrzeć do Ciebie na Wigilię lub przełożysz godzinę kolacji, żeby komuś ułatwić sytuację, a on i tak się nie pojawi. Wszelkie wydarzenia niespodziewane są możliwe, przy czym Ty będziesz stroną, która zechce poświęcić się lub dostosować do kogoś, co może okazać się ostatecznie daremne. Poza tym będą to udane święta. Mogą mieć też miejsce sytuacje, kiedy będziesz chciał się z czegoś wytłumaczyć, ale gdy dojdziesz do wniosku, że nie ma to większego sensu, bardziej prawdopodobne jest, że zerwiesz kontakt z taką sobą, aby się nie tłumaczyć. Nawet jeśli wynikną z tego problematyczne sytuacje, to raczej nie weźmiesz ich do siebie i nie będziesz się tym przejmował. Możesz mieć skłonność do zamykania się w swoich sprawach i nie przywiązywania wagi do tego, co dzieje się u innych. W pracy zawodowej nie braknie Ci zapału, ale mimo to mogą wyniknąć okoliczności, które będą przedłużać zakończenie pewnych projektów lub pojawi się trudność, która wywoła pewne opóźnienia.

Horoskop dla znaku Raka od 26 XI do 2 XII

RAK

Raki powinny przyjrzeć się swoim stosunkom z rodziną. Zastanów się, czy nie jesteś zbyt uzależniony od swoich bliskich w sensie emocjonalnym. Mogą pojawiać się też problemy rodzinne lub stare żale, które wciąż dominują Twoje myślenie. Szczególnie osoby, które zaznały za mało ciepła i zrozumienia w dzieciństwie, trafiały do rodzin zastępczych lub żyły w rodzinach rozbitych z powodu rozwodu rodziców, mogą odczuwać żal, który nie słabnie pomimo upływu czasu. Twoi opiekunowie duchowi cieszą się, gdy starasz się zapomnieć o przeszłości i docenić to, co daje Ci życie bez rozdrapywania starych ran, mimo wszystko widzą potrzebę dokonania pewnych zmian ze względu na psychologiczny wpływ zranień z przeszłości. Zechcą otworzyć Cię bardziej na innych, wzbudzić więcej tolerancji i zrozumienia oraz zdjąć z Ciebie wszelkie obciążenia tkwiące w minionych doświadczeniach. Anioły pragną, abyś zaczął słuchać głosu serca, który podpowie Ci, jaką decyzję podjąć. Chcą abyś też zrozumiał, że obojętnie jakiego dokonasz wyboru, zawsze masz prawo w każdym momencie go zmienić. Jeśli wytyczysz sobie cel i w trakcie „podróży” uznasz, że nie o to Ci chodziło, to zmień „trasę”, zawróć, wybierz inną drogę. Nie musisz uparcie realizować celu, który przestał Cię przekonywać. Nie obawiaj się też, że skoro nie wykorzystałeś jakiejś szansy w przeszłości lub popełniłeś błąd, to już nigdy nie dostaniesz drugiej. Pojawi się kolejna. Życie jest zmienne i Ty też masz prawo do zmian.

Horoskop od 19 do 25 listopada

RAK

U Raka mogą pojawić się okazje do zarobku w nadchodzącym tygodniu, ale tego rodzaju szanse na zysk mogą wiązać się z sytuacjami, które wcale nie będą dla Raków korzystne, np. ktoś może chcieć Cię przekupić łapówką lub możesz mieć wrażenie, że masz do czynienia z osobą niezdecydowaną, gołosłowną, a taka współpraca może przynieść w przyszłości kłopot. Jest mało prawdopodobne, aby Rak zdecydował się na tego rodzaju ryzyko, zwłaszcza jeśli zagrozi to jego dobremu imieniu. Zwróć uwagę, z kim wchodzisz w interesy, bo mogą pojawiać się niepoważne oferty lub osoby, które mogą zaszkodzić Ci zawodowo, albo spowodować niepotrzebne opóźnienia lub stracisz czas na analizowanie planu, który się nie powiedzie. Możesz mieć skłonność do nierozsądnego wydawania pieniędzy lub zakupu rzeczy zbędnej. Jeśli uznasz, że sprawi Ci to przyjemność, to nie musisz się zamartwiać, czy nie nadwyręży to nadmiernie Twoich finansów, bo w późniejszym czasie powinna trafić się okazja do nadrobienia strat, co sprawi, że nie odczujesz tak bardzo tych wydatków. W miłości ważne będzie, czy masz takie same priorytety jak partner. Możecie różnić się w poglądach na codzienne sprawy, ale w punktach najważniejszych lepiej, abyście mieli te same poglądy. Single mogą badać nowe znajomości właśnie pod tym kątem, aby zdecydować, czy to właściwa osoba.

Horoskop od 12 do 18 listopada

RAK

W sprawach zawodowych możesz mieć skłonność do zajmowania się wyłącznie własnymi zadaniami z tendencjami do trzymania się na uboczu i oddzielania swoich obowiązków od innych czy chłodu w kontaktach zawodowych. Jeśli istnieją współprace, z którymi wiążesz przyszłość, patrz bardziej dalekowzrocznie, bo możesz zaprzepaścić swoje szanse. Nie upieraj się przy koncepcjach, które Cię nie rozwijają, bo bardzo trudno będzie wykorzystać je tak, aby otworzyć przed sobą nowe możliwości. Możesz odczuć też wpływy z przeszłości na Twoje sprawy. Twoje otoczenie będzie ciężko pracować nad swoimi projektami, w które być może nie zechcesz się włączyć, zwłaszcza jeśli nie będziesz wierzył w ich pomyślność. Pewne etapy możesz zakończyć i zając się tym, co naprawdę Cię pasjonuje. W sprawach uczuciowych i w relacjach z innymi czas pozytywny, kiedy będziesz dobrze czuł się wśród bliskich i przyjaciół i możesz odczuć potrzebę nie tylko spędzania z nimi czasu, ale również zrobienia czegoś dla kogoś. Utracone przyjaźnie mogą być odzyskane w nadchodzącym czasie. Pojawią się sytuacje, kiedy zechcesz stanąć w obronie szlachetnych idei przeciwko wszelkim objawom nietolerancji i głupoty ludzkiej. Gdy dostrzeżesz problem ze strony osób o bardzo wąskich horyzontach, nie zawahasz się wyrazić swoje zdanie.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

 

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 października do 4 listopada

RAK

W otoczeniu Raka może znaleźć się osoba w kłopocie, jednak nie zechce zwierzać się z tego. Nie powinno mieć to wpływu na Twoje sprawy, jednak jeśli interesują Cię sytuacje innych osób lub będziesz potrzebował informacji o czymś, to może być ją trudno zdobyć. Inni nie będą chcieli zdradzać szczegółów pewnych wydarzeń. Każdy ponosi konsekwencje swoich wyborów i popełnionych błędów. Osoba, która znajdzie się w niekomfortowej sytuacji w wyniku swoich działań, nie będzie szukać u Ciebie wsparcia ani nawet nie zechce rozmawiać na ten temat. Możesz odczuć potrzebę kontaktu i szukać możliwości porozmawiania. Komunikacja będzie istotna w najbliższym czasie, ale będziesz musiał wykazać się umiejętnością jasnego wyrażania swoich myśli, aby przekonać do tego samego drugą stronę. Postaraj się podejść z rezerwą do nadchodzących wydarzeń i tego, co się dowiesz. Dobór słów będzie istotny, bo tą samą rzecz można powiedzieć na wiele sposobów i za każdym razem będzie rozumiana inaczej. Jednocześnie warto zachować dystans do osób, które używają mowy do wprowadzania zamętu i kłamstw lub aby osiągnąć ukryte cele. Nie warto swojego samopoczucia uzależniać więc od humorów innych, którzy celowo mogą próbować wpłynąć na nie. Jest to forma manipulacji cudzymi emocjami.

Horoskop tygodniowy Raka od 18 do 24 czerwca

RAK

Rak wykaże się silną determinacją w podążaniu za swoim celem. Przyjrzyj się jednak dobrze swojej sytuacji, bo istnieje ryzyko niedostrzeżenia sedna sprawy. To czas, kiedy możesz czuć silną potrzebę zdobycia wiedzy na temat, który wydaje się niejasny, ale nie kieruj się tak zwanymi złymi przeczuciami a bardziej realną oceną. To naturalne, że gdy uznasz, że istnieje problem, który wywołuje silne negatywne emocje u innych, to zechcesz dowiedzieć się, co jest przyczyną. Zachowaj jednak umiar i wiele dystansu bez względu na okoliczności. Twoje postępowanie, słowa, przemyślenia, które zostaną wypowiedziane w niewłaściwy sposób mogą kogoś zranić. Jeśli tak się stanie, wyjdziesz na osobę zazdrosną, o wybujałych ambicjach lub apodyktyczną, która swoje poczucie wartości opiera na zaniżonej ocenie innych. Możesz więc sam wywołać negatywne reakcje w otoczeniu, gdy będziesz mało dyplomatycznie podchodzić do ludzi lub ich prywatnych problemów. Nie upieraj się nadmiernie przy swoich przekonaniach i nie manipuluj wiedzą, którą posiadasz, jeśli chcesz nawiązać harmonijne relacje z otoczeniem. Możesz liczyć na wsparcie anielskie we wszelkich poszukiwaniach duchowych w najbliższym czasie i rozbudzaniu w sobie zaufania do wartości wyższych. Ujście dla swojej energii znajdziesz w pracy. Pozwoli Ci to uwolnić umysł od zajmowania się sprawami mało istotnymi. Czeka Cię dużo pracy, która będzie wymagała sporej samodyscypliny wewnętrznej, aby nie tracić celu z oczu i nie rozproszyć swojej aktywności. To sfera zawodowa będzie istotna ostatecznie w tym tygodniu i możesz być bardzo zajęty.

 

Horoskop Raka od 11 do 17 czerwca

Data: 21 czerwca - 22 lipca

Żywioł: Woda.

Rak rozpocznie tydzień z doskonałym nastawieniem, ale w trakcie upływających dni może odczuć pogorszenie samopoczucia, głównie ze względu na nadmiernie negatywne przemyślenia i możliwą podejrzliwość wobec innych osób. W sprawach zawodowych czas sprzyjający dla działań zespołowych, a Raki poszukujące pracy mogą liczyć na czyjąś protekcję. Sprzyjający czas dla współpracy, nie na indywidualne realizowanie celów. W finansach uważaj jednak na manipulacje, złych doradców lub fałszywe decyzje prowadzące do strat. Zwróć uwagę zwłaszcza na słowo pisane, umowy, jakie podpisujesz, albo na osoby, które wprowadzają Cię w błąd w kwestii tego, ile zapłacisz, ile zyskasz czy stracisz. Ostrożność w tym temacie będzie korzystna. Na pasje możesz poświęcić mniej czasu, jeśli są sprawy, które Cię rozpraszają, a może wygaśnie Twój zapał i zechcesz zrobić sobie przerwę od pewnych czynności, które stanowią część Twoich zainteresowań. W życiu uczuciowym odegrają rolę wszystkie sytuacje, w wyniku których rozstałeś się z kimś lub miałeś poważne problemy lub zarzuty do kogoś. Nawet jeśli zechcesz powrócić do starych spraw, wyjaśnić swój punkt widzenia czy oczyścić atmosferę, to może się to tak łatwo nie udać. Nieporozumienia wciąż będą odczuwalne, co może wnieść dystans, oddalenie emocjonalne i zamykanie się w sobie ze względu na niepewność co do uczuć partnera czy przyjaciela. Mimo potrzeby zbliżenia się do osoby, na jakiej Ci zależy, nastroje mogą nie być sprzyjające porozumieniu.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”