Horoskop tygodniowy Skorpiona

Horoskop tygodniowy Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona na bieżący tydzień

Dom: Niesprzyjający tydzień jeśli chodzi o ogólną atmosferę, bo mogą pojawić się trudności w porozumieniu się i nawet jeśli ktoś ma o coś złość na drugą osobę, to może tak działać, mówić, żeby umniejszyć poczucie wartości tej drugiej. Warto zwrócić uwagę na tego rodzaju sytuacje. Niektórzy mogą mieć towarzystwo kolegów lub koleżanek z pracy, którzy wnoszą jakiś kłopot. Karty określają taką znajomość jako zły wpływ i wywoływanie problemów rodzinnych u Skorpionów.

Praca: Zmiany się szykują, ale nie dla każdego będą dobre. U jednych może być tak, że choćbyście stawali na głowie, nie zadowolicie kogoś. Inni mogą mieć tyle zajęć powtarzających się, że będą mieć dość rutyny. Istnieje też pewne ryzyko w tych dniach zrywania umów, współpracy, porozumienia koleżeńskiego itp., ale możliwe, że będzie to w przypadku niektórych z Was korzystniejsze niż trwanie w tym.

Singielki: Karty mówią, że będziecie potrzebować dobrego rozmówcy w tych dniach i to będzie priorytetem, ale chemii braknie z drugą osobą . Poza tym w przyjaźniach możliwe niezrozumienie wzajemne i okaże się, że nie pasujecie do siebie aż tak wspaniale, jakby się wydawało, choć jesteście sobie bliscy w pewien sposób.

Single: Panowie mogą mieć skłonności do kontrolowania kobiety w sposób przekraczający jej prywatność.  Dotyczy to jednak tylko osób, które są już w jakiś relacjach i na pewno nie każdego Skorpiona.

Horoskop tygodniowy- SKORPION

Postaw w nadchodzącym tygodniu na przyjaźnie zawodowe i zadbaj, aby Twoje kontakty z osobami, z którymi pracujesz, były jak najbardziej harmonijne, zgodne i okaż swoje zrozumienie i pozytywne nastawienie do innych. Kontakty przeniesione ze sfery zawodowej na prywatną przyniosą wiele korzyści. Jeśli jesteś w stanie podzielić się swoją wiedzą i doradzić osobie zaprzyjaźnionej, z pewnością tego rodzaju pomoc koleżeńska przyniesie pozytywne skutki w przyszłości. To dobry moment, aby zdecydować się też na pomoc komuś bez pobierania za to opłaty. To nie korzyści finansowe będą najważniejsze w tym momencie. Nie przesadź jednak z gościnnością i nie urządzaj imprezy w środku tygodnia. W sferze zawodowej skup się na obowiązkach i postaraj się jak najlepiej je wykonać. Może się okazać, że będzie trzeba powrócić do starych projektów, nanieść ewentualne poprawki lub coś zmienić. Postaraj się z dystansem i obiektywną oceną zrealizować nadchodzące zadania, ale nie dziel skóry na niedźwiedziu i poczekaj na dalsze opinie lub wskazówki, które mogą się pojawić w dalszej perspektywie. Sprawy do załatwienia mogą się przeciągnąć. Nie kieruj się też intuicyjnym odczuciem w kwestii tego, czego oczekują inni od Ciebie, bo łatwo będzie pomylić się w osądzie. Jeśli masz z kimś nieporozumienia, może okazać się, że nie jest to czas sprzyjający godzeniu się, więc nie spiesz się z przyjacielskim gestem, który może nie być odwzajemniony.

Horoskop tygodniowy - SKORPION - horoskop na bieżacy tydzień

To korzystny czas na badanie tematu, który Cię interesuje, nauczenie się czegoś nowego dla siebie samego. Szczególnie interesującym tematem może być medycyna- zarówno konwencjonalna jak i niekonwencjonalna, np. leczenie ziołami. Jeśli postanowisz sobie dowiedzieć się czegoś nowego, będzie potrzebna samodyscyplina i poważne podejście do sprawy. Niestety jeśli szukasz rady lub osoby, która ma większą wiedzę w tym zakresie, możesz się zawieść. Odpowiedź znajdziesz podążając za podpowiedziami intuicyjnymi, gdyż nie będzie to czas sprzyjający dobrym relacjom z ludźmi. Ty sam możesz mieć skłonność do przesadzonych reakcji, wyolbrzymiania problemów, do wprowadzania nerwowości w dyskusje, działań pod wpływem impulsu i ostatecznie może prowadzić Cię to do błędnych decyzji. Trudno będzie spotkać osoby, które podadzą pomocną dłoń, pocieszą Cię lub ułatwią znalezienie wyjścia z sytuacji. Jeśli brakło Ci zaufania do ludzi w przeszłości i zechcesz podjąć próbę poprawy kontaktów, to przełóż to na później i najpierw poświęć uwagę sobie samemu i postaraj się nie koncentrować na przeszłych urazach. Dopiero gdy uda Ci się wybaczyć i zapomnieć o dawnych żalach i pretensjach, Twoje kontakty z innymi będą mogły się poprawić, gdyż nie będziesz czuł potrzeby analizowania przeszłości. Odzyskanie wewnętrznej harmonii przełoży się na lepsze relacje z ludźmi.

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: W najbliższych dniach zadbaj o siebie. Pamiętaj o regularnych, wartościowych posiłkach, bo Twoja dbałość o potrzeby fizyczne pomoże Ci łatwiej zachować równowagę emocjonalną i psychiczną. Unikaj sytuacji, które wywołują silne napięcia emocjonalne, bo niektóre Skorpiony mogą przeżyć załamanie nerwowe. Otocz się troskliwymi osobami z otoczenia.

Uczucia: Niestety może pojawić się depresja, brak motywacji do działania na przemian ze wzburzonymi emocjami, które mogą wywoływać reakcje powodowane złością. Weź to pod uwagę, że w najbliższych dniach możesz być nadwrażliwa i reagować w przesadzony sposób. W związkach partnerskich możesz mieć skłonność do zbyt jednoznacznych stanowisk lub uciekania w chłód, co będzie odbierane przez partnera jako formę naginania go do swojej woli. Single mogą nie mieć potrzeby, aby szukać nowych znajomości, choć nie stracą nic ze swego uroku osobistego i będą się podobać płci przeciwnej.

Praca: Jeśli masz pomysł, jak zaprezentować swój pomysł zawodowy w swojej branży wykorzystując reklamę lub ogólnie zechcesz swój projekt pokazać w świecie, dobrze go opracuj najpierw, bo w przeciwnym razie nie zostaniesz zauważona wśród swoich konkurentów. Twoje pomysły mogą zostać odebrane jako powierzchowne lub mało oryginalne. Jeśli dojdziesz do wniosku, że to krzywdzący osąd, będziesz bardzo niezadowolona i sfrustrowana.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

SKORPION

W pracy będzie trzeba godzić uczucia prywatne z obowiązkami zawodowymi, co może nie być do końca łatwe i może spowodować, że odczujesz zmęczenie pracą. Jeśli masz w planach projekt, który w dużej mierze zależy od szefa lub innej osoby decyzyjnej, to będziesz musiał wziąć pod uwagę brak przekonania do tego pomysłu ze strony takiej osoby. Będzie to oznaczać brak poparcia, którego możesz potrzebować. Jeśli wypadną Ci nadgodziny w pracy lub będzie trzeba zrobić coś bez wynagrodzenia, to nawet jeśli będzie Ci żal swojego czasu, ostatecznie prawdopodobnie zgodzisz się zostać dłużej, aby zadowolić swoją firmę, zwłaszcza jeśli uznasz, że to dobra inwestycja, która opłaci Ci się w inny sposób w przyszłości. W życiu prywatnym możesz mieć potrzebę omówienia swoich spraw z bliskimi, z rodziną lub przyjaciółmi. Jeśli uważasz, że istnieją tematy, które należałoby omówić, bo wywołały złą atmosferę, plotki lub spowodowały przykrości, to Twoje otoczenie może podejść do tego z dużo większym dystansem i swobodą i wcale nie będzie przejmować się jak Ty. We wszelkich sytuacjach niejasnych lub tam, gdzie brakuje konkretnych informacji, mogą pojawiać się negatywne emocje. Single będą miały skłonność do ukrywania swoich prawdziwych uczuć, choć jest szansa, że przełamią swój opór, aby poznać kogoś nowego i pokazać się od swej najlepszej strony.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

SKORPION

W sferze zawodowej zabraknie Ci siły przebicia, jeśli planujesz podbój nowych rynków lub rozszerzenie kontaktów zawodowych. Może się okazać, że inne firmy bazują na swoich własnych doświadczeniach i współpracach i nie będą otwarte na spotkania biznesowe z Tobą. Nawet gdy będziesz mieć błyskotliwy pomysł, który mógłby zainspirować lub zachwycić niejedną osobę z dużym wyczuciem biznesowym, to niestety trudno będzie taką osobę znaleźć. Możesz odczuć też przeszłe wpływy lub pojawią się kontakty zawodowe, które zostały niegdyś zerwane i nawet mogą wyniknąć pewne korzyści z odnowienia takich znajomości, choć nie licz, że zmieni to w istotny sposób Twoją sytuację zawodową. W miłości Skorpion będzie miał zmienne nastroje. Możesz popadać w nostalgię, zapragnąć adorować osobę, która wyda Ci się interesująca, a potem zniknąć bez słowa i czuć się z tym całkiem dobrze. Możesz w taki sposób zdezorientować drugą osobę, gdyż obudzisz w niej zainteresowanie i pragnienie kontynuowania znajomości, aby odkryć Twoje prawdziwe intencje, ale gdy się wycofasz, nie będzie wiedzieć, co o tym sądzić. Da Ci to poczucie władzy i kontroli nad sytuacją, ale też w Twym zachowaniu mogą kryć się obawy, do których nie chciałbyś się przyznać. Nieujawnianie swoich uczuć daje Ci przewagę i możliwości uwodzenia bez konsekwencji, bo nie obawiasz się ewentualnego odtrącenia.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

SKORPION

Skorpiony w czasie świąt powinny bardzo uważać na słowa, bo łatwo będzie zgasić dobry humor u bliskich, nawet jeśli nie będą miały takich zamiarów. Drobna wymiana zdań może przerodzić się w sytuację, która przyniesie pogorszenie samopoczucia. Jeśli potrzebujesz coś wyjaśnić lub omówić, lepiej zrobić to przed Wigilią, aby uniknąć napięcia w same święta. Może się też okazać, że ktoś z Twojej rodziny zechce sobie zażartować w sposób, który źle odbierzesz i zareagujesz na tyle zdecydowanie, że druga strona sie obrazi. Choć to czas wypoczynku, to jednak przy spotkaniach rodzinnych mogą być omawiane sprawy zawodowe lub finansowe i tego rodzaju dyskusje są bardzo prawdopodobne. Powinieneś dobrze wypocząć i zapomnieć o obowiązkach, a gdy nadejdzie czas powrotu do pracy, zdecydowanie wejdziesz w swoją rolę, jakbyś nie miał żadnej przerwy. W Twojej pracy może pojawić osoba bardzo pomysłowa lub nastrój przed Sylwestrem będzie sprzyjał nowym koncepcjom, które można realizować w Nowym Roku, jednak będą to bardzo ogólne idee, które wymagałyby dużo dokładniejszej analizy, na którą nie starczy być może czasu. Atmosfera w pracy powinna być stabilna i bezkonfliktowa, a praca będzie wymagać cierpliwości i spokojnego zajęcia się obowiązkami. Nie braknie Ci wytrwałości w osiągnięciu każdego planu, jaki sobie wyznaczysz na ten czas.

Horoskop dla znaku Skorpiona od 26 XI do 2 XII

SKORPION

Skopiony mogą przechodzić kryzys zaufania do innych ludzi. Zastanów się, jak często z góry zakładasz, że ktoś ma złe intencje, choć tak naprawdę tylko w Twoim umyśle rozgrywają się wydarzenia, których się obawiasz. Brak poczucia bezpieczeństwa, jeśli chodzi o przyszłość lub relacje z innymi, mogą odbierać Ci pewność w różnych sytuacjach. To dobry czas dla spotkań przyjacielskich lub wszelkiego rodzaju kontaktów z osobami, które cenisz i lubisz. Również w kontaktach zawodowych warto jest utrzymywać znajomości na stopie przyjacielskiej, prywatnej z osobami, które budzą w Tobie sympatię. Anioły radzą Ci zwrócić uwagę na swoje nieuświadomione myśli o innych ludziach, abyś postarał się życzyć innym zawsze jak najlepiej. Wskazują też potrzebę przebudzenia Cię z pewnego duchowego letargu, gdyż zabrakło w ostatnim czasie u Ciebie prawdziwej wiary w obecność Aniołów. Zależy im, abyś zauważył, że są przy Tobie, wspierają Cię i nawet gdy nie dostrzegasz ich obecności, one wciąż Ci towarzyszą. Chętnie pomogą Ci we wszystkich sytuacjach, które przynoszą Ci przykrości lub cierpienie. Czekają na Twoje zaproszenie, aby zacząć działać w tej sprawie. Chciałyby też uświadomić Ci, że nikt nie staje się lepszy tylko dlatego, że cierpi z jakiegoś powodu. Cierpienie nie musi uszlachetniać, a czasami nawet krzywi osobowość ludzką. Anioły chcą zdjąć z Ciebie ciężar kłopotów.

Horoskop od 19 do 25 listopada

SKORPION

Skorpion będzie pełen pomysłów i energii do działania w sferze zawodowej. Kontaktowość, inteligencja i umiejętność zarządzania innymi ludźmi, sprawią, że będziesz cennym pracownikiem albo przewidującym szefem, jeśli prowadzisz własną działalność. To czas, kiedy możesz zyskać aprobatę, a Twój autorytet może wzrosnąć. Możesz mieć skłonność do podejmowania zmiennych decyzji, jeśli okoliczności będą tego wymagały. Niestety zadania, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć, mogą okazać się nierealne lub nieosiągalne w praktyce. Nie trać czasu na dyskusje nad planami, które nie mogą się udać, jeśli nie są dobrze przemyślane w szczegółach. Osoby, z którymi będziesz współpracował, mogą same nie wiedzieć, czego chcą, stracisz sporo czasu na analizę sytuacji, a na końcu okaże się, że plan nie wypalił, bo od początku był tylko luźnym pomysłem bez szans na powodzenie. Starannie wybieraj więc zadania, w które się angażujesz. W finansach zajmij się zabezpieczeniem pieniędzy. Chroń również swoje prawa autorskie, bo mogą pojawić się sytuacje, które tego będą wymagać. Zarabiaj na tym, co tworzysz i pilnuj, aby nikt tego nie wykorzystał do prywatnych celów. W życiu uczuciowym single mogą poznać właściwą osobę, ale mogą mieć skłonność do niepotrzebnej podejrzliwości wobec nowych znajomości. Pozwól się jej swobodnie rozwijać.

Horoskop od 12 do 18 listopada

SKORPION

Skorpion nie powinien wierzyć każdemu słowu, które usłyszy. Może pojawić się osoba w Twoim otoczeniu, która będzie robić wrażenie pokrzywdzonej w sprawach zawodowych. Może uważać, że ktoś dostał lepszą posadę przez protekcję lub prywatne układy z szefem albo opowiadać Ci inne historie, z których będzie wynikać , że jest osobą poszkodowaną, potraktowaną niesprawiedliwie itp. W dalszej perspektywie możesz się jednak dowiedzieć, że zostałeś świadomie wprowadzony w błąd, albo osoba taka żyje swoimi wyobrażeniami niezgodnymi z rzeczywistością. Nie angażuj się przedwcześnie w sytuacje, w których zechcesz stanąć w jej obronie albo zechcesz wywalczyć coś w tej sprawie, bo nie otrzymasz żadnego poparcia ze strony innych. Twoje sprawy zawodowe będą stabilne i możesz spodziewać się, że Twoje obowiązki nie ulegną zmianie w nadchodzącym tygodniu. W sprawach prywatnych możesz poczuć przypływ zapału do działania, wpaść na nowy pomysł lub w inny sposób inspirować swoje otoczenie. Twoje relacje z innymi mogą jednak ulec pogorszeniu, jeśli będą docierać do Ciebie plotki oparte na nieprawdziwych informacjach. W kontaktach osobistych zachowaj więc również zdrowy dystans do usłyszanych pogłosek. Twoi znajomi mogą mieć skłonności do szukania rozrywki w plotkowaniu.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29 października do 4 listopada

SKORPION

Skorpiony powinny w najbliższym czasie wstrzymać się z komentarzami lub wyrażaniem swoich przemyśleń, bo choć Skorpion może widzieć siebie w pozytywnym świetle w nadchodzących wydarzeniach i może uznać, że jego refleksje są warte przeanalizowania i podzielenia się nimi, to jednak możesz zostać odebrany przez otoczenie zupełnie inaczej. Możesz być posądzony o brawurę, zawziętość, zarozumiałość lub chęć zdominowania innych. Anioły radzą Ci w związku z tym nie spieszyć się z wypowiedziami. Istnieje obawa, że Twoje słowa zostaną odebrane jako manipulacja i Twoi przyjaciele, bliscy lub inne osoby z Twojego otoczenia nie będą chcieli uczestniczyć w takich dyskusjach. Jeśli uznają, że Twój punkt widzenia jest dostosowany do celów, jakie chcesz osiągnąć albo że zechcesz na kogoś wpłynąć używając przy tym nieszczerych argumentów, możesz mieć przykre odczucie bycia niezrozumianym lub odsuniętym na bok od reszty. Będzie przy Tobie Anioł, który uczy sztuki milczenia i zagłębienia się w sobie samym. Dodatkowo pomaga on w leczeniu zranień emocjonalnych i odnawia energię człowieka. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę i w każdej sytuacji bierz pod uwagę emocje innych, aby uniknąć nieporozumień. Postaraj się odnaleźć równowagę w sobie, aby wierzyć w swoje siły i intuicję, ale nie popadać w przesadę

Horoskop tygodniowy Skorpiona od 18 do 24 czerwca

SKORPION

Zachowaj ostrożność w ocenie sytuacji, bo możesz zetknąć się z osobami, które podchodzą niepoważnie do spraw lub życzeniowo. Nie wszystko będzie wyglądać tak, jak inni będą to widzieć. Opieraj się na własnym doświadczeniu, co pozwoli Ci nabrać dystansu do problemów swoich jak i cudzych. Weź pod uwagę, że niektóre postawy ludzi biorą się z niedojrzałości emocjonalnej. Nadchodzący tydzień zapowiada się stabilnie i bez większych niespodzianek. Sprawy przyziemne będą bardziej Cię zajmować niż inne, ale pozwoli Ci to odzyskać wewnętrzną równowagę, a nawet dojrzeć sedno problemów, z którymi możesz mieć styczność. W oczach innych osób będziesz kimś, na kim można polegać i jest wiarygodny, a Anioły radzą Ci kierować się szlachetnymi pobudkami przy ewentualnych wątpliwościach dotyczących tego, jak postąpić w określonej sytuacji. Jeśli stałeś przed trudnym wyborem, to też uda się w końcu podjąć decyzję, co przyniesie Ci spokój ducha. Kontakty z ludźmi powinny przebiegać bez większych konfliktów, zwłaszcza jeśli będziesz je omijał i starał się w nich nie uczestniczyć. Otocz się ludźmi, którzy są Ci życzliwi, co poprawi Ci nastrój i pozwoli się odprężyć i odpocząć. To dobry czas dla rodziny. Warto spędzić wspólne chwile w sposób, który jest przyjemny dla wszystkich Twoich bliskich. Możesz liczyć na ich wsparcie lub samemu pomóc komuś w potrzebie. Przyjacielska rozmowa będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku problemów.

 

Horoskop Skorpiona od 11 do 17 czerwca

Data: 23 października – 21 listopada.

Żywioł: Woda.

U Skorpiona zapowiada się pomyślny tydzień w sferze zawodowej, który może przynieść nowe sytuacje lub wyzwania. Mogą się zmienić warunki w pracy, możesz otrzymać nowe obowiązki, nowe stanowisko, realny jest nawet awans. Jeśli pracujesz w dużej firmie, może się okazać, że stworzono nową filię, którą będzie trzeba nadzorować lub wspomóc doświadczeniem. Być może pojawią się nowi pracownicy, których będziesz przygotowywał do obowiązków. W finansach czas stabilny, a nawet korzystny na zakupy wzbogacające wnętrze Twojego domu, nowe meble itp. Mimo wszystko niektóre Skorpiony mogą popaść w złe nastroje, a nawet czarnowidztwo, co będzie miało związek raczej ze sferą prywatną. Tutaj mogą się pojawić niepokoje i możesz odczuć potrzebę chronienia swojej prywatności i spokoju domowego. Jeśli będziesz mieć podejrzenia nieuczciwości, fałszywego zachowania, a nawet intrygi czy podstępu, zdecydujesz się jasno wyrazić swoje przemyślenia lub odczucia. Jeśli ktoś z Twoich bliskich wejdzie w niewłaściwy związek Twoim zdaniem, będziesz mieć dylemat, czy bronić tej relacji przed rozpadem, czy jednak skrytykować. Cokolwiek się wydarzy, może skutecznie zepsuć Ci nastrój, a nawet dość poważnie zaburzyć wewnętrzną równowagę. Szczera rozmowa z zaufanym przyjacielem może okazać się pomocna, bo wyrzucenie z siebie zmartwień bardzo Ci pomoże, szczególnie Skorpionom najwrażliwszym czy labilnym emocjonalnie. Zwykła chandra też może się pojawić w najbliższym czasie.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”