Horoskop tygodniowy Wodnika

Horoskop tygodniowy Wodnika

Horoskop  na bieżący tydzień dla Wodnika

Dom: Możecie zapragnąć odezwać się do kogoś, kto długo milczy albo wydarzyło się coś, że kontakt osłabł. Jeśli są okazje do większych spotkań rodzinnych, możecie kontaktować się z wieloma osobami równocześnie, np. zapraszać ich na jakieś spotkanie rodzinne albo możecie mieć inne powody, by pewne sprawy ruszyć do przodu.

Praca: Twoje nastroje się zmienią i polepszą, co wcale nie oznacza zmian pod postacią konkretnych wydarzeń w firmie. Możesz inaczej dziś oceniać pewne sytuacje i spróbować spojrzeć przychylniej na aspekty pozytywne w pracy. Niektórzy z Was mogą być świadkami sytuacji, kiedy ktoś jest źle traktowany i albo nie będziecie w stanie nic zrobić by to zmienić albo z jakiegoś powodu uznacie, że lepiej zachować to dla siebie. Niektórzy mogą wypomnieć stare żale.

Sigielki: Karty pokazują zastój i nawet jeśli najdzie Cię myśl, by się z kimś skontaktować, po przemyśleniach dojdziesz do wniosku, że to zły pomysł i stracisz zapał.

Single: Nawet jeśli dojdzie do sytuacji, że ktoś się na kogoś obrazi, łatwo będzie się pogodzić i ustalić zasady postępowania tak, żeby nie dochodziło do podobnych sytuacji w przyszłości. Będziecie chętnie rozmawiać z drugą osobą. Ci z Was, którzy są w trójkątach, mogą zażądać od drugiej osoby rozstrzygającej decyzji. Również w innych sytuacjach określone decyzje i ustalenie priorytetów może okazać się jedynym rozwiązaniem.

Horoskop tygodniowy- WODNIK

W relacjach z ludźmi bardziej otworzysz się na innych w nadchodzącym czasie i z większym zaufaniem podejdziesz do spraw, które się pojawią. To dobry moment, żeby spędzić przyjemnie czas z przyjaciółmi lub bliskimi i docenić ich wkład w Twoją codzienność. Jeśli chcesz poprawić swoje relacje, sam podejmuj decyzje, które mają przywrócić równowagę bez czekania na posunięcia drugiej osoby. Mogą pojawić się sytuacje, kiedy będzie trzeba coś ważnego załatwić lub pomóc komuś. Nie obędzie się to bez Twojego wysiłku, który będzie trzeba wnieść w załatwienie pewnych formalności urzędowych lub wyjaśnienie czegoś. Z obiektywnej oceny wyniknie potrzeba doprowadzenia czegoś do końca, co będzie wiązać się z koniecznością poświęcenia czasu tym sprawom. W pracy możesz unikać osoby, do której masz jakiś żal i do tej pory nie zostało to rozwiązane w pomyślny sposób. Nie jest to jednak moment, aby zatroszczyć się o poprawę tych relacji, bo nie przyniesie to spodziewanych rezultatów, ale nie warto też przekładać tych emocji na resztę osób, z którymi współpracujesz, bo jest to czas pomyślny dla pozytywnych kontaktów zawodowych. Będziesz mieć szczęście do przyjaźni z osobami z Twojego kręgu i warto się na tym skupić. Oprzyj się na dotychczasowych doświadczeniach w przypadku nowych zadań zawodowych, a powinno to wystarczyć do realizacji celów, jakie pojawią się w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - WODNIK - horoskop na bieżący tydzień

Będziesz przydatną osobowością w większej grupie osób przede wszystkim ze względu na idealistyczne i pozytywne nastawienie do ludzi i spraw, które są charakterystyczne dla Twojego znaku zodiaku. W przypadku ewentualnych trudności, zdobądź się na odwagę, tolerancję, zachowaj spokój i wyrażaj szczerze swoje odczucia. Unikaj stresu, gdyż będzie działał osłabiająco. Gdy odczujesz potrzebę wycofania się na pewien czas z życia towarzyskiego, daj sobie ten czas, co będzie pozytywnie wpływać na równowagę wewnętrzną, wyciszenie i skupienie się na podszeptach własnej intuicji. Na Twojej drodze mogą pojawić się osoby, które zechcą wykorzystać Cię do swoich celów i ich zamiary nie będą szczere. Nie przywiązuj nadmiernie wagi do nieprzemyślanych wypowiedzi lub działań innych i nie wierz w każdą obietnicę. Nie każdy zechce przyjąć odpowiedzialność za popełnione błędy, jednak żywienie urazy zakłóci Twój spokój wewnętrzny. Nie wyolbrzymiaj problemów, abyś nie widział siebie w gorszej sytuacji, niż jesteś faktycznie. Wykorzystuj szanse rozwoju, jakie się pojawią i pamiętaj, że Twoje pomysły i projekty przyniosą pozytywne rezultaty wraz z upływem czasu, więc zachowaj cierpliwość. Gdy pojawi się problem, który będzie Cię irytował, zajmij się czymś innym. Ostatecznie osiągniesz zadowalające rezultaty w pracy zespołowej a także poprawią się Twoje relacje z ludźmi, nawet jeśli wcześniej istniały problemy czy spory.

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: Sprzyjający czas dla zdrowia i urody. Właściwe nawyki w tym temacie przyniosą dobre rezultaty widoczne na zewnątrz. Możliwa utrata wagi w przypadku osób, które przeżywają wewnętrzne rozterki, odczuwają ogólne zmęczenie albo mają zaburzenia snu.

Uczucia: W przypadku poczucia zagubienia wykorzystaj swoją intuicję. Unikaj iluzji i złudzeń w sferze emocji, bo stracisz motywację do działania. Nie analizuj wątpliwości, które się pojawią, a będziesz lepiej spać. W związkach partnerskich nie będziesz obawiać się odważnych decyzji. Jeśli Twój partner będzie w rozterce jak postąpić, przydasz się jako doradca. Single nie będą wykazywać inicjatywy w kierunku nowych znajomości i docenią każdą chwilę, którą mogą poświęcić własnym potrzebom.

Praca: W wypełnianiu obowiązków zawodowych może przeszkadzać Ci rozproszenie uwagi. Unikaj podejmowania lekkomyślnych decyzji, gdyż możesz później mieć skłonności do zmieniania ich. Zadania, jakie nadejdą, będą wymagały poświęcenia czasu i sporej koncentracji. Ostatecznie zmobilizujesz się i konsekwentnie zabierzesz za realizację zadań, nie licz jednak na wsparcie osób, które obiecują pomoc. W nadchodzących dniach może się okazać, że obietnice były fałszywe i nie powinieneś polegać na innych.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

WODNIK

Wodniki ze szczególnym poświęceniem zajmą się każdym zadaniem zawodowym, które ma wnieść efekty trwałe lub widoczne z dalszej perspektywy i wyrażające indywidualizm osób spod tego znaku. W Twojej firmie mogą wyniknąć dyskusje na tematy, które mają związek z przeszłością i dotyczą większej grupy osób lub określonego projektu. Jeśli w przeszłości miały miejsce jakiekolwiek plotki lub sytuacje prowadzące do nieporozumień, to teraz mogą te sytuacje być omawiane, aby uniknąć błędów w przyszłości. Możesz liczyć na to, że szef lub firma, w której pracujesz będzie dążyć do ustalenia zasad zadowalających wszystkich tak, aby dobrze pracowało Wam się razem. Możliwe że zainspirowany wydarzeniem z przeszłości wpadniesz na ciekawy pomysł. W sferze prywatnej jeśli miałeś niesprecyzowane bliżej obawy, wątpliwości czy odczucia, co w jakiś sposób ograniczało Twój sposób postrzegania sytuacji, to teraz miną te złe wrażenia i znów poczujesz przypływ pozytywnej energii i optymizmu. Twoi bliscy będą zdecydowani popracować nad pewnymi nawykami, które utrudniają Wam porozumienie. Spowoduje to atmosferę odprężenia i będziesz miał okazję, by się zrelaksować lub miło spędzić wolne chwile z kimś z Twojego otoczenia. Jeśli partner będzie chciał Cię sprawdzić, manipulacje mu tego nie ułatwią. Single nie będą wykazywać inicjatywy wobec nowych znajomości, zwłaszcza jeśli uznają, że nie ma to szans na powodzenie.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”

Horoskop od 7 do 13 stycznia

WODNIK

Wodnik powinien dobrze przemyśleć, zanim zrezygnuje z projektu, w który się zaangażował lub zerwie ważny kontakt zawodowy, bo okaże się, że przyniesie to kłopoty. Nawet jeśli nowy pomysł wyda się obiecujący i będziesz pewien, że przyniesie dobre perspektywy w przyszłości, mogą pojawić się nieoczekiwane trudności, które uniemożliwią Ci dalsze posunięcia. Nie zgub też ważnych dokumentów, bo trudno będzie zrealizować zadania w nadchodzących dniach. Zabezpiecz ważne dane na komputerze. Inspirujące projekty mogą okazać się ograniczone i nie będziesz mógł wykazać się taką kreatywnością, jak sądziłeś. Gdy ktoś odejdzie z Twojej pracy, będzie Ci przykro z tego powodu. Nie licz na awans w najbliższym czasie, a zdany egzamin lub dodatkowe szkolenie nie przyniesie od razu efektów pod postacią polepszenia sytuacji w pracy. W życiu prywatnym możesz rozczarować się postawą partnera, jeśli zechcesz odnaleźć w nim inspirującego rozmówcę i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Zachowa dystans i wcale nie da się wciągnąć w dyskusję, na jaką liczyłeś. Możesz popaść w nostalgię i zostaniesz sam ze swymi refleksjami. Single mogą mieć sytuację, którą można wykorzystać dla interesującej znajomości, ale prawdopodobnie braknie im odwagi i wycofają się z pomysłów, które będą im chodzić po głowie.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

WODNIK

Wodnik będzie rozważnie wybierał towarzystwo, z którym spędzi ten czas. Może się okazać, że na ostatnią chwilę będziesz jeszcze zajmował się drobnymi przygotowaniami do świąt, ale w pogodnej atmosferze. Mogą odezwać się dawni znajomi, z którymi nie utrzymujesz bliskich kontaktów, aby złożyć Ci życzenia. Wśród nich może pojawić się osoba bardzo nieszczera, ale nie ma pewności, czy zechcesz odebrać telefon, gdy zadzwoni. Jeśli nie będziesz mieć czasu lub ochoty na rozmowę z kimś, kto Twoim zdaniem jedynie przyjmuje pozę miłej osoby na zewnątrz, możesz pozostać niewzruszony w przypadku prób kontaktu. Święta te zechcesz spędzić tylko ze swoimi bliskimi, z rodziną i sprawdzonymi osobami w różnych sytuacjach życiowych. Tylko ci, na których możesz liczyć na co dzień, mogą liczyć na szczerą radość ze spotkania lub rozmowy. W pracy możesz zyskać przewagę nad kimś, jeśli dowiesz się czegoś istotnego. Będzie to czas, kiedy możesz okazać się dla kogoś wsparciem w potrzebie. Ktoś z Twego otoczenia może zostać zwolniony z obowiązków, z których źle się wywiązał lub szefowi braknie przekonania, że sobie z tym poradzi. Może też czekać Cię praca nad uporządkowania pewnych spraw, które tego wymagają. Licz się z tym, że nie będzie to łatwe. Może mieć związek z ogromnym bałaganem w dokumentach lub innymi niedogodnościami, które będą mącić obraz rzeczywistości, zwłaszcza jeśli będą temu towarzyszyć negatywne emocje.

Horoskop dla znaku Wodnika od 26 XI do 2 XII

WODNIK

U Wodników nadchodzi czas refleksji i wycofania z pewnych kontaktów. Anioły zachęcają do pobycia samemu, aby odzyskać równowagę wewnętrzną i przemyśleć sprawy, które są dla Ciebie istotne. Tematy do przemyślenia nie będą podlegać dyskusji, gdyż wiążą się z osobistymi doświadczeniami w sferze ducha. Tutaj każdy będzie poruszał się sam, według własnych odczuć intuicyjnych i prywatnych spostrzeżeń. To czas powrócenia do samego siebie i zwrócenia uwagi na swoje spostrzeżenia i sposób widzenia świata i siebie wśród innych. Twoja rzeczywistość będzie taka, jak Ty ją widzisz. Jeśli będziesz widzieć ją oczami innych, przestanie być Twoją własnością, Twoją sferą osobistą, a zacznie być odzwierciedleniem przemyśleń, które nie należą do Ciebie. Gdy czytasz książkę, przenosisz się myślami w rzeczywistość wykreowaną przez autora. Gdy chcesz żyć własną rzeczywistością, musisz ją wykreować w swoim umyśle, w przeciwnym razie będziesz osobą „czytającą” cudze historie i widzącą świat przez pryzmat cudzych doświadczeń. Zwróć też uwagę, jakie myśli dominują u Ciebie, bo to one będą główną siłą kreacji. Kieruj się więc własną intuicją i zaufaj podpowiedziom, jakie otrzymujesz od samego siebie pod postacią uczucia, jakie się pojawia, gdy analizujesz jakiś problem lub temat. Gdy odnajdziesz siebie, może się okazać, że inni czują podobnie jak Ty.

Horoskop od 19 do 25 listopada

WODNIK

Wodnik w sprawach zawodowych dobrze sprawdzi się w sytuacjach, kiedy będzie trzeba podjąć szybką decyzję, umiejętnie zorganizować plan działań czy wykazać się dyspozycyjnością. Osoby, z którymi przyjdzie Ci współpracować, będą na tyle swobodnie omawiać zadania, które będzie trzeba zrealizować, że może to rozpraszać Twoją uwagę lub skupisz się na nieistotnych szczegółach. Choć lubisz jasno ustalone zasady i konkretne działania, nastaw się na spokojne negocjacje biznesowe, które mogą potrwać, a wszystko odbędzie się w przyjaznej atmosferze. Zetkniesz się z trudnymi zadaniami lub projektami, które będą wymagać przenikliwości i przewidzenia skutków różnych wariantów postępowania w określonych sytuacjach oraz ostrożności w podejmowaniu decyzji. Z tego powodu nie będzie możliwości przyspieszenia spraw i pojawi się potrzeba bardzo dokładnego przeanalizowania sytuacji. W finansach nie planuj przedwcześnie wydatków, bo mogą mieć miejsce nieoczekiwane wydarzenia. Wstrzymaj się z decyzjami, aż uzyskasz większą klarowność sytuacji. Single nie będą miały czasu, aby umawiać się na randki, bo sprawy zawodowe zdominują sferę prywatną. W stałym partnerstwie czas stabilny. Osoby poszukujące miłości, powinny rozejrzeć się wśród osób, które już znają, bo w tym gronie łatwiej znajdą kogoś interesującego niż w nowym środowisku.

Horoskop od 12 do 18 listopada

WODNIK

Wodniki czeka tydzień dobrego samopoczucia, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Świadomość tego, co jesteś w stanie zrealizować i jaką wartość ma Twój czas i Twoje starania, sprawią, że podejdziesz ze swobodą do nowych wyzwań, jakie się pojawią, a nawet poczujesz przypływ inspiracji lub pojawią się nowe pomysły, które Cię zaangażują. To okres, kiedy powinieneś czuć się na właściwym miejscu i z sympatią podejść do otaczających Cię osób. Czas stabilny, choć Twój spokój w dużej mierze może mieć związek z tym, że nie będziesz do końca świadomy, co dzieje się za Twoimi plecami. Ktoś z Twego otoczenia może być zaślepiony zazdrością lub innymi negatywnymi emocjami. Nie powinno wpłynąć to na Twoje wyniki pracy z tego względu, że nie będziesz interesował się cudzymi sprawami i emocjami z tym związanymi. Dobry moment na uporządkowanie papierów, dokumentów lub zaprowadzenie porządków, które ułatwią Ci codzienną pracę. W sprawach prywatnych mogą oddziaływać na Ciebie sytuacje, którymi nie powinieneś zawracać sobie głowy, bo jedyne co możesz zrobić to- ewentualnie wyrazić swoje zdanie na ten temat, co niczego nie zmieni. Pewna osoba z Twojego otoczenia może odkryć czyjąś powierzchowność charakteru albo brzydkie cechy, które są skrywane pod pozornie miłym usposobieniem. Szybko jednak powinien wrócić Ci dobry nastrój.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku
 

               

 

              

 

              

 

               

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29 października do 4 listopada

WODNIK

Wodnik może mieć skłonność do poddawania się humorom innych w nadchodzących dniach. Możesz być jak gąbka, która wchłania cudze emocje i może braknąć Ci asertywności na poziomie mentalnym, aby nie dopuszczać do siebie nastrojów innych. Jeśli w Twoim otoczeniu są osoby, które przechodzą jakiegoś rodzaju kryzysy spowodowane różnicą poglądów i bardzo trudno jest znaleźć rozwiązanie dla określonej sytuacji czy problemu, to prawdziwą przyczyną tego utknięcia w miejscu będzie wewnętrzny opór przed zmianą w sposobie myślenia. Człowiek musi być mentalnie gotowy do pójścia naprzód, do zmiany swoich nawyków i przemyśleń. Jeśli utarte szlaki, sposoby oceny sytuacji pozostaną wciąż niezmienne, to ludzie tacy będą ulegać nastrojom chwili i kaprysom. Oznacza to, że możesz być narażony na wpływy cudzych emocji, jeśli nie nabierzesz dystansu. Ważne będzie, aby oddzielić swoje życie i sprawy od cudzych. Każda opinia na jakiś temat jest oparta na osobistym doświadczeniu osoby osądzającej. Nie masz wpływu na doświadczenia innych ludzi, więc nie możesz wpływać na ich uczucia lub poglądy. Anioły radzą Ci wycofać się z wszelkich sytuacji, kiedy będziesz czuł się poddawany woli innych i abyś zajął się swoją codziennością. Pozwól innym czuć, co chcą, a dla Ciebie korzystniej będzie odseparować się od tego i skupić się na sobie.

Horoskop tygodniowy Wodnika od 18 do 24 czerwca

WODNIK

Wodnik nie powinien skupiać swojej uwagi na sprawach, które wydają mu się niejasne i warte przeanalizowania lub wyjaśnienia. Wyjdź z założenia, że jeśli coś miałoby znaczenie dla Ciebie, to nie będziesz musiał się tego domyślać, bo osoba, której to dotyczy, sama zechce to omówić. Dopóki ktoś bezpośrednio nie zwróci się do Ciebie z problemem, który należy rozwiązać lub wyjaśnić, nie masz powodu, aby sądzić, że sytuacja tego wymaga. Tendencje w kartach wskazują, że przypuszczenia i domysły, o co komuś może chodzić, mogą zajmować Twoje myśli. Zamiast więc błądzić i zastanawiać się nad zawiłymi okolicznościami czy niezrozumiałym dla Ciebie postępowaniem innych osób, skup się na swoich sprawach. Nie ma potrzeby traktowania cudzych problemów zbyt osobiście. Anioły radzą, abyś skupił się w nadchodzącym czasie na rodzinie, która szczerze Cię wspiera i możesz na nich liczyć w każdej sytuacji. To idealny moment, aby znaleźć czas na spotkania w większym gronie lub nawet zorganizować wszelkie formy wspólnego wypoczynku, wycieczkę itp. Kontakt z naturą w otoczeniu najbliższych jest polecany Wodnikom w tym okresie czasu. To właśnie w gronie najbliższych odnajdziesz spokój, wewnętrzną harmonię i docenisz każdą wspólną chwilę. Wszelkie sytuacje konfliktowe związane z dalszym otoczeniem odsuń na bok, bo szkoda tracić czas na nieporozumienia, które mają związek z prywatną sferą innych osób, zwłaszcza że prawdopodobnie nie znajdą szybkiego rozwiązania.

Horoskop dla Wodnika od 11 do 17 czerwca

Data urodzenia: 20 stycznia – 18 lutego.

Żywioł: Powietrze.

Wodnikom może zabraknąć kreatywności w nadchodzącym tygodniu. Skupisz się raczej na sprawach przyziemnych, ale pojawi się też okazja lub pomysł, który Cię zaangażuje intelektualnie i odnajdziesz na nowo zapał i energię do działania. Może pojawić się kwestia, która pobudzi Twoją ciekawość lub spontaniczność. W sprawach zawodowych możesz mieć poczucie dezorientacji, a później nieoczekiwanie staniesz przed wyborami lub decyzjami, które pobudzą Cię do aktywności i przyniosą konieczność ustalenia pewnych szczegółów na przyszłość. Możesz być zajęty kilkoma sprawami równocześnie. W finansach nie jest to czas rozrzutności, przez co unikniesz zbędnych wydatków. W kontaktach prywatnych możesz stracić zainteresowanie sprawami innych ludzi. Będziesz wolał raczej trzymać się z daleka. Chłód emocjonalny i obojętność na sytuacje wzbudzające emocje u innych, spowoduje, że zabraknie głębszych więzi z otoczeniem, a nawet możesz uznać, że zachowanie dystansu jest korzystne dla Ciebie. Możesz odczuć potrzebę uwolnienia się od wpływów zewnętrznych, jeśli Cię zmęczyły psychicznie i zmiany otoczenia, ale licz się z tym, że znajdą się osoby, w których może wywołać gniew decyzja o nieangażowaniu się w ich problemy. Choć nie będziesz widzieć żadnych zależności lub związku sytuacji ze swoją osobą, komuś może zależeć na Twoim udziale w pokonywaniu jego prywatnych trudności. Niekontrolowane i nieopanowane reakcje oraz ich skutki uda się lepiej zneutralizować, jeśli znikniesz po angielsku.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”