Horoskop tygodniowy Lwa

Horoskop tygodniowy Lwa

Horoskop tygodniowy - LEW- horoskop na bieżący tydzień

Dom: Możesz odczuć potrzebę kontaktu z otoczeniem, z innymi ludźmi, chęć by porozmawiać z kimś, kto myśli podobnie, zrozumie Cię i Twoje problemy. Mimo wszystko może okazać się, że Wasz wybór nie padł na odpowiednią osobę albo okaże się, że druga osoba nie zrozumiała dokładnie Twoich intencji czy przemyśleń i możesz mieć wrażenie, że nie układa się to dokładnie, jakbyś chciał/a. Może się okazać też, że z własnym partnerem trudniej porozumieć się niż dotychczas, choć ma dobre chęci.

Praca: Załatwienie pewnych spraw może okazać się prostsze niż przypuszczasz. Jeśli spodziewasz się, że będzie trzeba więcej dokumentów dostarczyć np. do urzędu lub do firmy by coś załatwić albo że długo potrawa weryfikacja tego, co dostarczyłaś/eś, może się okazać, że pójdzie jak z płatka. Powinno Wam się układać pomyślnie w tego rodzaju sytuacjach pod warunkiem, że trzymacie się przepisów. Łatwiej będzie też wyjaśnić sprawy w pracy, jeśli coś stwarza problem. Uważajcie jednak na nieprzemyślane posunięcia, bo będzie trzeba ponieść konsekwencje, które nadejdą szybciej niż sądzicie.

Singielki: Jeśli się z kimś rozstałyście, to według kart nie będzie możliwości by się godzić ani okoliczności ku temu. Ogólnie karty wskazują, że najbardziej prawdopodobne jest to, że nie będziecie mieć chęci, czasu albo sposobności by skupić się na szukaniu nowych znajomości.

Single: Ktoś może być bardzo zajęty i jeśli czekasz na wiadomość, to może to potrwać na tyle długo, że entuzjazm opadnie.

Horoskop tygodniowy- LEW

W relacjach z innymi zachowasz się rozważnie i konsekwentnie podejdziesz do ewentualnych problemów, a także dotrzymasz obietnic, jeśli jakieś składałeś oraz postąpisz odpowiedzialnie wobec najbliższych. Jeśli utraciłeś czyjeś zaufanie, to teraz będziesz mógł je powoli odbudowywać poprzez odpowiednie zachowania. Nie spodziewaj się, że otoczenie zareaguje na zmianę zbyt szybko. Postępuj tak, jak czujesz, że należy działać, aby wynikły z tego pozytywne skutki, choć na odzew będzie trzeba poczekać cierpliwie. Jeśli chcesz zrobić coś dla swojego zdrowia, warto zainteresować się wszelkimi metodami niekonwencjonalnymi, ziołolecznictwem lub bioterapią. Tu znajdziesz sposoby rozbudzające Twój wewnętrzny potencjał tkwiący w psychice i organizmie, zwiększysz swoje siły witalny i podniesiesz poziom energii. W przypadku ewentualnych problemów zawodowych nie licz szczególnie na inne osoby w nadchodzącym czasie, że coś Ci ułatwią lub załatwią i nie zakładaj z góry, że wynika to z ich złych intencji. Czeka Cię jakaś niespodziewana sytuacja w tej sferze i będzie trzeba się nią pilnie zająć. Nie jest to czas sprzyjający wyzwaniom zawodowym ani szczęścia w poszukiwaniach nowej pracy, ale mogą nadejść refleksje na temat tego, jaka branża lub rodzaj pracy Ci nie odpowiada, co spowoduje zmianę kierunku poszukiwań i uwolnienie się z wszelkich sytuacji, które Ci nie sprzyjają i na dłuższą metę nie prowadzą do sukcesu.

Horoskop tygodniowy - LEW- horoskop na bieżacy tydzień

W pracy polegaj na sobie, bo samodzielnym działaniem osiągniesz lepsze rezultaty niż w zespole. Nie próbuj również zdobywać na siłę czyjego zaufania, bo Twoja kompetencja i wiedza zostanie doceniona we właściwym czasie. Jeśli komuś zabraknie wiary, że możesz mu pomóc, wróci do Ciebie później. W relacjach z ludźmi zadbaj o to, aby przebiegały pogodnie jak dotychczas. Altruistyczne podejście do innych przyniesie dobre rezultaty. Będzie trzeba powrócić pamięcią do przeszłych wydarzeń, wybaczyć, ale też i przyznać się do popełnionych błędów oraz wyciągnąć z nich wnioski. Patrz dalekowzrocznie i perspektywicznie i nie roztrząsaj zbyt długo dawnych wydarzeń. Wykorzystaj swoją intuicję i intelekt w rozwiązywaniu problemów. Okaż innym zrozumienie i podejdź z pogodą ducha do ludzi, ale też nie obciążaj się nadmiernie skomplikowanymi relacjami z innymi . Daj innym czas na przemyślenia i zachowaj swoją niezależność w postępowaniu. Każda wartościowa znajomość powróci do Ciebie szybciej niż się spodziewasz. Spokój w relacjach z bliskimi może zostać zakłócony w przypadku kierowania się namiętnościami, które tak naprawdę okażą się iluzją lub pokusą zrobienia czegoś zakazanego. Na tym tle mogą wybuchnąć konflikty lub nieporozumienia, co wprowadzi napiętą atmosferę przepełnioną pretensjami. Zaskocz taką osobę i daj jej wolność, której żąda dla siebie, a sama zrezygnuje z mrzonek, które chodzą jej po głowie. Ostatecznie problemy zostaną pokonane.

Horoskop od 4 do 10 lutego

Zdrowie: Powinieneś zdecydować się na zmianę nawyków dotyczących zdrowia. W przeciwnym razie odczujesz spadek odporności, zwiększoną podatność na choroby sezonowe i odczujesz ogólne zmęczenie. Szczególnie należy uważać na dolegliwości związane z kośćmi. Pozwól sobie na więcej odpoczynku i zadbaj o zdrowe odżywianie.

Uczucia: W sytuacjach, w których czujesz się zagubiony i brak Ci punktów odniesienia, możesz mieć skłonność do gwałtownych reakcji. Pozostań wierny wartościom, w które wierzysz i zwalczaj spokojem nietolerancję innych osób. W związkach partnerskich czas stabilny. Single mogą się wycofywać z niepewnych znajomości z powodu obaw.

Praca: Atmosfera w pracy może być wyjątkowo negatywna, jeśli choć jedna osoba wpadnie w złe emocje, których możesz być zupełnie nieświadomy. Trudnym wyzwaniem będzie wyciszenie złych nastrojów w firmie. Postarasz się rozwiązać ten problem życzliwością i pomocną postawą. W nadchodzących dniach będziesz miał nastawienie altruistyczne do innych i uda się pomyślnie załatwić wszystkie sprawy zawodowe, jakie sobie zaplanujesz. Projekty, których się podejmiesz, uda się pomyślnie zakończyć, a nastroje powinny się ostatecznie wyraźnie poprawić.

 

Horoskop od 21 do 27 stycznia

 

LEW

W sferze zawodowej pewne sprawy będzie trudno posunąć do przodu, pomimo tego, że nie braknie Ci wiedzy i kompetencji w określonym temacie. Również upór i zdecydowanie w niczym nie pomoże tym razem. Może się okazać, że będziesz musiał poświęcić jakiejś sprawie więcej czasu, niż zakładałeś. Tylko spokojem, systematycznością i z akceptacją sytuacji nieprzewidzianych uda Ci się pomału uporządkować wszystkie kwestie, które pojawią się jako istotne. Postaraj się uzbroić w cierpliwość i nastawić psychicznie na możliwe opóźnienia, które zepsują Ci humor. Postaraj sie też z większym dystansem podejść do osób, z którymi przyjdzie Ci współpracować, bo w przeciwnym razie ewentualne pogorszenie atmosfery w pracy będzie Ci dodatkowo ciążyć. W sferze prywatnej zwróć uwagę, jakimi osobami się otaczasz, bo możesz odkryć, że tkwisz w toksycznym układzie. Wszelkie ograniczenia będą do pokonania. Twoi bliscy powinni mieć dobry nastrój i nastawienie na miłe spędzenie czasu w większym towarzystwie lub we dwoje. Pewne okoliczności mogą niespodziewanie odkryć przed Tobą prawdę, o której nie wiedziałeś, co Cię uspokoi i sprawi, że tydzień ten zakończy się spokojnie i z optymistycznym akcentem. Single, które tkwią w niestabilnych znajomościach, w których nie czują się pewnie, mogą zdecydować by zakończyć taką znajomość, szczególnie jeśli uznają, że nie odnieśli na tym polu sukcesu, którego pragnęli.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

LEW

Lew powinien się skupić na rozwiązaniu wszelkich problemów, które wywołują złą atmosferę w pracy lub konflikty. Będzie to istotne, aby wznieść się ponad nieporozumienia, aby zadziałać skutecznie. Nie powinieneś kierować się prywatnymi odczuciami do osób, z którymi współpracujesz, aby rzeczywiście udało się zrealizować cele. Uważaj, abyś nie skupił swej uwagi na pomyśle niedojrzałym, niedopracowanym, bo możesz mieć skłonność do poświęcania swego czasu projektom, które mają fałszywe założenia i w ogóle tego nie zauważysz. Ewentualne nieporozumienia mogą wynikać ze złego zrozumienia lub nieuzasadnionych obaw, więc warto trzymać się z daleka od osób wprowadzających napięta atmosferę. W życiu uczuciowym miej na uwadze, że Twój partner pokaże się od strony osoby bardzo wrażliwej, co oznacza, że powinieneś wykazać się taktem i wyczuciem do emocji, jakie możesz wywołać. Możesz mieć trudność, aby dotrzeć do bliskiej Ci osoby, ale uda się to, jeśli uporządkujesz z nią wszystkie sprawy, które budzą w niej obawy lub lęki. Single mogą same nie wiedzieć dokładnie, jakie mają oczekiwania. Zamiast tęsknić i rozmyślać, porozmawiaj z drugą osobą. Gdy nabierzesz odwagi do szczerości, szybko zrozumiesz, w czym tkwi problem i możesz wiele się dowiedzieć o sytuacji. Odrobina zdecydowania i odwagi będzie jednak konieczna.

Horoskop od 24 do 30 grudnia

LEW

Lew może wpaść na wspaniały pomysł w okresie świąt, który będzie chciał wprowadzić w życie. Jeśli pojawi się taki pomysł, pobudzi Cię do działania i wywoła entuzjazm. Niestety w praktyce może sie okazać, że wyjdą pewne komplikacje, trudności lub Twoi bliscy będą mieli zupełnie inne plany niż Ty i niechętnie zechcą je zmieniać. Twoje starania, aby jednak doprowadzić do realizacji swojej koncepcji mogą nie przynieść skutku, ale nie masz się czym przejmować, bo ostatecznie dobrze na tym wyjdziesz, odpoczniesz, a nastroju wcale Ci te wydarzenia nie zepsują. Warto jednak przemyśleć, czy angażować się w sprawę, która ma za mało sprzymierzeńców. Nawet jeśli namówisz partnera do swego pomysłu, to jednak reszta rodziny lub przyjaciół może nie mieć takiego samego przekonania jak Wy. Powrót do pracy może być na początku niemiły, ale szybko powrócisz do swojego stałego rytmu i codziennych obowiązków. Może pojawić się nowy pomysł, choć na razie będzie to mglista idea, która będzie wymagać przemyśleń i dopracowania. Prawdopodobnie skupisz się na swoich sprawach i pochłonie Cię praca, a kontakty z innymi ludźmi zejdą na dalszy plan, szczególnie jeśli uznasz, że nie są to kontakty, które warto teraz podtrzymywać. Stopniowo będzie polepszał Ci się nastrój w pracy i możesz całkiem dużo zrealizować w krótkim czasie.

Horoskop dla znaku Lwa od 26 XI do 2 XII

LEW

Czy uwierzyłeś, że życie może dać Ci tylko ograniczoną ilość wolności, miłości, pieniędzy? Tworzysz tak nieświadomie granice tego, co można Ci dać. Życie byłoby gotowe dać Ci wszystkiego więcej, gdybyś zmienił sposób myślenia. Jeśli wyrażasz zgodę na to, by dostawać tylko namiastki tego, co naprawdę by Cię uszczęśliwiło, tkwisz w przekonaniu, że tylko tyle jest Ci dane, przeznaczone, że więcej dostać nie możesz. Wszystkie te ograniczenia istnieją tylko w Twoim umyśle, dlatego możesz mieć uczucie braku lub niedostatku, pomimo tego, że możesz sięgnąć po więcej. Anioły, które Ci towarzyszą, cieszą się Twoją rozwagą w wyborze form odprężenia się na co dzień i że przyjmujesz odpowiedzialność za to, jak spędzasz swój czas i potrafisz znaleźć równowagę miedzy relaksem a obowiązkiem. Mimo to chciałyby Ci przekazać, że nie musisz się zadowalać namiastkami w sprawach priorytetowych. Lwy mogą mieć obawy przed wyjaśnianiem pewnych sytuacji w swoim życiu i tu również Twoi opiekunowie zachęcają Cię, abyś nabrał odwagi do szczerych rozmów, jeśli są one potrzebne. Zachęcają, aby przyjrzeć się problemom z obiektywizmem, bezstronnie i z dystansem. Jeśli czekają Cię procesy, jesteś uwikłany w konflikty lub podobne sytuacje, możesz liczyć też na pomoc anielską w sprawiedliwym przebiegu wydarzeń. Nie czekaj, aż zmiany nadejdą same, tylko zacznij realizować swoje plany.

Horoskop od 19 do 25 listopada

LEW

Lwom mogą chodzić po głowie interesujące pomysły na zarobek, w szczególności w sytuacjach, kiedy mają poczucie strat finansowych. W nadchodzącym czasie tych strat nie da się nadrobić. Będzie to wymagało więcej czasu. Mogą pojawić się jednak osoby, które podsuną Ci pomysł, który może nie być do końca uczciwy ani przemyślany, choć może wydać się genialny. Będziesz musiał jednak dokładnie przeanalizować szczegóły, zanim wprowadzisz plan w życie. Mało prawdopodobne, aby przyniósł szybkie zyski, ale jeśli będzie ukierunkowany na zrobienie sobie dobrej reklamy, zwrócenie uwagi kontrahentów na Twoją firmę, usługi czy produkty, to tu możesz odnieść sukces. Nie przełoży się to od razu na zyski, ale wyróżnisz się na tle innych pracowników lub w swojej branży zawodowej, jeśli prowadzisz własną działalność. W finansach zachowaj ostrożność, bo na rezultaty swoich działań będziesz musiał poczekać. W sprawach uczuciowych single mają szansę poznać interesującą osobę, która wzbudzi w nich uczucia. Osoby w związkach również mogą zwrócić uwagę na kogoś nowego, ale może wywołać to poczucie winy wobec partnera. Jeśli masz niepoukładane życie osobiste, to najpierw będzie trzeba uporządkować sprawy prywatne, aby móc swobodnie rozwijać nowe znajomości. W stałych związkach Lew może mieć tendencje do zamykania się w sobie.

Horoskop od 12 do 18 listopada

LEW

Jeśli w Twojej firmie istnieją problemy ze sprawami finansowymi spowodowanymi oszustwem lub błędami, które trudno naprawić, możesz odczuć wpływ tego na Twoją codzienność. Mogą wyjść na czoło kwestie dziedziczenia firmy po przodkach, podziału dochodów z zysków w przypadku spółek lub działalności prowadzonych przez rodzinę czy inne podobne sytuacje. Możesz mieć wrażenie istnienia niejasnych układów między ludźmi w to zaangażowanymi. Sprawy mają szansę poukładać się dzięki osobie, która nakreśli w ogólnym zarysie dalszy plan działań lub podsunie pomysł na uporządkowanie wszystkich kwestii spornych. Możesz liczyć też Ty sam na wsparcie silnej osobowości, która będzie potrafiła zarządzać wszystkimi tymi kwestiami, jeśli zajdzie taka konieczność. W sprawach uczuciowych jeśli masz wątpliwości co do pewnych sytuacji czy problemów, to szukaj odpowiedzi, bo jest szansa na odkrycie spraw ukrywanych i możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego. Osoba Ci bliska może odkryć plotki lub obmowy niepoparte faktami. Nadchodzi czas stabilny, kiedy zajmiesz się zwykłą codziennością i z niej będziesz czerpał siły i radość, a jeśli uznasz, że jakaś znajomość męczy Cię, to pod wpływem chwili możesz zdecydować się zmienić towarzystwo lub zacząć realizować swoje prywatne plany, które już wcześniej chodziły Ci po głowie nie oglądając się przy tym na innych.

Horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku

               

 

              

 

              

 

               

 

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 października do 4 listopada

LEW

Lew będzie uczestniczył w sytuacji, która dotyczy albo jego rodziny albo grupy przyjaciół albo większa ilość osób będzie zaangażowana w określone wydarzenia, które łączą Lwa z innymi więzami karmicznymi, które należałoby uwolnić. Aby tak się jednak stało, będzie trzeba czasu i wybaczenia starych urazów i żali. Nawet gdy zdecydujesz się pozostać bierny i niczego nie będziesz robił w kierunku rozwiązania problemów, inni będą chcieli, abyś spojrzał na wszystko z ich punktu widzenia. Jeśli uznają, że należy Cię zapoznać z określonymi faktami, z pewnością zdradzą Ci swoje przemyślenia. Osoby otaczające Cię mogą być przekonane do swoich racji i prawdy, którą należy powiedzieć głośno i tym samym oświecić Cię, w czym tkwi problem. Ludzie pewni swych racji uparcie dążą do przekonania o niej innych i taka sytuacja może mieć miejsce w Twoim przypadku. Anioły radzą Ci zająć się sobą i dokonać jakichkolwiek zmian w swojej codzienności, abyś czuł się dobrze. Zechcą dodać Ci witalności, chęci do działania w codziennych sprawach i zajęcia się tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie. Mogą podsuwać Ci pomysły, które dodadzą Ci energii i motywacji do realizowania własnych celów. Jeśli zwlekasz z postanowieniami, które chodzą Ci od dawna po głowie, to czas wdrożyć je w życie. Działaj tak, aby poprawić swoją ogólną kondycję i samopoczucie.

Horoskop tygodniowy Lwa od 18 do 24 czerwca

LEW

Lew w nadchodzącym tygodniu uwolni się od przeszłości, negatywnych myśli, przykrości lub jakikolwiek obciążających go emocji związanych z nieprzyjemnymi sytuacjami, które doprowadziły go do utraty dobrego samopoczucia lub sił witalnych. Taka jest też rada anielska dla Lwów, aby puściły w niepamięć przeszłe wydarzenia, jeśli wywołują w nich nieprzyjemne odczucia. Będzie Ci łatwiej zrozumieć pobudki, jakimi kierowali się ludzie postępując niewłaściwie. Jeśli doprowadziło to do określonych skutków, których odwrócić się nie da, możesz tylko zaakceptować ten fakt. Zamiast szukać winnych i tracić swój czas na zajmowanie się tym, czego i tak zmienić nie można, zrób coś dobrego dla siebie i zamknij ten rozdział. Skorzystasz na tym, bo odczujesz przypływ energii życiowej i odpoczniesz psychicznie od wszelkich problemów, które wcześniej zajmowały Twoje myśli. Postaraj się zmienić nastawienie tak, aby nie przywiązywać wagi do tego, jak postępują inni, jeśli burzą Twoją równowagę lub wpływają obciążająco na rytm Twoich codziennych dni. Każdy żyje po swojemu, więc zachowaj dystans wobec otoczenia, jeśli wprowadza chaos w Twoje sprawy i rozdziel swoje życie prywatne od oczekiwań innych. Pozwól innym żyć jak chcą, choćbyś uznał ich wybory za niemądre, a Ty zadbaj o siebie, o swoich bliskich i kieruj się bardziej intuicją, a nie opiniami innych ludzi.

 

Horoskop Lwa od 11 do 17 czerwca

Data: 22 lipca – 22 sierpnia

Żywioł: Ogień.

Lew powinien mieć dobre samopoczucie w najbliższym czasie, jasny umysł, łatwość w komunikacji i będzie miał możliwość pokazania najlepszej strony swojej osobowości na zewnątrz. Niestety w sferze zawodowej możesz niespodziewanie odkryć plotki, których się nie spodziewałeś, a nawet możliwe pomówienia. Wpłynie to niekorzystnie na atmosferę i Twoje nastawienie. Uważaj na to, co mówisz do innych, bo może to zostać wykorzystane przeciwko Tobie. Może trafić się okazja do zdobycia nowego doświadczenia lub wzięcia udziału w czymś, co rozbudzi Twoją ciekawość, ale niekoniecznie będzie to opłacalne finansowo. Przeanalizuj, czy mimo wszystko nie warto się zaangażować choćby dla zdobycia nowej wiedzy. W finansach uważaj na decyzje nierozważne, rozrzutne, bo poniesiesz na tym straty. Jeśli ktoś ma dostęp do Twoich finansów, ustal z nim wydatki, aby nie było później niemiłych niespodzianek. Jeśli planowałeś szkolenia, kursy lub dokształcanie się w jakimś kierunku, ale przerwałeś to lub zrezygnowałeś, odsunąłeś na później, to teraz jest dobry moment, aby powrócić do tego tematu i tym razem zrealizować swoje zamierzenia do samego końca. Możesz podnieść swoje kwalifikacje i polepszyć możliwości na przyszłość. W sprawach prywatnych czas sprzyjający dla związków partnerskich, bliskich relacji, w których zrozumienie i harmonia są naturalne, ale Ty sam możesz tworzyć bariery, widzieć ograniczenia lub Twoje nastawienie będzie Cię hamować.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”