Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop tygodniowy Ryby

Horoskop dla Twojego znaku zodiaku.
 

               

 

              

 

              

 

               

Horoskop na bieżący tydzień dla Ryby

Dom: Ktoś w domu wykaże się bardzo racjonalnym podejściem, a Wasze zasady dotyczące codziennego porządku mogą przypominać niemalże porządek w dobrze prosperującej firmie. Nie jest to czas na decyzje kierowane porywami serca, bo będzie trzeba się czemuś podporządkować. Nie zapowiadają się też żadne spotkania towarzyskie, na których ktoś mógłby sobie pofolgować, zwłaszcza jeśli jego styl życia jest podporządkowany zasadom wynikającym z dbałości o zdrowie. Mimo wszystko tydzień kontaktów dla Was.

Praca: Obowiązkowość, sumienność, ale jeśli masz porywający pomysł, który mógłby wyrwać Cię z nudy, to może się wydarzyć coś, co sprawi, że stracisz zapał albo projekt ten nie będzie mógł być realizowany, bo np. okaże się nieopłacalny itp.

Singielki: Panie mogą mieć pretensje o relację z inną kobietą, nawet jeśli jesteście na etapie poznawania się. Będziesz chciała, by on już teraz zrezygnował z przyjaciółek. Możesz oceniać jego decyzje co do kontaktów z koleżankami bardzo uważnie i uznasz, że to nieuczciwe, jeśli zechce je zachować. Inne panie otworzą się na nowe znajomości, a ewentualne problemy zachowają tylko dla siebie i nie będą o nich opowiadać innym. Nowych znajomości w tym tygodniu nie ma, ale jeśli przyjaźnisz się z kimś, to powinno to być kontynuowane.

 Single: Znajomości internetowe mogą być kontynuowane, choć możesz mieć odczucie, że kobieta  jest mało romantyczna i postrzega sprawy bardziej przyziemnie. Możliwe, że potrzebuje poczuć fizyczną obecność drugiej osoby, spotkać się z nią realnie, żeby spojrzeć na to świeżym okiem.

 

Horoskop tygodniowy - RYBY

W sferze osobistej to czas refleksji dotyczących kontaktów prywatnych. Jeśli ktoś zawiódł Twoje zaufanie lub masz trudność z wybaczeniem czegoś drugiej osobie, przemyśl raz jeszcze jej słowa i fakty na temat Waszej znajomości. Nie doszukuj się ukrytych podtekstów, tylko doceń wiedzę, którą posiadasz w tym momencie. Może to wzbudzić  w Tobie niepewność wobec relacji z innymi i potrzebę zachowania ostrożności w dobieraniu sobie przyjaciół. Wyciągnij wnioski z zaistniałej sytuacji, gdyż możesz mieć trudność by zamknąć niekorzystną znajomość i znaleźć na to miejsce nowych przyjaciół. Problem z uwolnieniem się od myślenia o przeszłości może być odczuwalny. Będziesz mieć wątpliwości, czy warto zaufać po raz drugi, ale też i trudno będzie zapomnieć o tym, co już się wydarzyło. Lepiej jednak jest wiedzieć, na czym się stoi, niż popełniać kolejne błędy. W sferze zawodowej czas swobody minął i nadchodzi moment, kiedy będzie trzeba bardzo poważnie i rozważnie podejść do każdego zadania zawodowego. Oczekuj również od innych podobnej postawy. Gdy ktoś Cię zaskoczy i poprosi nagle o pomoc, będziesz musiał rozważyć czy postąpić asertywnie czy rzeczywiście jest potrzeba poświęcenia swoich spraw dla drugiej osoby. Zwolnienie się z dodatkowych obowiązków z powodu spraw prywatnych może przynieść gorsze rezultaty w pracy, bo jest czas sprzyjający, aby pokazać, na co Cię stać.

RYBY -horoskop na bieżący tydzień

Będziesz nastawiony na liczne kontakty towarzyskie z ludźmi i nie powinno braknąć Ci opanowania w różnych sytuacjach i kompromisowego podejścia do spraw przez co zyskasz opinię osoby zrównoważonej, obowiązkowej i dyplomatycznej. To dobry moment aby umówić się z przyjaciółmi i spędzić czas z osobami, które szczerze lubisz. Unikaj taniej rozrywki, a skup się na znajomościach wartościowych. Postaraj się zapanować nad przewrażliwieniem w kontaktach z innymi osobami, gdyż możesz mieć niejasne odczucia i obawy, które mogą nie mieć uzasadnienia. Irracjonalne lęki o bliskie Ci osoby lub wrażenie, że ktoś bliski Ci ma kłopoty i potrzebuje pomocy, mogą Ci towarzyszyć, szczególnie jeśli będzie miało to związek z przeszłymi doświadczeniami, które utkwiły Ci w pamięci, a będą Ci się kojarzyć z sytuacją obecną. Bądź uważny za kierownicą w najbliższym tygodniu. Trudno będzie też osiągnąć pozytywne rezultaty w pracy lub wywiązać się należycie z codziennych obowiązków, gdyż negatywne refleksje mogą powodować dekoncentrację i trudno będzie Ci się zmobilizować do zajęcia się wszystkimi sprawami, które będą czekać na pomyślny finał. Zanim uznasz, że Twój projekt został ostatecznie skończony, sprawdź, czy nie trzeba wprowadzić poprawek ze względu na rozkojarzenie, jakie zaobserwujesz u siebie. Twoje obawy o rodzinę lub bliskich okażą się niepotrzebne i z końcem tygodnia ewentualne problemy powinny rozwiązać się same, co spowoduje, że łatwiej będzie Ci funkcjonować na co dzień.

Horoskop od 4 do 10 lutego

RYBY

Zdrowie: Choć ogólnie nie masz powodu do narzekania na zdrowie, zadbaj jednak bardziej o swój wygląd zewnętrzny. Wskazane jest również, abyś zdecydował się na wprowadzenie więcej ruchu. Zwróć też uwagę czy nie masz chronicznych dolegliwości spowodowanych wilgocią lub zimnem. Zastosowanie prostych rozwiązań może przynieść ulgę w zdrowiu.

Uczucia: Nadchodzą dni, które przyniosą pobudzenie wyobraźni i możesz mieć skłonności do życia swoimi fantazjami, które wniosą wiele optymizmu wyczuwalnego na co dzień. Odczujesz silne pragnienie pokazania się od swej najlepszej strony a nawet skłonność do idealizowania swojej osoby i cech charakteru. Nawet w przypadku drażliwych okoliczności kreatywnie wybrniesz z kłopotu. Ryby w związkach partnerskich mogą mieć romans lub flirt, który zechcą ukryć przed partnerem. Starania, aby się przypodobać nowej osobie, będą na pierwszym miejscu. Single wykorzystają intelekt, aby zainteresować sobą drugą osobę.

Praca: Nie mieszaj spraw prywatnych z zawodowymi, bo osoby, które Cię otaczają, nie mają pojęcia o intrygach i manipulacjach, o których wiesz Ty. To, co wydaje Ci się zabawne i odkrywcze, dla innej osoby nie będzie miało znaczenia i potraktuje Cię chłodno. Pilnuj obowiązków i skup się na pracy, a osiągniesz nie tylko lepsze rezultaty w sferze zawodowej jak i również zyskasz lepszy wizerunek w oczach kontrahenta lub osób z którymi współpracujesz czy szefa.

Horoskop od 21 do 27 stycznia

RYBY

W nadchodzącym czasie możesz mieć wrażenie, że utknąłeś na niechcianym stanowisku, przy projekcie, który Cię dłużej nie zadowala lub czas będzie Ci się wyjątkowo dłużył, pomimo tego że atmosfera w pracy powinna być sprzyjająca i nie powinieneś mieć żadnych sytuacji konfliktowych, o ile sam ich nie wywołasz. Zastanów się, zanim wypowiesz opinie, które z Twojego punktu widzenia mogą wydać się przenikliwą refleksją, a dl innej osoby niemiłą uwagą. Możesz w ten sposób narobić sobie wrogów i nawet nie będziesz zdawać sobie z tego sprawy. Skup się na harmonijnych relacjach i wypełnianiu swoich obowiązków. Ryby w stałych związkach mogą czuć się znudzone, choć jednocześnie mieć odczucie, że nie ma chwilowo perspektyw na zmiany w życiu uczuciowym. Wolne chwile możesz spędzić z przyjaciółmi omawiając teoretyczne możliwości zmian w związku lub poznania kogoś nowego, co jednak nie zaprowadzi Cię do faktycznych zmian w sytuacji. Single będą zwracać uwagę na aspekt materialny i nowe znajomości oceniać pod tym kątem. Pieniądze będą Ci dodawać pewności siebie w przypadku chęci podjęcia próby poznania się z kimś. Jeśli wpadł Ci ktoś w oko, to licz się z tym, że inni też zwrócili uwagę na Twój obiekt zainteresowań. Szczególnie w gronie kobiecym mogą pojawić tendencje do niejawnej rywalizacji o mężczyznę.

Horoskop od 7 do 13 stycznia

RYBY

W pracy uważaj na otaczające Cię osoby, w szczególności grono kobiece, które może uniemożliwić Ci osiągnięcie celów zawodowych lub doprowadzi do sytuacji, kiedy planowane projekty będą realizowane pobieżnie, bez przywiązywania wagi do szczegółów, możliwe są błędy lub niedociągnięcia, na które nie powinno się pozwalać. Jeśli zrezygnujesz więc z pomagania innym lub kontrolowania sytuacji, licz się z gorszymi wynikami w pracy. Uważaj też na plotki. Tobie natomiast nie braknie wyczucia i umiejętności, aby zrealizować swoje prywatne plany zawodowe na najbliższy czas. Jeśli inni nie zepsują Ci ostatecznego wyniku, będziesz zadowolony ze swoich osiągnięć. W życiu uczuciowym możesz mieć wrażenie, że dostrzegasz niuanse i prawdy ukryte, co możesz chcieć wykorzystać, by kogoś oczarować lub przynajmniej podjąć interesującą rozmowę. Nie próbuj jednak wyciągać z kogoś zbyt osobistych informacji, bo będzie unikał takich sytuacji i użyje podobnych metod, aby Cię zmylić i nie zwierzać się zbyt dogłębnie. Nie stracisz przez to pewności siebie i podejdziesz z dużą akceptacją do całej sytuacji, a przy tym z dużym dystansem wobec obaw drugiej osoby. Korzystniej będzie poczekać, aż sytuacja dojrzeje na tyle, że druga osoba sama zechce zdradzić Ci, co myśli. Single mogą wykorzystać swoje obserwacje, aby wpłynąć na osobę, która ich zainteresuje i jednocześnie zrobić wrażenie wrażliwej i dyplomatycznej.

Horoskop dla znaku Ryby

RYBY

Czekają Cię spokojne święta, które umilą najbliżsi swoją obecnością i troską o to, abyś dobrze się przy nich poczuł. Pewne niepokoje mogą się wiązać ze sprawami zawodowymi, które będą zajmować Twoje myśli. Możesz krótko przed świętami dowiedzieć się o czymś, co będzie odrywało Cię od przygotowań świątecznych. Może dotyczyć to w jakiś sposób Twego partnera lub Ciebie. Bardziej prawdopodobne jest to, że to Twój partner może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebował rady lub pomocy z czyjejś strony, jeśli zechce realizować swoje plany zawodowe. Przy spotkaniach rodzinnych szybko jednak zapomnisz o wszelkich sytuacjach, które mogą Cię rozpraszać lub zastanawiać. W pracy uważaj na to, co komu mówisz, choć w najbliższym czasie możesz liczyć na to, że jeśli niechcący zdradzisz coś prywatnego o kimś, to taka osoba Ci to wybaczy. Mimo wszystko świadomość sytuacji powinna dać Ci do myślenia i wywołać refleksje, które sprawią, że będziesz bardziej ostrożny w przyszłości. W pracy czeka Cię pogodna atmosfera, choć możliwe są pewne plotki na tematy finansów lub układów zawodowych. Zachowaj dystans w takich sytuacjach, gdyż Ty możesz być kolejną osobą oplotkowaną w dalszej perspektywie. Lepiej wyjdziesz na asertywności i ograniczeniu się w pewnych dyskusjach.

Horoskop dla znaku Ryby od 26 listopada do 2 grudnia

RYBY

Nie zawierzaj swojej intuicji w najbliższym czasie, gdyż może podsuwać Ci mylne przeczucia. Wszelkie obawy, że wydarzy się coś niedobrego wkrótce, nie mają związku z rzeczywistością. Są to jedynie Twoje prywatne lęki i obawy, które mogą wypływać z podświadomości. Złudne, złe przeczucia się nie sprawdzą, więc nie musisz się niepokoić. Wszelkie lęki mogą jednak dominować Twoje decyzje. Możesz bać się różnych rzeczy- przyszłości, reakcji innych osób na Twoje słowa lub wybory, ale wszystko to będzie wynikać z irracjonalnych odczuć, które jedynie mogą obniżyć Ci nastrój lub wywołać utratę motywacji i pozytywnej energii, ale w niczym nie są Ci potrzebne. Uwolnij się od negatywnych emocji. To czas poszukiwań nowych dróg rozwoju duchowego. Jeśli nie potrafisz zapanować nad negatywnymi wyobrażeniami, poszukaj metod wspierających takie dążenia. Być może znajdziesz informacje w Internecie lub w książce. Sam odnajdziesz odpowiedzi na pytania, których szukasz. Nie potrzebujesz do tego Nauczycieli, ale na Twojej drodze mogą pojawiać się podpowiedzi lub wskazówki ze strony innych osób. Głównym zadaniem na nadchodzące dni dla Ciebie będzie wyciszenie lęków wynikających z obaw podświadomych, które nie mają uzasadnienia realnego. Spróbuj spojrzeć na wszelkie wątpliwości z punktu widzenia osoby, której to nie dotyczy i ze świadomością, że są to jedynie wpływy emocji zepchniętych w przeszłości do podświadomości- części osobowości utajonej i nieuświadomionej, a zyskasz dystans do problemów.

Horoskop od 19 do 25 listopada

RYBY

Unikaj sytuacji konfliktowych w swoich sprawach zawodowych i ostrożnie oceniaj sytuację. Nie wchodź w ryzykowne interesy i nie wykorzystuj swoich znajomości i różnych możliwości wpływowych osób, które znasz, w osiągnięciu celu, jeśli masz przeczucie, że spowoduje to problemy lub ukierunkujesz się na niewłaściwe zadania i projekty, co przyniesie nieporozumienia. Więcej zdziałasz kompromisowością, ugodowością i dyplomacją. Przy ustalaniu szczegółów nowego przedsięwzięcia spójrz realnie na sytuację i sprawdź dobrze przepisy, bo możesz stracić czas na ustalanie planu, który okaże się nierealny lub źle przygotowany. Postaraj się zapanować nad ewentualnym chaosem związanym ze złą organizacją pracy, bo poświecisz swój czas zadaniom, które nie przyniosą spodziewanych zysków lub pojawią się okoliczności, których nie brałeś pod uwagę. Oceń rozważnie ryzyko podejmowanych działań, bo grożą Ci straty finansowe. Uważaj na oszustów finansowych i nieuczciwe oferty handlowe i nie bierz kredytów w najbliższym czasie. Single mogą liczyć głównie na kontakty zawodowe i raczej bez możliwości zmienienia takiej znajomości w bardziej prywatną, bo będzie się to wiązać z różnymi problematycznymi okolicznościami. W stałych związkach partnerskich czas korzystny na szczere rozmowy i odsuniecie się na pewien czas od reszty towarzystwa i pobycie we dwoje.

Horoskop od 12 do 18 listopada

RYBY

W sferze zawodowej może dotknąć Cię zastój w Twojej branży i trudno może być ruszyć sprawy do przodu i rozwinąć firmę lub swoją karierę. Atmosfera mimo to będzie przyjazna i oparta na wzajemnych sympatiach. W swoim otoczeniu możesz mieć styczność z osobą, która zaczyna pracę w obecnym miejscu lub brak jej jeszcze doświadczenia z nowymi obowiązkami, co może wywołać nadmierne emocje, stres lub nerwy. Komuś może się też wydawać, że go nie lubisz, choć nie będzie miał podstaw do tego. Osoby poświęcające się rodzinie w najbliższym tygodniu mają słabe perspektywy na znalezienie oferty pracy, która by ich usatysfakcjonowała. W sprawach prywatnych możesz cieszyć się porażką swojego wroga, jeśli w kimś upatrujesz zagrożenia. Poczujesz dużą satysfakcję, jeśli trudno będzie mu znaleźć rozwiązanie w swojej sytuacji, bo nie będzie do końca rozumiał przyczyn swojego problemu czy nietolerancyjnej reakcji otoczenia. Jeśli to Twoja bliska osoba będzie miała kłopot, podczas gdy Ty poczujesz przypływ energii i są to sytuacje powtarzalne, warto zastanowić się, czy nie ma między Wami podłączenia energetycznego zbyt intensywnego, co może prowadzić do wyczerpywania zasobów energii u jednego z Was. Ty sam powinieneś odczuć przypływ dobrego nastroju i dostrzegać poczucie humoru w nadchodzących wydarzeniach.

Horoskop dla Ryby 29 października do 4 listopada

RYBY

Dla Ryb Anioły będą miały szczególnie ważne przesłanie na nadchodzące dni, bo będzie dotyczyć tematów zdrowotnych. Wskazują, że możesz stawiać opór przed wyzdrowieniem. Jeśli masz jakąkolwiek dolegliwości, albo taka się pojawi, to być może na poziomie podświadomym jest Ci ona na rękę, z jakiegoś duchowego powodu nie chcesz się jej pozbyć, a może zbyt mocno uwierzyłeś, że nigdy się od niej nie uwolnisz, albo proces zdrowienia jest skomplikowany, długotrwały i w ten sposób „programujesz” swój umysł na długie leczenie. Anioły chcą Ci powiedzieć, że tego rodzaju blokada tkwi tylko w Twoim umyśle. Pozwól sobie wyzdrowieć szybciej zmieniając nawyki myślenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś cieszył się pełnią zdrowia. Słuchaj podszeptów intuicji, bo będzie Ci podpowiadać, co masz czynić. Również w sferze psychiki i ducha możesz odczuć uzdrowienie określonej sytuacji. Komunikacja z innymi może nie być łatwa w tym czasie, gdyż druga strona może okazać się niedelikatna lub nieświadoma, że rani Twoje uczucia. Skup się na sobie i wzorcach myślenia, jakie funkcjonują w Twoim życiu. To z myślenia weźmie się przemiana dostrzegalna na zewnątrz pod postacią pozytywnych wydarzeń. Otwórz się na wszelkiego rodzaju pozywane zmiany wewnętrzne, które dodadzą Ci energii i radości z życia.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki”

Horoskop Ryby od 11 do 17 czerwca 

Data: 20 lutego – 20 marca.

Żywioł: Woda.

Ryby mogą popadać w skrajne nastroje od depresyjności do refleksyjności czy pobudzenia intelektualnego. W sprawach finansowych stabilizacja, ale dzięki Twoim własnym poczynaniom, determinacji, staraniom i wysiłkom. Trudno będzie o podwyżkę i w chwili obecnej może nie być perspektyw na zwiększenie swoich dochodów. W pracy mogą pojawić się sytuacje, które będą wymagać większego zaangażowania. Mogą nadejść zmiany w zespole, w którym pracujesz. Odejścia pracowników lub zatrudnianie nowych jest możliwe, co wcale Cię nie ucieszy, jeśli pogorszy się atmosfera w firmie, zwłaszcza jeśli pojawią się osoby, które stosują nieuczciwe metody uważając to za formę zdrowej rywalizacji. Nawet od pasji możesz chcieć obecnie odpocząć. Prywatnie tydzień ten nie zapowiada się towarzysko. Jeśli się z kimś rozstałeś, lub zaprzestałeś kontaktów, to na razie sytuacja się raczej nie zmieni i w chwili obecnej trudno określić, jak się rozwiną takie znajomości. Zachowaj ostrożność w ocenie ludzi w najbliższym czasie, bo może się okazać, że odtrąciłeś lub źle potraktowałeś osobę, która była serdecznie do Ciebie nastawiona, a w dalszej przyszłości może się okazać, że dałeś się zmanipulować, a nawet możesz odkryć oszustwo. Nieświadomość intryg, które mogą mieć miejsce wokół Ciebie spowoduje, że nie odczujesz dyskomfortu psychicznego, jednak ogólnie tydzień ten może obfitować w kontakty z osobami niewłaściwymi lub niekorzystnymi dla Ciebie. Jeśli jednak zachowasz dystans, nie będzie to miało dla Ciebie większego znaczenia. Horoskop tygodniowy Ryby jest nader korzystny ponieważ szczęście będzie sprzyjało zarówno waszym sprawom finansowym jak i uczuciowym,uda się nawiązać ciekawe znajomości i rozwiązać spędzający sen z powiek problem.
 

Horoskop tygodniowy Ryby od 18 do 24 czerwca

RYBY

U Ryb zaznacza się silnie sfera zawodowa jako dominująca w najbliższym czasie. Jeśli masz za sobą jakiekolwiek niemiłe sytuacje, to teraz powinieneś odzyskać spokój i cieszyć się pracą zarówno zespołową jak i indywidualnymi zadaniami, jeśli takie realizujesz. Nie licz jednak na to, że ktoś odciąży Cię od Twoich obowiązków. Ewentualne spory maja szansę na rozwiązanie, które zadowoli każdego zaangażowanego w sytuację. Zgoda i kompromis powinien przyjść z łatwością. W dalszej perspektywie może dojrzewać trudność, z jaką przyjdzie Ci się zmierzyć, ale nie od razu uda Ci się rozpoznać ewentualny problem. Nie ma jednak sensu przed czasem wypatrywać zdarzeń. Ciesz się spokojem i staraj się zachować dobre kontakty z ludźmi, którzy Cię otaczają. Pilnuj porządku w dokumentach, bo Twój szef lub ktoś, kto lubi kontrolować sytuację, może powracać do starych spraw i upewniać się, że nie doszło do żadnego błędu w przeszłości. Jeśli z kimś się rozstałeś, to możesz mieć chęć ponownego spotkania lub możesz poszukiwać kontaktu z taką osobą, w szczególności jeśli istnieje nierozwiązana sprawa między Wami, która nie daje Ci spokoju. Wszelkie zmiany, jakie nadejdą, a będą dotyczyć sytuacji, w których będzie trzeba zmienić opinię na jakiś temat, postaraj się przyjąć z akceptacją stanu rzeczy, bo lepiej będzie przyjąć fakty do wiadomości, niż tkwić w wyobrażeniach, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Zadbaj o poczucie harmonii i wewnętrznej równowagi nie staraj się niczego robić na siłę, a lepiej na tym wyjdziesz.