Magia miłosna

Magia miłosna

 

Niezależnie od tego, czy próbujesz zdobyć  nowego faceta czy po prostu chcesz, aby ten koleś, na punkcie którego czujesz  obsesję się zakochał,poproś o zaklęcie w SMS.

Miłosne czary są potężne pomagają zdobyć miłość i wzniecić uczucia u osoby,którą pożądamy. Ważne jest by przed przystąpieniem do rytuału zebrać pozytywne myśli i wizualizować nasze pozytywne pragnienia,trzeba włożyć w to wiarę bo jeśli Twoja energia i wibracje są słabe to na pewno osłabi się magia zaklęcia.Prawidłowo skonstruowane zaklęcie pomoże Ci zdobyć osobę dla Ciebie odpowiednią . Pamiętaj ,że Twoim zdaniem idealna osoba wcale taka może nie być i nie da się zagiąć rzeczywistości to by było zbyt piękne by prawdziwe. Owszem są osoby co i tak działają,ale to już nie biała czysta -magia i niestety zawsze do nich i osób na zamówienie jakich to robią wraca czy to  w postaci chorób ,braku pracy ,kasy czy też innych przeciwności losu.

Jak zdobyć serce ukochanej osoby ? Zapytaj wróżkę online

 

Jeśli podziałamy zaklęciem powodującym ,że czujemy się atrakcyjni dla tej wybranej osoby i dobrze wyglądamy w oczach tej osoby to miłość ma szansę się rozwinąć i kwitnąć.Niezależnie od tego jak długo znasz tę osobę to zaklęcie sprawi ,że zakocha się w Tobie.Potrzebujesz czerwone serce wycięte z papieru, 2 różowe świece,zdjęcie lub narysowany obraz osoby w której chcesz "zapalić" uczucia i kartkę do napisania pragnień i życzeń z głębi serca.Pamiętaj by nie robić magii na osoby zajęte.Działaj tylko zgodnie z harmonią wszechświata.Czar miłosny jaki otrzymasz pomaga w tworzeniu ciepłego związku opartego na bezwarunkowej miłości

Pamiętaj by przed rytuałem zapytać jak oczyścić i poświęcić świece.W tym celu wyślij z zapytanim SMS o treści : PROROK i wyślij na numer 73480 (3.69zł )
 

Czerwona świeca .Świeca mocy, świeca może spełnić moje życzenie tej nocy. Niech energia płynie z płomienia świecy i przyniesie mi moje szczęście moje słowa są silne, moja sprawa jest wygrana. Amen

Jak wykonać rytuał i osobiste zaklęcie każdej osobie wysyłam indywidualnie. Pisz SMS o treści :SMS o treści: Wiara Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT) w treści SMS-a po słowie WIARA podaj imię datę urodzenia i informacje jakie zaklęcie na jaki rytuał.

Z magicznymi  pozdrowieniami Wróżka Tara S