Magia świec

Magia świec

 Świece są używane w większości rytuałów, które praktykowane są na całym świecie.
Większość z nas swój pierwszy magiczny rytuał wykonywała już w wieku dwóch czy 3 lat zdmuchując świeczkę na torcie. Zdmuchiwanie świec na torcie urodzinowym i jednoczesne pragnienie czegoś to czysta magia opierająca się na 3 magicznych zasadach koncentracji, woli i wizualizacji. Mówiąc wprost, dziecko, które chce, aby coś zaistniało ( marzenie się urzeczywistniło), powinno się skoncentrować, zwizualizować wynik (pomyśleć życzenie) i mieć nadzieję, że tak się stanie (siła woli) i zdmuchnąć świecę.

Magia świec jest łatwa do wykonania. W magii istotne jest by przestrzegać zasady:
"Wszystko, co odeślesz trzy razy do Ciebie wróci! ... i dotyczy to zarówno dobrych, jak i złych życzeń! Należy robić tak by nikomu nie szkodzić.

 

Sprawdź znaczenie poszczególnych kolorów świec używanych w rytuałach

 

Fioletowe świece są używane w rytuałach np. w celu zdania egzaminów, negocjacji podwyżki w pracy lub w celu nawiązania kontaktów z  duchowym światem, pomocny w medytacji i w zaburzeniach snu.


Świeca różowa używana w sprawach miłości, romansu, pasji, lojalności, przyjaźni w celu przyciągnięcia uwagi.


Czerwone świece stosujemy ochronie i są oczywiście odpowiednie do rytuałów miłosnych chociaż wiele osób uważa, że  jest to kolor zbyt agresywny dla osób ze znaku Barana i Skorpiona i wtedy można zapalić różową.


Kolor Pomarańczowy oznacza płodność również wytrzymałość i asertywność i w takim celu można świece używać.


Kolor żółty używamy w rytuałach, w których chcemy zdobyć czyjeś zaufanie lub kogoś przekonać. Może być to kolor  używany przez każdego, kto nie ma partnera, a chce go "przyciągnąć".


Kolor niebieski to podstawowy duchowy kolor, aby rytuały zostały wykonane w duchu  światła, mądrości i nikomu nie zaszkodziły palimy świece niebieskie.


Kolor zielony przy rytuałach związanych z pieniędzmi, jednak nigdy nie powinniśmy wykonywać rytuału  z chciwości, w przeciwnym razie wszystko może stać się negatywne. Wykonujemy tylko wtedy, gdy absolutnie potrzebujemy pieniędzy.


Kolor brązowy by zwiększyć sukces finansowy, znaleźć rzeczy, które zostały zagubione.


Biały służy do ochrony i oczyszczenia. Można go również użyć do zastąpienia dowolnego innego koloru świecy.


Kolor złoty przydatny w rytuałach, które służą do przyciągnięcia  szczęścia lub pieniędzy a także oczyszczenia aury.

Przed zapaleniem świecy należy zadbać o swój komfort psychiczny, wyłączyć urządzenia rozpraszające; telefon, domofon, komputer itp. oczyścić umysł z chaosu. Świecę rytualną namaszczamy stosownym do intencji olejkiem lub naturalną oliwą z drzewa oliwnego, piszemy intencję i zapalamy wizualizując życzenie. Rozpoczynamy medytację, świadomie kontrolując swoje myśli, przyciągniemy to, o czym myślimy.

Rytuały: właściwe podejście i właściwe myślenie!

Świece stosujemy w  białej i czarnej magii. Ja tutaj pisze wyłącznie o białej magii. Biała magia oznacza, że ​​energie kierowane są na pozytywne. Biała magia nazywana jest „białą”, ponieważ biała magia zawsze dąży do poprawy, „dobra”. To, co nazywa się dobro lub zło, jest bardzo względne, dlatego ja zawsze stosuję magię tak by nie szkodzić innym. Ktoś zapyta skąd wiem co jest dobre dla innych. Nie wiem, dlatego nie stosuję magii na osoby trzecie. Zresztą uważam, że nikogo nie można do niczego zmusić w końcu po to Bóg dał nam wolną wolę. A jeśli ktoś chce wpływać na wolę innych ludzi, robi to na własną odpowiedzialność i nie jest to już biała magia.

Autor ®  tarocistka Agnelya Ezolinia Wróżby

Rytuały magiczne - Jak zdobyć serce ukochanego Klik