Magiczna moc kadzideł

Magiczna moc kadzideł

 

Magiczna moc kadzideł – tanio i szybko pozbądź się złej energii wokół siebie.  

Czasem w życiu każdy z nas przechodzi taki moment, że to co dzieje się wokół nas przestaje nas cieszyć. Gdy zdarza nam się to porą  jesienną,  pogorszenie samopoczucia usprawiedliwiamy brzydką pogodą. Kiedy jednak nadchodzi wiosna a w naszym samopoczuciu nic się nie zmienia, należy się zastanowić czy nie opuściła nas lub nasz dom dobra energia. Czy nie poddaliśmy się negatywnym energią ze strony innych. Czy siła destrukcji innych  nie za bardzo wpływa na nasze życie.

Gdy Twoje pytania dają pozytywne odpowiedzi, musisz poczynić kroki w kierunku odzyskania swoich sił witalnych.

Nie możemy wpłynąć na otoczenie, w którym się znajdujemy, ale możemy sprawić, żeby nasz dom, był taką  bańką  mydlaną, która chroni nas przed negatywnymi energiami.

Stwórz w swoim domu niewidzialne bariery ochronne dla siebie i swojej rodziny.

 Taką niewidzialną barierę ochroną stworzy dla Ciebie kadzidło, palone w  centralnym punkcie twojego domu.

Jeśli aktualnie odczuwasz, że Ty i Twój partner oddaliście się od siebie, że w  Twoim domu, każdy z członków rodziny żyje swoim życiem, że brakuje miedzy Wami więzi,  bliskości, nawet możesz odczuwać zapomnienie przez przyjaciół to zapal kadzidło Jaśminowe.  W ten sposób wzmocnisz więzy z  bliskimi Ci osobami.

 Kiedy każdego dnia budzisz się rano ledwo zwlekając się z łóżka a po pracy nie masz na nic innego ochoty jak  leżenie przed telewizorem to  oznacza, że w Twoim domu  czas  na zapalenie kadzidła o zapachu Wanilii.  Kadzidło o zapachu wanilii roztaczając swoje moce po całym domu doda mu energii, sił witalnych i  dodatkowo wzmocni też uczucia między domownikami. Na  nowo zaczniecie witać z radością każdy nowy dzień, a  Wasze relacje staną się jakby mocniejsze.

A może masz energie, w domu wszystko w porządku, partner troszczy się o ciebie, ale Ty czujesz się pusto w środku albo odwrotnie, nie wiadomo  skąd odczuwasz zdenerwowanie i niepokój. To oznacza, że potrzebujesz kadziła  Amber. Ten zapach wzmocni Twoje siły duchowe a  ponadto to oczyści dom ze złych energii. Kadzidło to  powinniśmy też zapalać po kłótni, albo gdy odwiedził nas ktoś,  kogo nie lubimy.

 Wyobraź sobie sytuację, wracasz z pracy do domu, i zamiast w nim odpoczywać, relaksować się,  Twoje myśli  zaprzątają problemy dnia codziennego. Już nawet nie umiesz się relaksować. To  odpowiedni moment by sięgnąć po kadzidło Bursztynowe. Rozmyślając przy nim rozwiązania na problemy dnia codziennego, a gdy zaczniesz odczuwać, że większość problemów bywa błahych przestajesz zaprzątać sobie nimi głowę.

Czas zimy, dzień bywa krótki,  gdy wracamy do domy jest już ciemno. Przydało by się zrelaksować, ale wciąż tyle  do roboty a  domownicy nie chcą pomagać w obowiązkach. Jeśli chcesz scalić rodzinę, rozluźnić napięcie mijającego dnia, zapal kadzidło o zapachu Paczuli. Zapach ten przywróci w domu dobrą energię i optymizm.

Serce to centrum naszego organizmu, czasem boli, chociaż mówi się, że przy prawdziwej  chorobie serce nie boli. Ono boli z miłości, tęsknoty, smutku, żalu.  Czy gdy wieczorem  zasiadasz w swoim ulubionym fotelu męczy Cię raki ból serca? I  zdarza się nawet wtedy, gdy  nie jesteś sama w domu. To  znak, że trzeba zapalić  kadzidełko Lawendowe. Ukoisz ból swego serca,  ukoisz smutek który go dręczy a miedzy domownikami   ponownie zawita bliskość.

A może tęsknisz  za kimś tak bardzo, że nic nie jest w stanie ukoić twego bólu.  Być  może ten ktoś odszedł w nieznaną mu drogę po tamtej stronie, a może jest z inną, chociaż czujesz, że wcale tej drugiej osoby nie kocha, a może jest całkiem nie daleko, ale się rozstaliście, a żalu jest miedzy Wami tak wiele, że trudno ponownie być razem? Kadzidełko Cedrowe przyjdzie Ci z pomocą . Bo ono ma właściwości jednoczenia i scalania. Zjednoczy serca, dusze i myśli.

Jeśli męczą Cię jakieś problemy, zaufaj mi, pomogę Ci, skontaktuj się ze mną.

 Autor Wróżka Anna Bell

Zadzwoń pod numer 708 588 502 Kod 3

(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Czat z wróżką online Anna Bell 2,50 minuta (dostęp po zalogowaniu) ⇒ TUTAJ

Na hasło KADZIDŁO  wycena maila tylko 30 zł.