Miłosna Wróżba Walentynkowa

Miłosna Wróżba Walentynkowa

 

Kochani są takie dni w kalendarzu, które traktujemy szczególnie. Jednym z takich dni jest właśnie dzień św. Walentego, który wypada 14 lutego i zbliża się do nas wielkimi krokami :) Wieczór św. Walentego jest przepełniony emocjami i marzeniami o miłości zarówno osób samotnych, poszukujących swojej drugiej połówki jak i tych, którzy już są w związkach, dlatego jest idealny na wróżby miłosne! :) Jeśli i Ty chciałbyś poznać swoją miłosną przyszłość na najbliższy rok oto moja oferta:

.............................

Jeśli jesteś osobą samotną wskazana przez Ciebie karta kippera wskaże Twoją miłosną przyszłość w nadchodzącym roku. Udzieli odpowiedzi na pytania: Jaki będzie najbliższy rok pod kątem uczuciowym? Czy się zakochasz czy raczej spędzisz go samotnie? Czy na Twojej drodze życia pojawi się interesujący mężczyzna?

.............................

Jeśli jesteś osobą w związku, masz partnera lub niedawno kogoś poznałaś wylosowana przez Ciebie karta kippera wskaże przyszłość waszej relacji w nadchodzącym roku oraz uczucia, intencje i zaangażowanie partnera względem Twojej osoby. Przewidziana jest również rada od św. Walentego.

.............................

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania zadzwoń pod nr tel. z PL 708 577 244 wew.2 lub wyślij do mnie SMS o treści: Alert Pytanie wyślij na 7336 (w pytaniu proszę wpisać Wróżba Miłosna oraz swoje imię, datę urodzenia, status wolny lub zajęty oraz cyfrę od 1 do 36.) Opłata 3,69zł z VAT

WRÓŻBA WALENTYNKOWA DOSTĘPNA JEST PRZEZ CAŁY MIESIĄC LUTY.

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJE PRZEZNACZENIE…

Przeczytaj także Horoskop Walentynkowy