Naturalne odpromienniki negatywnej energii

Naturalne odpromienniki negatywnej energii

 

Naturalne odpromienniki negatywnej energii w domu

Każdy z nas kojarzy brązowe błyszczące kasztany z jesienią. Często zbieramy je z dziećmi do koszyczka, by zrobić z nich ludziki czy inne jesienne stworki. Niewielu jednak z nas łączy kasztany z wielkimi działaniami, czy możliwościami leczniczymi.

 Rzadko zdarza się, by ktoś słyszał zapewne o zbawiennym działaniu kasztanów, jako oczyszczaczy z negatywnych wibracji z otoczenia.  Nawet jak usłyszy, mało jednak pamięta o tym zbyt długo, a nawet stosuje.

Tymczasem kasztany posiadają udowodnioną cudowną moc oczyszczania przestrzeni wokół nas. Jak działają? Warto spróbować osobiście. Przede wszystkim, jeśli chcemy podjąć się próby, zbierajmy kasztany świeże najlepiej te, które spadły prosto z drzewa.

Co zawierają kasztany?

Oprócz wielu cennych wartości i substancji wykorzystywanych w kosmetyce, kasztany zawierają flawonoidy, garbniki, sterole i wiele związków mineralnych. Wiele maści, czy kremów na schorzenia związane z krążeniem mają w swoim składzie właśnie kasztany, które dzięki swoim właściwościom uszczelniają naczynia krwionośne, likwidują stany zapalne i obrzęki, a to wszystko dzięki escynie. Na pewno każdy z nas, kto cierpi na bóle nóg, spotkał się z obecnością kasztanów w kosmetyce i kremach niwelujących problemy u kobiet z uczuciem przeciążania.

Kasztany, jako naturalne odpromienniki?

Tak, dobrze czytasz. Kasztany prawie natychmiast są w stanie zniwelować negatywną energię z Twojej aury. Jeśli potrzymasz je trochę w dłoni, możesz odczuć różnicę.

Jeśli masz problem ze snem warto trzymać je pod łóżkiem. Szybko sprawią, że sen poprawi się, poczujesz się bardziej wypoczęty. Połóż je również obok sprzętów emitujących energię elektromagnetyczną, by pozbyć się szkodliwego promieniowania.

Kiedy zauważymy, ze kasztan staje się przesuszony troszkę stary lepiej podmienić go na nowy? Nie trzymamy też zbyt długo kasztanów ze względu na kumulację niekorzystnych energii, co na dłuższą metę będzie miało skutek ujemny. Robimy tak zresztą z każdym odpromiennikiem. Nie trzymamy go zbyt długo.

Z kasztanów można również przygotować różne nalewki, które mają  za zadanie wzmacniać nasz organizm.  Ponieważ większość tych przekonań łączy się z ludową wiarą, warto samemu sprawdzić skuteczność działania kasztanów wybierając się na jesienny spacer do parku. Ja w swoim domu układam kasztany w pobliżu sprzętu elektronicznego i obok łóżka.

Autor: Astrolog Monika