Nów w znaku Byka

Nów w znaku Byka


26 kwiecień-Nów w znaku Byka.To czas nowych,ale konkretnych już decyzji w sprawach,które ostatnio rozpoczęliśmy lub,które trwają od dawna a potrzebują uporządkowania.

Byk jest znakiem żywiołu ziemi,który bardzo dużą rolę przywiązuje do bezpieczeństwa,spokoju i harmonii. Podstawowym pragnieniem jest przeżycie i bezpieczeństwo. W okres Nowiu możemy świadomie zacząć manifestować swoje ziemskie potrzeby takie jak; zaspokojenie wszelkich zmysłów oraz potrzebę finansowego dobrobytu.

 

Chcesz  rytuał na poprawę relacji i na poprawę finansów- przygotuj zieloną i różową świecę,banknot z dowolnym nominałem i napisz wiadomość do Astrolog Moniki klikając w mail

Jeśli chcemy zacząć jakieś działania zwiazane z poprawą naszej sytuacji materialnej,to jest to czas doskonały. Planeta Wenus,która jest związana ze znakiem Byka może w ten czas zwiększyć Waszą siłę przyciągania finansów i uczuć.To doskonały czas na reorganizację wszelkich spraw firmy,spółki czy zwiazanych z osobistymi dochodami. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat swojej sytuacji finansowej i uczuciowej napisz,zadzwoń lub zamów rytuał na Nów w znaku Byka poprawiający przepływ gotówki i wszelkich dóbr.
Astrolog Monika