Numerologia - Podliczby i podwibracje

Numerologia - Podliczby i podwibracje

Witam serdecznie,

W numerologii obowiązuje podział na liczby główne oraz podliczby. Liczby główne są to liczby 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, natomiast podliczby to 10, 11, 12, 13 itd.

Dziś, zgodnie z obietnicą obiecałam napisać o tzw. podliczbach , czy inaczej pod wibracjach. Biorą się one z wyliczeń, które sprowadzamy do liczby dwucyfrowej. Np. ktoś urodzony dn. 05.01.1990 r. ma z drogi życia pod liczbę 25 (5 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 25). Potem oczywiście z liczby dwucyfrowej tworzymy pojedyncza liczbę, ale już o tym była mowa. W dzisiejszym odcinku chciałabym Państwu przybliżyć co ciekawsze podliczby.

 

Podliczba jedenaście nie sprzyja budowaniu materii ani karierze jednak pomaga zdobyć sukces.

 

Pierwsza z nich to 23. Jest to tzw. wibracja szczęścia do ludzi.Oznacza ona, że zawsze i wszędzie jak będziemy w potrzebie, to ludzie będą sami się przy nas pojawiać. Osoby wibrujące liczbą 23 wchodzą do pustego sklepu, biura czy przychodni i nagle koło nich zaczyna roić się od ludzi, czy telefonów. Przy tej wibracji zawsze dużo się dzieje.

Podwibracja 15, czyli pasja, kuszenie, odpowiednik Arkanu 15 w Tarocie jest karta Diabła. Osoby mające ją w portrecie mają problem z odcinaniem się od innych, potrafią się uzależniać od partnera, czy to emocjami, czy obsesyjnymi myślami.

Podwibracje 17 i 41 mają wspólny mianownik – niewidzialną opiekę. 17 to opieka sił wyższych, szczęśliwa gwiazda (zresztą w Tarocie pod nr 17 kryje się Arkan Gwiazdy), przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo, człowiek mający tę liczbę w swoim portrecie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie uważa, że jego  życie wcale nie jest łatwe. Wibracja ta rozbudza zainteresowanie ezoterykom, numerologią, astrologią, otwiera nas na to co nieznane. 41 to opieka kosmiczna, która przynosi nam między innymi szczęście w miłości i w interesach, ale kierowanie się przy tym bardziej uczuciami niż rozsądkiem.

20 to wibracja, która przynosi nam przebudzenie, otwierając nas na wiedzę. Daje nam zainteresowanie medycyną, sprowadza na nas niespodziewane, ale pozytywne rewolucje, daje dużą intuicję.

 

Obliczając i interpretując czyjś portret numerologiczny musimy brać pod uwagę każdą podliczbę, gdyż inne cechy będzie miała 5 z pod wibracji 23, a inne z 14.

W następnym odcinku przybliżę Państwu liczby Karmiczne.

Poznaliśmy już Numerologia - Punkty zwrotne

Numerologia – znaczenie liczb

Autor tekstu tarocistka Inez

 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

708 577 246
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Inez -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 600
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Przeczytaj także Horoskop Numerologiczny