Osoby w tarocie

Osoby w tarocie

 

Czy można sprawdzić charakter osoby w Tarocie?


Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o ludziach w Tarocie, tzn, jak Tarot widzi dane osoby, a dokładniej  jak ja je widzę, wyciągając karty, gdyż każda talia "rozmawia" najlepiej ze swoim właścicielem. Tarot ma duże powiązania z astrologią, stąd często wyjmując kartę piszę klientce/klientowi w jakim znaku zodiaku dana osoba się urodziła, a może raczej w znaku jakiego  żywiołu.

Jak wiecie Państwo mamy cztery żywioły : wody (kielichy), ognia (buławy),powietrza (miecze) i ziemi (monety). Każdy z nich rozróżnia po trzy znaki. Dzięki temu mogę nakierować klienta/klientkę na odpowiednią osobę.
Zdarza się też, że Tarot postanawia nie wskazywać nam znaku zodiaku, a określić charakter danej osoby.
I tak np.pani, która jest widziana jako :

Królowa Kielichów, to osoba wrażliwa, romantyczna, często szukająca miłości, często ta, której bardziej zależy, płaczliwa, chimeryczna, a nawet lubiąca strzelać fochy.

Jej przeciwieństwem będzie Królowa Mieczy, kobieta zimna, ale nie dlatego, że taka jest, tylko dlatego, że tak ją życie doświadczyło. Bywa sucha, niemiła, ma cięty język, jednocześnie to osoba bardzo inteligentna i spostrzegawcza. Szczuplutka, w przeciwieństwie do Królowej Kielichów, która często jest przy kości.

Królowa Monet, to kobieta poukładana, pracująca, lubiąca luksus i pieniądze, piękne otoczenie, prawdopodobnie ma zadbane mieszkanie, czyste i eleganckie, lubi się ładnie ubrać.

Najbardziej żywiołowa Królowa Buław, jest energiczna,lubi sport i seks, wszędzie jej pełno, bywa głośna, jest najbardziej aktywna ze wszystkich tarotowych pań. Dla panów najbardziej seksowna (często prostytutki wychodzą w tej karcie,oczywiście przy odpowiedniej sekwencji kart).W tej karcie wychodzą też rywalki.
W karcie Kapłanki wychodzą natomiast panie tajemnicze, mądre, często parające się ezoteryką, intrygujące i mające wpływ na mężczyznę.

Cesarzowa to zazwyczaj stała partnerka, matka, kobieta spełniona i atrakcyjna.

Gdy jesteśmy Gwiazdą, oznacza to, że pan uważa nas za wyjątkowo ładną kobietę.

Kiedy kobieta ukaże się w karcie Siły, to oprócz tego, że jest seksowna, ale dodatkowo ma mocną psychikę i świetnie sobie radzi z przeciwnościami.W tej karcie często wychodzą mi kobiety, które dominują w związku.

W następnym artykule nakreślę sylwetki panów. Tymczasem zapraszam Państwa  do mnie na wróżby z tarota, odpowiem na wszelkie pytania na czacie, przez SMS i podczas rozmowy telefonicznej.

Tarocistka Inez

Inni czytają także horoskop miesieczny