Uzdrawiająca potęga umysłu

Uzdrawiająca potęga umysłu

 

Istnieją już dowody naukowe o korelacji umysłu i stanu naszego zadowolenia życiowego oraz też zdrowia. To, w jaki sposób myślimy, jakie mamy przekonania i emocje ma bardzo silny wpływ na nasz standard życia, samopoczucie. Ponieważ jednak destrukcyjne myśli i negatywna postawa zaburza nasz pozytywny stan szukano rozwiązań pomagających odwrócić ten trend. Odkryto proste techniki, które skutecznie i w cudowny sposób pomagają stanąć na nogi, wyzdrowieć, osiągnąć sukces.Takich sposób gdzie sami możemy sterować, jakością naszego życia jest zapewne sporo. Ja chciałam wymienić dwa najprostsze i najskuteczniejsze. Co więcej mam naoczne świadectwo ich działania.

Wizualizacja jest techniką, która skutecznie potrafi wykorzystać pracę naszego mózgu.

Przeprowadzając obserwacje w procesach leczenia zauważono również, że kierowanie uwagi na określ owy obszar ciała może stymulować obszar w mózgu odpowiedzialny za tę cześć.

By osiągnąć sukces w procesach uzdrawiania wyobrażajcie sobie więc, że organ objęty chorobą jest całkowicie sprawny. Myśląc o tym i wyobrażając sobie taki widok przed oczami wprowadzamy znacząca zmiane w mózgu. W organizmie uwalnia się wtedy wiele substancji, które maja nawet wpływ na pracę naszych genów, uruchamia się proces zdrowienia. Oprócz wizualizacji możemy stosować jeszcze afirmacje.

Afirmowanie jest drugą prostą techniką, która pomaga osiągnąć sukces j właściwie w większości dziedzin życia. Wiele osob cierpiących zdrowotnie odkryło jak wielka moc ma afirmacja.

Skąd ta skuteczność?

Istnieje pogląd, że człowiek zaczyna wierzyć we wszystko, co wystarczająco często sam powtarza. Afirmowanie jest właśnie powtarzanie pozytywnych twierdzeń przedstawiających wymarzony stan, jaki chcemy osiągnąć. Najważniejsze zasady afirmacji, to powtarzanie jej tak często jak, to możliwe. Kiedy powtarza się afirmowane kwestie, to znów tworzymy połączenia neuronowe w mózgu. Jeżeli np. mówimy o jakiejs sytuacji, która nie ma miejsca w świecie realnym w trybie twierdzącym, to tworzymy w naszym mózgu, takie połączeni neuronowe tak jakby, ta sytuacja była prawdziwa.

Wiele osób chorych, czy nieszczęśliwych często powtarza negatywne sentencje jeszcze wzmacniając swój negatywny stan. Np. mówią wciąż, że to straszne, co im się przydarzyło”, „nigdy nie wyzdrowieją „, W ten sposób właśnie dochodzi do wzmocnienia tego stanu negatywnego przez połączenie neuronów w mózgu.

Jak zacząć?

Tworzenie osobistych afirmacji, czy myśli, które nie są zgodne ze stanem faktycznym może być początkowo nie do przejścia, a osoby pogrążone w tej sytuacji mogą być zirytowane ciągłym namawianiem ich do zmiany podejścia do swego życia. Jeśli uda się każdego dnia pozytywnie afirmować swój stan bądźcie pewni, że powstaną wszelkie korzystne połączenia w mózgu, które pomogą odzyskać harmonię i dobry stan zdrowia.

Jak tworzyć uzdrawiające afirmacje?

Pamiętajmy, że afirmacja, to stwierdzenie faktu, czyli takiego stanu, jaki chcemy uzyskać

„Czuję się coraz lepiej”

„ z chwili na chwilę mam coraz więcej energii”

„Moje serce jest coraz zdrowsze”

„Moja sytuacja życiowa napawa mnie szczęściem”

Astrolog Monika  708588502 Kod 1 opłata 3.69 zł/min