Przyjaźń czy miłość

Przyjaźń czy miłość

 

Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje?

Poznajesz osobę, z którą  się doskonale rozumiesz. Ale z tyłu głowy  pojawia się pytanie: czy to przyjaźń czy kochanie? Ta niepewność może powodować wiele chaosu. W artykule wskażę Ci, na co zwrócić uwagę, abyś był świadomy swoich prawdziwych uczuć.

Zawsze Istnieje  ryzyko błędu!
Zarówno miłość, jak i przyjaźń to dwa bardzo silne uczucia. Niektórzy mogą powiedzieć, że przyjaźń jest formą miłości, ale w tle bez aspektu seksualnego w relacji interpersonalnej. Ale w życiu wygląda to trochę bardziej skomplikowanie.

Przyjaciel to ktoś bardzo bliski z którym łączą nas relacje zbliżone do uczuć między rodzicami czy rodzeństwem.

Kiedy możesz sobie wyobrazić przyszłość z nim lub nią lub kiedy uważasz go za atrakcyjnego fizycznie.
Chcesz być blisko osoby przez cały czas, myślisz o nim intensywnie, wtedy prawdopodobnie jesteś zakochany.

Kiedy uważasz go za atrakcyjnego fizycznie, ale nie czujesz pożądania, nie jesteś zazdrosny/a o jej/jego kontakty z innymi  i na dodatek odległość nie ma dla Ciebie znaczenia to znaczy, że to jest przyjaźń.

Oczywiście w trakcie przyjaźni forma może również zmienić się w miłość. Ważne jest, abyś zawsze był ze sobą szczery i nie nadinterpretowywał sytuacji. Kiedy mimo wszystko nadal nie potrafisz określić co was łączy warto przeczekać i zobaczyć jak znajomość się rozwinie. Jeśli nadal nie wiesz, koniecznie porozmawiaj z wróżką online Klik

Inni czytali także Miłość czy zauroczenie klik