Rok Jowisza

Rok Jowisza

Planeta Jowisz będzie przebywać w znaku Wagi od 9 września 2016 do 10 października 2017

Odczuwalna będzie wielka zmiana w charakterze wszelkich relacji. Zauważymy ją w życiu osobistym jak i w rodzaju zachodzących zmian społecznych na świecie.

Jowisz uważany jest za planetę symbolizującą wielkie szczęście.

Z czego to wynika?

Jowisz jest największą planetą układu słonecznego i kojarzony jest z naszym rozwojem,wzrostem,poszerzaniem wzbogacaniem w różne wartości.

Jowisz również reprezentuje poczucie sprawiedliwości i dobra .Wspiera formułowanie osobistej ideologii, poszukiwanie odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Zgodnie z tym, działanie Jowisza zmusza nas, aby ocenić nasze wartości etyczne i moralne.Pomaga rozwiązać nasze dylematy z optymizmem.

Jowisz w znaku Wagi pomoże na realizować i ustalić cele osobiste w danej relacji. Zainspiruje do realizacji celów zawodowych,przyniesie korzyści we wszelkich negocjacjach.Pomoże na stworzyć optymalne pokojowe warunki do rozwoju harmonii w nas i we wszelkich układach.

Znak Wagi jest bardzo silnie związany z prawami i prawodawstwem, a także dążeniem do sprawiedliwości zarówno w życiu codziennym jak społecznym.

Jowisz w znaku Wagi będzie skupiony na etyce funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości.

Jowisz w Wadze jest dobry by rozsądzać sprawy sądowe gdzie zwycięża prawdziwa sprawiedliwość.

Jowisz w tym położeniu będzie szczęśliwy do budowaniu relacji,ale też zakończy relacje,które nie spełniają naszych wymogów i nie pozwalają nam się rozwijać.

Szczególnie sprzyja znakom z żywiołu powietrza słonecznym Wagom,Bliźniętom i Wodnikom.Osobisty kosmogram wskaże dokładnie  obszar działania tej planety.

 

Zapytaj o swój kosmogram

Astrolog Monika

SMS o treści : Monika -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT) Czat na stronę