Sen o ślubie

Sen o ślubie

 

Symbolika ślubu w marzeniu sennym

 

Sen towarzyszy nam w codziennym życiu, cyklicznie pojawiający się i przemijający w rytmie dobowym, gdy trwa  nie mamy świadomości tylko podświadomość pracuje. Rytm zapadania w sen jest regulowany poprzez natężenie światła. Kiedy zaburzona jest jej gospodarka lub obciążeni jesteśmy chorobami cywilizacyjnymi nasz sen może trwać cyklicznie. Budzimy się wtedy w nocy kilka razy przesypiając do trzech godzin. W interpretacji snu często i najważniejszym pytaniem jest czy sen był kolorowy czy czarno-biały. Niektórzy z nas nie maja snów kolorowych jest to bardzo ważne dla ich interpretacji. Stan snu wykorzystywany jest podczas np. hipnozy. Od wieków jest uważany za przestrogę na nadchodzące dni i odbiciem naszej duszy. Niekiedy ukazuje nam inne wcielenia. Sen jest drogowskazem.

Ślub dla każdego z nas to wielkie wydarzenie, koordynacja, dobra zmiana i mimo wszystko miłość za którą podążamy od zarania dziejów. Jeśli występuje w naszym śnie zawsze zapowiada pogodzenie przeciwieństw, podpisanie ważnych dokumentów i aktów  prawnych.Często dotyczy  osobistych spraw, takich jak konflikty rodzinne, spory ze znajomymi, czy w pracy. Zwłaszcza jeśli śni nam się Ślub Cywilny.Dobrze trzeba zastanowić się nad swoim stosunkiem do rozgrywających się we śnie wydarzeń. Czy cieszą Cię, czy martwią? Czy to Ty bierzesz ślub, czy ktoś inny - czy jest to Twój znajomy, osoba bliska Twojemu sercu, czy ktoś zupełnie obcy? I tak jeśli śni ci się tak wspaniała uroczystość to taki sen możesz interpretować tak;

widać własny ślub kościelny – przejściowe problemy w rodzinie związane ze starszą osobą jeśli widzisz kapłana który udziela ślubu.Może też oznaczać problemy zdrowotne związane z układem krążenia jak i  układem pokarmowym.
widać własny ślub cywilny – zapowiada kłopoty w pracy zwłaszcza z szefem, jeśli prowadzisz własną działalność uwaga na kontrakty i umowy. Mogą wystąpić problemy finansowe ( bo każde takie wydarzenie jest też obciążeniem dla budżetu)
przetańczyć noc w ślubnych butach – oznaczać to będzie że pragniesz namiętności kochania i zmian w życiu rodzinnym.Romans lub romantyczne spotkanie, odnowę związku wyjazd do miejsc w których byłeś/aś szczęśliwa/y. Może oznaczać rozwiązłość jeśli buty są  dziurawe.
Brać ślub kościelny – idzie zmiana dotychczasowe problemy miną. Nadchodzi dla ciebie bardzo płodny okres, uwaga na płodność, macierzyństwo. Osiągniecie obranego celu.
Brać ślub cywilny – awans, korzystna zmiana pracy. Nieporozumienie z pracownikami, nowy projekt. Niesatysfakcjonująca praca w zespole. Lider. Dorywcza praca charytatywna 
asystować przy ślubie (w kolorach) – dobre nowiny początek nowego projektu, znajomości kontaktów, dobra zabawa.
Asystować przy ślubie ( czarno - białe ) - zmiany, nowe obowiązki w pracy nie dające satysfakcji, zazdrość,  rywalizacja w pracy.
Być świadkiem na ślubie – awans, wyróżnienie, nagroda. Skuteczne osiągnięcie celu. Radość dobre nowiny, udany wyjazd. Podpisanie nowego kontraktu
sen o ogłoszeniu ślubu- ta znak że możesz uwikłać się w niekorzystny romans, uważaj, gdyż nie wszystko co się świeci jest złotem. Obietnice bez pokrycia.
biżuteria ślubna – wieści szczęście w związku, stan błogosławiony. Duży przypływ energii, dobra passa, wygrana w grach losowych.
ślub przerwany we śnie – może dowodzić niewierności partnera.Odrzucenie przez partnera stałego związku. Umowa która nie zostanie zawarta. Przerwany wyjazd. Uwaga na układ kostny.
ślub byłego partnera – może zwiastować kłopoty, utratę pracy, zmianę miejsca pracy na mniej korzystną, degradacja ze stanowiska. Kłopoty finansowe poprzez niespodziewane  straty- hazard. Wygaszenie uczuć  lub rozstanie z nim.
ucieczka sprzed ołtarza – może oznaczać że twoje dobre imię zostanie nadszarpnięte i nic z tym nie będziesz mógł/a zrobić. Czas na wyciszenie emocji odpoczynek uwaga na zdrowie zwłaszcza przepracowanie, bezsenność. Jeśli jesteś w związku może oznaczać niewierność partnera.
planowanie ślubu – Jeśli w śnie planujesz swój ślub to oznacza ze czas wziąć ster życia we własne ręce i pokierować go we właściwym kierunku, gdyż do tej pory to inni stanowią za ciebie. Wokół ciebie jest wiele pozytywnych okazji i szans a Ty nie umiesz ich wykorzystać. Czas zaplanować nowe życie miłość i pozycje 
kłótnia na weselu- może oznaczać nieporozumienia małżeńskie, rodzinne. Mogą wystąpić tez problemy szkolne z latoroślą

 

Wesele następujące po ślubie, pojawia się często we śnie o nim. Kiedy dobrze się bawisz na weselu, jesteś żądny rozrywek, bo w Twoim życiu zbyt wiele monotonii. Samo bycie na weselu jest symbolem upadku interesów.Tańczenie na ślubie to ostrzeżenie wystrzegania się podstępnych przyjaciół w Twoim otoczeniu.Wesele we śnie kobiety oznacza spełniające się pragnienia.We śnie mężczyzny jest wyrazem potrzeby rozwiązania dwóch różnych problemów, które zaprzątają jego myśli.Często oznacza wybór między dwiema kobietami.

 

Opracowanie snu Anastazja M

Chcesz poznać znaczenie swojego snu pisz SMS o treści: SENNIK OPIS SNU na numer 73480
(Koszt: 3,69zł/SMS)