Sztuka kochania

Sztuka kochania

Sztuka kochania-czyli planeta Wenus  w naszym horoskopie

 

Czerwiec sprzyja zakochaniu i budowaniu relacji.Słońce w znaku Bliźniąt ułatwi w tym miesiącu wszystkim zagubionym kontakty międzyludzkie.Każdy z nas, lub prawie każdy marzy, by być kochany,doceniany,szczęśliwy.Każdy z nas chce mieć przy sobie bliska osobę, która mogłaby nas wspierać. To są nasze marzenia, ale czy każdy potrafi ot tak sobie kochać?

 

Czy miłość nie jest sztuką?

 

 Wbrew pozorom dzielenie się z innymi miłością i czułością, nie jest dla wielu osób łatwą sprawą i to z różnych powodów.Czasem przyczyną może być problem z okazywaniem uczuć, bywa,że podłożem utrudnionych kontaktów może być nieśmiałość. Zdarza się, że wpadamy w swoje własne sidła i bierzemy za miłość coś, co raczej związane jest z pożądaniem i pragnieniami, by ktoś kochał nas do końca świata.

 Wielu z nas być może, śni na jawie i snuje wizje o pięknych miejscach, w idealnym towarzystwie pięknego ukochanego lub pięknej kobiety. Czasem, to już ogóle nie wiemy, czego chcemy i co nam właściwie potrzeba do szczęścia.

 

 Astrolog chętnie odpowiada na zapytania o sferę uczuć i emocji.Szuka rozwiązań,analizuje potrzeby.Znajdzie najlepszy czas spełnienia marzeń.

O naszych potrzebach,poszukiwaniach i komforcie bycia z kimś świadczy miedzy innymi planeta Wenus. Posadowienie jej w znaku zodiaku oraz aspekty, które tworzy z innymi planetami mówi jak przezywamy,wyrażamy i doświadczamy uczuć. Ponadto aspekty Wenus informują o tym, jak i czy w ogóle,dana osoba potrafi wyrażać zadowolenie oraz w jaki sposób może zaspokoić swoją potrzebę przyjemności.

 

Im więcej połączeń ma Wenus,tym więcej możliwości  wyrażania uczuć i doznań. Brak aspektów do Wenus może świadczyć o pewnej niemożności, czy tez braku narzędzi w ich  okazywaniu.W takim to przypadku trzeba podjąć prace, by samemu takie połączenia „stworzyć”.

 

Nie można robić analizy związku dwóch osób i sprawdzać jak działamy w relacjach zanim nie sprawdzimy czy sami w ogóle umiemy, chcemy i mamy pragnienie bycia z kimś.

 Wenus w  znakach wodnych uwielbia bliskość emocjonalną, lubi, by druga strona przejawiała inicjatywę, gdy sama jest  pasywna z natury.

 Wenus w znakach ziemskich jest bardzo zmysłowa. Wyczuwa instynktem.

Wenus w znakach powietrznych poszukuje w miłości i w związkach komunikacji,wymiany intelektualnej.

 

Pierwszą rzeczą na, którą należałoby zwrócić uwagę analizując aspekty Wenus, to jej połączenia z planetą Mars.Trudne aspekty miedzy tymi planetami informują o niemożność otrzymania tego, czego się chce w sposób w sposób, w jaki się chce.

 

Wenus połączona z Neptunem w pozytywnym znaczeniu wyraża empatię, w trudnych aspektach to idealizacja, skłonność do samooszukiwania oraz trudności w znalezieniu odpowiedniego partnera, który by spełniał czasem nierealne oczekiwania.

 

Wenus-Uran daje ekscentryczność, niekonwencjonalność, a w trudnych aspektach do siebie to, niechęć do rutyny, nagłe zrywania z potrzeby poczucia nieograniczania wolności.

 

Wenus-Pluton daje chęć przeżywania głębokich doznań,głęboką emocjonalność, w trudnych aspektach chęć manipulacji emocjonalnej, nieumiejętność równowagi w  braniu i dawaniu uczuć.

 

Wenus- Saturn oznacza rozsądną miłość, odpowiedzialność a w negatywnych rozumieniu to, chłodzenie uczuć, trudności w zaufaniu drugiej osobie, lęk przed bliskością

 

Wenus –Jowisz wyraża łatwość uczuć, łagodność, a w negatywnym znaczeniu Wenus i Jowisz daję wygodnictwo,chce imponowania innym.

 

Wenus – Księżyc daje zrównoważenie emocji w relacjach z innymi bezkonfliktowość,  w nieharmonijnym połączeniu to  brak emocjonalnego bezpieczeństwa i dużą potrzebę miłości,która ciężko zaspokoić

 

Dobrze wiec przyjrzeć się sobie i odpowiedzieć sobie po cichu, czy my naprawdę potrzebujemy tego o czym marzymy i co my właściwie zrobimy, jak te marzenia się spełnią.

 
708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
SMS o treści : Monika -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)