Wampiry energetyczne

Wampiry energetyczne

 

Jak rozpoznać wampira energetycznego?

Brak Ci energii? Jesteś zmęczona? Opadasz z sił ,nic się nie udaje....To znak ,że wampiry energetyczne wysysają z Ciebie energie życiową. Najpotężniejszą bronią wampira jest szantaż emocjonalny i wzbudzanie w nas poczucia winy. Często okazuje się, że takimi osobami są Nasi bliscy np.mąż,żona,babcia,przyjaciel ale także nasz szef w pracy czy znajomy. W towarzystwie takiej osoby czujemy się rozdrażnieni, niespokojni, mamy uczucie, że powietrze którym oddychamy jest ciężkie. Nawet kilka dni po spotkaniu możemy czuć się osłabieni.

Jak bronić się przed wampirem energetycznym?

Wampir energetyczny zazwyczaj ma niską samoocenę, często próbuje nami manipulować, wzbudzać litość i się nami wyręczać. Pochłania naszą energię życiową. Na poziomie energetycznym zabiera najpierw energie z naszych najsłabszych czakr (czakra korony,trzeciego oka, gardła serca,splotu słonecznego,sakralna inaczej genitalna i podstawy) i jeszcze bardziej osłabia je przez co pojawiają się u nas również fizyczne dolegliwości: np.bóle serca, problemy z żołądkiem, migreny.

Chroń swoją przestrzeń

Gdy jednak mu to nie wystarcza,wampir ciągnie energie z naszych zdrowych, mocnych czakr. Wpływa to na nasze zdrowie, ale także osłabia do takiego momentu, że w życiu pojawiają sie sytuacje w których sobie nie radzimy, nie udaje nam się wiele spraw i nie spełniają nasze marzenia. Mamy wrażenie, że mamy po prostu ciągłego pecha.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zerwanie relacji.

Najlepiej odciąć się od takiej osoby fizycznie, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dobrym rozwiązaniem jest odcięcie na poziomie energetycznym oraz wzmocnienie naszej energii. Jeśli czujesz,że przebywasz w obecności osoby wampirycznej i chcesz zakończyć jej/jego wysysanie Twojej energii życiowej, zapraszam do kontaktu Jasnowidz Laryssa

Najczęściej czytane Magia i Rytuały KLIK