Wróżby z kart tarota

Wróżby z kart tarota

Czy Tarot to tajemnica?

Opinie różne są, często owiane legendą. Niektórzy uważają, że te przepiękne, kolorowe karty są pomostem między osobą pytającą  a wróżką. Wykorzystanie tarota do wróżenia - rozpoczęło się w XVIII wieku i zyskało popularność w ostatnich dziesięcioleciach.

Inni uważają, że tarot otwiera bramy, które powinny pozostać zamknięte, i że jego użycie może zaprosić do naszego życia obecność zła, niskich wibracji a nawet Diabła.

Jeszcze inni postrzegają tarota jako lustro „wydobywające” z pytającego sekret schowany w jego głębi.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz  na obrazach kart tarota, jest to, że istnieje wiele różnych talii, z których każda ma swój niepowtarzalny styl i urok. Są talie z aniołami, greckimi bogami, zwierzętami, ludźmi, wróżkami i kryształami i talie bardziej mroczne. Drugą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że w każdej talii znajduje się dokładnie 78 kart podzielonych na Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart). Arkana Wielkie opisują ważne doświadczenia i etapy życia danej osoby, a Arkana Małe opisują codzienne wydarzenia.

W jaki sposób przechowywać karty tarota

Karty tarota można przechowywać w woreczku z jakiejkolwiek naturalnej tkaniny w kolorze ciemnym. Do środka woreczka należy włożyć oczyszczony kryształ górski. Mocy dodaje kartą okadzenie dymem z białej szałwii lub drzewa cedrowego. Pamiętajcie by przed wróżbą umyć ręce i pobłogosławić karty, a jeśli jesteście pytającą nie wróżącą przez kilka chwil warto spojrzeć np. na niebo, trawę by oczyścić myśli i zrelaksować się. Potem zadać pytanie wróżce. ➔ Kliknij link by napisać do wróżki

Kartomancja co to takiego?

Czytanie kart tarota, czyli kartomancja polega na używaniu kart tarota  do poznania i wglądu w przeszłość, teraźniejszość lub przyszłość. Taki wgląd może dla nas wykonać doświadczona wróżka z dobrze rozwiniętą intuicją. Wróżby  rozpoczynamy od sformułowania pytania, a następnie losujemy  karty tarota a wróżka je  interpretuje.

Tarot nie determinuje przyszłości a pokazuje jedynie możliwości jakie możesz osiągnąć odpowiednio pracując w ich kierunku. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy zdasz egzamin, otrzymasz awans lub podwyżkę, a może interesuje Cię czy twój ukochany się oświadczy kliknij i zamów rozmowę z jedną z doświadczonych naszych wróżek. Poznaj swoją przyszłość!

Inni czytają także Tarot online

© Ezolinia Wróżby