Zielnik magiczny - Czarcie żebro

Zielnik magiczny - Czarcie żebro

Czarcie żebro inaczej ostrożeń warzywny, nazywany również jako Zioło Czarownicy. Stosowany był i jest do pozbywania się uroków, klątw, złorzeczeń. Stosowany jest również w formie naparu do stosowania doustnego. Więc, jeśli czujesz bądź podejrzewasz że, ktoś nawet nieświadomie rzucił na Ciebie urok,źle Ci życzył lub chcesz oczyścić się energetycznie polecam Ci Kąpiel z tym magicznym zielem.

Jak wykonać kąpiel oczyszczającą?

Do większego garnka najlepiej emaliowanego wrzuć 5 łyżek czarciego żebra. Zalej wodą i gotuj napar przez 15 min.Po tym czasie przez sitko przecedź napar do wanny, dodaj sól: 2 łyżki,zapal biała świece. Kąpiel powinna trwać 20 min. W czasie kąpieli postaraj się odprężyć. Po kąpieli delikatnie wytrzyj ciało ręcznikiem. Nie poleca się spłukiwania wodą. Pozostaw wodę w wannie na około 15 min.Następnie sprawdź jaki wygląd ma woda. Zmieniła się ? pływają w niej "farfocle" ?

Jeśli tak, oznacza to że, został rzucony na Ciebie urok.Powtarzaj więc kąpiel dopóki woda będzie czysta. Pozwól świecy wypalić się do końca. Ostrożeń warzywny ma również inne właściwości: - żółciopędne - moczopędne - na problemy skórne ( egzemy,trądzik, łysienie) - odtruwające wątrobę - obniża poziom cukru we krwi - łagodzi bóle reumatyczne - poprawia funkcje wątroby po resekcji woreczka żółciowego Jeśli masz jakieś pytania, bądź chcesz bym wzmocniła Twoje oczyszczanie zapraszam do kontaktu poprzez Email. Pozdrawiam ciepło Jasnowidz Laryssa

Kontakt z wróżką :

telefon 708 577 244
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :PROROK Twoje pytanie wyślij na 73480
(opłata 3,69 zł z VAT)

Najczęściej czytane Horoskop oraz  Magia i Rytuały