Żonkilowy czar na bogactwo

Żonkilowy czar na bogactwo

 

Kwiaty doniczkowe o zaokrąglonych liściach przyciągają do naszego życia bogactwo.

 

Frezje,stokrotki,róże w kolorze białym najbardziej pasują do urzędników i osób piastujących funkcje polityczne. Żółte tulipany sprzyjają rozwojowi biznesu ,natomiast fiołki mają wpływ na dynamiczne pomnażanie zysków,jeśli zajmujesz się twórczością artystyczną zainteresuj się storczykiem białym lub dalią.Pracujesz w dużym zespole i w dodatku na prowizji hoduj pelargonię ,natomiast ,gdy samotność doskwiera zacznij uprawiać lawendę lub chabra niebieskiego.Przywróci wygasłe uczucia w związku dziewięciornik błotny.


Jak przyciągnąć bogactwo?

 

Kup a najlepiej wyhoduj samodzielnie żonkila lub pomarańczową różę.Te kolory przyciągają pieniądze dając nam  okoliczności sprzyjające ich rozmnażaniu.
Na dno doniczki jak to kwiat samodzielnie wyhodowany ,a na podstawkę jak kupiony włóż złote groszówki wcześniej dokładnie umyte bieżąca wodą. Wkładając te pieniądze mów takie słowa :

"Niech moc i energia tych pieniędzy przyciągnie do mojego domu bogactwo materialne.Niech tak się stanie, tak jest".

Pamiętaj by podlewać ,nawozić i opiekować się tym kwiatem .Pieniądze z wami będą tak długo jak będzie żył kwiat.Potem trzeba podziękować mu i posadzić inny.

Zainteresuję Cię też Jak zarobić duże pieniądze

Masz inne  pytania napisz do naszych wróżek klikając w kopertę ► mail