Związki karmiczne

Związki karmiczne

Wielkie uczucie, wielka miłość i przeszkody.Jaka karma łączy nas z konkretna osobą ?

Karma związków, czyli inaczej regeneracja poprzez klęskę, cierpienia, cios w serce. Te słowa pokrótce określają sytuacje, gdy w czyimś portrecie numerologicznym pojawia się liczba 16/7. Odpowiednik tarotowej Wieży. Jest to informacja, ze  w poprzednich wcieleniach zlekceważyliśmy czyjeś uczucia, porzuciliśmy kogoś, kto nas kochał, krzywdziliśmy, bawiliśmy się kimś, kto traktował nas poważnie. Teraz w ramach uzupełnienia deficytu energetycznego powinniśmy to przepracować.

Związki karmiczne i uwalnianie od karmy

Przepracowanie 16/7 polega na odnalezieniu w sobie pokładów altruistycznej, pozbawionej zazdrości miłości, na dbaniu o drugą osobę, na okazywaniu jej wsparcia i uczucia.

Relacje, których wspólna droga to 16/7 to silne powiązania energetyczne między ludźmi, którzy często czują jakby się znali od lat, doskonale się rozumieją, mają wrażenie, że są bratnimi duszami. Niestety, często rozpadają się one nagle, niczym budynek na karcie Wieża. Może to być nagłe zerwanie kontaktów, rozwód, ale z hukiem, nagły wyjazd. W przypadku, gdy para w prawidłowy sposób przepracowuje karmę, związek istnieje, ale może zostać przerwany przez nagłą śmierć drugiej osoby.

 

Kolejna liczba karmiczna, to 19/1, inaczej Karma władzy. Oznacza ni mniej ni więcej, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy władzy, mogliśmy być ostrymi szefami, którzy zmuszali pracowników do niewolniczej pracy, czy zbyt srogo traktowali innych.

W tym wcieleniu możemy np. mieć problemy w pracy, ktoś w niej może nas lekceważyć, możemy być pomijani przy otrzymaniu premii, możemy ponosić straty np. przy zaciąganiu kredytu, bo okaże się on droższy niż obiecano nam w banku czy np. nagle okazuje się, że nie może my go spłacić i nasze konto zajmuje komornik. Jako dzieci możemy mieć surowych rodziców.

Czy karmę można zmienić ?

Dług ten odpracujemy, gdy zrozumiemy, że władza to przede wszystkim odpowiedzialność i gdy zrozumiemy, że przywódca to przede wszystkim opiekun, mistrz i przyjaciel. A gdy uda się nam już osiągnąć sukces życiowy musimy pamiętać, ze powinniśmy reprezentować przede wszystkim interesy tych, którzy w hierarchii stoją niżej od nas.

Co to znaczy karma przepracowana na czym ta karma polega ? I jak ją przepracować na te i inne pytania odpowiada autor tekstu tarocistka Inez

Przeczytaj także Relacje karmiczne