Życiodajna natura

Życiodajna natura

 

Zielona energia roślin i kwiatów.

 Dzieląc przestrzeń z innymi zmuszona jesteś akceptować pewien zakres ruchu i pewien poziom zakłóceń, dlatego tak trudno mieszkać z innymi, tak trudno znaleźć harmonię w tym wspólnym zamieszkaniu, znam wiele osób, których związki rozpadają się zaraz po wspólnym zamieszkaniu.

Wiele osób decyduje się na samodzielne zamieszkanie, z tego powodu nie przekracza też w swoim związku kroku dalej ponieważ, nie potrafi podzielić się swoją przestrzenią. Zaś jeśli mieszkasz samotnie wbrew swojej woli problemem może być w domu cisza. Głos z telewizora to nie jest to czego oczekujesz.

 Natura w domu

Stwórz w swoim domu swoją oazę spokoju, gdzie pozbędziesz się napięć i stresów, gdzie już w samym progu czuć będziemy atmosferę harmonii, która bije z naszego lokum.

Jaką moc mają rośliny, czy warto wybierać rośliny pod względem zmieniającej się pory roku?

Tak, ponieważ będziemy działać na równi z naturą. Będziesz razem z roślinami wykonywać praktyki przywołujące odrodzenie. Najgorsze za nami, dni stają się coraz dłuższe, spróbujmy więc wyjść z naszej jaskini i pozbyć się części obciążającego balastu. Przed nami przepiękna wiosna, ale jakie znaczenie mają wiosenne kwiaty? Zaliczamy się do nich między innymi żonkile, krokusy i błękitne dzwoneczki a także gałązki z lepkimi pąkami przywołujące pogańską boginkę Ostarę. Te rośliny są symbolem tego, że przyroda budzi się do życia, nie wolno nam tego przegapić, zajęci pracą, rodziną nie zauważymy tego, że my także potrzebujemy odrodzenia - trzeba aktywnie uczestniczyć, duszą i ciałem w tym wspaniałym magicznym, naturalnym procesie. Prymulki te delikatne kwiaty reprezentują wczesną młodość i wszelkie początki, idealne jeśli pragniemy by coś zadziało się w miłości a krokusy najwcześniejszą radość.

Dbajmy o swoje otoczenie w którym przebywamy, kupujmy kwiaty zgodnie z tradycjami a gdy przekwitną, zasadź je w ogrodzie lub na rabacie przed blokiem. Latem magicznym kwiatem staje się róża która jest symbolem pełni i doskonałości. Latem rozkoszujmy się każdą wolną chwilą spędzając czas w plenerze, spędzajmy jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, czerpmy z darów natury. Gdy lato przeminie powoli zbliża się równonoc jesienna i w tym czasie w naszych domowych ekspozycjach powinny pojawiać się owoce, nasiona, zasuszone ziarna czy kwiaty.

Dlaczego?

Bo są one symbolem naszych osiągnieć, możemy je ocenić a także stworzyć plan, tego, czego pragniemy dokonać w przyszłości. W naszym idealnym świecie powinniśmy stale przebywać na świeżym powietrzu, ale jesteśmy tak zajęci, że bywa, że nasz czas na świeżym ogranicza się z domu do pracy. Jeśli zadbamy o umieszczenie w naszym domu roślin odpowiednich na daną porą roku zapewnimy sobie naturą regeneracje naszych sił poprzez subtelne energie ziemskie. Z mocą anielskich pozdrowień Anna Bell

Kontakt z wróżką Anna Bell :

Telefon z Polski 708 588 502 kod 3
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Anna Bell -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

KONTAKT Z NIEMIEC

0900 310 24 66 wew. 601
0,99 € z VAT/min
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

 

Prawa autorskie do treści i zdjęcia posiada wróżka Anna Bell.Kopiowanie nie dozwolone.Udostępnianie wyłącznie z linkiem do tej strony.