Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

 

Wróżby online  z kart klasycznych

Karty klasyczne w Europie znane są od XIV wieku.Mimo, iż były one zakazane przez kościół to popularność ich rosła z dnia na dzień.Początkowo znane  jako karty do gier szczególnie na dworach szlacheckich umilano sobie czas wolny grając nimi.
 

Czym są karty klasyczne ?

Karty nie były tanie ,więc mogli sobie na nie pozwolić tylko zamożniejsi.Z czasem karty do gry posłużyły jako narzędzie wróżbiarskie. W XIX wieku wróżenie z kart było już bardzo popularne.Modę na karty ,która opanowała Europę zapoczątkował Karol VI -król Francji i miłośnik hazardu.Dopiero w późniejszym czasie rozreklamowali w Europie wróżby z kart klasycznych Cyganie a dziś karty są powszechnie znane i często stosowane do przepowiadania przyszłości.
 
Talia kart klasycznych składa się z 56 kart. Do wróżenia używa się 32 kart.Karty zwykłe dzielą się na 4 kolory: karo, pik,kier i trefl. W każdym z kolorów znajdują się po trzy karty- Króla, Królowej oraz Waleta.
 

Horoskop tygodniowy 25 II-4 III

Baran 21.03-20.04
Otwierają się przed Tobą nowe perspektywy.Podwyżka lub nowa praca,możesz też dać szansę losowi i wysłać kupon lub wziąć udział w jakimś konkursie.Z łatwością wynegocjujesz dobre warunki umów.Jako talizman noś coś w kolorze czerwonym a z kamieni diament.


Byk-21.04-22-05
Jeśli oczekujesz jakiś deklaracji najbliższe dni przyniosą pomyślność w tym temacie.To co dla Ciebie ważne nabierze realnej formy.Otwórz się na sukces.Szczęście przyniesie Ci coś w odcieniu pastelowym a z kamieni topaz.Pamiętaj ,że im bardziej obawiasz się biedy tym mocniej ją zapraszasz do siebie.


Bliźnięta 23.05-21.06
Ktoś od kogo zależy Twoja przyszłość zawodowa oceni Cię lepiej niż oczekujesz.To zdecydowanie poprawi twoje samopoczucie da wyciszenie i spokój wewnętrzny.Doda energii kolor pomarańczowy i kamień turmalin


Rak 22.06 -22.07
Dobry czas na poprawę w zerwanych lub zawieszonych kontaktach między ludzkich.Zła passa zawodowo-finansowa odchodzi wraz odejściem zimy.Teraz wyczekuj tylko pomyślnych informacji i sytuacji.Noś coś w kolorze żółto- pomarańczowym i koniecznie bursztyn.


Lew 23.07-22.08
Skoncentruj się na sprawach zawodowych,dokończ to co odłożyłeś na "półkę",odśwież dawne kontakty .Przed Tobą czas spełnienia marzeń.Działaj i pomysły wdrażaj w życie;owoce zbierzesz wkrótce.Podniecają Cię pieniądze,władza i blask, masz szalone pomysły i fantazje.Wspieraj się "kocim okiem "


Panna-23.08-22.09
Przed Tobą czas radości i nowych wyzwań.Pamiętaj tylko ,że w życiu należy się zajmować i sprawami trudnymi i tymi przyjemnymi.Beztroska może nas drogo kosztować.Seksualność Twoja jest skrajnie skomplikowana by zaimponować wybrance /wybrankowi noś perydot lub agat.


Waga-23.09-22.10
Twoje wysiłki zaczną przynosić owocne rezultaty.Pozbędziesz się nieprzychylnych ludzi i sytuacji.Nie nastąpi jeszcze rozwiązanie wszystkich trudnych sytuacji ,ale bądź dobrej myśli co do przyszłości.Szmaragd przyniesie Ci szczęście ,kolor zielony wesprze Twój intelekt.


Skorpion 23.10-22.11
Zaprezentuj teraz swoje osiągnięcia zawodowe a zdobędziesz prestiż o jakim od dawna marzysz.Pojawi się troszkę zamieszania w uczuciach,zwłaszcza ze strony byłego /byłej.Dużego pałera doda Ci ruch na świeżym powietrzu.Turkus i rubin wydobędzie z Ciebie zniewalającą osobowość,kolor zielony pomoże zrelaksować się.


Strzelec 22.11-21.12
Otrzymasz interesująca propozycję pracy lub innej zmiany na jaką czekasz ( umowa,czyjaś deklaracja a może wynik badań jakich oczekujesz będzie pozytywny dla Ciebie ). Jeśli od dawna myślisz o byciu mamą /tatą teraz spełni się Twoje marzenie.Apaszka w błękicie królewskim doda Ci humoru i optymizmu a lapis lazuli pomoże zdobyć to co dotychczas niemożliwe.


Koziorożec 22.12-20.01
Twoje uczucia są zawsze spontaniczne i szczere. Do wiosny możesz zakochać się od pierwszego wejrzenia lub odnowić kontakt z byłym .Przed Tobą czas atrakcji,ale też obowiązków.Problem z jakim się zmagasz wymaga od Ciebie wyjątkowej dyscypliny i samozaparcia.Mierz siły na zamiary.Indygo pomoże Ci skończyć to co zaczęłaś,onyks lub rubin pomoże w wyborze partnera.Pamiętaj nie zawsze miłość i seks są nierozłączne.


Wodnik-21.01 -19.02
Sprawy ,które spędzają Ci sen z powiek doprowadzisz do szczęśliwego finału.Możliwa nagroda ,awans czy inne docenienie Ciebie.Masz szansę wygrać jakieś pieniądze,więc jeśli nie grasz wyślij kupon i obstaw szczęśliwe liczby.Tolerancji i zrozumienia doda Ci ametyst ,pomoże odprężyć się kolor żółty,także taniec i aerobik.


Ryby 20.02-20.03
Poczujesz przypływ pozytywnej energii ,tak że dzięki Tobie ktoś zacznie inaczej patrzeć na życie.Wyjdzie na jaw jakaś plotka ,na szczęście będziesz tą wygraną osobą .Wzmocnij odporność ,zadbaj o żołądek i okolice głowy.Angażujesz się emocjonalnie we wszystko co robisz morska zieleń pomoże to zrównoważyć a ametyst lub akwamaryn przyniesie Ci szczęscie.

Sprawdź co mówią karty o Twoim indywidualnym horoskopie urodzeniowym!
Wyślij SMS: ISR. WIZJA  horoskop, imię, data urodzenia na numer 74480
(opłata 4,92 zł z VAT)
W odpowiedzi otrzymasz 3 SMS z indywidualym horoskopem na swój telefon komórkowy
 
"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana  bez pisemnej zgody autorki tekstu "