Horoskop tygodniowy klasyczny

Horoskop tygodniowy klasyczny

 

Horoskop na bieżący tydzień - horoskop klasyczny

BARAN

We wszystkich sytuacjach zawodowych, w których czekasz na jakąś decyzję, określenie planu działań i masz świadomość, że nic więcej w tej sprawie zrobić nie możesz i reszta zależy od innej osoby lub firmy, z którą współpracujesz, to w nadchodzących dniach sytuacja powinna się wyklarować. Spodziewaj się zmian w planach i decyzjach. Może okazać się, że okoliczności nie sprzyjają realizacji pewnych zamierzeń, lub pewne projekty czas zakończyć, bo nie przyniosą spodziewanych rezultatów, a nawet mogą skończyć się niepowodzeniem. W najbliższym czasie nie ma co liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Ktoś z Twego otoczenia może dostać wypowiedzenie i się pożegnacie lub sam się zwolni. Decyzje w ważnych sprawach mogą być odmowne. Zawiedzione nadzieje co do pewnych projektów są możliwe. W sprawach uczuciowych możesz zbłądzić. Jeśli chcesz sprytem osiągnąć pewne cele, nie uda się to. We wszystkich sytuacjach, kiedy nie zechcesz ujawnić swych prawdziwych zamiarów albo zagubisz się w iluzji i popełnisz błąd w ocenie sytuacji, podejmiesz niewłaściwą decyzję, przyniesie Ci to przykrość lub dotrze do Ciebie wiadomość, która nie będzie przyjemna ani korzystna. Aby tego uniknąć, trzymaj się prawdy i faktów i nie próbuj nikogo przechytrzyć. W przeciwnym razie nie unikniesz rozczarowania. Złe wieści mogą nadejść ze strony kobiety.

BYK

Byk w sprawach zawodowych może mieć wrażenie, że osiągnął pewien sukces, zakończył zadania, nad którymi pracował z dobrymi efektami, a także może liczyć na awans lub podwyżkę. Analityczny umysł i umiejętność oceny sytuacji będzie Twoim atutem i mocną stroną, ale nie dziel skóry na niedźwiedziu przed czasem. Zachowaj ostrożność we wszelkich negocjacjach lub rozmowach biznesowych, bo łatwo będzie popełnić błąd, który przyniesie Ci poważne straty. Ktoś może wprowadzać Cię w błąd świadomie lub Ty sam możesz podjąć niewłaściwą decyzję, która obróci się przeciwko Tobie. Strzeż swoich tajemnic zawodowych, szczególnie wtedy gdy poufność jest istotna, bo możesz mieć styczność z osobą, która wykorzysta informacje w sposób, który przyniesie Ci straty. Chroń prawa autorskie i zmień hasła pilnujące dostępu do poufnych informacji. Pilnuj dokumentów, aby ktoś w nich nie grzebał i zachowaj dyskrecję w omawianiu spraw zawodowych. W sprawach uczuciowych będzie to czas refleksji i przemyśleń, nad którymi trudno będzie zapanować. Mogą dotyczyć osoby, z którą straciłeś kontakt, znajomości zakończonej lub innych osób. W nadchodzącym czasie ważniejsze będą sprawy zawodowe niż umawianie się na spotkania towarzyskie. Single raczej nie będą miały okazji do randek. Może się okazać, że bliska Ci osoba również jest zapracowana i nie ma czasu na chwile we dwoje.

BLIŹNIĘTA

W sprawach zawodowych możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy będą rozstrzygać się dalsze losy określonej współpracy lub Twoich wysiłków włożonych w określony projekt. Jeśli pracowałeś nad czymś z inną osobą lub zależy Ci na ważnej umowie, jednak nie masz wpływu na sytuację, to będziesz musiał poddać się zewnętrznym ocenom i decyzjom. Umowy, które kończą się naturalnie, mają szansę zostać podtrzymane, wznowione. Aby rozpocząć jednak nowy rozdział, zająć się nowymi zadaniami, będzie trzeba uporządkować dokumenty i oficjalnie zakończyć pewien etap. Dopiero wtedy pojawi się nowa szansa. Może się też okazać, że otrzymasz nową propozycję współpracy lub pojawi się jakieś udogodnienie w realizacji zamierzeń. W życiu uczuciowym możesz mieć pesymistyczne nastawienie i trudności w podejmowaniu decyzji. Nie spiesz się z nią, gdyż choć pozornie sytuacja może się rozwinąć pozytywnie czyli ucieszy Cię jakaś wiadomość lub ocena sytuacji, to jednak na dalszym etapie mogą pojawić się przeciwności lub wydarzy się coś, co zepsuje Ci humor. Randki mogą się nie udać, jeśli jesteś singlem lub spotkanie potoczy się inaczej, niż tego chciałeś. Ogólnie nadchodzący tydzień może przynieść pogorszenie nastroju albo możesz złapać przeziębienie, więc zadbaj o siebie. Możliwe są przejściowe kłopoty zdrowotne.

RAK

Jeśli możesz pracować nad czymś z laptopem w łóżku, to nadchodzi moment, kiedy może zajść taka potrzeba. Możliwe zwolnienia lekarskie, a nawet jeśli będziesz realizować swoje plany według tego, co wcześniej ustaliłeś, licz się z gorszym samopoczuciem lub koniecznością brania ze sobą do pracy leków, które złagodzą objawy choroby. Nie jest to korzystny tydzień na załatwianie ważnych spraw również z tego powodu, że decyzje, na które czekasz, mogą okazać się negatywne, a Twoi kontrahenci lub inne osoby, z którymi współpracujesz, mogą znaleźć się w takiej sytuacji, że nie będą w stanie Ci pomóc lub pójść Ci na rękę. Pewne sprawy mogą wymagać odwołań i ponownego ocenienia sytuacji, nie nastąpi to jednak tak szybko, jakbyś chciał, co może zepsuć Ci nastrój. Single będą miały trudność, aby umówić się na spotkanie, szczególnie te Raki, które się rozchorują. Twój partner lub osoba, która Cię interesuje, może również mieć swoje problemy na głowie, które zdradzi Ci w tych dniach, co może Cię zasmucić. Możliwe są wszelkie niespodzianki w sferze uczuć, niestety nie będą Ci się podobać. Jeśli obiekt Twoich zainteresowań kocha kogoś innego, teraz możesz się o tym dowiedzieć. Dobre zdrowie będzie podstawą i od tego będzie zależało w głównej mierze, jak potoczy się ten tydzień, więc chroń się dobrze przed chorobami zakaźnymi.

LEW

W nadchodzących dniach Lew może sporo rozmyślać nad swoimi projektami zawodowymi. To, co mogłeś zrobić, prawdopodobnie zrobiłeś, choć wciąż możesz bić się z myślami i zastanawiać, czy podjąłeś właściwe decyzje. Na pewne sprawy nie będziesz mieć wpływu i będzie trzeba poczekać na rezultaty. W szczególności we wszelkich sytuacjach, kiedy nie jesteś pewien, czy plany Twoich kontrahentów lub osób, z którymi przyjdzie Ci współpracować, są realne, będziesz analizował to ze swojego punktu widzenia. W przypadku wszelkich wątpliwości z pewnością zdecydujesz się sprawdzić informację i powierzyć tą sprawę innej osobie lub zechcesz się kogoś poradzić, aby nabrać pewności, jak powinieneś się ustosunkować do sytuacji i czego oczekiwać. W sprawach uczuciowych możesz mieć poczucie straty na skutek wiadomości, która Cię zasmuci. Nie rozmyślaj o tym zbyt wiele, gdyż osoba, której to dotyczy lub będzie wpływać na sytuację, podejdzie do tego z dużo większą swobodą i nie będzie się tak zamartwiać, jakbyś się spodziewał. Nastaw się na dobre wiadomości, poprawę nastroju i zakończenie tym samym pewnych spraw lub etapów. Odrobina poczucia humoru przyda się w najbliższym czasie, zwłaszcza jeśli będą się dziać wydarzenia, które wymkną się spod kontroli. Jak będziesz rozmyślał zbyt dużo, samopoczucie się nie poprawi.

PANNA

W sprawach zawodowych będziesz zależny od innej osoby, która albo będzie oceniać rezultaty Twoich działań albo od niej będzie zależeć akceptacja projektu, nad którym pracowałeś. Podobne sytuacje również możliwe. W szczególności kiedy będziesz mieć wrażenie, że mogłeś popełnić jakiś błąd, możesz się niecierpliwić czekając na wynik lub próbując dowiedzieć się sprytnie na inne sposoby, jak sprawa się toczy. Poczekaj spokojnie na wydarzenia, bo w stanie zdenerwowania nie będziesz w stanie logicznie działać. Teraz będziesz zależny od wniosków, jakie zostaną wyciągnięte bez Twojego udziału. W tej sprawie niczego już nie zdziałasz w chwili obecnej. W sprawach uczuciowych nastawisz się na zmiany i będziesz gotów wziąć pod uwagę argumenty drugiej strony. Jeśli spodziewasz się konfliktów lub nieporozumień w sferze prywatnej, to miło Cię zaskoczy reakcja drugiej strony, jeśli rozwiąże sytuację kompromisowo i zadowalająco. W najbliższych dniach może wywołać smutek każda sytuacja, która ujawni ludzką zazdrość i zawiść, które popychają do niewłaściwych zachowań. To, co pewnym osobom w Twoim otoczeniu, może wydawać się zabawne, Tobie może już się nie podobać. Możliwe też, że stracisz dobry humor pod wpływem nadchodzących wydarzeń. Pozornie może więc wszystko układać się dobrze, mimo to nie będziesz do końca usatysfakcjonowany.

WAGA

Waga może liczyć na dobre wieści w sprawach, którymi się zajmie. W nadchodzącym czasie z dużą swobodą podejdziesz do swoich zadań, a nawet z poczuciem humoru, jeśli sytuacja wyda Ci się zabawna. Wielkich sukcesów na ten czas karty nie przepowiadają i mogą pojawić się pewne przeszkody w realizacji zadań, ale może mieć to związek z tym, że zbyt lekko podejdziesz do swoich obowiązków. Może się też okazać, że plany te były nierealne lub wręcz naiwne. Skup się na projektach, co do których nie brak Ci doświadczenia i wiedzy, w przeciwnym razie okaże się, że straciłeś czas na sprawę nieosiągalną. Mimo wszystko powinieneś dostrzec jakieś zalety całej sytuacji, nawet jeśli nie uda się zrealizować swych zamiarów tak, jak tego chciałeś. Sprawy prywatne zdominuje sfera zawodowa i tu czeka Cię niespodzianka. Jeśli prowadzisz z kimś korespondencję internetową, to zwróć uwagę na wszelkie rozmowy na temat pracy. Jeśli coś wyda Ci się niejasne, być może osoba po drugiej stronie nie mówi całej prawdy o sobie i swojej sferze zawodowej. Może się zdarzyć, że ktoś będzie Ci opowiadał o swoich marzeniach, a nie o tym, co naprawdę wykonuje w chwili obecnej. Pragnienie wejścia w wymarzoną rolę może sprowokować kogoś do opowieści nie do końca rzeczywistych lub będzie opowiadać o nieprawdziwych obawach. Jeśli zdarzy się, że będziesz okłamany, to jeszcze długo się o tym nie dowiesz.

SKORPION

Komunikacja w najbliższym czasie przyniesie Ci wiele radości. Możesz otrzymywać dobre wieści, lub sam stać się posłańcem takich wieści. Jeśli coś załatwiałeś, jest szansa na pozytywne zakończenie sprawy. Możesz też liczyć na pozytywną ocenę swojej pracy ale i Ty sam możesz wydawać opinie na jakiś temat i powinny to być opinie pozytywne według tendencji pojawiających się w kartach. Wszelka współpraca powinna układać się pomyślnie, choć pewne decyzje mogą się przesunąć w czasie. Możesz liczyć na stabilną sytuację finansową swojej firmy i interesy, które się opłacą. Może się to przełożyć na jakieś specjalne okazje do zarobku lub innego rodzaju zyski. Nie powinieneś narzekać na niskie wynagrodzenie w najbliższym czasie. Przypływ gotówki może spowodować, że przemienisz się w „Św. Mikołaja” dla najbliższych i zechcesz wydać swoje pieniądze na prezenty. Nawet gdy będziesz miał chęć hojnie obdarować najbliższych (nie tyko finansowo, ale również w sensie dzielenia się swoją radością), licz się z sytuacjami, kiedy druga osoba nie będzie gotowa na taki rozwój wydarzeń i może nadejść czas oddalenia się od siebie, np. z powodów zawodowych. U niektórych Skorpionów może to oznaczać przeprowadzkę bliskiej osoby w nowe miejsce. W takich sytuacjach nie zatrzymasz bliskiej Ci osoby, nawet jeśli bardzo się postarasz.

STRZELEC

Strzelca czekają spotkania biznesowe lub ważne rozmowy zawodowe. Możesz przy tym odkryć rzecz zaskakującą lub dojdzie do spotkania lub kontaktu w momencie, kiedy się tego nie spodziewasz. Osobie, która będzie się z Tobą kontaktować, będzie się wydawało, że ma wspaniałe wiadomości, które powinny Cię ucieszyć, jednak w duchu wcale nie będziesz zadowolony z takiego rozwoju wydarzeń. Może się okazać, że nie jest to kontakt, na którym Ci zależy lub informacje, które powinny teoretycznie otworzyć przed Tobą nowe możliwości, tak naprawdę spowodują komplikacje, których wolałeś uniknąć. Prawdopodobnie nie dasz po sobie poznać, że cała sytuacja wcale Cię nie cieszy, jednak czym więcej będziesz analizował wydarzenia, tym więcej możesz dostrzec w nich problematycznych okoliczności. W życiu uczuciowym nadchodzi czas przemyśleń i domatorstwa. Możesz nie mieć chęci na towarzystwo. Postaraj się okazać zainteresowanie swojej połówce, bo Twoja skłonność do refleksji może zaniepokoić bliską Ci osobę i zacznie się martwić, czy z Waszym związkiem partnerskim wszystko jest w porządku. Ważne też będą kwestie zawodowe i być może będzie trzeba coś omówić, przemyśleć lub ocenić, aby podjąć decyzję, co należałoby zrobić w konkretnej sytuacji. Ogólnie zapowiada się czas stabilny w sferze prywatnej.

KOZIOROŻEC

W sprawach zawodowych we wszelkich sytuacjach kiedy czekasz na decyzję, liczysz na nową współpracę lub lepsze warunki obecnej lub załatwiasz coś ważnego, może się zdarzyć, że w ostatniej chwili nastąpią zmiany w ocenie sytuacji, co przyniesie Ci straty. Możesz mieć przeczucie, że coś pójdzie nie po Twojej myśli, nawet jeśli fakty przemawiają za tym, że jesteś bliski osiągnięcia swojego celu. W tym przypadku niestety przeczucie może Cię nie pomylić. Jeśli wydaje się, że awans, podwyżka lub jakaś okazja do zarobku jest w zasięgu ręki, pojawią się okoliczności, które wszystko to mogą zepsuć. Odczujesz to niestety również w finansach. Uważaj na oszustów i jeśli możesz wpłynąć na zmianę oceny sytuacji, nie czekaj, tylko działaj w tym kierunku bez zwłoki. Niekorzystny czas na rozmowy kwalifikacyjne lub na temat podwyżki. Nie inwestuj i nie wchodź w niepewne interesy. Przemyśl, zanim się czegoś podejmiesz, bo obiecany dobry zarobek okaże się stratą w praktyce. W sferze uczuciowej czas oddalenia, który może mieć związek z dosłownym oddaleniem, jeśli planujesz podróże służbowe lub inne, ale ostatecznie czeka Cię jakaś dobra wiadomość, która powinna Cię ucieszyć. Warto zachować powściągliwość w sytuacjach codziennych i uzbroić się w cierpliwość, jeśli czekasz na ważny kontakt. Dojdzie do niego na pewno do końca tego tygodnia.

WODNIK

Wodnik, który pracuje nad projektami na spółkę z inną osobą, może zacząć się źle czuć w tej współpracy. Będą to jednak chwilowe nastroje, które szybko miną, gdy tylko pojawi się nowy pomysł, świeże zadania i nowe kontakty, które wniosą zaciekawienie i lepszą motywację. Może się okazać, że osoba, z którą straciłeś kontakt, odświeży znajomość lub pojawi się z ciekawą propozycją. Spodziewaj się, że wydarzy się w Twojej sferze zawodowej coś, co zmieni Twoje spojrzenie na sprawy. Możesz zmienić punkt widzenia, dowiedzieć się o czymś, co wniesie nowe perspektywy na przyszłość lub będzie czynnikiem rozpoczynającym nowy projekt na przykład. Ewentualne wiadomości powinny Cię ucieszyć. W sprawach uczuciowych, prywatnych mogą pojawić się wydarzenia, kiedy będziesz mieć ochotę postąpić dość radykalnie wobec osoby, która wywołuje w Tobie irytacje, jednak powstrzymasz się przed działaniem. Samotne Wodniki raczej mogą liczyć głównie na kontakty zawodowe, które jednak nie będą przekształcać się w prywatne, a jedynie będą kontynuowane z powodów służbowych. Mimo wszystko dobra atmosfera powinna się utrzymać, zwłaszcza jeśli choć jedna z osób zdobędzie się na odrobinę poczucia humoru w pojawiających się kwestiach. Na jaw mogą wyjść działania podyktowane zazdrością, ale mimo to powinieneś osiągnąć swoje cele.

RYBY

Jeśli masz dzieci, mogą się przeziębić w tym czasie, co wywoła utrudnienia w realizacji zadań zawodowych, jednak nie martw się przed czasem i rozejrzyj się, bo znajdzie się ktoś, kto wybawi Cię z kłopotu i pomoże w opiece nad chorym. Ty sam możesz mieć skłonności do oceniania się surowo w kwestiach osiągnięć zawodowych. W najbliższym czasie możesz zastanawiać się, czy Twoje decyzje są rzeczywiście przemyślane, czy nie są podyktowane naiwnością lub brakiem wyobraźni. Ten pesymizm jest jednak niepotrzebny, bo wydarzenia rozwiną się w pożądanym kierunku. Nie obawiaj się kontaktów zawodowych, bo będą układać się po Twojej myśli, pomimo Twoich obaw. Masz szansę załatwić pomyślnie każdą sprawę, na której Ci zależy. Możesz wiele zyskać, sfinalizować pomyślnie zadania, których się podjąłeś i liczyć na pozytywną ocenę Twoich starań zawodowych. W miłości za to czas bez większych emocji. Możesz mieć wrażenie, że Twoje dni upływają na pracy i domu. Sprawom rodzinnym możesz jednak poświęcać mało uwagi, bo bardziej będą zajmować Cię kwestie finansowe i tu również możesz liczyć na pomyślny rozwój sytuacji. Jeśli załatwiasz cokolwiek, co ma związek z pieniędzmi, to odpowiedź nadejdzie pozytywna. Nawet jeśli początkowo się coś nie powiedzie, to szybko znajdziesz rozwiązanie z tej sytuacji i ostatecznie dopniesz swego.

Horoskop od 5 do 11 listopada 2018

BARAN

W sferze zawodowej nadchodzi czas przejściowych trudności, zwłaszcza jeśli w przeszłości popełniłeś błędy, które teraz przyniosą skutki. Staraj się bardzo realistycznie podejść do wszelkich projektów zawodowych, bo możesz mieć skłonność do postrzegania rzeczy zanadto optymistycznie. Unikaj używek, które mogą wpłynąć na Twoją wydajność i nie daj się namówić na imprezy okolicznościowe w miejscu pracy bądź zachowaj umiar w przypadku takich wydarzeń. Osoby poszukujące pracy będą musiały jeszcze na nią poczekać, bo najbliższy tydzień nie będzie sprzyjający w tym temacie. Jeśli planujesz poważne inwestycje, szczególnie dotyczące nieruchomości, to uważaj na pozornie korzystne okazje, bo przyniosą straty. Bądź ostrożny w wydawaniu pieniędzy, gdyż istnieje ryzyko, że staniesz się ofiarę oszustwa i nawet jeśli chodzi o bliskie otoczenie osób zaufanych, grono przyjaciół lub rodziny, warto wstrzymać się z wchodzeniem w interesy lub pożyczaniem pieniędzy. Plany remontów w domu przełóż na później, bo mogą czekać Cię nieprzewidziane wydatki. W sprawach uczuciowych nadchodzi czas przyjaźni między kobietami. Z przyjaciółką możesz porozmawiać o wszystkim i spędzić miło czas. Panowie powinni liczyć się z tym, że ich partnerka zechce poświęcić więcej uwagi bliskiej koleżance niż chwilom we dwoje ze swoim partnerem.

BYK

Sprzyjający tydzień dla Byków zarówno w sferze zawodowej jak i w szczęściu do pieniędzy. Jeśli bierzesz udział w grach liczbowych, to możesz liczyć na mniejsze lub większe wygrane. Genialne pomysły na zarobienie pieniędzy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Okazje do zysków mogą pojawiać się nieoczekiwanie w nadchodzącym czasie, więc dobrze go wykorzystaj. Osoby poszukujące pracy mogą ją znaleźć przez protekcję, a czynne już zawodowo dostaną szansę na dobrą współpracę, która otworzy przed nimi nowe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Nie obawiaj się wchodzić w spółki lub podpisywać nowe umowy, bo wszystko to się opłaci. Los będzie Ci sprzyjał podsyłając Ci osoby odpowiednie do współdziałania, z którymi znajdziesz doskonałe porozumienie, a jeśli pracujesz w większym zespole, to możesz liczyć na dobrą atmosferę i rezultaty lepsze niż się spodziewałeś. Może pojawić się konieczność wyjazdów służbowych lub potrzeba rozwijania nowych kontaktów, które w przyszłości polepszą Twoje perspektywy zawodowe. Sprawy urzędowe również załatwisz pomyślnie. Single mogą liczyć na wierną przyjaźń ze strony bliskiej osoby, na randki zaś będzie trzeba jeszcze poczekać. W związkach partnerskich może pojawić się zazdrość o zażyłości przyjacielskie, więc znajdź też czas dla partnera.

 Wejdź na czat z wróżką KLIK

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta w sferze zawodowej w zależności od rodzaju pracy wykonywanej mogą otrzymywać różne interesujące propozycje. Jeśli masz dużą konkurencję i Twoje sukcesy zależą w dużej mierze od zaufania klientów, to w najbliższym tygodniu nie powinieneś narzekać na brak pochlebnych opinii, co może wiązać się z dodatkowymi propozycjami, które wynagrodzą Ci Twoje starania. Jeśli pracujesz w zespole, to możesz liczyć na ogólną sympatię otaczających Cię osób. Przez znajomych możesz też nawiązać interesującą znajomość zawodową, która przyniesie konkretną ofertę współpracy. Jeśli przydałby Ci się dodatkowy etat, to również w tej kwestii może Ci się teraz poszczęścić. Będzie to czas aktywności, kiedy możesz starać się o awans lub podwyżkę wykorzystując dobry moment, kiedy ludzie wokół Ciebie będą sprzyjać Twoim planom. W sprawach finansowych pojawia się ostrzeżenie przed kradzieżą. Nie musisz jednak ponieść żadnych strat, jeśli zachowasz jasny umysł i rozwagę i nie dopuścisz do żadnej sytuacji, która mogłaby spowodować taki problem. Twoje finanse będą uzależnione od kolejnych posunięć. U singli w najbliższym czasie nie pojawiają się nowe znajomości, ale nie powinno braknąć Ci miłego towarzystwa. W stałych związkach partnerskich możesz odczuć potrzebę rozwijania swoich zainteresowań i szukać większego grona przyjaciół, którzy zaspokoją Twoją potrzebę porozmawiania na te tematy.

RAK

W sferze zawodowej Rak może odczuć skutki złej atmosfery wśród pracowników. Zachowaj ostrożność, abyś nie stał się obiektem pomówień lub złośliwości. Skup się na swoich obowiązkach i nie licz na pomoc innych, bo możesz źle na tym wyjść. Ewentualne konflikty będą Cię rozpraszać i mogą spowodować, że nie wykonasz należycie wszystkiego, co zaplanowałeś lub utrudni Ci w to w jakiś sposób realizację celów. Osoby poszukujące pracy nie znajdą satysfakcjonującej ich oferty. Mimo to mogą zdecydować się na jakąś współpracę tylko dla doświadczenia, które może okazać się rozwijające samo w sobie. Nie licz jednak na zyski z takiej propozycji. Nie oznacza to jednak kłopotów finansowych u Raka. Głównie dzięki Twojej gospodarności i umiejętności dobrego inwestowania, możesz liczyć na stabilizację w najbliższym czasie. Będzie też sprzyjać Ci szczęście w grach liczbowych, co może okazać się niespodziewanym zastrzykiem gotówki, którego potrzebujesz na konkretne cele. Jeśli marzyłeś o założeniu własnej działalności gospodarczej, to jest to czas odpowiedni aby ruszyć ten temat. Single, które spotykają się z kimś nowo poznanym, powinny uważać na sytuacje, w których ktoś zechce im „odbić” nową znajomość, co spowoduje zranienia i pogorszenie Waszych relacji. W stałe związki może wkraść się krótka znajomość z inną osobą.

LEW

Wzrost siły przebicia u Lwa będzie zauważalny zarówno w sferze zawodowej jak i towarzyskiej. Właściwe podejście do nadchodzących wydarzeń i wyzwań oraz duża pewność siebie sprawią, że możesz zrealizować wszystko, co zaplanowałeś na ten czas. Konkurencja nie będzie stanowić problemu, a Twoje posunięcia przyniosą pozytywne skutki. Jeśli masz nowe pomysły, to śmiało wprowadzaj je w życie i wykorzystaj dobrze nadchodzące dni, bo wszystko, czym się zajmiesz, możesz wykonywać z twórczą pasją, która zagwarantuje Ci sukces. W sprawach finansowych masz dobre perspektywy na powiększanie swoich dóbr materialnych i wzrost środków, jakie posiadasz. Mądrym posunięciem będą lokaty długoterminowe, które przyniosą zyski z opóźnieniem. Na skutek błędów w tym temacie możesz ponieść niewielkie straty, ale powinieneś je w porę zauważyć i zapobiec większym problemom, więc nie masz powodu do zmartwień. Towarzysko Lwy będą w swoim żywiole, otoczone gronem przyjaciół lub znajomych, w których oni sami będą dominującą osobowością. Single mogą poznać kogoś o odmiennym usposobieniu, co sprawi, że będą musiały dostosować się do drugiej osoby, aby dojść do porozumienia z obiektem swojego zainteresowania. Lwice mogą zagubić się w wielu znajomościach i trudno będzie wyłowić z większego grona mężczyznę, który pociąga je najbardziej.

PANNA

W sferze zawodowej Panna może rozwiązywać umowy, które z jej punktu widzenia mogą być niekorzystne. Wszelkie współprace z osobami lub firmami, które mogą przynieść problemy w przyszłości, mogą być wstrzymywane. Jeśli problem tkwi w niewłaściwym sformułowaniu słów w umowie, to wystarczy nanieść poprawki w dokumenty i podpisać je w formie, która będzie Ci odpowiadać. W pewnych sytuacjach może się okazać, że lepiej jest polegać na umowach ustnych niż pisemnych. Jeśli chcesz zmienić firmę ubezpieczeniową, to również jest to właściwy czas do zajęcia się tym od strony formalnej. W finansach ostrożnie z wydatkami, bo jeśli nie weźmiesz pod uwagę swojego budżetu domowego, to możesz ponieść straty wskutek złego gospodarowania swoimi pieniędzmi. Na pożyczki nie licz i nie graj w gry liczbowe, bo jest małe prawdopodobieństwo wygranej. Twoje pomysły na zyski i dochody odłóż na później i jeszcze raz je przemyśl, bo mogą mieć ukryte wady, których dziś nie dostrzegasz. Single w sprawach uczuciowych mogą mieć okres zastoju i wrażenie zobojętnienia drugiej strony na ich osobę. Kobiety Panny nie powinny jednak stracić dobrego nastroju ani pewności siebie. Mężczyźni spod znaku Panny mogą poznać kobietę interesującą, ale zaborczą.

WAGA

Wagi rozpoczynające nową pracę podpiszą wkrótce umowę, a te osoby, które już są czynne zawodowo, mogą dostać nową propozycję, pojawi się nowy kontrahent albo nowe stanowisko czy obowiązki w obecnej pracy. Możesz otrzymać ofertę współpracy w tej sferze, która najbardziej Cię pasjonuje. Jeśli marzyłeś o określonym zajęciu, bo wiesz, że dobrze sprawdziłbyś się w tym i jesteś gotów zaangażować się w taki projekt, pomysł czy tego rodzaju działalność, to teraz właśnie może nadarzyć się okazja do spełnienia swoich marzeń. Propozycje szkoleń również są możliwe, a także możesz podnosić swoje kwalifikacje, zwłaszcza jeśli firma będzie Cię do tego zachęcać. W sferze finansowej są jednak prawdopodobne problemy i komplikacje. Pilnuj swoich kart kredytowych przed kradzieżą, abyś nie musiał blokować swoich środków finansowych. Jeśli pożyczyłeś pieniądze, to zwrot długów przesunie się na później. Ryzyko strat lub opóźnienia w przelewach, których się spodziewasz, jest niestety realne w najbliższym czasie. Kontroluj swoje wydatki, bo mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności. Nie inwestuj, bo to czas niesprzyjający. W stałych związkach partnerskich czas spokoju i dobrych relacji z partnerem. Single mogą poznawać interesujące osoby, ale będzie trudno umówić się na randkę.

SKORPION

Skorpion powinien dobrze przeanalizować swoje plany zawodowe, aby nie okazało się, że choć zaangażował się i włożył w sprawę całą swoją wiedzę i doświadczenie, a biznesplan teoretycznie powinien się powieść, to jednak w praktyce przyniesie straty finansowe. Pomimo Twojej siły przebicia, kwalifikacji i umiejętności dobrego zarządzania swoimi sprawami jak i kierowania innymi ludźmi, w najbliższym czasie ważne będzie, aby tą energię spożytkować na cel, który rzeczywiście może przynieść sukces. Doskonałe przygotowanie do określonych projektów i wyzwań w tym wypadku nie wystarczą, jeśli Twoje starania nie przełożą się na zyski. Jeśli liczysz na extra wynagrodzenie za nadgodziny lub szczególne starania w pracy, to niestety może się okazać, że specjalnego wynagrodzenia nie będzie. Ostrożnie z wchodzeniem w spółki, bo możliwe są błędy przy zawieranych umowach, a ostatecznie choć współpraca będzie się dobrze zapowiadać, to Wasza działalność może zakończyć się długami, które będzie trzeba spłacać. Nie inwestuj więc i przyjrzyj się dokumentom, zanim je podpiszesz. Single mogą poznać kogoś, kto wyzwoli w nich zaborczą i zazdrosną naturę, zwłaszcza jeśli sam będzie miał takie właśnie usposobienie. Podobieństwo zachowań i emocji mocno zwiąże Was ze sobą i możecie mieć sobie wiele do powiedzenia.

STRZELEC

W przypadku spraw sądowych- nie wahaj się odwołać od wyroku w przypadku niekorzystnej oceny sytuacji, bo ostatecznie wygrasz sprawę. W sferze zawodowej mogą pojawić się trudności, które pokonasz swoją wytrwałością i konsekwencją. Ewentualne podróże służbowe mogą wiązać się z przejściowymi kłopotliwymi sytuacjami, ale załatwisz wszystko, co zaplanowałeś. W pracy może się okazać, że będziesz musiał wziąć na siebie dodatkowe obowiązki, ale za to możesz liczyć na odpowiednie wynagrodzenie wysiłków i starań, a także dobrą pozycję i aprobatę w swoim środowisku zawodowym. Wszystko, co zdobędziesz w najbliższym czasie, będziesz zawdzięczał sobie, odpowiedzialnej postawie i swojej pracowitości. W finansach ewentualne straty są możliwe na skutek własnej rozrzutności i niewłaściwego gospodarowania zasobami finansowymi. Nie przepłacaj robiąc zakupy i nie wydawaj na rzeczy zbędne, które są tylko chwilowym kaprysem. Nie jest to też sprzyjający czas dla inwestycji, bo może się okazać, że później trafi się lepsza okazja. Mimo wszystko możesz liczyć na łut szczęścia w tych sprawach, bo nawet w przypadku ewentualnych strat, łatwo będzie je nadrobić i uzupełnić. W stałych związkach świetne porozumienie z dobrze dobranym partnerem. Single mogą interesować się osobą, wokół której kręci się sporo znajomych.

KOZIOROŻEC

Koziorożcom grozi krótki konflikt z szefem lub z osobą, z którą współpracują. Umiejętność dyplomatycznego wybrnięcia z sytuacji i wyciąganie argumentów z uwzględnieniem interesów drugiej strony będą potrzebne i wskazane. Szybko jednak powinniście dojść do porozumienia, a Twoje sprawy zawodowe nabiorą pędu. Jeśli planujesz umowy lub transakcje, to po przejściowych nieporozumieniach uda się znaleźć zadowalający kompromis, a perspektywy takiej współpracy będą obiecujące. Dobry czas na załatwianie wszelkich spraw związanych z urzędami lub dokumentami. Osoby poszukujące pracy mogą ją znaleźć w nadchodzącym czasie, choć po drodze mogą pojawiać się mniej interesujące oferty, na które nie zechcesz przystać. W sprawach finansowych planuj długodystansowo. W przypadku popełnionych błędów, uda się je naprawić, ale będzie to wymagało czasu, gdyż pewne sprawy będą się opóźniać. Mądre zarządzanie swoimi zasobami będzie decydować o dalszych rezultatach w tej sferze. Lokaty długoterminowe lub inwestycje, które przynoszą zyski z opóźnieniem mogą być rozwiązaniem ewentualnych trudności w Twoim przypadku. W miłości kobiety spod znaku Koziorożca mogą spotkać prawdziwą miłość, zaś panowie mogą mieć nieco mniej szczęścia i ich znajomości okażą się mniej trwałe.

WODNIK

Wodnika czeka trudny tydzień w sferze zawodowej. Jeśli spodziewasz się ważnych decyzji, to możesz być zwodzony, a sprawy mogą przeciągać się niekorzystnie. Nawet najlepsze projekty będą czekać na realizację i będzie trudno przyspieszyć sprawy. Możesz nie być pewnym swoich obowiązków w najbliższym okresie, jeśli w firmie będą podejmowane wciąż nowe, odmienne decyzje w tej kwestii. Współprace mogą wydać się niepewne lub niekonkretne. Możliwe są też nieplanowane urlopy z powodów zdrowotnych lub nagłych okoliczności zewnętrznych, których nie bierzesz pod uwagę. W sferze finansowej również możliwe straty, więc wydawaj rozsądnie pieniądze. Doradcom finansowym nie dowierzaj zanadto, bo ich porady mogą przynieść Ci jeszcze większe straty. Uważaj na słowo pisane, jeśli podpisujesz dokumenty lub umowy, bo tu również mogą znajdować się niekorzystne zapisy. Nie daj się też namówić na żaden interes, bo to wyjątkowo zły moment na inwestycje, a każdy pomysł może przynieść straty w dalszej perspektywie. Z poważnymi decyzjami wstrzymaj się, aż minie zła passa. W życiu uczuciowym single mogą poznać osobę interesującą, ale nie będzie otwarcie wyrażać swoich przemyśleń, jednak osoby zazdrosne mogą zniszczyć każdą przyjaźń, jaką nawiążesz i doprowadzą do odosobnienia z przyjaciółmi.

RYBY

Chwilowe kłopoty w pracy mogą wiązać się głównie z relacjami z innymi pracownikami w Twojej firmie lub ogólnie ze złą atmosferą w miejscu pracy. Rywalizacja wewnętrzna w firmie lub konkurencja z zewnątrz może być tak silna, że osoby takie sięgną po metody nieuczciwe. Mogą doszukiwać się błędów w Twojej pracy tylko po to, aby udowodnić swoje racje i zademonstrować swoją siłę, pod którą wyczujesz agresję. Niestety możliwe są anonimy, pomówienia, działania skryte, aby komuś zaszkodzić. Może to wymusić na Tobie szukanie nowej pracy, a być może sam będziesz rozmyślać nad nowymi możliwościami. Jeśli lubisz swoje miejsce pracy, uważaj na ukrytych wrogów, którzy mogą próbować doprowadzić do Twojego zwolnienia. Rozwiązaniem też będzie wzięcie krótkiego urlopu lub podjęcie się zadań, które odsuną Cię na pewien czas od osób nieprzychylnych. W sprawach finansowych możesz zabezpieczyć swoje pieniądze przed nadmiernymi wydatkami lub stratami, ale gdy pojawi się nowy pomysł na zarobek, śmiało realizuj go, bo przyniesie przypływ gotówki. W miłości czas sprzyjający krótkim znajomościom, jednak nie angażuj się przedwcześnie, gdyż nowa znajomość może różnie się potoczyć i choć wspomnienia pozostaną miłe, to jednak możesz czuć niedosyt, gdy wydarzenia Cię zaskoczą i utrudnią dalszy rozwój znajomości.

Przeczytaj także Horoskop biznesowy

Horoskop od 15 do 21 października

BARAN

Barana czeka dobry tydzień w sferze zawodowej. Możesz mieć nowy pomysł lub zajmiesz się nowym projektem, który Cię zainspiruje, bądź będzie interesującym wyzwaniem. Z każdym zadaniem powinieneś poradzić sobie bez problemów, zwłaszcza że możesz liczyć na zgrany zespół osób, które Cię otaczają w pracy, jak również powinna dopisać dobra atmosfera. Współprace z firmami jak i kontakty z innymi pracownikami powinny układać się pomyślnie, co będzie sprzyjać wszelkim działaniom opartym na wspólnych celach. Będzie to tydzień pracowity, który będzie wymagał od Ciebie odpowiedzialnego podejścia do obowiązków i konsekwencji w obranych działaniach. Twoje wysiłki jednak opłacą się, bo możesz zakończyć projekty i zadania, nad którymi długo pracowałeś. Wszystkie sprawy, które wymagały długodystansowych starań, właśnie teraz mają szansę się sfinalizować pomyślenie, co otworzy przed Tobą nowe możliwości. Jeśli pracujesz nad czymś, co wydaje Ci się mało interesujące, z pewnością z ulgą zakończysz ten etap, aby zająć się czymś innym. W życiu uczuciowym mogą być istotne sprawy z przeszłości dotyczące osób, z którymi możesz nie mieć kontaktu obecnie. Jeśli coś budziło Twoje wątpliwości, to jest szansa, że nadchodzące wydarzenia ułatwią wyjaśnienie starych spraw, przy czym mogą wyjść na jaw szczegóły, które ujawnią czyjeś obłudne oblicze. Będziesz mógł spojrzeć na przeszłość z nowej perspektywy.

BYK

Byki mogą stracić motywację i zaangażowanie w swoje sprawy zawodowe lub popadną w rutynę i będą wykonywać swoje obowiązki bez pasji i zainteresowania. Mimo wszystko będzie trzeba się solidnie zająć sprawami, które składają się na Twoją pracę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w projektach zawodowych, którymi się zajmujesz, może się okazać, że będziesz zdany na siebie. Nie jest to sprzyjający czas do pracy zespołowej lub współpracy z partnerami biznesowymi. Jeśli widzisz dla siebie lepsze możliwości, to sam możesz hamować się w pewnych decyzjach i działaniu w kierunku realizacji tych pomysłów. Poczekaj na lepszy moment, kiedy będziesz miał więcej siły przebicia i nie zaniedbuj swoich obecnych zobowiązań. Osoby otaczające Cię będą zdecydowanie dążyć do swoich celów i możesz wyciągnąć korzyści z takich kontaktów, dowiedzieć się czegoś interesującego lub odkryć fakty, których nie znałeś. W życiu uczuciowym nadchodzące dni mogą przynieść poprawę kontaktów z innymi, nawet jeśli byłeś z kimś skłócony. Nie będziesz chciał tracić czasu na nic nie wnoszące spory czy nieporozumienia i z łatwością wybaczysz innym osobom ewentualne błędy lub dawne przewinienia. To sprzyjający czas dla przyjaźni i tolerancyjnego spojrzenia na każdego w Twoim otoczeniu. Gdy spojrzysz na wszystkich ze zdrowym dystansem i poszanowaniem cudzych wyborów, ustaną wszelkie konflikty, a Ty poczujesz się dobrze w gronie osób zaprzyjaźnionych.

BLIŹNIĘTA

Bliźniętom nie braknie umiejętności logicznego wyciągania wniosków, co pozwoli sprawnie działać w sprawach zawodowych w oparciu o dotychczasowe doświadczenia. Świadomość sytuacji, w której się znajdujesz, ułatwi Ci pogodzenie się z faktami, których zmienić nie możesz. Niestety możesz mieć styczność z osobami nastawionymi zachłannie do tematu pieniędzy, zarobków i zysków, jakie można mieć z określonych projektów zawodowych. Z tego powodu trudno będzie współpracować z innymi, bo może wywołać to nieuczciwą i niezdrową rywalizację, co ostatecznie zablokuje pewne pomysły lub uniemożliwi ich realizację. Skup się na swoich obowiązkach i stabilizacji sytuacji, bo nie warto w najbliższym czasie wchodzić w konflikty, na których nikt nie zyska w ostateczności. Twój szef może również popełniać błędy w ocenie sytuacji, jeśli za wszelką cenę zechce zarobić więcej, co pogorszy atmosferę w pracy. W życiu uczuciowym czas trudniejszy. Twój partner może czuć się przepracowany lub tak zestresowany swoją sytuacją zawodową, że przełoży się to na Wasze kontakty i ogólne nastroje między Wami. Wszelkie trudności zawodowe, jakie pojawią się u Twojej połówki, mogą wpłynąć na Waszą codzienność. Będziesz musiał zmienić swoje przyzwyczajenia i dostosować się do wydarzeń, bo jeśli będziesz naciskał partnera, pogorszysz stosunki między Wami. Poświęć więcej czasu sobie, swoim zainteresowaniom i osobnym znajomym.

RAK

Atmosfera w pracy może ciążyć Rakom, jeśli odniosą wrażenie, że ludzie wokół nich są nieco zamknięci, odsuwają się od wspólnych projektów lub niektórzy z nich będą zazdrośni o osiągnięcia zawodowe. Będziesz umiał jednak podejść na spokojnie do każdej sytuacji i zdyscyplinować się dla dobra firmy, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty we współpracy z innymi. Swoje plany zrealizujesz dzięki zdecydowanym działaniom i dużej pewności siebie w określaniu celów. Twój rozwój zawodowy nie będzie hamowany przez żadne okoliczności zewnętrzne, bo spojrzysz rozsądnie i logicznie na każdą trudność i będziesz realizował swoje plany krok po kroku. Skup się na nowych inicjatywach, pomysłach i staraj się zaangażować w aktywność inne osoby, bo razem szybciej uda się Wam osiągnąć cele. W sprawach uczuciowych przeszłość może stanąć Ci na drodze. Wszelkie wspomnienia lub niezałatwione sprawy, które wywołują przykrości, mogą być jeszcze wyczuwalne, ale wraz z upływem kolejnych dni, powinieneś odczuć polepszenie w kontaktach i odzyskasz harmonię w stosunkach z bliskimi Ci osobami. Choć nie uda się zapomnieć każdej sytuacji, która obciąży Wasze relacje, to jednak uda się z tym pogodzić i zrozumieć punkt widzenia drugiej osoby. Postaraj się być wsparciem dla bliskich, gdy Cię potrzebują, a zwłaszcza że mogą ze swojej strony starać się odbudowywać Twoje zaufanie i poprawić nastroje między Wami.

LEW

U Lwa może pojawić się skłonność do angażowania się w sprawy, które są dla niego stratą czasu. Zarówno w sprawach zawodowych jak i ogólnie w relacjach prywatnych między ludźmi możesz wikłać się w sytuacje, które nie dotyczą Cię osobiście, albo mają związek z przeszłymi wydarzeniami i będą wpływać na Twoje postrzeganie spraw obecnie. Nie daj się wciągnąć w dyskusje o finansach, jeśli nie chodzi o Twoje pieniądze. W nadchodzącym tygodniu takie tematy są prawdopodobne i mogą budzić emocje. Weź pod uwagę, że w swoim otoczeniu możesz mieć osoby złośliwe i uparte w swoich przekonaniach, nawet gdy wiedzą, że nie rozwiązuje to problemów ani ocena sytuacji nie jest właściwa. Jeśli ktoś nie panuje nad emocjami z powodów finansowych, może być tak zaślepiony, że nie widzi faktów ani rzeczywistości. Wszystko, co dotyczy innych, może mieć związek z niejasnymi układami, na które nie powinieneś tracić czasu. W sprawach uczuciowych możesz mieć skłonność do oceniania wszystkich jednakową miarą. W ten sposób nie zauważysz pozytywnych postaci blisko Ciebie, nawet jeśli takie się pojawią. Nie odtrącaj osób przyjaznych przez pomyłkowy osąd. Nie wszyscy są tacy sami. W najbliższym czasie nabiorą znaczenia kontakty z ludźmi Ci obcymi, których będziesz oceniał, jednak zwróć uwagę, czy Twoje poglądy nie wynikają z rutynowego spojrzenia na ludzi i czy nie kryje się w tym pewien nawyk osądzania wszystkich w podobny sposób.

PANNA

W najbliższym czasie Panna będzie aktywnie angażować się w swoje sprawy zawodowe i nie braknie jej energii i pasji w realizacji zadań. Optymizm i wiara w swoje możliwości sprawią, że będziesz działać na pełnych obrotach, a tydzień powinien szybko zlecieć. Osoby z Twojego otoczenia mogą mieć skłonności do izolowania się, ale wraz z upływem nadchodzących dni powinno się poprawić ich nastawienie, co ułatwi Wam dzielenie wspólnych zadań. Szczególnie dobrze będziesz się rozumiał z osobami, z którymi pracujesz od dłuższego czasu. Ważnym tematem w pracy może okazać się zagadnienie urlopu macierzyńskiego lub rodzicielskiego. Wśród kolegów i koleżanek możesz poczuć się jak w gronie bliskich, zwłaszcza jeśli jesteście na tyle zaprzyjaźnieni, aby rozmawiać o osobistych sprawach. Możliwe są świeże pomysły, które zaangażują Cię bardzo mocno, ale rozważ wszystkie za i przeciw, zanim się zdecydujesz na realizację, bo istnieje obawa, że nie dostrzeżesz dalszych perspektyw takich planów. W życiu uczuciowym możesz interesować innych, ale prawdopodobnie skupisz się na najbliższych i nie będziesz zbyt otwarty na nowe kontakty. Zwłaszcza jeśli będziesz mieć odczucie, że ktoś za bardzo nieustępliwie próbuje zbliżyć się do Ciebie, zachowaj dystans, gdyż ostatecznie taki kontakt może zmienić się w uszczypliwość czy złośliwość. Zwróć uwagę na to, jakie mogłeś popełnić błędy, że doszło do pewnych sytuacji.

WAGA

Jeśli pewne współprace lub kontakty zawodowe są dla Ciebie szczególnie istotne, to może się okazać w najbliższym czasie, że określone wydarzenia je zepsują lub spowodują zerwanie znajomości lub współpracy. Wpływ na to może mieć nieoczekiwana wiadomość lub zbieg okoliczności, na który nie będziesz mieć wpływu. Jeśli pewne informacje były do tej pory ukryte lub niezauważone, to teraz mogą wyjść na jaw. Z Twojego punktu widzenia będzie to miało związek z przeszłymi wydarzeniami, więc możesz analizować to, co się stało pod tym kątem. Wszelkie błędy lub niedociągnięcia mogą zostać odkryte i wywołać wycofanie z niektórych projektów. Nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem innych partnerów biznesowych lub firm, które będą zainteresowane Twoją pracą, ale możesz odczuć mimo wszystko stratę klienta, zamówienia lub utratę zaufania ze strony osoby, na którą liczyłeś. W życiu uczuciowym możesz uparcie dążyć do konfrontacji z osobą, która Twoim zdaniem sprawiła Ci przykrość i możesz być w tym dość uparty. Przemyśl, czy warto, bo druga osoba łatwo wybaczy Ci stare żale, które ma z kolei do Ciebie i dalsze kontynuowanie konfliktu będzie jednostronne. Jeśli zechcesz zawalczyć o słuszną sprawę, nie rób tego ze złośliwością, a mądrą argumentacją. Jeśli zrezygnujesz z zajmowania się tą sytuacją, w dalszej perspektywie osiągniesz spokój i łatwiej będzie zapomnieć o przeszłości.

SKORPION

Nawet jeśli kierujesz się tradycyjnymi zasadami w życiu, to możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy owe zasady będą niewłaściwie rozumiane przez innych. To, co będzie wydawało się szlachetne z pozoru, może okazać się działaniem nastawionym na zysk lub będzie to dążenie do celu „po trupach”. Korzystnie dla Ciebie byłoby nie angażować się w żadne sytuacje konfliktowe i starannie dobierać sobie towarzystwo w pracy, bo może dojść do działań bezwzględnych, kiedy ludzie przestają zwracać uwagę na drugiego człowieka, bo liczą się tylko ich własne prywatne interesy. Jeśli ktoś zechce wsparcia w swoich sprawach, zachowaj ostrożność, gdyż pod przykrywką słusznych działań, będą skrywane intencje, w których nie będzie miejsca na choćby odrobinę zrozumienia dla drugiej strony. Silne dążenia do zysków, do wywalczenia sobie pozycji w pracy, podwyżki itp., mogą doprowadzić do zachowań nieakceptowanych. Możliwe, że będziesz miał prywatny kontakt z takimi osobami i ich negatywne emocje będą tak intensywne, że będą przynosić je do pracy. Zajmowanie się takimi problemami niczego dobrego nie wniesie w Twoje życie i czym szybciej zdecydujesz się odizolować od tego rodzaju konfliktów, tym lepiej na tym wyjdziesz. Poświęć swój czas na własne sprawy i nie obciążaj się cudzymi kłopotami, zwłaszcza jeśli zostaną wyolbrzymione do karykaturalnych rozmiarów pod wpływem nieokiełznanej złości.

STRZELEC

W sprawach zawodowych możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy dojdziesz do wniosku, że bezpośrednia konfrontacja z osobami niesprzyjającymi lub określonym problemem jest jedynym rozwiązaniem. Wszystkie sprawy, od których trudno uciec, sprawiają kłopoty, które się na dodatek ciągną, albo stwarzają Ci dyskomfortowe odczucie, będzie trzeba w jakiś sposób rozwiązać. Ewentualne spory uda się zażegnać ostatecznie, ale pewne osoby z Twojego otoczenia zawodowego będą musiały skorygować swoją postawę, przekonania lub zweryfikować cele, do których dążą. Może dojść do sytuacji, że osoba, z którą współpracujesz, opiera się na informacjach niewiarygodnych, co zmusi ją do uporządkowania swoich spraw i zmiany stanowiska. Nie powinien wyniknąć z tego poważniejszy problem, a Twoje kontakty mogą się nawet w nadchodzących dniach poszerzyć, co otworzy przed Tobą nowe możliwości. W życiu prywatnym sprawy finansowe lub majątkowe mogą pojawić się jako temat główny, ale nie będzie to omawiane konkretnie i w oparciu o fakty. Zwróć uwagę, czy nie ma przy Tobie osoby, która kłamie w sposób nałogowy, z przyzwyczajenia, co może być jej problemem psychologicznym, o czym nie wiesz. Zachowaj dystans. Jedyne, co możesz zrobić w takiej sytuacji, to wyjaśnić wątpliwości czy też odkryć fakty, których nie zna. Miej na uwadze, że niektórzy fantazjują lub skrzywiają obraz rzeczywistości z nawyku, nad którym nie panują.

KOZIOROŻEC

Koziorożcom nie braknie energii i chęci do działania w nadchodzącym tygodniu. Podejdziesz z dużym zdecydowaniem do realizacji swoich celów, a ewentualne przeszkody nie wydadzą Ci się trudnością nie do pokonania. Twoja postawa może sprawić, że pewne osoby, z którymi pracujesz, będą skłonne ulec Ci, nawet jeśli ustępstwa nie będą im na rękę. Szczególnie osoby mało asertywne mogą być podatne na Twoje wpływy. Nie przywiązuj jednak zbyt dużej wagi do niektórych szczegółów związanych z Twoją współpracą z kimś lub detalami, które Ci przeszkadzają w wykonywaniu obowiązków, bo spowoduje to opóźnienia lub okaże się ostatecznie, że wcale nie było to takie ważne, jak Ci się wydawało na początku. W sprawach uczuciowych może pojawić się osoba, o której już zapomniałeś lub zerwaliście kontakty. Możliwe są też zbiegi okoliczności lub nieoczekiwane wydarzenia, które spowodują przypomnienie sobie o kimś, z kim nie utrzymujesz kontaktów. Nie wywoła to jednak zmian w Twoim życiu codziennym, gdyż znajomość ta będzie oparta na złudzeniach innych osób, nie Twoich. U singli mogą pojawić się znajomości z przeszłości, które zostały zakończone lub nie mają dla nich większego znaczenia. Możesz nie widzieć większego sensu w odnawianiu kontaktów ani takiej potrzeby. Zapowiada się więc tydzień stabilny emocjonalnie bez większych niespodzianek.

WODNIK

Wodnik może mieć skłonności do angażowania się w sprawy, które go bezpośrednio nie dotyczą, albo dotyczą większej ilości ludzi, jeśli jest potrzeba pojawienia się kogoś w rodzaju mediatora lub osoby, która wyraża opinię większości. We wszystkich sprawach, w których trzeba pewne rzeczy wyjaśnić, ale nie ma osoby chętnej, aby to zrobić, możesz mieć potrzebę zajęcia się tym. Nie musi to dotyczyć spraw zawodowych. Nie oczekuj wsparcia ze strony innych, zwłaszcza że nie okaże się konieczne i ostatecznie powinieneś być zadowolony z rezultatów swoich działań. Twoje otoczenie w sferze zawodowej będzie nastawione na realizację planów i nie będzie utrudniać niczego, co wnosi korzyści i jest przemyślanym posunięciem. Współprace powinny przebiegać pomyślnie ze względu na opanowanie osób, z którymi będziesz mieć do czynienia i nastawienie na pokonanie ewentualnych trudności. W sprawach uczuciowych pewne osoby mogą się odsunąć od Ciebie, szczególnie osoby o zazdrosnym usposobieniu, ale po przemyśleniu mogą szukać kontaktu. Zachowaj ostrożność wobec tych, którzy szukają jedynie plotek, bo bardzo łatwo mogą stracić kontrolę nad emocjami i mieć trudność z wyciągnięciem wniosków opartych na logice i dystansie. Zachowaj tolerancję wobec wszelkich zachowań, które Cię zaskoczą. Ostatecznie sprawy rozwiną się w dobrym kierunku i odzyskasz spokój i równowagę w swoich codziennych sprawach i sytuacjach.

RYBY

W życiu zawodowym Ryb pojawią się osoby, którym brak wiedzy dotyczącej kwestii finansowych. Trudno będzie zaradzić pewnym sytuacjom lub problemom, które mogą się pojawić. Pewne czynniki, okoliczności lub przepisy mogą utrudniać Ci pozytywne załatwienie spraw, którym poświęcisz swój czas. Praca zespołowa również może się niepomyślnie układać w najbliższych dniach, a nawet możesz mieć wrażenie, że osoby, z którymi pracujesz, uniemożliwiają Ci posuniecie pewnych projektów do przodu. Może się też okazać, że nie jest to właściwy moment na realizację pewnych planów. Nie zechcesz angażować się w żaden interes, który wyda Ci się niepewny lub wzbudza podejrzenia. Zbierz potrzebne informacje w przypadku wątpliwości, bo Twoi partnerzy biznesowi tych informacji mieć nie będą. Obietnice, choćby były najpiękniejsze, nie wystarczą. Jeśli szukasz inwestora, mało prawdopodobne, żeby udało się go znaleźć bez dobrego planu. W sprawach uczuciowych odzyskasz poczucie harmonii, równowagi i z opanowaniem podejdziesz do wszelkich relacji z innymi ludźmi. Możesz mieć sporo kontaktów z różnymi osobami, również poprzez Internet i ożywienie tych kontaktów jest bardzo prawdopodobne. Znajdź czas dla siebie, aby się zrelaksować i nie stresuj się kłopotami zawodowymi, jeśli się pojawią. Odpoczynek i odprężenie pozwolą zachować Ci jasność umysłu w każdej sytuacji.

Horoskop od 8 do 14 października

BARAN

Baran w najbliższym czasie może liczyć na to, że będą mu zlecane ważne zadania zawodowe lub sam podejmie się interesujących wyzwań. Będziesz mógł piać się w swej karierze zawodowej, a w dalszej perspektywie możliwy jest awans i docenienie Twoich kwalifikacji, które możesz stale podnosić. W nadchodzącym tygodniu może pojawić się projekt, który okaże się bardzo interesujący a dzięki realizacji tego projektu, możesz zyskać nowe doświadczenie, co sprawi, że staniesz się jeszcze cenniejszym pracownikiem. Dynamiczny czas dla przedsiębiorców spod znaku Barana. Z łatwością poradzisz sobie z zarządzaniem ludźmi, jeśli kogoś zatrudniasz. Współprace powinny pomyślnie się rozwinąć i jedyne na co powinieneś uważać, to nieodpowiedzialni pracownicy lub nieodpowiednie towarzystwo, które może próbować odciągać Cię od pracy i obowiązków. W życiu uczuciowym jeśli jesteś singlem, możesz próbować zaprzyjaźnić się z osobą, która nie będzie przekonana, czy rzeczywiście zależy Ci na tej przyjaźni. Może mieć własne wyobrażenia na temat tego, kogo widziałbyś chętnie w kręgu swoich bliskich znajomych lub będzie mieć obawy, czy nie istnieją pewne przeszkody w bliższej znajomości. Jeśli chciałbyś, aby ta relacja rozwinęła się pozytywnie, to warto okazać wyraźnie swoje zainteresowanie, bo w przeciwnym razie druga strona również nie wyjdzie z inicjatywą.

BYK

Byk może mieć chwilowe zastoje w pracy lub opóźnienia w decyzjach, na które czeka. Nie musisz jednak martwić się na zapas, nawet jeśli osoba, z którą współpracujesz, będzie ociągać się z kontaktami, odwoła spotkanie lub okaże się, że musisz poczekać na dokumenty. Żaden wartościowy kontakt nie zostanie stracony i nie dojdzie do zerwania umów czy współpracy, na której Ci zależy. Jeśli masz obawy z powodu chwilowych problemów, że Twoje sprawy nie zostaną rozwiązane po Twojej myśli, to nabierz dystansu, bo sytuacja powinna rozwinąć się korzystnie dla Ciebie i ostatecznie znaleźć szczęśliwy finał. Skup się na chronieniu swojego stanowiska i swoich osiągnięć w nadchodzącym tygodniu. Pojawią się też nowe pomysły, które bardzo Cię zaangażują. W życiu uczuciowym może okazać się, że osoba którą krytykowałeś, nie zasłużyła na taką ocenę. Jeśli była to krytyka zamierzona z Twojej strony, to nie będziesz czuć się z tym komfortowo, kiedy wyjdzie na jaw, że niesłusznie kogoś osądziłeś. Unikaj krytyki, która jest formą załatwienia swoich własnych interesów, bo prędzej czy później będzie trzeba skonfrontować to z rzeczywistością. Ważne będzie, aby uczciwie podejść do każdego problemu partnerskiego lub ogólnie do relacji między ludźmi. Przemyśl, zanim się wypowiesz i zbierz potrzebne informacje do podejmowania decyzji, abyś przedwcześnie nie ocenił sytuacji.

BLIŹNIĘTA

Jeśli szukasz pracy, możesz w najbliższym czasie znaleźć nową ofertę dzięki przypadkowi lub kontaktując się ze znajomą osobą lub firmą, z którą już miałeś do czynienia lub ewentualnie słyszałeś o niej. Jeśli Twoje sprawy zależą od czyjejś decyzji, możesz liczyć na to, że zostanie pozytywnie rozpatrzona. Również w sytuacjach gdy istnieje zagrożenie utraty stanowiska lub ważnego projektu, jest szansa, że Twój szef lub kontrahent przemyśli sytuację jeszcze raz na Twoją korzyść. To sprzyjający czas dla osób, które planują założyć własną działalność. Nawet jeśli na ostateczne decyzje będzie trzeba poczekać, to jednak Los będzie Ci sprzyjał w rozpoczynaniu nowej pracy lub w podejmowaniu się nowych wyzwań. Będziesz mieć szczęście do firm znajdujących się blisko Twego codziennego otoczenia, więc nie szukaj zbyt daleko. Praca w swoim kraju jest bardziej prawdopodobna niż praca za granicą, chyba że już tam ułożyłeś sobie życie. W sprawach uczuciowych czas stabilny, choć może nużyć Cię rutyna. Twoje dni będą upływać zwyczajnie, a singlom trudno będzie znaleźć właściwą osobę, gdyż niewiele będzie okazji do poznania kogoś nowego. Zwróć jednak uwagę na osoby pomijane w Twoim otoczeniu, które chciałyby zostać zauważone lub zaproszone i ucieszyłby ich kontakt z Twojej strony lub jakakolwiek inicjatywa w kierunku przyjaźni lub koleżeństwa.

RAK

Raki mogą dostać propozycję umowy lub ciekawą ofertę zawodową, propozycję itp. Tendencje w kartach jednak wskazują, że Rak wcale nie będzie zainteresowany wchodzeniem w nowe współprace lub podpisywaniem nowych umów w nadchodzącym tygodniu. Nawet jeśli spowoduje to wymuszony zastój w Twojej karierze zawodowej lub będzie się wiązać z odrzuceniem propozycji jakiegoś projektu lub pomysłu, prawdopodobnie nie zechcesz realizować żadnych nowych wyzwań teraz. To również czas zrywania niekorzystnych umów lub współpracy, jeśli czujesz się wykorzystywany, Twoja praca jest źle opłacona lub nie odpowiada Ci ciężka atmosfera wśród pracowników. Może się okazać, że szef ma wygórowane oczekiwania lub nie będziesz widział dobrych perspektyw zawodowych dla siebie w określonej firmie. Nie daj się również wciągnąć w plotki i manipulacje wśród kolegów i koleżanek z pracy, bo źle na tym wyjdziesz. Trudno będzie Cię przekonać do współdziałania, jeśli cokolwiek wzbudzi Twoje wątpliwości. W życiu uczuciowym możesz odczuć potrzebę odosobnienia i przemyślenia swoich spraw i dylematów. Kontakty z nowymi znajomymi mogą być przerwane lub zawieszone na pewien czas i zaobserwujesz ogólnie spowolnione tempo rozwoju takich znajomości. W związkach partner może unikać mówienia wprost, co myśli, ale jeśli coś wywołuje w nim emocje, może intensywnie przeżywać to wewnętrznie.

LEW

Lwom może się szczęścić w pracy zawodowej, jeśli potrzebują nowych klientów, zamówień lub chcą realizować ważny projekt i liczą na to, że właśnie im zostanie przydzielony. Osoby poszukujące pracy mogą dostać od razu kilka propozycji lub ofert do wyboru. Możesz być zaproszony do współpracy w dwóch firmach. Ewentualne propozycje powinny być na tyle atrakcyjne, że z pewnością coś Cię zainteresuje. Pojawią się jednak czynniki zewnętrzne, które będą rozpraszać Twoją energię w tym czasie, dlatego nie bierz za dużo na siebie lub ustal późniejszy termin realizacji zadań na wszelki wypadek, abyś zdążył ze wszystkim na czas lub umów się z kimś zaufanym, że pomoże Ci w realizacji, gdybyś miał opóźnienia. Zadbaj o zdrowie, abyś nie złapał grypy, co utrudni Ci pracę lub zwróć uwagę na wszelkie okoliczności, które mogą wybijać Cię z rytmu i pokrzyżować plany. W życiu uczuciowym Lew powinien zwrócić uwagę na swój własny potencjał i skupić się na realizowaniu własnych marzeń i wyrażaniu swojej osobowości. Single nie powinny koncentrować się na znalezieniu idealnej połówki, bo takiej nie ma. Każdy człowiek ma swoje wady. Zadbaj o własny rozwój i stań się interesującym obiektem dla płci przeciwnej, a szybciej znajdziesz właściwą osobę.

Czytaj dalej KLIK