Horoskop karmiczny

Horoskop karmiczny

 

Poznaj swój horoskop karmiczny czyli  obciążenia i zadania karmiczne dla danego znaku.

 

BARAN

Zadaniem karmicznym Barana jest przezwyciężenie wewnętrznego oporu przed wypowiedzeniem na głos swojej prawdy i swojego punktu widzenia. Twoje słowa odzwierciedlają Twoją odwagę lub jej brak. Nie doceniasz swojego wkładu w życie innych, kiedy przestajesz bać się reakcji otoczenia i wyrażasz się w sposób autentyczny. Nie poddawaj się presji otoczenia i nie szukaj aprobaty z zewnątrz. Nie obawiaj się łamać schematów myślenia, kiedy czujesz, że masz rację, a stare poglądy powstrzymują zmiany, które powinny nadejść. Nie daj się szufladkować i bądź odważny w przełamywaniu wzorców, które nikomu nie służą. Nie masz silnych obciążeń karmicznych, a nawet jesteś w doskonałym momencie, kiedy możesz zerwać stare więzy karmiczne i uwolnić się od przeszłości. Zaczynasz większą wagę przywiązywać do tego, co Ty sobą prezentujesz i zachowanie innych traci znaczenie. Dzięki temu możesz pokonać blokady tkwiące w negatywnych relacjach lub emocjach z przeszłości. Jeśli chcesz zachować zdrowie fizyczne i dobrą kondycję psychiczną, wsłuchaj się w swoją intuicję i podszepty płynące z ciała. Twoje ciało przesyła Ci nieustannie informacje i podpowiada, jak je traktować, abyś czuł się dobrze. Jeśli czujesz, że trzeba wprowadzić jakieś zmiany, to się nie wahaj. Nie zamykaj oczu na wiedzę, która do Ciebie dociera, bo jeśli udasz, że czegoś nie widzisz, wiedza ta zostanie Ci przekazana tak czy inaczej i będziesz ją musiał przyjąć do wiadomości.

BYK

U Byka obciążenia z przeszłości mogą być różne. U jednych Byków będą to wpływy pozytywne, jeśli miały odpowiednią postawę do spraw i ludzi, a u innych mogą być to obciążenia większe, do których sami się przyczynili. Co wysłałeś w świat, to dziś powróci do Ciebie. Przyjmij odpowiedzialność za swoje przeszłe działanie, słowa i myśli. Twoim zadaniem na chwilę obecną jest podążanie za znakami, które nieustannie do Ciebie docierają pod postacią słów, poglądów innych ludzi, ich działań, które wpływają na sytuacje. Postaraj się rozpoznać, kto ma czyste, a kto złe intencje i zawsze łączyć się z ludźmi o szczerych intencjach. Miejsca, w których przebywasz, okoliczności, które oddziaływają na Twoje sprawy, to wszystko jest duchową informacją dla Ciebie. Zastanów się, czy czujesz harmonię wewnętrzną przebywając z określoną osobą. Gdy czujesz się przy kimś nieprzyjemnie, to nie kontynuuj tej znajomości, bo będziesz wzmacniał negatywną energię pochodzącą z myśli ludzkich naładowanych takimi emocjami jak zawiść, agresja, gniew lub płytkość duchowa. Jeśli tchórzostwo zwycięży w Tobie, to nawiążesz kontakt energetyczny z kimś, kto Cię nie szanuje i obciąży Cię to karmicznie w przyszłości. Nie pomniejszaj swojej wartości i nie uciekaj od sytuacji, kiedy trzeba się komuś postawić. Nie zostałeś stworzony po to, by być tłem dla innych i dodawać im pewności siebie przez swój brak odwagi. Nie wycofuj się, kiedy trzeba głośno zaprotestować przeciwko złu.

BLIŹNIĘTA

U Bliźniąt wpływy karmiczne są bardzo intensywne, zarówno jeśli chodzi o przeszłość, teraźniejszość jak i przyszłość. W przeszłości mogło dojść do zdarzeń, które wywołały duże przykrości Tobie lub komuś bliskiemu, co doprowadziło do stłumienia siły serca. Czyste zło pod postacią czynów drugiego człowieka może uderzyć i spowodować głębokie przemiany wewnętrzne. Nie odpłacaj nikomu tą samą metodą, aby się nie obciążać karmicznie. Nie wchodź w relacje z ludźmi, którzy są nienawistni, dążą do władzy, pieniędzy lub niszczenia spokoju innym. Nie łącz się z nimi energetycznie. Daj sobie wolność i niezależność. Angażuj się tylko w takie relacje, w których zależy Ci na kimś i czujesz taką potrzebę w głębi serca. Urazy z przeszłości warto puścić wolno, aby negatywna karma nie ciągnęła się za Tobą. Jeśli jesteś w stanie przestać żyć przeszłą krzywdą, przestanie mieć ona znaczenie, a Ty rozpoczniesz nowy etap w swoim życiu. To tylko doświadczenie. Wykorzystaj potęgę słowa, aby poprawić relacje, na których Ci zależy i wybierz łagodne podejście do drugiej osoby. Zwykłe, proste słowa, ale naładowane pozytywnymi emocjami przyniosą uzdrowienie sytuacji. Podążaj za głosem serca i polegaj na wyższych uczuciach w sobie. Nie skupiaj się tylko i wyłącznie na codziennej rutynie dnia i nie rezygnuj, gdy Ci na kimś lub na czymś zależy. Jeśli teraz się wycofasz i skupisz się na świecie materii, a z potrzeb duchowych zrezygnujesz, długo nie zmienisz swojej sytuacji.

RAK

Rak jest w punkcie przełomowym, kiedy stare problemy karmiczne mogą być uwolnione, a zaczyna nowy etap, w którym będzie zależało od niego, czy stworzy kolejne negatywne więzy karmiczne, czy też będzie unikał takich sytuacji. Łączenie się w grupy, które mają inne priorytety, spowoduje w przyszłości niechciane obciążenia, co może Ci stanąć na przeszkodzie, aby wejść na nowy poziom odczuwania i rozumienia swojego życia. Zastanów się więc, z kim się przyjaźnisz i z kim przystajesz, abyś nie stał się podobny, jeśli ta grupa tworzy niskie wibracje, które Cię zablokują w rozwoju. Twoim zadaniem jest nabranie dystansu do potrzeb, które są realizowane poprzez źle ukierunkowaną siłę woli. Przyjrzyj się za czym podążasz i nabierz do tego dystansu. Popatrz na siebie z boku. Kieruj się rozumem, a nie emocją. Jeśli rządzą Tobą określone marzenia lub zamierzenia, które chcesz przeforsować z uporem bez głębszej refleksji, stajesz się uzależniony od sił podświadomości, o których brakuje Ci wiedzy. Twoje działanie może wypływać z pobudek, których nie rozumiesz, a wtedy one rządzą Tobą. Nadmierna analiza intelektualna również wprowadzi zamęt, bo zawsze znajdziesz argumenty, żeby poprzeć dowolną sprawę lub pogląd. Skłoni Cię to do pójścia za panującym trendem bez własnych przemyśleń, co może prowadzić do fanatycznych zachowań. Prawdziwa wiedza, która posiadasz, jest wiedzą wewnętrzną, intuicyjną i tylko na niej warto się oprzeć.

LEW

Do tej pory Lew żył iluzją wierząc, że jego działanie wynikało z świadomości sytuacji, wiedzy i rozsądku. Nadszedł jednak czas, kiedy ta iluzja zacznie znikać i ujrzysz w końcu sprawy takimi, jakie one są naprawdę. Jeśli w przeszłości oparłeś się na błędnej ocenie różnych wydarzeń lub osób, to teraz zobaczysz jasno całą sytuację. Mogłeś więc wcześniej tworzyć sobie karmę w sposób nieświadomy. I choć będzie to trudne, będzie trzeba zająć się pewną istotną sprawą, która może wyniknąć z tego nagłego przejrzenia na oczy. Jest to lekcja karmiczna do obowiązkowego odrobienia, bo jeśli zrezygnujesz teraz, to jest pewne, że powróci do Ciebie jak bumerang, choć w innej formie. Nie uciekaj więc od tej sytuacji i zajmij się nią. Przyjrzyj się jej. Jeśli jej rozwiązanie jest możliwe poprzez komunikację, to jest to właściwy krok. Rozwiązując tą sprawę, uwolnisz się od niej. Jedyną przeszkodą na drodze do tego możesz być Ty sam. Powstrzymaj swój umysł przed sabotowaniem tego, co czujesz w głębi serca, że należy uczynić. Ty sam musisz dokonać wyboru, co jest słuszne i co należy zrobić. Jeśli zdecydujesz się nic nie robić, tylko zająć się codziennością, to spodziewaj się, że Twój problem będzie powracał tak długo, aż go rozwiążesz. Staraj się też nie krytykować innych, zwłaszcza jeśli ich sprawy Cię nie dotyczą, abyś nie ściągał na siebie kolejnych obciążeń. Nawet jeśli w Twojej ocenie ludzie zasługują na przytyk, jest to ich życie i sami odpowiadają za siebie.

PANNA

Twoim zadaniem karmicznym jest być dobrym i ciepłym człowiekiem dla innych. Tak po prostu. Okaż im zrozumienie i serdeczność, zwłaszcza że od Twoich działań będzie zależała karma większej grupy osób. Uczestniczysz w sytuacji, w której grupa ludzi jest powiązana silnie negatywnymi więzami karmicznymi. Aby rozwiązać tą sytuację, będzie potrzebna Twoja dobra wola. Właśnie Ty będziesz w stanie oczyścić atmosferę i wyjaśnić wszelkie wątpliwości i problemy, które uderzyły w więcej osób. Możesz przywrócić harmonię w swoim otoczeniu. Jeśli pokierujesz się głosem serca i podejdziesz z życzliwością i empatią do innych, to podwyższysz wibracje również im. W Twoich rękach więc będzie los więzów karmicznych Twoich bliskich lub nieznajomych, z którymi coś Cię łączy. Przeszkodą na drodze do uwolnienia się od przeszłości, może się okazać Twoja niechęć do uzdrowienia sytuacji. Jeśli chcesz pozbyć się obciążeń karmicznych, wykorzystaj szansę na naprawienie błędów. Unikaj manipulacji, aby innych przekonać, że to Ty jesteś ofiarą i cierpisz z powodu zdarzeń i nie daj się zmylić osobie, która będzie manipulować Twoimi uczuciami. W tym tkwi ostrzeżenie dla Ciebie, abyś nie poszedł w tym kierunku, jeśli naprawdę zależy Ci, aby pozbyć się niechcianej karmy, która obciąży Cię w przyszłości. Będzie ona tym mocniejsza, że dotyczy nie tylko Ciebie osobiście. Stań się więc przewodnikiem, który wyprowadzi innych z kłopotów i zrób to z uczuciem życzliwości do ludzi, a sprawy potoczą się dobrze.

WAGA

Waga ma piękną i czystą energię, jeśli chodzi o sprawy przeszłe czyli na chwilę obecną mogłaby być bez obciążeń karmicznych, przynajmniej jeśli chodzi o ogólną energię tego znaku. W Twoim przypadku jednak możesz sam łatwo uwikłać się w bardzo obciążającą sytuację, z której trudno będzie się uwolnić. Twoim zadaniem karmicznym jest unikanie manipulacji, zarówno własnej jak i cudzej. Kieruj się intuicją przy wszelkich kontaktach z innymi ludźmi. Nie oceniaj pochopnie ich intencji, bo istnieje duże ryzyko, że energetycznie zwiążesz się z osobami, z którymi potem nie będziesz w stanie długo zerwać więzów, bo się przerodzą w karmiczne. Manipulacja jest tu rozumiana jako stwarzanie iluzji na pokaz, aby wpłynąć na innych tak, żeby zareagowali według cudzych oczekiwań. Jeśli utożsamisz się z tymi niskimi wibracjami, będzie Ci ciężko z nimi zerwać, staniesz się ich częścią. Możesz odczuć silną potrzebę kontaktów z wieloma ludźmi równocześnie, rozszerzania grona znajomych, zmieniania środowiska, w jakim się obracasz. Zwróć uwagę, co to za ludzie i zachowaj dystans do słów, które usłyszysz. Nie podążaj za innymi ludźmi. Nie przyjmuj ich poglądów. Wsłuchaj się w siebie i w to, co podpowiada Ci serce, odczucie intuicyjne. Przemyśl dokładnie, zanim się zaangażujesz aktywnie w te same działania co inni. Jeśli nie chcesz sam sobie zaszkodzić, doceń to, co udało Ci się osiągnąć do tej pory i nie twórz nowych problemów, bo jesteś obecnie w korzystnej sytuacji i warto to utrzymać.

SKORPION

Skorpion jest na etapie oczyszczania się i uzdrawiania przeszłych problemów karmicznych. Pomagają mu w tym wyższe energie wnoszące uspokojenie i oświecenie odnośnie przeszłych sytuacji. Proces ten powinien być kontynuowany i można określić to zadaniem karmicznym na obecną chwilę tego znaku. Zwróć więc uwagę, jakimi ludźmi się otaczasz, bo będzie to miało wpływ na dalszy przebieg procesów odnowy duchowej u Ciebie. Jesteś na właściwej drodze, aby zakończyć stare sprawy, które utrudniały Ci rozwój lub blokowały na tej drodze i przygotować się w ten sposób na przyszłe wyzwania. W chwili obecnej masz szansę, aby odciąć się od przeszłości, uwolnić niepomyślne więzy karmiczne i wejść w relacje, które będą dla Ciebie korzystne. Do tego potrzebujesz zdrowej i pozbawionej negatywnych emocji atmosfery, co będzie się jednak wiązać z innymi ludźmi. Dobieraj starannie towarzystwo, w jakim się obracasz i bądź ostrożny, abyś nie podłączył się energetycznie pod ludzi, którzy emanują niskimi wibracjami, co będzie automatycznie obniżać poziom Twojej osobistej energii. Powróć do pierwotnego stanu doskonałości i spokoju ducha, jaki pozostał w pamięci genetycznej Twojego ciała. Łatwo możesz się dać zwieść innym ludziom, którzy będą Cię przekonywać o dobrych intencjach, ale nie będzie to prawdą i może Cię to uwikłać w niechcianą karmę. Kieruj się empatią i staraj się demaskować ukryte negatywne intencje u innych, aby ochronić w ten sposób siebie.

STRZELEC

U Strzelca mogą być wyczuwalne wpływy z przeszłości. Jeśli odkryłeś, że ludzie mogą być źli bez żadnego powodu i Cię to zaskoczyło, to czas podnieść głowę. Jeśli odczuwasz osłabienie fizyczne lub duchowe, może to być wskazówką, że taka osoba wykrada Ci energię. Zadaniem karmicznym, jakie stoi przed Tobą to przeciwstawienie się swoim obawom i przywrócenie w sobie odwagi. Zaufaj siłom wyższym, które chcą Ci pomóc w tej sytuacji i wzmocnią Cię w działaniach. Twoim zadaniem jest kierować się rozsądkiem w całej sytuacji i nie ulegać obawom płynącym z podświadomości lub presji otoczenia, a także odkrywać prawdę o tym, czego się obawiasz. Możesz być pod wpływem kogoś, kto chce kontrolować sytuację np. poprzez szantaż lub wzbudzanie sztucznych emocji. Nie potrzebujesz aprobaty innych do szczęścia, a uleganie presji nie rozwiąże Twoich problemów. Miej odwagę dostrzec prawdę ukrywaną pod pozorami, które są Ci serwowane, aby wywołać w Tobie określoną reakcję. Przypatrz się ludziom i oceń właściwie, czego tak naprawdę chcą od Ciebie i co ukrywają pod przykrywką tych zachowań. Powinieneś być w innym punkcie, niż jesteś. Nie blokuj swoich działań pod wpływem przymusu zewnętrznego. Twoje problemy karmiczne mogą wynikać tylko z ulegania wpływom osoby, która naciska na Ciebie. Potraktuj to jak jedno z doświadczeń. Zdemaskowanie intencji tej osoby nie powinno sprawiać Ci trudności, a to pomoże rozwiązać problem.

KOZIOROŻEC

Obciążenia karmiczne u Koziorożca mogą występować na tle przeszłych zranień lub niemiłych sytuacji, z którymi sobie nie poradził emocjonalnie. Jeśli więc odczuwasz smutek lub obawy, które mają swoje źródło w przeszłych wydarzeniach, to postaraj się uwolnić od tych odczuć, bo mogą blokować Cię w rozwoju. Twoim zadaniem karmicznym jest podążanie za swoimi pragnieniami. Jeśli marzysz o czymś, ale odkładasz to na później, to uniemożliwiasz nadejście zmian, które są postrzegane z perspektywy duchowej jako naturalne i konieczne. Czas wyzwolić się z presji tego, czego inni oczekują od Ciebie. Wola sił wyższych jest tu ważniejsza od woli ludzkiej. Tylko Twoje własne przekonania blokują szansę na zamanifestowanie się Twoich wizji w rzeczywistości. W głębi serca odnajdziesz wskazówkę, o co chodzi w Twoim przypadku. Może chodzić o wszelkie przemiany dotyczące Twojego życia, sfery zawodowej, zmiany miejsca zamieszkania, zmian w relacjach międzyludzkich itp. Aby tego dokonać będziesz musiał odciąć się zdecydowanie od negatywnych wpływów zewnętrznych, od wszystkiego, co Ci nie służy. Nie należy poddawać się fanatycznym i narzucającym swój punkt widzenia osobom. Jeśli masz odczucie, że inni próbują Ci dyktować, co powinieneś robić lub gdzie powinieneś być, ogranicza Ci to poczucie wolności osobistej. Uwolnij się więc ze starych wzorców myślenia, które mogą stać na przeszkodzie realizacji zamierzeń.

WODNIK

Wodnik jest na etapie załatwiania niedokończonych spraw karmicznych. Mogą mieć miejsce sytuacje, gdy Wodnik nie zdaje sobie sprawy z istnienia więzów karmicznych z inną osobą. Aby je uleczyć, będzie musiał najpierw je odkryć. Chodzi o przypadki karmy ukrytej, która nie jest jasna dla każdej ze stron, gdy istnieją powiązania niezrozumiałe. Uświadomienie sobie istnienia takich więzów pozwoli dokończyć pewne sprawy i stopniowo się od nich uwalniać. Może mieć to związek z uprzedzeniami i przesądami pochodzącymi z przeszłości. Należy zająć się tym bez emocji, kierując się rozsądkiem i intuicją. Zadaniem karmicznym Wodnika jest więc wyjaśnienia starych spraw i oczyszczenie swojej przestrzeni życiowej, co będzie czynił, bo tendencje dla tego znaku wskazują kreatywne poszukiwanie możliwości uzdrawiania sytuacji, które tego wymagają. Rada dla Ciebie jest taka, abyś utrzymał wysoki poziom własnej energii i podszedł do tematu karmy ze zdrowym dystansem i racjonalnym podejściem. To, co może Ci utrudniać analizę sytuacji, to fanatyzm innych osób, które mogą pragnąć uszczęśliwić Cię „po swojemu”. Choć działanie innych może się opierać na fałszywych przesłankach, to spróbuj podejść z tolerancją do osób, które nie przyjmują do wiadomości tego, co masz im do przekazania lub próbują ingerować w Twoje sprawy bez Twojego przyzwolenia. Możliwe, że odkryjesz problematyczne sprawy, o których nie miałeś pojęcia, że istnieją.

RYBY

Jeśli w przeszłości opierałeś się na wątpliwych źródłach wiedzy lub czujesz się zraniony insynuacjami innych, to będzie trzeba zająć się tym problemem. Punktem, któremu powinieneś się przyjrzeć i tym, co jest Twoim karmicznym zadaniem, to temat finansów, co wiąże się również z pracą zawodową. Jeśli za bardzo wierzyłeś w potęgę pieniądza, to czas to zweryfikować. Postaraj się uwolnić od niewłaściwych przekonań na ten temat, od złudzeń czy uprzedzeń. Jeśli czujesz, że Twoja praca zawodowa przestała Cię satysfakcjonować, to poszukaj możliwości zmiany tej pracy. Jeśli wierzysz, że materializm to droga do szczęścia, to nie uda Ci się znaleźć rozwiązania dla swoich problemów, bo odcinasz się w ten sposób od sił wyższych, które mogłyby okazać się pomocne. Na chwilę obecną nie mają do Ciebie dostępu, bo zamykasz się na pomoc duchową. Nie brak Ci odwagi, aby szukać sposobów na rozwiązanie swych obciążeń karmicznych, jednak trudno będzie Ci to zrealizować, jeśli energetycznie blokujesz się na wyższe energie i zamykasz w poglądach, które już dawno przestały Ci służyć. Jeśli nie poradzisz sobie z wyzwaniami, możesz dojść do wniosku, że stałeś się ofiarą nieszczęśliwych okoliczności lub ludzkiej złości. Postaraj się zmienić swoje podejście do spraw związanych z dobrami materialnymi, aby uwolnić się od schematu, który Tobą zawładnął. Znajdź więcej czasu dla bliskich i swoich zainteresowań, aby otworzyć się na wyższe energie.

Zapytaj o przyszłość :

Wróżka online - Wróżby online

708 588 502 (3,69zł z VAT/min)
Numerolog, tarocista 708 788 687 (4,92zł z VAT/min)

 

Horoskop jest autorskim utworem sporządzonym na potrzeby Ezolinia Angela i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza www.ezolinawrozby.com nie jest i nie będzie publikowane.