Horoskop klasyczny

Horoskop klasyczny

Co to jest horoskop?

Horoskopy mają tyle krytyków co i zwolenników i mimo ,że horoskop nie jest uznawany naukowo ,to jest bardzo popularny i często rozpoczynamy dzień od kubka kawy i horoskopu.Bowiem każdego interesuje przyszłość,każdy chce być szczęśliwym i rozwiązać swoje większe czy mniejsze problemy.Sięgamy po karty,patrzymy w kulę,idziemy do astrologa czy wróżki.Każda metoda dobra,która daje nadzieje,pokazuje w którą stronę iść.Horoskopy ogólnie dostępne są uszeregowane wg znaku zodiaku i w zasadzie są tylko formą rozrywki,jeśli ktoś chce indywidualny horoskop ułożony tylko dla niego to musi zainwestować w poradę u astrologa czy też wróżki ,która wg numerologii i kart przepowie co nas czeka w najbliższym czy dalszym czasie,a astrolog wg daty ,miejsca urodzenia i pozycji planet nakreśli nam indywidualny horoskop.

 

Horoskop na maj dla poszczególnych znaków zodiaku

Baran

Miłość- W stałych związkach namiętnie. Zakochani będą sobie mówić czułe słówka i dbać o siebie. Samotne osoby mają szansę na nowe znajomości i miłosne zauroczenia. Znajdziesz się w centrum uwagi i zainteresowania płci przeciwnej. Poznasz wiele ciekawych osób. Jeśli zechcesz, łatwo się zakochasz i to z wzajemnością. Swoimi radami wesprzesz przyjaciół. 

Praca i Finanse- Trzymaj się z daleka od ryzykownych inwestycji. Nie lekceważ terminów spraw urzędowych i płatności. Na Twoje barki spadnie dużo obowiązków, również nowe zadania. Postaw na solidność, punktualność i taktowność. Kup los na loterii.

Zdrowie- Uważaj na siebie, możliwe kontuzje. Pomyśl o relaksie , odłóż ekstremalne dyscypliny sportu na później. Zadbaj o dostateczny poziom witamin.

Ostrzeżenie- Uważaj na portfel i dokumenty. 

Byk

Miłość- Staniesz się zazdrosny i podejrzliwy. Unikaj intryg i niepotrzebnych awantur. Spokojna i rzeczowa rozmowa z partnerem o wątpliwościach i niepokojach będzie na miejscu. Nie zaniedbuj potrzeb dzieci i nie zbywaj przyjaciół. Na wszystko znajdziesz czas. Zachowaj spokój, nie kieruj się emocjami. 

Praca i Finanse- Nie komentuj decyzji szefa. Spokój i rozwaga sprawią, że zostaniesz zauważony i doceniony. Usłyszysz też wiele komplementów. W finansach możesz liczyć na szczęście. Nieoczekiwany przypływ gotówki pozwoli na sprawienie sobie i najbliższym miłych podarunków. 

Zdrowie- Uważaj na to co jesz, oszczędzaj wątrobę i woreczek żółciowy. Zrób badania kontrolne. Mogą nasilić się problemy krążeniowe, zwłaszcza dolnych kończyn. Zadbaj o relaks, zrób ziołowe kąpiele. 

Ostrzeżenia- Nie słuchaj plotek, a tym bardziej ich nie powtarzaj, zatrzymaj wiadomości dla siebie.

Bliźnięta

Miłość- Jesteś o krok od wypowiedzenia wojny całemu światu. Zbyt wiele oczekujesz od innych. Oni nie tylko z własnej winy, nie są w stanie spełnić Twoich oczekiwań i pokładanych w nich nadziei. Znajdź złoty środek i podaj im pomocną dłoń.  Nie szukaj dziury w całym i nie prowokuj kłótni, możesz sprawić bliskim same przykrości. Później trudno będzie przywrócić ład i spokój.

Praca i Finanse- Pomimo burzowych nastrojów postaraj się zachować zimną krew. Własnym umiarkowaniem ostudź zapędy zapalczywców. W pocie czoła pracujesz na awans. Przekonasz się, jaka to satysfakcja być wyróżnionym. Uważaj na wydatki. Planuj wszystkie z ołówkiem w ręku.

Ostrzeżenia- W miejscu pracy ktoś źle Ci życzy, pilnuj dokumentów. 

Zdrowie- Korzystaj z warzyw,  owoców. Odczujesz przypływ pozytywnej energii. To dobry czas by rozpocząć coś wymagającego np. dietę, leczenie, uprawianie sportu. Nie odkładaj aktywności fizycznej na później.

Rak

Miłość- Odzyskasz uczucie osoby, o którą ktoś z Tobą ostatnio rywalizował. Uda się coś, z czym wcześniej były problemy. Wyjaśni się sprawa, która spędzała Ci sen z powiek. Możesz planować, coś co przyniesie Ci prawdziwe szczęście. Przyjaciele będą na każde Twoje zawołanie. Czas stabilizacji.

Praca i Finanse- Rozkręcisz coś, co pozostawało w powijakach. Pomoc na którą liczysz, nadejdzie wcześniej, niż sądzisz. Przeciągniesz na swoją stronę, kogoś kto jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Nie ukrywaj niczego przed drugą stroną, uzyskasz wtedy dużo więcej. Inwestuj, podpisuj nowe umowy. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie- Możesz znacząco podnieść swoją kondycję. Nie zapominaj o warzywach i owocach, uzupełnisz nimi witaminy i mikroelementy. Możesz też pozbyć się zbędnych kilogramów bez dużego wysiłku. Zaplanuj krótką dietę, a zobaczysz rezultaty.

Ostrzeżenia- Nie mów nikomu o swoich planach i sukcesach.

Lew

Miłość- Twoja intuicja będzie pracować na wysokich obrotach. Dzięki temu uda Ci się dobrze ocenić sytuację. Będziesz miała okazję poznać kogoś nowego, z kim połączy Cię wzajemna fascynacja. Uczucie pojawi się nagle i niespodziewanie. Może być tym najważniejszym. Sprawy rodzinne i domowe będą toczyć się miarowym i spokojnym rytmem.

Praca i Finanse- Układ Gwiazd zapewni Ci powodzenie oraz szczęśliwe zbiegi okoliczności. Łatwo osiągniesz dawno upatrzone cele. Ruszaj zatem do boju jak najszybciej. Powodzenie w finansach. Szukając pracy zwróć się o pomoc do młodego mężczyzny. Zagraj na loterii.

Zdrowie- Zatęsknisz za odpoczynkiem. Czas na urlop. Naładuj baterie. Więcej oryginalności w ubiorze doda Ci uroku i pewności siebie. Zadbaj o większą ilość snu.

Ostrzeżenia- Nie zamykaj się w domu i nie unikaj ludzi.

Panna

Miłość- Poczujesz się niezależna i będziesz chciała postawić na swoim. Miej jednak na uwadze potrzeby swojego partnera. Pozwól mu na spotkanie ze znajomymi. Samotne osoby będą miały dużo okazji towarzyskich. Będziesz czarować otoczenie, wykorzystaj ten czas. Przypomni się daleka rodzina, warto zorganizować spotkanie na świeżym powietrzu i grillu. 

Praca i Finanse- Czas sprzyja zawieraniu korzystnych umów i przeprowadzeniu przynoszących zyski transakcji. Bez problemu upomnisz się o swoje. Kiedy zajdzie taka potrzeba odważysz się głośno powiedzieć- nie. Zapisz się na kursy podnoszące kwalifikacje. Słuchaj intuicji.

Zdrowie- Umów się do lekarza albo zapisz na serię  masaży. Skuś się na zabiegi medycyny niekonwencjonalnej. Teraz przyniosą niesamowite rezultaty. Zadbaj też o dietę, wzbogać ją w warzywne zupy, soki.

Ostrzeżenia- Uważaj na ryzykowne sporty.

Waga

Miłość- Jeżeli mieszkasz z dala od domu w którym się wychowałeś, możesz teraz za nim bardzo tęsknić. Zaczniesz doceniać to, czego nauczyli Cię rodzice. Chętnie porozmawiasz na ten temat z rodzeństwem i kuzynami. Wiele satysfakcji dadzą Ci również spotkania z przyjaciółmi. Wolne osoby mogą kogoś oczarować i zyskać piękną miłość.

Praca i Finanse- Na wielką karierę teraz nie licz. Częściej będziesz odczuwał gorycz rozczarowań niż słodki smak sukcesu. Ktoś wytknie Ci braki albo wyjdą one same przy pierwszej nadarzającej się okazji. Nie załamuj się, lecz pomyśl, że wszystko jeszcze przed Tobą. Możesz jeszcze wiele się nauczyć i rozwinąć swoje umiejętności. Zwolnij, nic na siłę i wbrew sobie.

Zdrowie- Umiejętność dostrzegania pozytywnych stron życia będzie teraz bardzo wskazane. Nie poddawaj się, znajdź w Sobie siłę i zaufaj losowi. Wolne chwile wykorzystaj na relaks, medytację, posłuchaj ulubionej muzyki.

Ostrzeżenia- Staraj się zachować równowagę, unikaj awantur w pacy.

Skorpion

Miłość- Będziesz tryskał radością i  optymizmem, a ludzie wokół Ciebie staną się wyjątkowo mili i chętni do pomocy. Dobre relacje z otoczeniem podbudują Cię i zachęcą do działania z większym rozmachem. Będziesz mógł liczyć na wsparcie rodziny, z zwłaszcza męskiej jej części. 

Praca i Finanse- Dobra passa w sprawach materialnych. Uda Ci się odzyskać, coś o co od dawna walczyłeś, a pewna kwota zasili Twoje konto. Doskonały czas aby zmienić pracę. Jeśli czujesz, że Twoje miejsce jest gdzie indziej, to rozpocznij poszukiwania.

Zdrowie- Nie lekceważ teraz dolegliwości zdrowotnych, gdyż zaniedbane mogą przerodzić się w coś poważniejszego i trudno będzie się od nich szybko uwolnić. W dojściu do równowagi pomoże Ci ktoś bliski, nie bój się poprosić o radę i pomoc.

Ostrzeżenia- Nie wystawiaj na próbę cierpliwości innych.

Strzelec

Miłość- Czas pełen wrażeń. Wiele spraw postawisz na ostrzu noża i niewykluczone, że rozstaniesz się z osobami, które nie potrafią zaakceptować Twoich poglądów. Nie będziesz tolerancyjny, ani wyrozumiały. Jeśli coś od dawna leży Ci na wątrobie nie omieszkasz wygarnąć tego osobą do których masz żal.

Praca i Finanse- Czeka Cię wiele pracy. Warto , abyś się do niej przyłożył, szef będzie teraz bacznie śledził Twoje poczynania. Jeśli Go nie zawiedziesz możesz liczyć na podwyżkę. Nie szastaj gotówką, szykują się niespodziewane wydatki. Planuj skrupulatnie budżet.

Zdrowie- Nie lekceważ dolegliwości układu krążenia. Twoja skóra będzie teraz bardzo wrażliwa na promienie słoneczne. Korzystaj z kremów ochronnych. Łatwo o podrażnienia.

Ostrzeżenia- Poskrom swoje namiętności i pożądanie, przygoda może okazać się wielką pomyłką. 

Koziorożec

Miłość- Czekają Cię gwałtowne zauroczenia i równie burzliwe rozstania. Zakochasz się nagle i zupełnie stracisz głowę dla kogoś, kogo do tej pory nawet nie zauważałeś. Dzięki temu świat wyda Ci się piękniejszy niż kiedykolwiek. Jeśli jednak tkwisz w związku, który zupełnie Ci nie odpowiada, nie zawahasz się go zerwać.

Praca i Finanse- Nie szastaj pieniędzmi. W pracę włożysz wiele serca i zechcesz spełniać swoje obowiązki z poświęceniem. Wiedząc, że zasługujesz na awans lub premię, teraz spróbuj o nie zawalczyć. Gwiazdy Ci sprzyjają, zsyłając umiejętności przekonywania i negocjacji.

Zdrowie- Zadbaj o relaks. Najbliższe dni mogą przynieść bóle głowy i ataki migreny. Postaraj się znaleźć sposób na oderwanie od rzeczywistości i odreaguj stres. Joga, grupowe ćwiczenia, spacery będą pomocne.

Ostrzeżenia- Nie podejmuj strategicznych decyzji odnośnie majątku.

Wodnik

Miłość- Nie musisz się obawiać samotnych wieczorów, bo uroku Ci nie zabraknie. Przestaną Ci wystarczać przygody na jedną noc i zaczniesz się rozglądać za kimś na stałe. Niewykluczone, że na jednej z rodzinnych imprez poznasz miłość swojego życia. Zaczniesz snuć weselne plany. Przyjaciele i znajomi będą Cię wręcz rozrywać. Bywaj na prywatkach, nie zostawaj w domu.

Praca i Finanse- Otrzymasz interesujące propozycje nowej pracy lub dodatkowego zarobku. Dobre dni na rozpoczęcie oszczędzania. Teraz masz szansę na duże zyski. Pomyślny okres dla zakładania własnej firmy. Nowe plany i marzenia możesz już zacząć wcielać w życie.

Zdrowie- Energia, ruchliwość, wigor to przy Tobie przez najbliższy okres. Ciągle zechcesz gdzieś pędzić. Z jednej strony to dobrze, bo mnogość zajęć cudownie wpłynie na Twoją psychikę. Z drugiej jednak możesz  się łatwo nadwyrężyć.

Ostrzeżenia- Uważaj na słowa, nie obiecuj nic bez pokrycia.

Ryby

Miłość- Nie zabraknie okazji do  dobrej zabawy i zawarcia atrakcyjnych znajomości. Cieszyć się Będziesz powodzeniem i zapomnisz o kompleksach. To czas na zaręczyny i wspólne zamieszkanie. W stałych związkach dużo ciepła, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Bliscy sprawią Ci wiele radości. Sielanka.

Praca i Finanse- Czas na zbieranie zbiorów. Możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, nieplanowane zakupy, modernizację biura, miejsca pracy, zmianę samochodu. Jeśli nie masz pracy, okazja czeka tuż za rogiem. Nie bój się sięgać po marzenia z wyższej półki.

Zdrowie- Otwórz się na każdą, nawet najbardziej niekonwencjonalną metodę leczenia. Zadbaj o włosy, zastosuj specjalną kurację. Spacery i jeszcze raz spacery.

Ostrzeżenia- Nie zapominaj o wakacjach i nie zostawiaj planów urlopowych na ostatnią chwilę. 

Poznaj swój horoskop miesięczny na maj 2016 zadzwoń do wróżki Krystyny tel.708 588 502 kod 0

 

Nie zezwalamy na kopiowanie ,ale możesz udostępnić link.