Horoskop klasyczny na wrzesień

Horoskop klasyczny na wrzesień

 

Witam Cię bardzo serdecznie. Dziś jest pierwszy dzień Września,więc pora na Twój miesięczny Horoskop.

Zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował dla Twojego znaku zodiaku.

 

Baran

Dla Baranów Wrzesień będzie pełen tęsknoty za tym czego jeszcze nie udało się osiągnąć, ale także za tym, co pozostawione już w przeszłości. Wspominanie, szczególnie to związane z uczuciami czasami wpływa korzystnie, o ile nie zatracisz się w tym bez reszty. Na dłuższą metę nie można iść w jedną stronę a spoglądać nieustannie w drugą. To może doprowadzić jedynie do upadku – i to delikatnie rzecz ujmując. Tak, pozornie wszystko wydaje się spokojne na horyzoncie, to często jest jedynie chwilowe. Warto więc przez chwilę powspominać ale szybko zabrać się do pracy. Jeśli są sprawy, z którymi zwlekano już od jakiegoś czasu, warto się teraz na nich skupić. Szybko bowiem może się okazać, że całkiem fajna opcja współpracy pojawi się przed Tobą. Owszem, będzie to od Ciebie wymagać poświęcenia czasu i energii, ale zdecydowanie warto. Jeśli szukasz współpracownika czy pracownika – idealna pora to połowa Września. Natomiast pod koniec miesiąca będzie skupiała się wokół ludzi, komunikacji i rozważaniem nowych pomysłów i projektów. To każe czas spotkać biznesowych – jeśli więc szukasz nowej pracy, chcesz zmienić stanowisko lub starasz się o podwyżkę, wystarczy się do rozmowy dobrze przygotować, a nikt nie będzie mógł Ci się oprzeć. Jeśli planujesz jakiś wyjazd, to właśnie Wrzesień będzie do tego idealny.

Byk

Byki mogą odczuwać na początku Września przytłoczenie obowiązkami ale także sprawami, które może niekoniecznie dotyczą ich bezpośrednio, jednak będą miały wpływ na ich życie. Owszem, wszelkie Twoje działania zaczną w końcu przynosić pożądane efekty, jednak ogrom pracy, obowiązków, spraw do załatwienia i osób, które będziesz wspierać – może okazać się bardzo przytłaczający. Do tego stopnia, ze będziesz odczuwać jedynie naciski z każdej strony. Jednak samo uświadomienie sobie całej sytuacji, pozwoli Ci zapanować nad wszystkim. Szczególnie druga dekada miesiąca będzie obfitować w rezultaty, w pozytywne rezultaty Twoich działań. Nie trać więc rozpędu i nie poddawaj się. Korzystne zmiany nadchodzą coraz większymi krokami. Szczególnie, jeśli martwisz się, czy inwestycja przyniesie spodziewane zyski. Czy opłaciło się inwestować Twój czas i energię w projekty, nad którymi przyszło Ci pracować ładnych kilka tygodni czy miesięcy. Jedna tylko ważna uwaga, zmiany nadchodzą i to bez wątpienia, natomiast owe zmiany nie są jedynie Twoją zasługą. Nie zapomnij więc docenić współpracy z innymi oraz ich wkładu w sukces. Niemniej jednak poczucie spełnienia i sukcesu będzie Cię kusić. Bardzo często do pozostawania w błogostanie, ale co ważniejsze, do nierozsądnego i bardzo często uzależniającego życia ponad stan. W każdym z nas jest taka odrobina cienia, która budzi się w nas nie wtedy, kiedy mamy trudności, a właśnie wówczas, kiedy odnosimy sukcesy. Nie działaj więc pochopnie i bez zastanowienia.

Bliźnięta

Bliźnięta we Wrześniu, jak to często się u nich dzieje, dadzą porwać się energii twórczej i to w wielu odsłonach. Nieistotne, czy masz talent do rysowania, wyszywania czy pisania. Zapragniesz działać i nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać. Początek miesiąca będzie też czasem, w którym odetniesz się od tego, co Cię zatrzymuje, blokuje i nie pozwala Ci działać. Jedna tylko mała uwaga, czasami masz zapędy w pomysłach tak szalone, ze ich realizacja Cię przerasta. Rozważ więc co konkretnie chcesz robić, jeszcze zanim wsiąkniesz w to na dobre. Dzięki temu uda Ci się odnaleźć równowagę ale i zadowolenie z tego, w zdecydujesz się zaangażować. Niech pomyłki i trudności nie przeszkodzą Twojej kreatywności i pomysłowości zejść na drugi plan. Jednak dzięki powyższym wskazówkom, możesz skupić się na tym co naprawdę daje Ci największą radość i przyjemność. Twoje twórcze i kreatywne podejście do życia, sprawi nie tylko Tobie radość ale i Twoim bliskim. Pod koniec miesiąca natomiast opanuje Cię poczucie spełnienia, szczęścia i bezpieczeństwa. Nie znaczy to, że nad niczym nie będzie trzeba popracować. Poczucie szczęścia i spełnienia, może prowadzić do zbytniego przywiązania się do rzeczy, które zostały stworzone. Nie zapominaj jednak, że cieszą one najbardziej, kiedy możesz się z nimi podzielić z bliskimi. To właśnie dzielenie się nie tylko w smutku i trudnościach, ale właśnie w szczęściu i zadowoleniu – przynosi prawdziwą radość życia.

Rak

Dla Raków Wrzesień, szczególnie jego początek, będzie obfitował w chęć upiększenia swojego otoczenia. To czasami może oznaczać nie tylko mały remont i odświeżenie pomieszczeń, także nowe dekoracje, zmiana części umeblowania – a co za tym idzie, Raki będą chętniej dzieliły się z innym tym co mają, a co nie jest im już potrzebne. To jest idealna chwila na to, by przejrzeć swoje dobra i sprawdzić, czy to co posiadasz, naprawdę jest Ci potrzebne i często tego używasz. Nie chcę tu kłuć w oczy popularnym dzisiaj minimalizmem, bardziej karty zaznaczają, że czasami zapominamy, ze to co nie jest nam potrzebne, może sprawić wiele radości innym. Pomoże Ci to nie tylko pozbyć się już niechcianych przedmiotów, ale także uświadomi CI, że nazbyt otaczasz się rzeczami zamiast ludźmi, który są dla Ciebie ważni. Zamiast kurczowo się wszystkiego trzymać, zastanów się i wsłuchaj w swoją intuicję. Zbliżysz się w ten sposób do osób, które są w Twoim otoczeniu, a na które ostatnio, nie było okazji zwrócić bliższej uwagi. Wysłuchać co mają do powiedzenia – czyli po prostu zbliżyć się do siebie. To nadal jeszcze nie koniec, takie postępowanie i nastawienie sprawi, że zaczniesz się zastanawiać nad tym, co jest tak naprawdę ważne w Twoim życiu, może nawet nie co a kto. Warto wsłuchać się w siebie. Zamknąć oczy i zastanowić się. Wrzesień więc będzie dla Raków pełen refleksji, choć powinnam chyba powiedzieć autorefleksji.

 

Lew

Lwy we Wrześniu, nie po raz pierwszy w tym roku z resztą, będą musiały wykazać się cierpliwością. Na wszystko potrzeba czasu. Czasami mniej czasami więcej, jednak są sprawy, szczególnie dotyczące rozwoju i to szeroko pojętego, zawsze wymagają czasu. Szczególnie, jeśli chcesz zrobić to dobrze. Czasami możesz odnieść wrażenie, że raz robisz jedno, potem coś innego i jakoś nijak to się nie chce połączyć ze sobą. Daj sobie czas na to, by z tych umiejętności stworzyć coś nowego. Nową wartość. Co nie znaczy zupełnie, że masz nic nie robić tylko czekać. Cały czas działaj. Nie rezygnuj z tego, czego już udało Ci się nauczyć czy doświadczyć. Więc druga dekada Września zapowiada się naprawdę pracowicie. Nie musisz się jednak martwić, czy podołasz, czy się sprawdzisz. Jeśli szukasz nowej pracy, starasz się o awans - to właśnie połowa tego miesiąca będzie do tego najlepsza. Jest jednak małe ale. Jeśli zaczniesz łapać zbyt wiele srok za ogon, szybko może się okazać, że nie podołasz wszystkiemu. Szczególnie, jeśli chcesz wykonać wszelkie powierzone Ci zadania w najlepszy możliwy sposób. W ten sposób szybko wyeksploatujesz się ze swojej energii i szybko popadniesz w zły nastrój. Warto więc ustalić priorytety i określić to, co jest dla Ciebie najważniejsze i co prowadzi do realizacji Twojego celu. Co za tym idzie, musisz mieć określone swoje cele.

Panna

Panny wejdą w miesiąc Wrzesień pełne nowych pomysłów, nowych idei a nawet nowych planów, na którymi zastanawiały się już od jakiegoś czasu. Jeśli więc masz plan działania i zamierzasz rozpocząć nowy projekt, wdrożyć w życie nowy pomysł – to właśnie początek Września będzie bardzo sprzyjający. Wykorzystaj ten idealny moment na wykorzystanie swojej siły przebicia i pomysłowości. Szczególnie, że owe pomysły nie będą podyktowane emocjami a właśnie dobrze ugruntowaną analizą i przemyśleniami. Jeśli natomiast w Twoim życiu były sprawy, które z różnych przyczyn ciągnęły się już od jakiegoś czasu, w drugiej dekadzie Września uda Ci się pozamykać jeśli nie wszystkie, to zdecydowaną większość z nich. Nie rezygnuj i nie poddawaj się więc w swoich staraniach. W taki właśnie sposób nie tylko doprowadzisz sprawy do końca, ale także uzyskasz czy bardziej odzyskasz równowagę w swoim codziennym życiu. Pamiętaj, coś się domyka i coś nowego się zaczyna. Niewykluczone, że właśnie w tym miesiącu szykują Ci się wyjazdy – niejednokrotnie nawet dość dalekie. Dokładnie jak wszystko w naszym życiu ma swoją przyczynę i potem skutek – tak też wszelkie Twoje działania będą się uwidaczniać dokładnie w taki sposób. Tak, Wrzesień zapowiada się dość aktywnie, ale karty wyraźnie pokazują, że dopóki będziesz działać, wszystko będzie kręcić a co za tym idzie wiele uda Ci się doprowadzić do końca. Jedna tylko mała uwaga na koniec, nie zapomnij czasami na chwilę się zatrzymać, żeby złapać dystans. Warto czasami spojrzeć na wszystko z innej strony.

Waga

Początek Września będzie spokojny i bez gwałtownych zwrotów. Nie oznacza to wcale, że nic się nie będzie działo, jednak początek miesiąca będzie zdecydowanie łagodniejszy niż się spodziewasz. Wszelkie Twoje działania będą poprzedzone analizą i zastanowieniem. Nie ma tu miejąca na nieprzemyślane i podyktowane emocjami kroki. Dzięki właśnie takiemu podejściu, łatwiej będzie Ci wejść w ten miesiąc bez nieprzewidzianych sytuacji. Natomiast połowa miesiąca – to czas skupiania się na pracy – nawet powiedziałabym na współpracy. Wiele z Twoich projektów czy zadań, z którymi musisz się zmierzyć we Wrześniu, będzie wymagało do Ciebie nie tylko umiejętności ale i chęci współdziałania. Nawet, jeśli wydawać by się mogło, że nie ma potrzeby, że samodzielnie możesz poradzić sobie z danym zadaniem czy daną sprawą, zapewniam, dzięki współpracy możesz mieć szansę osiągnąć o wiele więcej. Tym bardziej, że w pewnym momencie zdasz sobie sprawę ze swoich ograniczeń – lub też karty podpowiadają chęć zrealizowania wszystkiego samodzielnie – niemniej jednak warto się pochylić i przyjrzeć bliżej możliwościom, które mogą się przed Tobą otworzyć współpracując z innymi.

Skorpion

Dla Skorpionów Wrzesień zapowiada się dość przełomowo. Skorpiony wiele będą chciały doprowadzić do końca, szczególnie, jeśli są to sprawy które je ograniczają czy wiążą w jakiś sposób. To zdecydowanie czas, w kutym zapragniesz zerwać, odciąć od siebie te sprawy, które ciągną się już od jakiegoś czasu i w końcu zacząć działać, by się pozbyć ograniczeń. Nie zabraknie Ci odwagi ani samozaparcia, by dążyć do realizacji celu. Nie będzie tu ani czasu ani ochoty na zwlekanie z decyzjami czy wahanie się. Połowa miesiąca będzie natomiast sprzyjała bardziej skupianiu się na innych. Nie oznacza to wcale, że cały swój czas będziesz poświęcać ludziom wokół Ciebie, jednak będziesz mieć potrzebę wspierania innych i pomagania im. To także czas w którym wiele spraw dla Ciebie okaże się o wiele łatwiejszych do załatwienia niż dla ludzi z Twojego otoczenia. To często będzie forma wsparcia, której będą potrzebować. W ostatniej dekadzie miesiąca zapragniesz realizować zupełnie nowe projekty. Często będą Cię pochłaniać sprawy, które właśnie były odkładane i teraz właśnie zapałasz wielką chęcią i zapałem do ich realizacji. Jedna małą uwaga, jeśli Twój projekt, zadanie czy praca którą masz do wykonania, odbywać się będzie na zasadzie rywalizacji, to przyjrzyj się konkurencji, gdyż ta zdecydowanie nie śpi.

Strzelec

Strzelce we Wrześniu będą zdecydowanie pałać chęcią działania. Będzie ono podyktowane chęcią stworzenia czegoś nowego. Daj więc upust swojej kreatywności i daj się ponieść tej energii. Dzięki temu uda Ci się na nowo odnaleźć zadowolenie i chęć do życia. Zaczniesz ponownie dostrzegać otaczające Cię piękno i z taką właśnie energią rozpoczniesz jesień tego roku. Strzelec to znak ognisty – dając więc upust swojej kreatywności, w istocie dajesz upust swojej pasji. Nie oznacza to wcale, ze cały Wrzesień upłynie Ci jedynie na przyjemnościach. Jak we wszystkim i tutaj należy odnaleźć balans. Tym bardziej, że ta wcześniej wspomniana kreatywność, może się objawić w chęci remontowania mieszkania. Fajnie jest coś odnowić, jednak aby uniknąć nadszarpnięcia budżetu i cierpliwości, warto to dobrze przemyśleć. Szczególnie nie łap się za kilka spraw jednocześnie. Warto skoncentrować się na jednym góra dwóch elementach związanych z wystrojem czy remontem. Jeśli za bardzo dasz się ponieść, może szybko się okazać, że zamiast kilku tygodni, potrwać może to kilka miesięcy. To odniesienie jest także do innych spraw związanych ze zmianą czy upiększaniem swojego otoczenia.

Koziorożec

Koziorożce będą we Wrześniu bardzo skoncentrowane na różnych etapach działania. Początek miesiąca to pragnienie uczenia się czegoś nowego, ale także zgłębianie wiedzy ogólnie. Nie ma się więc co dziwić, że zaczniesz szukać różnych możliwości dokształcania się i to w różnych formach – także płatnych. Jeśli jesteś osobą, która samodzielnie lubi zagłębiać się w zdobywanie nowych umiejętności, to właśnie na początku miesiąca takie pomysły zechcesz wdrażać w życie. W połowie miesiąca trzeba będzie się skoncentrować na tym, co najbardziej do Ciebie przemawia. Czyli na początku pomimo, że zaczniesz interesować się więcej niż jednym kierunkiem, w pewnym momencie należy się skoncentrować na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze. Ten etap jest jednak potrzebny, ponieważ właśnie dzięki różnym możliwościom, wybierzesz to dla siebie, co najbardziej Ci odpowiada. W pewnym monecie, możesz nawet zainteresować się mniej praktycznymi zajęciami a zacząć zgłębiać te bardziej duchowe. W trzeciej dekadzie miesiąca natomiast będzie już wiadomo, co jest Ci przydatne, co jest potrzebne Tobie i zaczniesz świadomie wybierać i rezygnować z rzeczy, które zupełnie z Tobą nie współgrają. Jakoś tak bardziej eterycznie wyszło to czytanie, ale tak to dokładnie karty pokazują. Bardzo ładnie pokazały się te trzy etapy poszukiwania, zagłębiania się i odcinania tego, co jest zbędne.

Wodnik

Wrzesień dla Wodników będzie pełen wyzwań. Przede wszystkim sprawy emocjonalne będą Cię zajmować mocno. Szczególnie, jeśli są sprawy emocjonalne, które nie ułożyły lub nie układają się po Twojej myśli. Czasami tak właśnie się dzieje, ze jeśli podejmiesz to wyzwanie, to przestaniesz płakać i rozpamiętywać tylko to co było w przeszłości lub to co się nie udało, a właśnie to co teraz możesz jeszcze zrobić. Więc jeśli podejmiesz to wyzwanie, otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wysiłek zdecydowanie się opłaci. Po pierwsze nowe możliwości o których wspomniałam wcześniej, ale też dzięki takiemu podejściu, zdecydowanie będzie można skoncentrować się na sprawach związanych z Twoją pracą, biznesem czy projektem – który docelowo przyniesie Ci korzyści, także materialne. Nie da się jednak ukryć, ze trzeba będzie wykazać się cierpliwością, ponieważ zmiana zawsze potrzebuje czasu. Niemniej jednak, karty podpowiadają, by we Wrześniu rozsądnie wydawać pieniądze. Nie inwestuj więc w żadne niesprawdzone projekty – mam tu na myśli czasu, nie tylko pieniędzy. Przyczyna niekoniecznie leży w Tobie, ale zaczniesz zdawać sobie sprawę, że niekoniecznie owe kłopoty będą jedynie Twoją „zasługą”. We wszelkich swoich działaniach wykorzystaj to, co masz już obok siebie. Jeśli dobrze się rozejrzysz, dostrzeżesz ogrom możliwości bez konieczności wydawania pieniędzy. Wrzesień więc będzie skupiał się na emocjach oraz na stronie materialnej Twojego życia.

Ryby

Ryby będą mogły zdecydowanie zaliczyć Wrzesień do bardzo udanych miesięcy. Jeśli starasz się o awans, planujesz rozpocząć nowe przedsięwzięcie, założyć firmę czy zmienić pracę – teraz jest na to idealny czas. Wszelkie Twoje posunięcia będą bowiem zapowiedzią sukcesu. Szczególnie, jeśli chcesz się usamodzielnić i stanąć na swoim. Zdecydowanie będzie można cieszyć się tym, co uda Ci się osiągnąć. Nie rezygnuj więc ze swoich marzeń i planów. Przede wszystkim jednak nie podejmuj decyzji jedynie podyktowanych logiką czy kalkulacją. Jest to oczywiście bardzo istotne, ale także ważne jest słuchanie swojej intuicji. Bardzo często zapominamy o niej lub celowo spychamy ją w odmęty nieświadomości, kiedy właśnie w tych czasach należy także brać pod uwagę to, co dyktuje Ci Twoja własna podświadomość. Można to nazwać przeczuciem, wewnętrznym głosem – niemniej jednak, warto brać pod uwagę to co Ci podpowiada. Naturalnie, nie będzie to tak, ze wszystko do Ciebie samo przyjdzie. To czas wytężonej pracy, często ogromnej cierpliwości i zaparcia – gdyż czasami sprawy nie będą się chwilowo układać po Twojej myśli. Jeśli jednak poświęcisz temu odpowiednią ilość czasu, uwagi i troski, bezapelacyjnie odniesiesz sukces.

Jeśli zapragniesz, wsłuchasz się w siebie i poprosisz, będzie Ci dane.

Autor tekstu tarocistka Beata

Kontakt z wróżką

708 788 687 Kod 15
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

Zapraszam Cię do skorzystania z zakupy indywidulnego horoskopu na wrzesień

45 zł

19 zł

                                            Kup teraz