Horoskop listopadowy

Horoskop listopadowy

 

Listopad to jedenasty miesiąc roku. Jest szary, zwykle zimny i dżdżysty. W tym roku będzie radosny pod względem towarzyskim, smutny i niosący uciążliwe wyzwania pod względem społecznym, trudny pod względem zdrowotnym. W listopadzie warto zrobić rachunek sumienia, bo być może to, że nam się nie układa życiowo to nie zły los a nasza wina. Podjąć decyzje i nauczyć się promieniować miłością i harmonią na innych. To ostatni dzwonek by zmienić nasze nawyki,oczyścić ciało fizyczne i duchowe a także oczyścić energię naszego domu  by pozytywnie wkroczyć w kolejny miesiąc.

Wiesz, żeTwoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach? Przeczytaj listopadowy horoskop dla Twojego znaku zodiaku.

 

Baran

Listopad sprzyja budowaniu stabilizacji zawodowej, ale najpierw zrób rozeznanie w co inwestować pieniądze, czas, siłę. Nie bój się ryzyka Bezrobotni mają szansę na otrzymanie atrakcyjnej oferty pracy. Pieniądze zaczną Wam się rozmnażać, gwiazdy sypną fortuną, za co się nie weźmiecie przyniesie korzyść. Niewykluczona podróż o jakiej latami marzyliście. Zwróćcie uwagę na kondycję bo los gotów ofiarować oprócz szczęśliwych trafów dodatkowe kilogramy.

Byk

Marzy wam się własna firma ,kierownicze stanowisko to i wiele więcej może Wam przynieść najbliższy czas .Poczujecie się chwilami jak król ,któremu los i fortuna sprzyja.Ograniczyć możliwości może wam tylko brak działania ,więc nie myślcie o marzeniach a spełniajcie je,dążcie do tego by szklanka była w połowie pełna. Więcej czasu spędzajcie na łonie przyrody,zadbajcie o nerki i stawy, ale nie lekceważcie innych drobnych dolegliwości.

Bliźnięta

Nie szukajcie szczęścia daleko bo ono czai się tuż za waszym progiem. W finansach zapala się zielone światło ,pieniądze i możliwości ich pozyskania zaczną płynąć strumieniem i od was zależy czy zamienicie to na wodospad a może na kałuże.Unikajcie przesadnych inwestycji ,nauczcie się trudnej sztuki kompromisu.Pamiętajcie stres absorbuje wasze myśli ,źle wpływa  na samopoczucie i odwraca od pracy medytacja, ruch wyzwoli was z pesymizmu. Noś ciepły szalik i czapkę.

Rak

W pracy nie ominą was przetasowania ,być może pracy przyjdzie szukać poza granicami kraju ,ale pamiętajcie by zawsze bez emocji przemyśleć strategię  i zdecydować co dalej i czego pragniecie. Połowa miesiąca to czas ważnych decyzji i korzystnych zmian. Nie bagatelizujcie żadnych dolegliwości bo mogą dać się tej jesieni we znaki i przejść w stan chroniczny. Siły do wszelkich działań doda wam miłość .Na polu uczuciowym szczęście zacznie sprzyjać, ale nie dopieszczaj podniebienia słodyczami.

Lew

Zagrasz o wysoką stawkę i wygrasz ,a praca da Ci nie tylko zadowolenie ale i sens. Poprzeczki staną wysoko, ale dzięki Twojemu doświadczeniu i Twojej wiedzy pokonasz konkurencję .Pamiętaj i nowa praca i awans wszystko możesz zdobyć unikaj tylko ryzyka, hazardu i nieodpowiednich ludzi. W uczuciach też gorąco niewykluczony romans z fajerwerkami. Pamiętaj by czasem zostawić auto w garażu i iść do pracy pieszo. Kontroluj a raczej unikaj używek.

Panna

Czeka Cię dokształcanie i podróże .Dobry miesiąc na załatwienie wszelkich spraw przyziemnych i urzędowych. Stan konta stopniowo zacznie wzrastać, unikaj gier losowych i nieprzemyślanych lokat i inwestycji. Listopad da Tobie stabilizację i szczęście przez duże S. Jeśli coś Ci dokuczało teraz kuracja i leczenie da pozytywny efekt. Pamiętaj w zdrowym ciele zdrowy duch a to co pomogło sąsiadce nie pomoże Tobie.

Poznaj swoją przyszłość za darmo

 

Waga

Jesteś zdyscyplinowana i wyjątkowo ambitna listopad przyniesie sukces i nowe możliwości, nowe kontrakty, otworzy szerzej okno na świat. Inwestycja o jakiej marzysz może się przesunąć na czas wiosenny ,ale nie ma co się zrażać chwilowymi niepowodzeniami bo samą pracą życia nie wypełnisz. Pora zająć się prozą i sprawami bardziej przyziemnymi ,skoncentruj energię na swoich słabych punktach .Biegaj regularnie i pij dużo wody mineralnej.

 Skorpion

Jeśli masz pod górkę warto zastanowić się dlaczego los Ci nie sprzyja ?By zrobić karierę ,odnieś sukces musisz nie tylko być zdyscyplinowanym ,ale i nauczyć się przyjmować innych argumenty. Noszenie głowy wyżej niż trzeba da Tobie odwrotne oczekiwanie. Pieniądze zaczną napływać dzięki ciężkiej pracy. Przed Tobą duże zmiany skoncentruj energię na pracy i unikaj przesadnej ambicji. Kondycja u Ciebie trochę słabsza ,zadbaj też o kręgosłup, o  sen i dobrą dietę.

Strzelec

Ktoś Cię doceni i pieniądze zaczną płynąć szerokim strumieniem, ale nie ma nic darmo więc będziesz musiał wysoko zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Ciężkiej ,mozolnej pracy. Wzrosną tez szansę na znalezienie życiowego partnera a jeśli takowego masz to nie zaniedbuj go .Krótki wyjazd dobrze Ci zrobi a przynajmniej na chwilę odciążysz swoje barki. To co nie sprzyja zamkniesz teraz i złapiesz oddech. Nie przeciążaj mięśni ,ubieraj się stosownie do temperatury.

Koziorożec

Nie lubisz jak ktoś narzuca Ci swoje zdanie chociaż nie zawsze masz rację.Czasem jesteś zagubiony jak dziecko we mgle ,miewasz nierealne pomysły i bałagan w finansach a listopad zmusi Cię do uporządkowania spraw zawodowych ,finansowych i pokaże ,ze nie da się pracować po łebkach. Jeśli do tej pory inni pracowali na Twój sukces teraz musisz zmierzyć się z tym sam. Los każe Ci zrobić coś co nie jest szczytem Twoich marzeń. Zachowaj spokój i równowagę ,albo przesiądź się do miejskich środków lokomocji.

Ryby

Jeśli budowaliście coś na marzeniach ,iluzji rozsypie się jak domki z kart a jeśli fundament był solidny zdobędziecie pieniądze może popularność a może i jedno i drugie. O sukces zawsze trzeba zabiegać i wytrwale pracować .Duże zwroty w karierze zawodowej czekają was po połowie miesiąca, niewykluczone szukanie innej pracy czy też przeprowadzka nawet do innego kraju. Warto zadbać o kondycję psychiczną i nie uciekać w chorobę a stawiać wyzwania przeciwnościom losu. Pamiętajcie o masażu stóp.

Wodnik

Masz problem z punktualnością i organizacją czasu,nie lubisz ryzyka ,boisz się wyzwań a wydatki planujesz pod wpływem impulsu. Listopad zrobi szczery rachunek sumienia nauczy Cię by nie stawiać na łut szczęścia a z ołówkiem w ręku dokładnie planować.Także nie lawiruj i nie ignoruj problemów jak nie rozwiążesz ich teraz to kiedy. W ostatnim tygodniu listopada los sypnie pieniędzmi ,możesz otrzymać też intratną propozycję. Co z nią zrobisz? Ponad to ureguluj tryb życia by uniknąć niespodziewanych skoków ciśnienia .

O wróżbach i wróżkach online poczytasz też  tutaj

Autor tekstu Agnelya

Kontakt z wróżką :

SMS o treści :Chiro.Agnelya Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)