Horoskop miesięczny na luty

Horoskop miesięczny na luty

Witam Cię bardzo serdecznie. Dziś jest pierwszy dzień Lutego, więc pora na Twój miesięczny Horoskop.

Zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował dla Twojego znaku zodiaku.

Baran

Barany w lutym będą mogły odzyskać panowanie nad swoim życiem codziennym. Mam tu na myśli nie tylko rzeczy i sprawy które dzieją się dookoła ale także emocje. Luty, szczególnie pierwsza jego dekada, to czas w którym uda ci się zintegrować w sobie wiele różnych czasami sprzecznych ze sobą elementów. Więc nawet jeśli do tej pory coś wydawało ci się bardzo trudne wręcz niemożliwe do osiągnięcia, na początku tego miesiąca będzie ci o wiele łatwiej. Dodatkowo nie będzie to okupione tak wielkim wysiłkiem jakby się mogło wydawać jeszcze jakiś czas temu. Więc nawet jeśli jeszcze niedawno zniecierpliwienie dominowało w twoim życiu, teraz cierpliwość zdecydowanie zwycięży. Instynktownie będziesz wiedzieć które sprawy muszą poczekać a które można bardzo łatwo pchnąć do przodu.

Nie oznacza to wcale że cały miesiąc będzie taki prosty i łatwy w codziennym życiu. W okolicach połowy lutego, karty podpowiadają zatrzymanie się, przeanalizowanie pewnych rzeczy i złapanie troszkę nowej perspektywy. W tym czasie również możesz się spodziewać konieczności podejmowania wyborów. Szczególnie wtedy, kiedy będziesz mieć poczucie sytuacji patowej, bez rozwiązania. Dopóki nie znajdziesz chwili na takie przemyślenie, przeanalizowanie i od izolowanie się od świata zewnętrznego, możesz mieć trudności z podjęciem tej decyzji czy z dokonaniem wyboru. Mało tego, być może kilka razy twoje myśli będą się kierowały w jakąś konkretną stronę, natomiast po kilku analizach i przemyśleniach może się zdarzyć, że prawda, która w tej chwili być może jest ukryta, okaże się zupełnie inna.

Nie należy się jednak martwić ponieważ już pod koniec miesiąca decyzje będą podjęte i łatwiej ci będzie ukierunkować swoje działania i odzyskać panowanie nad swoim życiem, nad obecną sytuacją. Pomimo chwilowych wątpliwości, pod koniec lutego będzie zupełnie jasne dla ciebie, co należy robić i w jakim kierunku podążać. Pomimo że chwilowe wycofanie i zastanowienie może wydawać się przygnębiające lub nawet straszne, już w niedługim czasie okaże się bardzo owocne. Ta chwila wytchnienia i wycofania okaże się bardzo potrzebna ponieważ twoja chęć energia do podejmowania decyzji i działania już wkrótce się obudzi. Natomiast cały ten miesiąc i wszystkie etapy o których wspomniałem powyżej mają na celu jedno, zmiany o których myślisz od jakiegoś czasu. Zmiany które zaprzątają ci głowę a które być może wydają się dość duże. Zmiany zawsze budzą w nas lęk nawet jeśli ich pragniemy a tutaj karty podpowiadają jedną ważną rzecz. Jeśli masz pragnienie w lutym dokonać jakiejś wielkiej zmiany, przełomowego etapu w swoim życiu, podjąć najważniejszą albo jedną z najważniejszych decyzji, warto je przemyśleć warto je przeanalizować i warto zdobyć się na chwilę wycofania aby wszystko przemyśleć i rozważyć.

Byk

Byki w tym miesiącu będą przede wszystkim skupiał swoją uwagę na swoim wnętrzu. Dobrze w tym czasie wykorzystywać wszelkiego rodzaju prace kreatywne czy prace artystyczne. Nawet jeśli uważasz że nie masz zmysłu artystycznego, być może będziesz zmieniać i  upiększać otoczenie w którym przebywasz. To pozwoli ci właśnie znaleźć tą chwilę skupienia by skoncentrować się na swoim wnętrzu, by skoncentrować się na poszukiwaniach, nowego rozwiązania, nowej drogi. Ten czas dobrze wykorzystać do tak zwanej burzy mózgów czy zbudowania mapy myśli. Czyli czegoś co pozwoli ci w kolejnym etapie zdecydować co należy realizować dalej a co należy zatrzymać. To jest szczególnie ważny etap. Ponieważ jeśli go pominiesz i będziesz próbować realizować swoje cele i swoje zamierzenia i swoje plany ot tak z marszu, możesz mieć zbyt wysokie oczekiwania względem rezultatów albo pomysły mogą być zbyt oderwany od rzeczywistości. Co za tym idzie rezultaty mogą wyglądać jak walka z wiatrakami. Wykorzystaj więc pierwszą dekadę lutego na to, żeby skupić się trochę na sobie, na swoim wnętrzu, żeby przewartościować swoje plany.

Dzięki takiemu właśnie podejściu uda się stanąć ponownie na nogach i ocenić sytuację. Pod warunkiem że uważnie będziesz przyglądać się twoim zadaniem i twoim planem. Czasami to oznacza weryfikować je, czasami oznacza troszeczkę je skorygować, ale właśnie dzięki takiemu podejściu będzie można zdziałać o wiele więcej. Mało tego będzie o wiele łatwiej sprawdzić, czy to co masz w planach może stać się rzeczywistością czy nie jest zbyt nierealne. Tak to wymaga ciężkiej pracy, skupienia, skoncentrowania się na działaniu, natomiast tylko w taki sposób możesz naprawdę realnie ocenić swoją sytuację.

Trzecia dekada lutego będzie natomiast takim momentem zmian w twoim życiu. Wszystko się zmienia i nic nie trwa wiecznie. Natomiast w tym przypadku jeśli uda ci się znaleźć tą chwilę dla siebie i zweryfikować swoje działania i swoje projekty ta zmiana okaże się pozytywna. Czas przestać więc tylko planować i marzyć ale właśnie skupić się na działaniach skupić się na sobie. Nie ma się co dziwić że czasami zmiana kursu jest konieczna i często w najmniej spodziewanym momencie. Cokolwiek jednak się przydarzy w tym czasie wiedz że zbliża się to co może przybliżyć cię do swojego celu i do jego realizacji.

Bliźnięta

Bliźniętom będzie w lutym przyświecać chęć do działania. Szczególnie jego pierwsza dekada będzie bardzo dynamiczna, twórcza, czasami nawet dość gwałtowna. Jeśli więc są jakieś projekty którymi musisz się zająć, a które były odkładane już od jakiegoś czasu, teraz jest na to idealna pora. To także oznacza, że pewne sprawy należy zamknąć, nawet niekoniecznie doprowadzić do końca, po prostu jedno trzeba odrzucić żeby móc zrobić miejsce na coś nowego. Szczególnie w pierwszej połowie lutego możesz mieć poczucie nawet przesytu czy nadmiaru spraw, którymi trzeba się zająć albo nadmiaru pomysłów które pragniesz zrealizować. To teraz trzeba będzie powiedzieć stanowcze nie. Przynajmniej dla niektórych z nich.

Dojdziesz do wniosku że niektóre z tych marzeń, planów, celów są przytłaczające. Mają negatywny wpływ na swoje życie, mało tego mogą powodować nawet zbytnie przywiązanie się do pewnych rzeczy. Tak zmiany zawsze są trudne, często budzą w nas strach i lęk. Karty jednak podpowiadają ważną wiadomość i należy ją zinterpretować z pełną uczciwością. Nie wszystko co przynosi zysk, nie wszystko co na wymiar materialny, jest najlepsze w tym momencie. Czasami może się okazać że będzie zbyt przytłaczające. To pora na to aby zweryfikować owo przywiązanie zbyt silne czy nawet uzależnienie i to, jak ono cię powstrzymuje. Mało tego, to wszystko może być tak silne i mieć tak duży wpływ na twoje życie, że dopóki nie zostanie podjęta świadoma decyzja by coś zostawić od czegoś się uwolnić, dopóty będzie to miało negatywny wpływ.

Natomiast żadne z tych działań nie powinno być gwałtowne. Wszelkie decyzje należy rozważyć drobiazgowo, przemyśleć i bardzo starannie przeanalizować. Nie oznacza to wcale że uda się uniknąć wszelkich trudności czy pomyłek. Natomiast jeżeli chcesz przyspieszyć proces zmian, który sam w sobie będzie dość trudny, warto poświęcić na to odpowiednią ilość czasu. Natomiast ta trzecia dekada lutego będzie właśnie twoją energię i twoje działanie skupiać wokół zastanawiania się, analizowania i podejmowania starannych i skutecznych decyzji. Możesz mieć wrażenie że niektóre z nich będą niemile widziane wśród twoich bliskich czy w twoim otoczeniu, niemniej jednak warto na to poświęcić tyle czasu ile jest ci potrzeba. Luty więc będzie dla ciebie miesiącem refleksji zastanawiania się przewartościowania pewnych spraw i to będzie właśnie przyczyną zmian w twoim życiu. Natomiast jako tło całego miesiąca, jako tło tych wszystkich spraw nad którymi należy się zastanowić, karty sugerują powoli krok po kroku podejmowanie dobrych decyzji. Jeżeli owe decyzje nie będą przyspieszane, jeżeli nie będą zbyt gwałtowne i będą poprzedzone naprawdę głęboką analizą, mogą przybliżyć się do twojego celu. Pod koniec miesiąca będziesz mieć wrażenie, że pewien etap się dokonał i zamknął. Wykorzystaj więc ten czas.

Rak

Raki w lutym, szczególnie z pierwszej dekadzie, będą miały poczucie spełnienia materialnego i sukcesu. Wszelkie powiem twoje działania związane z poczuciem bezpieczeństwa materialnego się zrealizują. To także czas, w którym domykają się sprawy które ciągnęły się za tobą już jakiś czas. Realizacja projektów czy domykanie projektów nad którym pracowało się już dość długo. Jeśli starasz się o podwyżkę, o nowe stanowisko pracy ogólnie, o nową pracę i te starania trwały już jakiś czas, czy rekrutacja trwała już jakiś czas, teraz właśnie uda się doprowadzić to do końca. Nieważne czy sukces będzie mały czy duży, czy projekt jest bardzo duży czy może to jest tylko drobna rzecz, w każdym przypadku należy być wdzięcznym za to, co już do tej pory udało ci się osiągnąć. Być może jeszcze jesteś tuż przed, niemniej jednak twój trud i twoje starania zdecydowanie zostaną wynagrodzone.

Już w połowie miesiąca karty pokazują nieoczekiwany zwrot akcji. Zazwyczaj jest to zmiana w najmniej oczekiwanym momencie i zupełnie niespodziewana, natomiast zainicjowana czynnikami zewnętrznymi. Czasami może to doprowadzić do konieczności zweryfikowania całego swojego postępowania czy całego swojego projektu, czy nawet pozycji w której się w tej chwili znajdujesz. To będzie konieczne żeby tą zmianę wykorzystać, nawet jeżeli będzie trudna wykorzystać i przekuć na swoją korzyść. Może ci się wydawać, że twój świat w tej chwili rozpada się na kawałki i to w momencie w którym się tego zupełnie nie spodziewasz, pomimo że okres ten może się okazać dość trudny a nawet bolesny, karty podpowiadają, że już niedługo się skończy. Pomimo, iż teraz tego nie dostrzegasz, z perspektywy czasu kiedy cofniesz się wstecz ta zmiana, ta sytuacja może się okazać przełomowa w twoim życiu.

Więc nie zniechęcaj się jeżeli będzie to trudne, jeśli będzie się ciągło przez jakiś czas i będzie spędzało ci sen z powiek. Ten czas powoli już mija, trzecia dekada lutego będzie już o wiele łagodniejsza, będzie to okres w którym będziesz zmierzać już w tą lepszą strony. Końcówka miesiąca to także czas na to aby zostawić to co trudne za sobą i skupić się na tym co w tej chwili rysuje przed tobą przyszłość. Jako tło całej sytuacji z całego miesiąca energii całego miesiąca, karty sugerują by wykorzystać te zewnętrzne czynniki, tą energię, te bodźce które będą miały wpływ na twoje życie, ponieważ o wiele łatwiej będzie ci przekuć je w pozytywny rozwój. Twoje działania będą bardziej ukierunkowane, twoje myśli będą o wiele klarowne i bardziej precyzyjne. To będzie naprawdę dobry moment na podejmowanie decyzji, szczególnie tych trudnych, życiowych, kiedy dotychczas były one odkładanie na później.

Lew

Dla Lwów początek lutego będzie bardzo pozytywny i to w wielu aspektach. Wszelkie twoje dotychczasowe projekty i sprawy na których się skupiasz już od jakiegoś czasu uda się doprowadzić do końca. Wszelkie twoje cele i twoje założenia uda ci się pogodzić z twoim życiem codziennym. Jeśli jeszcze do niedawna w twoim życiu były obecne jakieś trudności rodzinne, czy jakieś kłopoty, sprawy związane z twoimi bliskimi, teraz właśnie uda się to wszystko naprawić czy załagodzić sytuację. Szczególnie pierwsza dekada lutego jest takim momentem na głębokie zadowolenie, satysfakcję z urzeczywistnienia marzeń, ale to także czas na wdzięczność i serdeczności wobec innych. Początek lutego troszeczkę może być taki jak końcówka stycznia, będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim.

W połowie miesiąca zorientujesz się, że bardzo przyda ci się panowanie nad swoimi emocjami. Być może momentami może się wydawać, że sprawy będą się układać na ostrzu noża jednak, to są tylko pozory. Karty sugerują rozsądek, spokój i zastanowienie. Siła i moc do rozwiązywania tych spraw płynie z wnętrza ciebie. Dlaczego więc nie przyspieszaj niczego na siłę, pozwól sprawom toczyć się spokojnym, czasami nawet własnym tempem. W ten sposób wszelkie sprawy uda ci się załatwić pozytywnie, nie za pomocą siły czy stresów, a właśnie za pomocą zrozumienia i umiejętności pogodzenia czasami dwóch sprzecznych sytuacji. Zwróć uwagę w chwilach zwątpienia, żeby nie działać pod wpływem impulsów. Karty zaznaczają konieczność i potrzebę opanowania się, oraz spojrzenia wewnątrz siebie, poszukania mocy wewnątrz siebie. Cele do których dążysz będą się realizowały, jeśli całą swoją odwagę i chęć do działania, również motywacje znajdziesz wewnątrz siebie.

W ostatniej dekadzie do tego miesiąca, możesz mieć kilka trudniejszych sytuacji postawionych przed tobą. Wszystko będzie zależeć od tego, w jaki sposób przyjmiesz to wyzwanie i czy je przeżyjesz tak jak trzeba. Jeśli tak, wówczas otworzą się wszelkie nowe możliwości przed tobą. Jeśli jednak będziesz działać za pomocą gwałtownych emocji, wówczas niestety sprawy, a szczególnie twoje cele mogą się oddalić jeszcze bardziej. To też czasami taki moment, w którym odzieramy się ze złudzeń. Wówczas potrafimy dostrzec, czy coś robimy dobrze, czy coś nam nie wychodzi. Możesz się zmierzyć również z pewnego rodzaju zawodem czy rozczarowaniem, natomiast karty pokazują tutaj dość jasno, że w tej chwili nie należy postępować czy podejmować decyzji pod wpływem silnych emocji, pod wpływem złości czy impulsów. To, co może okazać się pomocne, to przyjrzenie się temu co robisz dla innych, co robisz by zaskarbić sobie uczucia innych.

Natomiast jako energia tego miesiąca pokazuje się ogromna siła do działania, bardzo dużo odwagi ale też wszelkie trudności które mogą na drodze ci stanąć – uda ci się pogodzić. Energia słońca która przekazuje informacje, że pomimo jakiś trudniejszych spraw czy trudniejszych momentów, wszystko uda ci doprowadzić do pozytywnego rozwiązania.

Panna

Panny natomiast już od początku lutego będą mogły odetchnąć pełną piersią. Uda ci się odzyskać spokój umysłu, nadzieję, nawet jeżeli jeszcze chwilami dostrzegasz te ciemniejsze strony. Jeśli więc są jakieś sprawy które dotychczas były skrywane przed innymi a bardzo chcesz je realizować, to teraz jest właśnie na to idealny czas. Być może nie masz jeszcze konkretnego planu przygotowanego na działanie, być może nie wiesz wielu rzeczy, być może nie znasz odpowiedzi na wiele pytań które stawiasz przed sobą. Teraz jest czas na to aby je przemyśleć, teraz jeszcze i zastanowić się nad tym. To nie jest jeszcze moment na dynamiczne podejmowanie decyzji czy działanie, teraz jest właśnie na to pora, by spróbować połączyć się z tą częścią siebie, ze swoim wnętrzem które pozwoli ci spojrzeć na sprawę nieco inaczej, z innej perspektywy.

Już w połowie miesiąca okaże się, że wszelkie twoje projekty, działania czy zamierzenia okażą się o wiele łatwiejsze niż to wyglądało na początku. Karty podpowiadają jasno, zwycięstwo jest dla ciebie, wystarczy tylko chcieć. Pewnie że przeszłość być może pokazuje tutaj niezbyt klarowną sytuację, czy niezbyt jasno dla ciebie, natomiast sama droga, energia zużyta na pokonanie tych trudności już będzie ogromnym sukcesem. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze nie dostrzegasz tego światła, nawet jeśli w tej chwili jeszcze widzisz spore trudności, karty pokazują, że powoli krok po kroku trudności zostaną pokonane. Oczywiście nasuwa się tutaj bardziej nurtujące pytanie, dokąd się udasz, którędy pójdziesz ze swoją nową zdobytą wiedzą, ze swoim nowym zdobytym doświadczeniem? Ważne jest, aby nie dać się takiemu negatywnemu nastawieniu. Z zewnątrz ktoś inny mógłby dostrzec w twojej sytuacji możliwości rozwoju, firmy, związku partnerskiego, czy nawet odrobiny luksusu. Ty natomiast możesz mieć tendencję postrzegania tego zupełnie inaczej. Zamiast przyjemności, możesz mieć tendencję do zamartwiania się. Pamiętaj że nawet małe sukcesy należy dostrzegać, nawet z małych sukcesów należy się cieszyć. Nie wszystko należy skrywać przed innymi, nie wszystko należy zamykać w szczelnie odizolowanym pomieszczeniu, czasami naprawdę warto rozejrzeć się dookoła i nazwać rzeczy po imieniu. Jako tło do działania w lutym będzie przyświecać ci dynamika, energia - to tak zwany ogień ognia. To także czasami duża władza i wpływ który możesz wybierać na otoczenie. To również chwilami gorąca głowa, czyli możesz mieć tendencję do zbyt gwałtownego reagowania a czasami nawet palenia mostów za sobą. Warto jednak ten apetyt na życie i na działanie wykorzystać w sposób pozytywny.

Waga

Wagi w lutym a szczególnie na początku miesiąca, będą skupiać się na wychodzeniu z trudniejszych sytuacji. Nawet jeśli jeszcze przez moment nie będziesz dostrzegać tego światełka w tunelu ani tej drogi która powoli zaczyna się klarować, już niebawem to się zmieni. Na początku lutego zaczniesz dostrzegać możliwości wynikające z twoich poprzednich działań. Nie zniechęcaj się więc, pozwól czasami sobie na porażkę, aby móc wyciągnąć z niej lekcję i naukę na przyszłość. Zgadza się, przeszkody były ale i przeszkody będą w przyszłości, to właśnie sposób w jaki radzisz sobie z tymi przeszkodami definiuje ciebie i pokazuje, że możesz je pokonać i ruszyć w przyszłość.

Jeśli są sprawy które ciągnęły się już jakiś czas, lub nad którymi pracujesz już od dawna, teraz jest właśnie moment na ich realizację. W połowie lutego będziesz mieć możliwość domknięcia ważnych projektów, spraw nad którymi pracujesz od jakiegoś czasu, lub jeśli starasz się o nową pracę lub o lepsze wyższe stanowisko, w lutym będziesz naprawdę mieć dużą szansę by to zrealizować. W takich chwilach właśnie okaże się że tak ciężka żmudna długa i często bardzo trudna praca, okazuje się bardzo opłacalna nie tylko pod względem finansowym ale również sprawi ci ogromną satysfakcję. Warto więc dostrzec to, co w tej chwili cię blokuje i co w tej chwili ci przeszkadza, zobaczyć jakie są możliwości pokonania tych trudności.

Nic więc dziwnego że wszelkie Twoje projekty pod koniec miesiąca okażą się sukcesem. Szczególnie takie, nad którymi pracowało się naprawdę długo i ciężko. To nie tylko spełnienie materialne, to nie tylko finansowy dobrobyt, to także pozycja nad którą pracuje się długie lata, to także szacunek który zdobywa się u innych żmudną, ciężką i długotrwałą pracą. To znowu także zadowolenie z osiągnięcia swoich celów i zamierzeń. Jeśli więc planujesz domknąć w niedługim czasie ważny projekt czy załatwić ważne życiowe sprawy, luty jest na to idealnym czasem.

Jedna ogólna informacja jako tło do wszelkiej wydarzeń które będą miały miejsce w lutym. Wszelkie twoje działania powinny być podyktowane współpracą z innymi. Jeśli będziesz mieć do wyboru działanie samodzielne czy cały działanie w grupie, karty podpowiadają, że o wiele więcej uda ci się osiągnąć działając w grupie. Nie muszą być duże grupy ale współpraca przede wszystkim - na tym cały miesiąc będzie się opierać.

Skorpion

Skorpiony mogą odczuwać w lutym chęć odizolowania się od świata zewnętrznego. Przede wszystkim będą skupiać się na sobie i na swoich własnych potrzebach, ale też na ograniczaniu trudności i problemów. Szczególnie na początku lutego możesz mieć potrzebę polegania tylko i wyłącznie na sobie. To też bardzo często oznacza, że nikt nie będzie w stanie spełnić twoich oczekiwań. W takich przypadkach rzeczywiście takie postępowanie jest jak najbardziej wskazane natomiast, nie daj się ponieść chęci kontrolowania wszystkiego. Jeśli tak będziesz działać, wszelkie sprawy którymi będziesz się zajmować albo które będą zaprzątać twoją głowę, będą się układać o wiele trudniej. Owszem w niektórych przypadkach rzeczywiście twoja zwiększona uwaga będzie wskazana i okaże się niezastąpiona natomiast nie wszystkie sprawy musisz załatwiać samodzielnie.

To poczucie zmagania się ze wszystkim będzie trwało jeszcze przez połowę miesiąca. Może to oczywiście doprowadzić do zniechęcenia, do poddawania się nawet do ogromnej irytacji, która niestety, jeśli jej ulegniesz, będzie prowadziła głównie do stresów, do załamania nerwowego, do destrukcyjnego myślenia o sobie. Szczególnie jeśli będziesz pod wpływem emocji oraz negatywnych myśli działać w sposób samolubny. To może właśnie sprawić, że wszelkie twoje starania spełzną na niczym. To, że w tej chwili nie dostrzegasz możliwych rozwiązań, albo właściwie dostrzegasz tylko mur i kłody przed sobą, wcale to nie oznacza, że należy się izolować i zamykać na to wszystko. Nawet trudne momenty w naszym życiu budują nasz charakter, naszą wolę i sposób w jaki je pokonujemy. Świadczy o tym jakimi ludźmi jesteśmy.

Karty podpowiadają, że twoje zniecierpliwienie może być tak duże, że w końcu doprowadzi do skupiania się na kilkunastu sprawach jednocześnie. Oczywiście wiąże się z tym, że twoje działania okażą się zupełnie bezcelowe i nie ukierunkowane. To właśnie ta niezgodna energia, to działanie w kilku kierunkach jednocześnie, to próbowanie pogodzenia za wszelką cenę spraw, nad którymi nie zawsze możesz zapanować i na które nie zawsze masz wpływ, może spowodować takie a nie inne skutki.

Jako tło do całego miesiąca, jako podłoże wszelkich działań spróbuj dokonać swojego rodzaju oceny sytuacji. Czasami będzie to wymagać od ciebie zmiany kierunku działania. Czasami będzie to wymagać od ciebie oceny, na zasadzie tym należy zająć się teraz a coś innego może poczekać. Być może teraz jeszcze tego nie dostrzegasz natomiast cierpliwość w tym przypadku i spokojne podejmowanie decyzji okaże się o wiele bardziej owocne.

Strzelec

Strzelce w lutym przede wszystkim będą mogły odczuć tak zwaną energię ruchu, działania i zmian, które za tym działaniem podążają. Niejednokrotnie będą to zmiany szybkie i dynamiczne. Często są to szybkie wiadomości które nie tylko będziesz otrzymywać ale również będziesz je przekazywać innym. Zdecydowanie mówię tutaj o ukierunkowanym działaniu. Nie pozwól swojej energii rozmieniać się na drobne, działaj szybko, skutecznie, z dużą pewnością siebie, troszkę tak jakby trzeba było celować w jakąś konkretną sprawę, w jakiś konkretny problem. Nie pozwól, by cel twoich działań umknął ci z pola widzenia. Na początku lutego odczujesz, że puszczenie w ruch tej maszyny sprawi, że wszelkie twoje działania będą realizowane sprawnie, szybko i bez zbędnej zwłoki.

Dzięki takiemu właśnie podejściu, będziesz umieć rozdzielić sprawy ważne od mniej ważnych, to czym możesz się podzielić z innymi od tego co na dzień dzisiejszy powinno zostać tylko do twojej wiadomości. Oczywiście kryje się tutaj pod spodem, pod powierzchnią delikatna mała uwaga, jeśli za bardzo będziesz koncentrować się na oddzielaniu tych informacji od siebie może pochłonąć cię pragnienie kontrolowania wszystkiego. Co jak wszyscy wiemy naprawdę jest trudne a w większości przypadków niemożliwe. Warto więc przeanalizować i zastanowić się, co należy w danej chwili przepracować a co chwilowo może poczekać. Takie właśnie podejście da ci poczucie bezpieczeństwa, pokaże ciebie wśród innych jako osobę silną i gotową do podejmowania decyzji zgodnych z tobą.

Takie twarde stanie na ziemi i ocenienie swojej sytuacji bardzo realnie i rzetelnie, pozwoli ci nie tylko odzyskać kontrolę nad niektórymi sprawami, która być może chwilowo została utracona, ale także doprowadzić niektóre z tych spraw do końca. Czasami możesz mieć wrażenie niepewności, czy twoje działania są jak najbardziej dobre, czy twoje decyzje są jak najbardziej trafne, natomiast dzięki takiemu twarde mu staniu na ziemi, będziesz mieć podstawę do podejmowania niejednokrotnie bardzo ważnych decyzji w tym miesiącu.

Wiele w tym miesiącu będzie zależało od twojego nastawienia od tego, jak postrzegasz wszystkie sprawy. Nie daj więc się zwieść pozorom. Czasami chwilowe trudności mogą okazać się naprawdę złudne i bardzo łatwe do przeskoczenia pomimo, że teraz wydaje się to bardzo trudne. To, że możesz mieć poczucie otoczenia samymi kłopotami czy samymi bardzo ważnymi i trudnymi decyzjami do podjęcia, wcale nie oznacza że wszystkim jednocześnie musisz się zająć. Znajdź czas na zastanowienie, znajdź czas na oddzielenie tego co jest w tej chwili dla ciebie najważniejsze i pamiętaj, o tym co karty pokazały na samym początku. Ukierunkowane działanie, skierowane na cel, dynamiczne działanie, szybkie podejmowanie decyzji - nie zawsze należy wszystko rozmieniać się na drobne.

Koziorożec

Dla Koziorożców luty a szczególnie jego pierwsza Dekada zapowiada zmiany. Niektóre z tych zmian będą naprawdę duże może to być nie tylko zmiana zewnętrzna czyli w twoim otoczeniu ale także w twoim wnętrzu, to swojego rodzaju transformacja i to bardzo często w dosłownym tego słowa znaczeniu. Coś musi się skończyć, żeby zrobić miejsce na to nowe które ma nadejść. Zmiany, szczególnie takie ważne i duże zawsze budzą w nas lęk. Zmiany zazwyczaj dzieją się tak czy inaczej, czy tego chcemy czy tego nie. Od nas więc zależy, od naszego podejścia do zmian, od naszego radzenia sobie z nimi, w jaki sposób one będą miały wpływ na nasze życie. Warto więc się zastanowić jak do nich podejdziesz. Czy będziesz ich unikać i opierać się przed nimi, czy właśnie spróbujesz je zaakceptować i w ten sposób sobie pomóc, a w każdym razie ułatwić cały proces.

To czego możesz bardzo potrzebować a chwilowo być może nie znajdziesz czasu, to będzie potrzeba chwili spokoju, wytchnienia, zastanowienia się i wyciszenia. Więc nawet jeśli w tej chwili nie możesz sobie na to pozwolić, spróbuj wygospodarować sobie w ciągu dnia czy w ciągu tygodnia odrobinę czasu dla siebie i nie mam tu na myśli drzemki czy spotkania się ze znajomymi. Tu bardziej chodzi o to, żeby odizolować się od świata zewnętrznego, na moment i skupić się na swoim wnętrzu, skupić się na sobie i na tym jak owe zmiany możesz zaakceptować w życiu. Dzięki temu nie tylko znajdziesz odrobinę odpoczynku i wytchnienia ale także nabierzesz dystansu do całego natłoku spraw dnia codziennego. Mało tego o wiele łatwiej będzie ci przewidzieć konsekwencje zdarzeń, zanim jeszcze one się wydarzą.

To wcale nie oznacza że wszystko będzie można przewidzieć, że w wielu sprawach będzie można uprzedzić negatywne skutki. Nadal są jeszcze sprawy na które nie masz wpływu a na których rezultat musisz jeszcze odrobinę poczekać. Aby jednak nie dostrzegać wszystkiego tylko i wyłącznie w czarnych barwach, warto właśnie znaleźć chwilę dla siebie na wyciszenie, na przemyślenie pewnych spraw a szczególnie znalezienie takiego momentu w ciągu dnia czy w ciągu tygodnia aby skupić się na swoim wnętrzu. Ogólna energia lutego to właśnie Pokusa zajmowania się z wieloma sprawami na raz. Powstrzymaj więc w sobie chęć ratowania wszystkiego i realizowania wszystkiego na raz, spróbuj skoncentrować się na jednej sprawie na raz. Karty sugerują, żeby czasami dwa, trzy razy zastanowić się zanim podejmiesz jakiekolwiek działania czy decyzje, ponieważ będziesz mieć tendencję do zbyt pochodnego dokonywania wyborów a czasami też do oszukiwania siebie.

Wodnik

Dla Wodników początek lutego będzie przede wszystkim polegać na poszukiwaniu. Na poszukiwaniu nowych rozwiązań, nowych metod, nowych znajomości, nowej wiedzy. Czasami będą to poszukiwania długie powolne, na zasadzie odnajdywania swojego celu w życiu albo celowości danego projektu czy sprawy nad którą aktualnie pracujesz. Dlatego jeśli będziesz mieć poczucie czy potrzebę zwolnienia, zastanowienia się, przeanalizowania czy zweryfikowania różnych spraw po raz kolejny, karty zdecydowanie radzą aby się na to zdecydować. Nie przyspieszaj spraw. Nie nadawaj im zbyt dużego tempa, szczególnie jeśli w tej chwili jeszcze tego nie czujesz. To idealny moment na to żeby się zwolnić albo zrobić nawet kilka kroków w tył i zastanowić się raz jeszcze. Bardzo często będzie to poszukiwanie odpowiedzi czy rozwiązań w sobie, wewnątrz siebie a nie w otaczającym świecie. Poszukiwanie wcale nie musi oznaczać medytacji jak jogini, natomiast zdecydowanie można skorzystać z chwili samotności pójść na krótki spacer włączyć muzykę relaksacyjną i zastanowić się nad bieżącymi sprawami.

Od razu tutaj powiem co karty zaznaczają, jeśli zdecydujesz się nie podejmować takich działań. Jeśli dasz się porwać natłokowi spraw i będzie to wymówka do tego żeby nie znaleźć chwili zastanowienia się, żeby nie zdecydować się na wycofanie choćby na chwilę, możesz mieć poczucie zbytniego przetłoczenia sprawami, możesz nie dostrzegać nawet najprostszych rozwiązań w rezultacie czego, nie dostrzeżesz wyjścia z żadnej sytuacji. Wówczas nie będzie to na zasadzie że ktoś lub coś przeszkodziło ci w podejmowaniu takich działań i decyzji, tutaj zdecydowanie możesz mieć tendencję do ignorowania wyjścia z sytuacji.

Końcówka miesiąca będzie już o wiele łatwiejsza, będzie już o wiele przyjemniejsza, ponieważ wiele uda ci się zrozumieć i wiele się wyjaśni. Odzyskasz równowagę i spokój który pozwoli ci działać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Pozwól więc sobie na odrobinę wycofania i przemyśleń Znajdź na to czas nawet jeśli w tej chwili uważasz że absolutnie nie ma na to miejsca w twoim życiu.

Jako tło i energia ogólna danego miesiąca, możesz odczuwać zawieszenie, to troszkę tak jakby być pomiędzy. Natomiast jeśli zaakceptujesz energię początku tego miesiąca, uda ci się nie tylko przeczekać największe trudności ale również zdobyć perspektywę, inne spojrzenie na sprawy które w tej chwili wydają się bardzo trudne albo wręcz niemożliwe do rozwiązania.

Ryby

Dla Ryb karty mają kilka wskazówek na początek lutego. Czasami, szczególnie jeśli zajmujesz się jakąś się dużą sprawą, dużym projektem, czymś co jeszcze nie powinno ujrzeć światła dziennego, warto to jeszcze zachować dla siebie. Nie tyle żeby nigdy to nie wyszło na zewnątrz ale właśnie aby jeszcze to dopracować aby jeszcze dopieścić. To nie tylko pozwoli ci uniknąć negatywnych opinii, negatywnych skutków ale także pozwoli ci zadbać o swoje własne interesy. Karty podpowiadają żeby pamiętać o pomocy innym, oczywiście, natomiast zawsze należy dbać o swoje dobro szczególnie w tym początkowym okresie lutego karty to wyraźnie zaznaczają. Jeśli są sprawy które na których należy się skupić a są bezpośrednio związane z tobą, zrób to w pierwszej kolejności zanim rozproszysz swoją uwagę na inne działania.

Jeśli jednak zdecydujesz się na to by skupić się na sprawach innych a nie na swoich własnych, karty wyraźnie pokazują że będziesz mieć poczucie nawet nie fizycznych przeszkód, co więcej, będziesz odczuwać bezsilność poprzez otaczające cię przeszkody których w tak naprawdę nie ma. Wówczas będziesz postrzegać siebie jako ofiarę w każdej sytuacji. Nie dostrzeżesz bowiem, że tak naprawdę wszystko zależy od ciebie i to ty musisz dokonać wyboru. To twoja percepcja powstrzymuje cię przed podjęciem decyzji i przed rozpostarciem skrzydeł. Więc tak naprawdę musisz zadać sobie pytanie co cię powstrzymuje przed działaniem. Karty podpowiadają jedno, decyzję musisz podjąć samodzielnie ponieważ w tej sytuacji długo pozostać nie możesz.

Takie właśnie nastawienie pozwoli ci o wiele lepiej funkcjonować, działać, pracować, i żyć w tym miesiącu. Wszelkie twoje decyzje, szczególnie te związane ze sprawami finansowymi okażą się o wiele bardziej korzystne, jeśli weźmiesz pod uwagę powyższe wskazówki. Oczywiście że te działania często będą długofalowe, że będzie to praca powolna, etapowa, żmudna ale zdecydowanie przyniesie korzystne dla ciebie rezultaty. Więc tak jak karty zaznaczyły to na początku, w lutym musisz się skoncentrować na swoich sprawach. Raz jeszcze przypominam, że nie należy ignorować całego świata dookoła, natomiast w tym przypadku szczególnie jeżeli były te sprawy które ciągły się już od jakiegoś czasu, teraz jest właśnie moment na to aby na nich się skoncentrować.

Kontakt:

SMS o treści:ChiroTwoje pytanie wyślij na 7336
(opłata 3,69 zł z VAT)