Horoskop miłosny na marzec

Horoskop miłosny na marzec

 

Zobacz już dziś, co Cię czeka w miłości!

Horoskop miłosny tygodniowy wróżki Arkana

Baran (21 marca - 19 kwietnia)
Wojowniczy mars, władca barana, wychodzi ze znaku stabilnego Byka, początkujący swoją wędrówkę w Bliźniętach. Baranom będzie odpowiadać taka energia. Dynamiczne i wszędobylskie, chętnie nawiążą nowe znajomości, oddając się długim rozmowom i dyskusjom. Single Barany będą poświęcać się rozwijaniu znajomości, podczas gdy osoby w związku będą dbały o ciepło rodzinne. Możliwe wspólne, romantyczne wieczory przy dobrym filmie czy teleturnieju.

Byk (20 kwietnia - 22 maja)
Niestety, ten tydzień nie zapowiada miłosnych uniesień. Wręcz przeciwnie, może dojść do niemiłej wymiany zdań. Byku, jesteś dumny. Pamiętaj o pójściu na kompromis. Nie zgadzanie się z partnerem w jakiejś kwestii nie oznacza automatycznie zerwania. Proszę unikać rozmów o finansach Single, powinny uważać na zbyt pochopne ocenianie innych osób. Mogą odpychać od siebie naprawdę wartościowe osoby.


Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)
Ciężki tydzień dla bliźniąt w sferze miłosnej. Samotne bliźnięta będą rozmyślać nad przeszłością, robiąc sobie swoisty rachunek sumienia. Rozpamiętywać swoje i partnera zachowanie. Bliźnięta w związku mogą powątpiewać w swoją relację i jej cel. To czas by zweryfikować swoje własne uczucia względem partnera. Proszę nie działać pochopnie.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Raki skoncentrują się na rodzinie. Z natury dobrotliwe będą dążyć do wyjaśnienia wszelkich konfliktów. Choć mogą lekko szczypać partnera, to nigdy mocno nie dopieką. Może zacząć dekorować mieszkanie i gotować nadmiar potraw, gdyż lubi w taki sposób okazywać swoją troskę. Samotne raki może czekać odnowienie jakiejś relacji bądź powrót kogoś z przeszłości.


Lew (23 lipca - 23 sierpnia)
Lwie, czyżbyś robił się ckliwy? Świetny okres dla Lwów w związku. Pełen ciepłych uniesień, bliskości, wzajemnego zrozumienia. Widać radość oraz spełnienie. Lwy-Single mogą mieć tendencje do bronienia się wobec wejścia w nowy związek. Mogą uważać się wręcz za pechowców w tej kwestii. Nic bardziej mylnego. Czasem lew musi po prostu spuścić z tonu.

Panna (24 sierpnia - 22 września)
Panna może bujać w obłokach. Pamiętaj, by nie stracić kompletnie głowy dla wybranka! Choć nieracjonalne wybuchy emocjonalne są sprzeczne z Twoją ułożoną naturą, to od czasu do czasu mogą się zdarzyć. Najważniejsze, by później ich nie żałować. Zajęte Panny powinny trochę wyluzować i nie wymagać od swoich partnerów perfekcji. Może to razić drugą osobę.


Waga (23 września - 22 października)
Wagi będą zadowolone. Te w związku będą się cieszyć blaskiem tego, co wypracowały. Wiedzą bowiem, że związek to nie tylko wzajemne uczucia, ale i chęć dążenia do kompromisu i wzajemne zrozumienie. Będzie to spokojny tydzień. Wagą singlom może brakować drugiej połówki. Dręczyć ich będzie poczucie samotności. Waga nie jest stworzona do bycia samej.


Skorpion (23 października - 21 listopada)
Świetny tydzień dla Skorpiona. Przyzwyczajony do walki z losem, może aż nie uwierzyć w ten dobrobyt:) W domu spokojnie, wszystko będzie się ładnie układać. Znajdzie się chwilka, by zadbać o siebie. Może dla Pań wizyta u kosmetyczki, a dla Panów sport? Skorpiony single mają szansę poznać kogoś poprzez rodzinę i znajomych. Można opuścić swoją gardę.


Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)
Przed Strzelcami tydzień pełen wrażeń. Single mogą wahać się co do poznanych osób. Jeżeli się zdecydują, to czeka ich aktywnie spędzony czas. Strzelce w związku mogą zechcieć coś zmienić. Kupić coś ładnego do domu, zaszaleć z nowym kolorem paznokci, a może ugotować nową potrawę? Zaskoczą swojego partnera.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)
Koziorożce w tym tygodniu będą próbowały utrzymać równowagę duchową. Będą się bronić przed kłótniami i wszelkimi nieporozumieniami. Mogą się niepotrzebnie zamartwiać. W tym jest problem Koziorożcu. Zamykasz się w sobie i nie opowiadasz drugiej osobie o swoich uczuciach. Singlom może towarzyszyć poczucie samotności. Będą poddawać się ciężkim myślom.


Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)
Dla Wodnika to będzie stabilny tydzień. Bez żadnych wzlotów i upadków. Może wpaść na pomysł kreatywnego spędzenia czasu z rodziną np., grając w Monopol, bądź Scrabble. Wodniki, które niedawno rozpoczęły relację, mogą mieć ochotę dyskretnie z niej umknąć. Cóż, z natury kochasz wolność. Single skoncentrują się na pracy.

Ryby (19 lutego - 20 marca)
W rybach wciąż przebywa ich władca – Neptun, podkreślając wrażliwość tego znaku. Dla ryb w związku będzie to udany, ciepły tydzień spędzony z najbliższymi. Może partner Cię zaskoczy romantyczną kolacją czy ładnym prezentem? Również pomyśl o tym, jak sprawić bliskim przyjemność. Ryby single mogą być adorowane przez płeć przeciwną. Pachnie tu romansem. Ryby będą kwitnąć.

Horoskop miłosny miesięczny

BARAN

Pary mogą wybrać się na romantyczną przejażdżkę lub też takową planować. Uważajcie, bo różnica zdań może doprowadzić do sprzeczki, ale jakże miłe może być pogodzenie.Wszelkie niesnaski długo nie potrwają więc bądźcie dobrej myśli. 

Single – marzec to czas budzenia się powolnego przyrody i nie tylko- Wasze serca powoli też zaczną się budzić z letargu i zaczniecie tęsknic za kimś z kim można beztrosko zarówno przez wiosenną pluchę jak i upalne lato przejść.

BYK

U  osób w związkach Wasza cierpliwość się skończy lub też partnera do Was. Karty pokazują, że ten miesiąc będzie zamykaniem, kończeniem kluczowych posunięć dla związków, podejmowaniem decyzji, wyborem drogi dalszego życia.

Single- niezdecydowane Byki, które mają „na oku” co najmniej dwie partie- w tym miesiącu dowiedzą się, z kim i jak dalej iść lub odpuścić, ponieważ to nie partia dla nich. Nie będą to łatwe wybory, ale lepszy zły niż żaden.

BLIŹNIĘTA

Dla małżeństw  ten miesiąc będzie obfitował w sporo miłych chwil, związki, w których nie działo się najlepiej ostatnimi czasy- będą przeżywały drugą odrodzenie uczuć. Nabierzecie pewności, ze osoba przy Was, to ta właściwa.

Single- nabiorą dystansu do pewnych spraw, będzie wzmożona komunikacja z osobami, na których Wam zależy. Poczucie przywiązania i radości z tego kontaktu będzie rosło w siłę. Nie dajcie się zwieść psychice, że czegoś nie można.Można tylko trzeba odpowiednio do tego podejść.

RAK

Osoby zaobrączkowane w tym miesiącu  będą pławić się w uczuciach, zarówno w okazywaniu jak i otrzymywaniu. W tym miesiącu możecie odczuwać wyjątkowe duchowe połączenie z drugą połową. Nie pozwólcie by jakiś mały zgrzyt odebrał Wam radość z uczuć.

Single- miesiąc pełen wrażeń, okazywania sympatii, a także otrzymywania znaków zainteresowania Waszą osobą tej drugiej strony. Będzie miło, sympatycznie i nawet jeśli zdarzy się nieporozumienie, nie załamujcie rąk, bo wszystko idzie w dobrym kierunku.

LEW

Osoby w stałych relacjach będziecie bywać w towarzystwie, wybierać dokąd chcecie iść, lub kto do Was może przyjść.Widać tłumy na horyzoncie. Nowe i świeże związki oficjalnie pokażą się znajomym, w towarzystwie lub też bez ogródek ogłoszą, że są razem.

Single- podobnie jak Lwy w związkach nudzić się nie będziecie, towarzystwo, wyjazdy i być może poznanie/ spotkanie tej właściwej osoby. Dokonanie wyboru, kto nim/nią jest. Idzie wiosna a wraz z nią uczucie w Wasze serca.

PANNA 

Ten miesiąc drogie Panny w związkach to czas skupienia na osobie dla Was najważniejszej, tej, która jest prezentem od losu dla Was. To też czas, gdy ma się tę pewność, ze osoba obok to ta najwłaściwsza z właściwych.

Single- dla Was  to bardzo dobry czas, na horyzoncie widać nowe uczucie, marzenia powolutku zaczyna się spełniać, jeśli wzdychacie do kogoś westchnienie może zostać odwzajemnione w postaci zaproszenia na spotkanie.

WAGA

Osoby "posiadacze" drugiej połówki część z Was może podjąć decyzję o zaręczynach, ślubie i tę wieść obwieścić światu. Będziecie się czuć jak w raju, uczucia i więź z drugą połową będzie dodawać Wam sił a potwierdzenie uczucia od partnera pogłębi pewność i poczucie stabilizacji.

Single- na swojej drodze możecie spotkać w tym miesiącu kogoś kto okaże się ucieleśnieniem Waszych marzeń pod każdym względem. Jeśli nie ma takiej osoby w Waszym otoczeniu lub takowej nie dostrzegacie to, nie poddawajcie się melancholii a otwórzcie oczy.

SKORPION

 Pomimo przywiązania do partnera, szczerej miłości jaką go/ją darzycie   w tym miesiącu mogą występować między Wami drobne nieporozumienia. Pewne sprawy będą wymagały wyjaśnienia, nie demonstrujcie humorków.

Single- możecie mieć dość spotkań, randek,chwilowo poczuć się zrezygnowani i nawet jeśli ktoś jest przy Was, stara się o Wasza uwagę.W tym miesiącu możecie chcieć odpuścić, zamknąć się w domu i przemyśleć. Dajcie sobie czas bo na wszystko przychodzi pora.

STRZELEC

Niestety ten miesiąc może obfitować w chwile niepewności, kryzysy i problemy w związkach stałych co prawda będziecie się starać by partner nie czuł się odsunięty ale nie do końca może Wam to wyjść i może zapanować chwilowa niepewność,zawieszenie i pytanie co dalej...

Single- brak pewności, czy wybór jest właściwy, czy lepiej być samemu, czy starać się o czyjeś względy. Na szczęście takie myśli tak szybko jak przypłyną  tak szybko odpłyną. Nie poddawajcie się i walczcie o swoje szczęście, bo jest naprawdę blisko.

KOZIOROŻEC

W związkach chwilowy zastój, niby dobrze, bez większych przeszkód ale wieje chłodem. Niektórzy z Was mogą czuć się ograniczani przez tę drugą stronę, lub usłyszeć, ze ograniczacie wolność osobistą i trzeba nad tym popracować.

Single- pomimo starań, zaczepek wysyłany możecie mieć wrażenie w tym miesiącu, że grochem o ścianę. Cisza, brak kontaktu, jeśli jest to taki jakby go prawie nie było. Niestety również nieporozumienia i blokady w komunikacji nastaną.

WODNIK

W związkach stałych hm…. Drogie Wodniki spora część z Was może zakończyć jakąś relację, dotyczy to głównie panów. Niespodziewanie może się okazać, ze sprzeczka, która miała miejsce była ostatnią w tej relacji….. także uważajcie na to co mówicie.

Single- szukający swojej połówki w tym miesiącu mogą mieć problem w porozumieniu się z płcią przeciwną. Jedno nieostrożne słowo/ zwrot i afera gotowa a i koniec początku… zanim powiecie/ napiszecie- przemyślcie, nie demonizujcie również cudzych odpowiedzi.

RYBY

Czekają związki stałe i pary zalegalizowane trudne doświadczenia, spora część z Was może odkryć, że ktoś komu ufacie nie do końca jest wart tego zaufania… Wasza druga połowa może nie do końca być z Wami szczera, a uciekanie od tematu nie rozwiązuje sprawy.

Single- osoba, o której myśleliście, że jest szczera może zawieść Wasze zaufanie. Ciężko będzie przyjąć informację, że w najlepszym przypadku możecie być aż przyjaciółmi. Marzec to czas rozważań i przemyśleń co jest warte zachodu a co już nie.

Kontakt :

SMS:MEDIUM Twoje pytanie na numer 73480 
( cena 3.69 zł z VAT)

Telefon z Polski

 708 588 502 Kod 8 i kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)