Horoskop na Boże Narodzenie

Horoskop na Boże Narodzenie

Horoskop świąteczny

Tegoroczne święta zapowiadają się inaczej niż przez ostatnie lata te, do których byliśmy przyzwyczajeni. Możemy czuć się w ten czas smutnie, samotnie, a nawet jeśli wybierzemy się do towarzystwa, możemy czuć się nieswojo z obawy na wirusa, jeśli nie jesteśmy z nimi blisko związani. Ze względu na epidemie, te święta wiele osób, nie cieszą tak, jak to bywało w poprzednich latach.

Jak ten czas spędzą poszczególne znaki zodiaku i jak poradzą sobie z trudną dla niektórych sytuacją?

Baranowi może dokuczać samotność, nawet będąc w towarzystwie ukochanej osoby, może gdzieś oddalać się od niej, wędrować myślami. Trudno mu będzie zaakceptować istniejącą sytuację. Często uciekał od świątecznego blichtru w podróż, a teraz będzie musiał się zmierzyć z tymi świętami, przerzucając kanały w telewizorze.

Byki nawet jeśli spędza ten czas w domu tylko we dwoje albo same to nie będą się smucić, bo przywołują w myślach dobre chwile i obietnice, że, to ostatnie takie nudne święta.

Bliźnięta zaczną bardziej cenić osoby, z którymi przebywają na co dzień i cieszyć się z ich towarzystwa. Zrobią wszystko by nie siedzieć samemu w domu. W wolnym czasie wykonają mnóstwo telefonów do dawnych znajomych.

Raki swoją wrażliwość wyrażą swój świąteczny smutek albo wesołość artystycznie pokazując innym swoje talenty choćby online.

Lwy znudzone myślą zostania w domu, pragnąć będą towarzystwa i trudno będzie im zasnąć, bo natłok myśli będzie zatruwał im spokój. A jeśli już kogoś namówią na spotkanie, to trudno im będzie odmówić biesiadowania, co może skończyć się niestrawnością.

Panny prześpią wolny czas. Ucieszy och dobry program w telewizji albo dobra książka i pełna miska. Nie będą potrzebować towarzystwa.

Waga, zamiast myśleć o leniuchowaniu, to nawet w świętą skupi się na pracy, skoro nie może och spędzić tak na jak lubi. Może nawet stworzy z nadmiaru wolnego czasu budżet na kolejny rok.

Skorpion te wolne chwile spędzi na surfowaniu w sieci a poszukiwaniu okazji do flirtów i namiętnych rozmów. Może ruszy się na spacer, bo trzeba będzie wyjść z psem.

Strzelec obdzwoni wszystkich znajomych, mniej lub bardziej bliskich, może będzie mieć fart i ktoś go zaprosi do siebie. Najlepiej jakby mieszkał w turystycznej miejscowości, bo Strzelec chętnie wybierze się w podróż, nawet z rodziną.

Koziorożec cieszyć się będzie, że zaoszczędzi na prezentach w te święta, jemu nie będzie chciało ruszać się z domu. Jednak wcześniej zadba o pełny barek.

Wodnik będzie marudzić bardziej niż zwykle, mimo to już pierwszego dnia świąt będzie marzyć o powrocie do pracy. Ta tkliwość rodzina i ograniczone grono będzie mu trochę dokuczać.

Ryby ucieszy kilka dni wolnego, w końcu będą mogły same zrobić pierniki i upiec ciasto, bo w tym roku zrezygnują z kupowania gotowych dań w sklepie. Staną się bardziej rodzinne, wybaczając wszystkim innym urazy.

Jeśli w te święta dokuczać ci będzie samotność, możesz się ze mną skontaktować, korzystając z dostępnych form kontaktu jak czat, mail, czy telefon  708 577 024 wew. 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Wróżka Anna Bell

Najczęściej czytany artykuł Magiczna Moc kadzideł