Horoskop partnerski

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski dla Barana
Będziesz musiał powalczyć trochę o swoje a odkryjesz jak bardzo jesteś szczęśliwy w związku. 
Czeka Cię jednak sporo pracy w budowaniu fundamentów Twojego związku.
Jeśli jesteś samotny, w końcu poczujesz się wyjątkowo i atrakcyjnie. To dobry czas na szukanie nowych znajomości

Rada: Pewna osoba bądź okoliczność pojawią się w odpowiednim momencie. Nie jest Ci przeznaczone bycie samemu. Będziesz przyciągać do siebie potężnych ludzi, którzy mogą pomóc Ci w spełnieniu Twoich marzeń.

 

 Byk 
Musisz zadbać przede wszystkim o siebie! Odkryj swoje potrzeby i spełnij swoje skryte fantazje.
Nie bój się okazać swoich uczuć.
Jeśli jesteś samotny - kuj żelazo póki gorące. W listopadzie możesz spotkać się z różnymi deklaracjami - nie odrzucaj ich, gdyż może wyjść z tego coś poważniejszego.

Rada: Otwórz się - wskaże Ci to drogę prowadzącą do dobrobytu w każdej sferze Twojego życia. Nadchodzi przesłanie, które pomoże Ci zamanifestować Twoje przeznaczenie.

 

 Bliźnięta 
Przed Tobą kilka nowych, udanych spotkań.
W związku staniesz się bardziej romantyczny, wesoły i pewny siebie.  Unikaj natomiast ryzykownych decyzji i uważaj na osoby trzecie.
Jeśli jesteś samotny - romans i flirty już Ci nie będą wystarczały. W końcu przejrzysz na oczy i dostrzeżesz, że przy Tobie pojawiła się osoba warta Twojego zainteresowania.

Rada: Wyzbądź się złudzenia niedostatku i przyjmij rzeczy takimi jakimi są.

 

 Rak
Nie pozwól by zwiodła Cię czyjaś niewinna mina, gdyż mogą powrócić stare sprawy uczuciowe.
Zwróć uwagę na szczere uczucia. Zainteresowanie partnerem  może na nowo  wzbudzić w was namiętność.
Jeśli jesteś samotny – Wyjdź do ludzi, bo możesz spotkać bratnią duszę, Sporo zazdrości więc uważaj, by nie obiecać innym za dużo

Rada: Miłość  to kluczowa siła, która przez całe życie jednoczy i sprzymierza Cię z osobami myślącymi podobnie jak Ty.

 

 

 Lew
Idealny związek dla Ciebie to ten, w którym możesz stawiać czoła wszelkim przeszkodom. W listopadzie  czas na rozrywkę również tą erotyczną.Partner doceni Twoje starania. Będziesz cieszyć się każdą waszą wspólną chwilą.Jeśli jesteś samotny – Nie przegap swojego szczęścia. Jesień to czas, kiedy ktoś będzie miał wobec Ciebie poważne zamiary.

Rada: Spodziewaj się widoku piękna, a przyciągniesz do siebie dobrobyt

 

 Panna
Listopad to czas, kiedy uwierzysz w siebie.
Postaraj się nie uczestniczyć w cudzych kłótniach i sporach małżeńskich, gdyż możesz na tym ucierpieć. To dobry czas na wspólne inwestycje np. ślub, kupno mieszkania.Jeśli jesteś samotny – Przy wyborze partnera skup się bardziej na zainteresowaniach niż na wyglądzie zewnętrznym. Pod koniec listopada podejmiesz dobre miłosne decyzje.

Rada: Myśl sercem i wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos

 

 Waga
Przed Tobą wiele szans na miłość, oraz niezaspokojony apetyt na seks.
Będziesz doceniony przez partnera. Zacznijcie ze sobą znów flitować a spowoduje to obudzenie ogromnej namiętności między wami.Jeśli jesteś samotny – może to czas by zrobić pierwszy krok? Nie bój się!
Jesień to dla Ciebie czas przypadkowych spotkań i wielu zbiegów okoliczności

 Rada: Być może nadszedł czas by odpuścić.

 

 Skorpion
Listopad to czas sprzyjający stabilizacji i poważniejszym decyzjom.
Zostaw przeszłość za wami. Zacznijcie od nowa. Przed Tobą również udane imprezy rodzinne.Jeśli jesteś samotny -  będziesz potrzebować bliskości i zrozumienia. W Listopadzie masz szansę na poznanie partnera i stabilizację w związku

Rada: Nie bierz opinii świata do siebie

 

 Strzelec
Czas na uporządkowanie miłosnych spraw. Jednakże przed Tobą również duża porcja erotycznych zabaw.
Wszelkie problemy starajcie się rozwiązywać wspólnie z partnerem. Wtedy znów zaczniecie nadawać na tych samych falach.Jeśli jesteś samotny – nie zastanawiaj się jak zdobyć czyjeś uznanie. Po prostu bądź sobą, a trudności  w końcu znikną,

Rada: Zastanów się nad prawdziwym źródłem mocy na świecie.

 

 Koziorożec
Przed Tobą wiele miłosnych atrakcji i spełnienie w związku.
Postaraj się wygospodarować więcej czasu i poświęć go partnerowi,  Nie daj się ponieść zazdrości – nawet jeśli jest uzasadniona.Jeśli jesteś samotny – Przejmij inicjatywę. Listopad to również dobry czas na erotyczne podboje. Spodziewaj się większej liczby spotkań, randek i zainteresowania potencjalnych partnerów.

Rada: Otwórz się na kreatywność.

 

 Wodnik

Randki? Korzystaj z ich uroków. Seks? Otwórz się na nowe doświadczenia.Zadbajcie by nuda nie wkradła się do waszego życia. Poczujcie się jak nowo narodzeni. Wasze życie erotyczne również nabierze „kolorków”.Jeśli jesteś samotny– W końcu znajdzie to , czego szukasz w miłości. Rozejrzyj się!

 Rada: Miej się na baczności, gdy stajesz oko w oko  z czymś, co wydaje się nazbyt idealne, cudowne i proste

 

 Ryby

Urozmaicenie – to słowo będzie przewodniczyło w Twoim życiu osobistym  w Listopadzie.Staniesz się bardziej towarzyski i rozmowny przez co będziesz mógł w pełni zaakceptować partnera. Znów odżyją głębokie silne uczucia między wami.Jeśli jesteś samotny – Rozejrzyj się. Jest ktoś, kto od dawna Cię adoruje, Czeka Cię również romantyczny wyjazd.

 Rada: Osiągasz sukces dzięki owocom swych intencji, a i świat z tego korzysta.

 

Jeśli chcesz swój indywidualny horoskop Wyślij
SMS o treści:Przeznaczenie Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69zł)