Księżyc w znakach zodiaku

Księżyc w znakach zodiaku

 

Co przynosi Słońce w znakach zodiaku każdy wie, ale horoskop to nie tylko słońce. To też np. księżyc. Księżyc to bardzo ważna planeta w horoskopie. Tak planeta, bo w ujęciu astrologii księżyc jest planetą. Księżyc działa na tyle mocno, że potrafi zmodyfikować osobowość słoneczną.

Baran

Osoba jest entuzjastyczna, impulsywna. Czasem bywa agresywna i może mieć okresy irytacji i gniewu. Jest przy tym niezależna i polega na sobie.

Byk

Osoba jest konserwatystą i raczej nie lubi zmian. Kocha rzeczy piękne i harmonijne. Lubi posiadać pieniądze i inne rzeczy.

Bliźnięta

Bliźnięta są aktywne umysłowo. Mogą często zmieniać miejsce pracy lub mieć kilka zajęć równocześnie. Możliwy brak wytrwałości i uczuć do innych.

Rak

Kocha łatwiznę i komfort. Często brak mu uporu i stałości. Osoba jest bystra, zmienna i emocjonalna. Lubi dom, dobre jedzenie i picie. Kocha rodzinę.

Lew

Księżycowy lew bywa dumny i ambitny. Jest zwykle uczciwy, prostolinijny, idealistyczny. Często wykazuje pociąg do luksusu i ekstrawagancji.

Panna

Ma dobrą pamięć i nadaje się do pracy umysłowej. Często odnosi sukcesy w pracy. Zazwyczaj osoba jest praktyczna i solidna.

Waga

Księżyc w tym znaku daje inklinacje do małżeństwa i biznesu. Osoba potrafi i chce kochać. Umie być atrakcyjna i przyjacielska. Jest dość popularna .

Skorpion

Osoba jest bojownikiem  z charakterem i temperamentem. Często polega tylko na sobie i nigdy nie ucieka od problemów. Jest oporna na zmiany, gniewna i lubi się mścić.

Strzelec

Ceni wolność i niezależność. Lubi być aktywnym, kocha podróże, sport. Jest też szczery, serdeczny, dobry ale brak mu dyplomacji.

Koziorożec

Jest zwykle ambitny, praktyczny, sumienny, rozsądny. Bywa chłodny i lubi kalkulować. Często osiąga sukcesy zawodowe.

Wodnik

Ma intuicję i wyobraźnię. Jest sympatyczny, towarzyski, otwarty, tolerancyjny i niezależny. Bywa uważany za ekscentryka.

Ryby

Osoba bardzo emocjonalna, zmienna i niezależna ale łatwo się poddaje trudnościom. Może być nieśmiała i depresyjna.

Wykonuję różnego typu horoskopy… Zapraszam wróżka Agra

Tel.708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Wróżby online ,tarot online ,wróżki online ,czatuj z wrózką Agra