Lipiec w kartach Lenormand

Lipiec w kartach Lenormand

 

Nazwa kart Lenormand pochodzi od nazwiska znanej francuskiej wróżki Mlle Lenormand.Talia kart Lenormand składa się z 36 kart. Karty są ponumerowane od 1 do 36, a każda z kart ma przyporządkowaną jedną z kart klasycznych.Karty Lenormand należy odczytywać łącząc je w pary, stąd też przygotowany przeze mnie horoskop oparty jest o dwie karty.

 

Horoskop na lipiec 2017

Baran:kosa + dziecko: drogie Barany, w tym miesiącu wasza uwaga powinna skupić się przede wszystkim na rzeczach, które chcecie
rozpocząć- może być ciężko, karty pokazują,że coś nagle może pokrzyżować Wasze plany. Ponadto Ci co posiadają  powinni
baczną uwagę zwrócić na swoje pociechy, ponieważ mogą ulec kontuzjom lub też wypadkom ( wszak lato sprzyja niestety takim sytuacją)

Byk: klucz+ kosa: na Was drogie Byczki czekają niespodziewane okazje, otworzą się drzwi, które dotąd wydawały się nie do otwarcia spodziewaliście.Wydarzy się coś na co zupełnie możecie być nieprzygotowani i na dodatek na co nie macie żadnego wpływu. Można będzie rzec "spadło mi jak z nieba" .Zbierzecie żniwa wcześniejszych zabiegów, które dotąd nie przynosiły efektów.

Bliźnięta: krzyż + jeździec: do Was drogie Bliźniaki idą wiadomości, bardzo miłe z resztą. Czekaja Was niespodziewane wypady
lub flirty/ romanse. Będzie dużo miłych zdarzeń, rozmów i wiadomości, które wprawią Was w doskonały nastrój. Zestaw ten może również oznaczać niespodziewanych gości w domu- jednym słowem spodziewajcie  się niespodziewanego.

Rak: bukiet + koniczyna: drogie Raczki, małe i niespodziewane prezenciki od losu, spotkacie miłych ludzi na swojej drodze- takich, którzy będą nieść pomoc w razie potrzeby ot tak - dla samej pomocy. Większość spraw będzie szła po Waszej myśl, możecie również spodziewać się małych wgranych- oczywiście ci co grają :)

Lew: pierścionek + bukiet: o... drogie Lwy... kontrakty, umowy i prezenty. Zaręczyny bardzo możliwe, prezenty w postaci biżuterii- nie tylko dla obchodzących urodziny.Będziecie zaangażowani w projekty, które przyniosą Wam radość i zadowolenie.Spotkania z bardzo miłą i ładną kobietą.Będą miały miejsce zdarzenia, które maja dla Was duże znaczenie i wartość. Los w tym miesiącu nie poskąpi Wam swych łask.

Panna: Góra + koniczyna: w tym miesiącu możecie otrzymać coś na co dość długo przyszło Wam czekać. Uśmiech losu- dość niespodziewany w sprawie na której płożyliście krzyżyk,może to być również kontakt z kimś kto bardzo długo nie dawał znaku życia. Tak mi się skojarzyło ze słowami piosenki " a po nocy przychodzi dzień..." także drogie Panny- głowa do góry- niebo się przejaśnia.  

Waga: góra + lilie ten zestaw mówi o zastoju, spowolnieniu działań, braku harmonii. Na swej drodze możecie napotkać osobę, która będzie uparta i nieustępliwa jak przysłowiowa
koza w kapuście. Może to być partner, ojciec lub też szef uprze się przy swoim zdaniu i koniec- nic go nie ruszy. Na nic rozmowy i perswazje, których może być sporo a nawet kłótni.Nic to- to tylko miesiąc, który minie jak z bicza strzelił.

Skorpion: koniczyna + serce: drogie Skorpiony- w tym miesiącu będziecie miały szczęście w miłości, ci którzy są w stałych związkach będą zadowoleni z partnera.
Single mogą się zakochać, zauroczyć, będą spełniać się marzenia. W związkach, które przechodziły ostatnio kryzys, gdzie były nerwy i stres- powoli zacznie się wszystko układać. Łapcie okazje, które daje los, umiejcie korzystać z nich, bądźcie szczęśliwi i dzielcie się tym szczęściem z innymi a wróci do Was w najmniej oczekiwanym momencie.

Strzelec: ptaki + księżyc: Strzelce w tym miesiącu mogą przeżywać huśtawki nastroju- od hurra optymizmu po sam dół. Towarzyszyć Wam mogą domysły, za pewne sporo rozmów a także spotkań.
Możliwy bardzo intensywny kontakt z osobą, na której bardzo Wam zależy a także z nami- duchowymi doradcami :). Osoby związane z handlem będą miały więcej rozmów z kontrahentami, momentami rozmowy te mogą nie
nie należeć do najprzyjemniejszych,ale próbować zawsze warto.   
 

Koziorożec: list + pierścionek: Koziorożce w tym miesiącu będą podpisywać ważne dla siebie dokumenty, zawierać kontrakty, podpisywać umowy długotrwałe. Zestaw ten mówi również o tym iż niejeden koziorożec w tym miesiącu będzie prowadził miłosna korespondencję, taką, która będzie Was nieść aż do gwiazd. Możecie również otrzymać zaproszenie na ślub. Niektórzy z Was mogą otrzymać upragnione certyfikaty, dyplomy - wszystko w co do tej pory wkładaliście serce i pracę przyniesie pozytywne efekty.

Wodnik: myszy+ wieża: drogie Wodniki, w tym miesiącu pomimo okresu letniego a może właśnie dlatego mogą Was dopaść problemy natury prawnej- związanej głównie z urzędami.Wakacje sprzyjają urlopom, nieobecnościom - a praca musi być wykonana.
Zwiększona ilość obowiązków może wywołać frustrację u części z Was, niekontrolowane wybuchy złości albo zamknięcie  się na otoczenie.
Wieża często tez symbolizuje szefa- tego nielubianego, zimnego, może to być również osoba, która ma zapędy despotyczne.
Na szczęście problemy te będą natury przejściowej, niestety mogą pozostawić niesmak i poczucie krzywdy w Waszej pamięci. Trzeba będzie jakoś przetrwać ten miesiąc.Ale jak to mówią- każdy jest kowalem własnego losu- uśmiech łagodzi najtwardsze serca i pomogą w życiu.

Ryby: myszy + pan: drogie Ryby- Wam też los w tym miesiącu może sprowadzić dość przykre sytuacje, które wywołane będą przez osobę Wam bliską- wszak karta pana oznacza mężczyznę naszego życia, osobistego przyjaciela.Mogą mieć miejsce sytuacje, które przygnębią nas trochę, dodadzą stresu lub wywołają frustrację, nawet złe nastroje, przygnębienie naszego partnera mogą w tym miesiącu wpływać na nas bardziej niż dotychczas.Wydawać by się mogło, ze świat sprzysiągł się miejscami przeciwko nam- jedna rada jaka przychodzi mi do głowy to tak jak w przypadku wodników- głowa do góry, uśmiech ( choćby przez łzy - Rybki mają dość często tendencję do demonizowania i wyolbrzymiania
tego co tak naprawdę się dzieje) i kochani jak to mówią- wszystko mija - nawet najdłuższa żmija.

Z pozdrowieniami i życzeniami jak spełnienia tylko tych dobrych i radosnych sytuacji.
Wróżka Sophia

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

708 777 531
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści : MEDIUM Twoje pytanie na numer 73480
( cena 3.69 zł z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 617
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Przeczytaj także Horoskop klasyczny

 

Wróżka Sophia 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.Nie kopiuj!Udostępnij