Runy a zdrowie

Runy a zdrowie

Karty runiczne przepowiadają nie tylko przyszłość,ale też pokazują problemy zdrowotne, jak chronić zdrowie ,na co zwrócić szczególną uwagę. Runami ani innymi technikami dywinacyjnymi nie stawiamy diagnozy, od tego jest lekarz. Chodzi raczej o wskazanie zaburzeń energetycznych, które mogą  prowadzić do choroby. Czasami stosujemy indywidualnie dobrane skrypty runiczne by wzmocnić energetykę danej osoby,pomóc rozwiązać jej problem. Malujemy je na naczyniach, poduszkach,kamieniach szlachetnych,kawałkach drewna ,wszystko zależy od naszej kreatywności i potrzeby, ale najskuteczniejsze są malowane na miejscach dotkniętych chorobą. Runy już od dawna są używane jako symbole ryte w kamieniu czy rzeźbione w drewnie. Pojawienie się run wg legendy sięga czasów Odyna -boga mądrości ,maga,człowieka szukającego wiedzy a obecnie stosowane najczęściej terapeutycznie.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY NA MIESIĄC MAJ

 

BARAN (Dagaz)

Dla Baranów to bardzo dobry miesiąc zdrowotny. Będą cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jedyne co, to powinny wzmocnić zdolności regeneracyjne organizmu, usprawnić pracę systemu immunologicznego, by zaowocowało to utrzymaniem tego stanu na dalsze miesiące.

 

BYK (Mannaz)

Byki, zwłaszcza mężczyźni, będą mieć sporo wigoru w tym miesiącu. Pozostała płeć narażona jest na wszelkiego rodzaju urazy, stłuczenia i skaleczenia. Bądźmy więc uważni!

 

BLIŹNIĘTA (Isa)

Dla naszych Bliźniaków to bardzo nerwowy czas. Należałoby się trochę uspokoić, wyciszyć. Zwróćcie uwagę na swoją skórę, bowiem dolegliwości dermatologiczne mogą być dokuczliwe. Spotykać Was będą infekcje, powodujące podwyższoną temperaturę, a kobiety w okresie menopauzy nie będą czuły się dobrze.

 

RAK (Ingwaz)

Raki będą w tym miesiącu skupione na problemach z poczęciem dziecka oraz na kłopotach z przemianą materii.

 

LEW (Kenaz)

Lwy muszą zwrócić uwagę na swoje gardziołka, bowiem dużo będą mówić i mogą odczuwać z tego powodu ból. Poza tym zwracajcie uwagę na to, co jecie, bo żołądek i trzustka odezwą się.

 

PANNA (Algiz)

Panny niezbyt dobrze będą czuć się w tym miesiącu pod względem psychicznym. Brakować im będzie równowagi wewnętrznej, co powodować będzie stany depresyjne. Wyjdźcie więcej do ludzi, przebywajcie na powietrzu i nie skupiajcie się na problemach.

 

WAGA (Wunio)

W tym miesiącu będziecie bardzo szczęśliwi. Jeśli ktoś z Was przechodził rekonwalescencję, dojdzie bardzo szybko do pełni zdrowia. Ale będziecie za to podatni na opryszczkę. Dadzą o sobie też znać nerki, płuca i wątroba.

 

SKORPION (Laguz)

Skorpiony mogą mieć problem ze wzrokiem. Ponadto pokażą się problemy związane z płynami ustrojowymi w organizmie, a także z pozostałymi częściami układu moczowego, nerek i nadnerczy.

 

STRZELEC (Jera)

Problemem Strzelców będzie skaczące ciśnienie. Należałoby też wzmocnić układ sercowo-naczyniowy. Uważajcie na układ kostny, szczególnie kręgosłup. Problemy pojawią się również z przewodem pokarmowym i wątrobą.

 

KOZIOROŻEC (Wyrd)

Oj! Koziorożce w tym miesiącu nie za dobrze stoją ze zdrowiem. Ich dusza i ciało – całość – dadzą o sobie wyjątkowo znać. Ogólnie w tym miesiącu powinniście zwrócić uwagę na zdrowie – i fizyczne, i psychiczne.

 

WODNIK (Fehu)

Wodniki muszą uważać na zawroty głowy, na swoją ciepłotę ciała, serce i cały układ immunologiczny.

 

RYBY (Tiwaz)

Rybki będą mieć problem z ciśnieniem tętniczym. Zwłaszcza muszą w tym miesiącu uważać na skłonności do zatruć pokarmowych i zająć się oczyszczaniem organizmu z toksyn. Pamiętajcie o kręgosłupie oraz o śledzionie.

Opracowanie i zdjęcia autorstwa Wróżki Luce wstęp administrator strony Ezolinia Wróżby.

Inni czytają także Horoskop klasyczny na maj

Chcesz indywidualną poradę od wróżki ? 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

   Tel.708 588 502 kod 9
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :  PRZEPOWIEDNIA Twoje pytanie na numer 73480 
( 3.69 zł z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

 0900 310 24 66 wew. 608
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Możesz z wróżką również porozmawiać na Czat