Wrzesień w kartach tarota

Wrzesień w kartach tarota

Witaj,mam na imię Krystyna i jestem profesjonalną tarocistką. Dzisiaj przygotowałam dla Ciebie szczególną, darmową prognozę z kart tarota na miesiąc wrzesień. Zobacz jakie wyzwanie niesie dla Ciebie wrzesień i jak możesz tą wiedzę wykorzystać. Puść rzeczy jakie Ci nie służą, opracuj plan działania na przyszłość. We wrześniu zmieni się wokół wielu z Was energia i zamanifestują nowe plany. Zrelaksuj się i przeczytaj co czeka Twój znak zodiaku , a jeśli chcesz swój indywidualny horoskop napisany na podstawie mojej wiedzy z numerologii i tarota wybierz proszę jeden z trzech dostępnych pakietów .

Zamówienie złożysz klikając w zakładkę Napisz do wróżki

 

Horoskop Wrześniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

Zyskasz pewność Siebie i liryczny nastrój. Da o sobie znać romantyczna natura, którą dość rzadko dopuszczasz do głosu. Wszystko będzie Cię wzruszać. Staniesz się bardziej wrażliwy sentymentalny. Jeśli Jesteś już w związku, ten liryczny nastrój pozwoli Ci łagodniej podejść do partnera. Zechcesz wybaczyć mu jego potknięcia i błędy. Ale uważaj, zbyt wielka "hojność" z Twojej strony może spowodować, że wejdzie Ci na głowę.

Teraz razem z przyjaciółmi stawisz czoło każdemu wyzwaniu. Życie towarzyskie rozkwitnie. Szukaj pracy. Masz szansę być zauważony nawet pośród tłumu kandydatów. Inwestuj we własny rozwój. Stan Twojego konta stanie się zadowalający. Będziesz miał czym się rządzić.

Dbaj o relaks. Jeśli cierpisz na chroniczne dolegliwości, powinieneś poszukać innego sposobu leczenia. W tym miesiącu nawet niewielkie zmiany dla zdrowia przyniosą zaskakująco dobre efekty. 

Byk

Nic nie trwa wiecznie. W Twoim sercu zagoszczą teraz nowe sentymenty, które mogą doprowadzić do rewolucji. Nowo poznana osoba zrobi na Tobie tak piorunujące wrażenie, że przed każdą randką możesz mieć nogi jak z waty.

Słuchaj rad współpracowników i podążaj za ich wskazówkami. W finansach nie będzie różowo. Nagle może okazać się, że musisz wziąć kredyt albo mocno zacisnąć pasa, by podołać różnym zobowiązaniom. Pod koniec miesiąca nie dokonuj żadnych poważniejszych zakupów. 

Nie zawsze trzeba ostentacyjnie demonstrować swoje emocje. Czasami wystarczy delikatnie zwrócić komuś uwagę lub przemilczeć całą sprawę. Zadbaj o odpoczynek, naucz się rozładowywać stres.

Bliźnięta

Urok osobisty i miłe odnoszenie się do innych sprawią, że będziesz mieć większe szanse, by osiągnąć to, co chcesz. Jeśli wcześniej działy się takie rzeczy, których nie akceptujesz. Nie czekaj biernie, aż coś się wydarzy. Wyręcz los i weź sprawy w swoje ręce. To Ty możesz zarządzać swoim życiem i skierować je na właściwą drogę.

W finansach warto tym razem upierać się przy swoim zdaniu. W pracy spotkasz się z ciężkimi energiami, które generują ludzie zazdrośni i zaborczy. Nie naprawiaj innych, skup się na na tym co do Ciebie należy. Uporządkuj przestrzeń w okół siebie. Wykorzystaj też pomysły które pojawia się spontanicznie.

Czas wymaga od Ciebie zadbania o relaks i odpoczynek. Nie zaniedbuj ćwiczeń fizycznych. Uważaj na dietę.

Rak

W uczuciach nie będzie najlepiej. Możesz spodziewać się zaostrzenia konfliktów. Znów nie dogadasz się z partnerem w sprawach, które od jakiegoś czasu Was różnią. Kompromis okaże się niesłychanie trudny. W rodzinie niby spokojnie, lecz nie ominą Cię niespodzianki. Ktoś, kogo, jak sądziłeś dobrze znasz, odsłoni zupełnie inną twarz.

W sprawach zawodowych osiągniesz spory sukces. Bądź uparty i koncentruj uwagę na swojej osobie. Możesz teraz stanąć na czele jakiejś grupy lub zdecydować się na ważne rozmowy z kierownictwem. Jeśli rozglądasz się za nową posadą, masz szansę, że ją znajdziesz. 

Zdrowy egoizm, tak podpowiadają gwiazdy. Pod każdym względem będziesz w super formie. Dopiszą Ci nie tylko dobry humor, lecz także zdrowie. Przed Tobą idealny czas by zerwać ze starymi przyzwuczajeniami i wprowadzić nowe nawyki żywieniowe. 

Lew

Doceniaj partnera. Miłość spadnie na Ciebie jak grom z nieba. Nie będziesz się jej spodziewał, ale bardzo Cię ucieszy. Znajomość rozwinie się niespodziewanie dobrze. Nawet jeśli osoba którą pokochasz mieszka daleko, związek ma szanse powodzenia. Z przyjaciółmi będziesz miał teraz niewielki kontakt. Raczej skupisz się na bliskich i rodzinie. 

Możesz poczuć, że wykonywana praca, już Cię nie cieszy. Zaczniesz mocno zastanawiać się nad zmianą. Idź za tą potrzebą, bo to dobry czas na znalezienie wymarzonego zajęcia. Takiego, które da Ci prawdziwą satysfakcję, zadowolenie i poczucie spełnienia.

Daj sobie czas. Będziesz szczególnie drażliwy w pierwszej połowie miesiąca. Zadbaj zatem o relaks. Pomocne mogą okazać się masaże, wizyta w siłowni, a nawet u kosmetyczki. W weekendy dobrze zrobią Ci rowerowe wycieczki i spacery.

Panna

Im dłużej będziesz zwlekać, tym lepiej na tym wyjdziesz. Śpiesz się zatem po woli. Twoje marzenia spełnią się dopiero pod koniec miesiąca. W domu zapanuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Jeśli masz małe dzieci nie licz nawet na chwilę spokoju, trudno Ci będzie zapanować nad tym, by wszystko było na swoim miejscu.

W życiu zawodowym najważniejsze będzie wyczucie odpowiedniego czasu i miejsca, by wprowadzić swoje pomysły w czyn. Bądź krytyczna wobec tych, którzy zbyt wiele obiecują. Nie szastaj na zakupach, promocje mogą okazać się mało zyskowne.

Teraz zapanuje czas dogodny dla wszystkiego co wiąże się z Twoim życiem duchowym. Będziesz tryskać energią witalną.

Waga

Spokój będzie najważniejszy.Nabierz dystansu do kłopotów. Pośmiejesz się z dowcipów, jakie opowiada partner i rozczulisz się na widok wspólnych zdjęć, a to scala związki. Samotne Wagi także będą się łatwiej wzruszać, ale swoje marzenia zatrzymaj w tajemnicy. Nie odrzucaj żadnych zaproszeń na imprezy, poflirtuj z kimś. 

Zaczniesz chętniej realizować pomysły szefa, będzie to lekarstwem na nudę, która zapanuje w miejscu pracy. Podczas zebrań nie stój w kącie, tylko prezentuj swoje osiągnięcia i pomysły. Będziesz lśnić. Gwiazdy pomogą w rozkręceniu biznesu, więcej rozmawiaj o finansach. Twoje pomysły szybko zyskają uznanie.

Dbaj o siebie, ponieważ Twój organizm wymaga wzmocnienia. Zadbaj o zdrowy sen, teraz będzie miał kojący wpływ na różne nerwobóle. Posłuchaj ulubionej muzyki.

Skorpion

Staraj się jak najwięcej czasu spędzać teraz z rodziną, bo najważniejsze okażą się harmonijne stosunki z najbliższymi oraz ciepła i przyjazna atmosfera w zaciszu domowym. Zadbaj, aby Twój spokój i opanowanie nie zostały postrzegane za obojętność i chłód. Jeśli tkwisz w układzie rodzinnym, który Cię męczy, to jego przyszłość może stanąć pod znakiem zapytania. 

Szybko nie znaczy dobrze. Zbierze się teraz dużo spraw, zatem działaj metodycznie i rozważnie. Musisz zastanowić się, pokalkulować. Pamiętaj, że na ważne rzeczy potrzebny jest czas. Możesz wygrać sporą sumę pieniędzy.

Wibracje zdrowia mogą uwrażliwić strefę wątroby i bioder. Tutaj pomocna może być konsultacja lekarska. Ćwiczenia jogi, które uelastycznią Twoje ciało, mogą przynieść nieocenioną ulgę. Warto zastosować i zaplanować lekką dietę.

Strzelec

Daj szansę nowemu partnerowi i oszczędź mu przykrych uwag. Nie nastawiaj się, że od samego początku będzie pięknie. Nierealistyczne oczekiwania mogą przeszkadzać na drodze do wspólnego szczęścia. Bądź spontaniczny. Nie oceniaj, ani tym bardziej nie krytykuj. W domu wykaż się większą inicjatywą. Nie bój się podejmować z bliskimi trudnych tematów. 

Zapowiada się korzystny zwrot w sprawach zawodowych. Plany z nimi związane mają ogromne szanse się ziścić, nawet jeśli są na wyrost. Gwiazdy pokazują u Ciebie przypływ stanowczości, odwagi i kreatywności. Dzięki temu masz szanse zrealizować najśmielsze pomysły. Zadziwisz otoczenie wytrzymałością na stres. 

Przebadaj się. Otwórz się na niekonwencjonalne metody leczenia. Szczególnie jeśli cierpisz na chroniczne bóle kostne. Porada specjalisty uspokoi i da szansę na uniknięcie poważnych komplikacji.

Koziorożec

Czas uniesień i ważnych decyzji. Temperatura uczuć w związku wyraźnie się podniesie. Gwiazdy dodadzą szczyptę zazdrości. Nie dawaj jednak ukochanej osobie pretekstu do snucia podejrzeń. Namiętność  zrekompensuje Wam krótkie utarczki. Samotne Koziorożce mają szanse zmienić ten stan.

Zdobądź się na odwagę i zrób to, na co masz ochotę. Inaczej będziesz kiedyś, tego żałował. Finansowo powiedzie Ci się rewelacyjnie. Pojawią się dodatkowe możliwości zarobku albo okazje do kupienia czegoś niebywale atrakcyjnego.

Dobry stan zdrowia zależeć będzie od zrozumienia zasad funkcjonowania jelita cienkiego. Gwiazdy obdarzą Cię witalnością. Ale wszystko co związane z sercem i krążeniem, wymaga zbadania stanu wydolności fizycznej.

Wodnik

Nie wszystko w tym miesiącu pójdzie po Twojej myśli. Najpierw, zupełnie bez powodu, dopadnie Cię chandra. Będziesz mieć wrażenie, że zostałeś sam jak palec, a wszyscy o Tobie zapomnieli. Jeśli zamierzasz szukać miłości swojego życia- lepiej od razu sobie teraz odpuść. 

Możesz sporo osiągnąć. Najważniejszy jest dobór odpowiedniej taktyki. Spontaniczność zdecydowanie nie popłaci. W pracy nie wchodź w konflikty, bądź skupiony na najważniejszych sprawach i nie zapominaj o dyplomacji. Tym sposobem unikniesz kłopotów. 

Staniesz się teraz bardziej drażliwy. Irytować Cię będą dolegliwości, z którymi od jakiegoś czasu nie potrafisz sobie poradzić. Staraj się pić dużo soków naturalnych. Zawarte w nich witaminy pobudzą układ trawienny.

Ryby

Bądź skupiona i licz się ze zdaniem najbliższych. Ucz się słuchać i wyciągać wnioski. Upieranie się przy swoim nie przyniesie nic dobrego, a przyniesie kłótnie i spory w które zaangażuje się prawie cała rodzina. Jeśli jesteś samotna na początku miesiąca zauważysz czyjeś zaloty. 

Nie podpisuj umów. Zechcesz szukać zmian. Codzienna rutyna da Ci się we znaki. To dobry moment na rozglądanie się za nowym zajęciem. Pamiętaj o zapłaceniu rat i rachunków. Inaczej zaległości odbiją Ci się czkawką. 

Dbaj o ruch i dietę. Dużo pij i wysypiaj się. Teraz jest dobry moment na wizyty u dentysty i zabiegi chirurgiczne. Teraz wszystko się uda.

Przeczytaj także Horoskop na rok 2017