Energia pieniędzy

Energia pieniędzy

 

Wielu z moich klientów i osób, które w jakiś tam zależnościach zawodowych poznałam narzekają na brak płynności finansowej, na zastój w biznesie,często mówią , że im nie idzie w ogóle albo idzie jak po grudzie. Nie odnoszą sukcesów, nie mają upragnionego rozwoju a stos rachunków do zapłacenia przybywa.

Gdzie leży problem i jak to zmienić ?

 

To częste pytanie do wróżki online.

Ja zwykle pytam ile z siebie dana osoba daje w pracy, czy traktuje pracę/ biznes jako źródło dochodu  czy jako hobby by zarobić na przysłowiowe waciki.

Czy lubi pieniądze?

Czy dałyby jej szczęście jak by miała je w nadmiarze.

Czy w ogóle pracuje, a jeśli nie to dlaczego? A może za mało pracuje?

Jeśli jakieś zajęcie jest dla nas hobby i nie poświęcamy temu czasu, energii a angażujemy się sporadycznie to i pieniądze czasem są czasem ich nie ma. W dzisiejszych czasach nie wiem jak było kiedyś wink by odnieść sukces i mieć  płynność finansową to trzeba zmienić podejście do pracy, do obowiązków, do zobowiązań, bo jeśli czekamy na dobry rok osobisty, na odpowiednią fazę księżyca, czy czekamy aż dzieci podrosną, zamiast działać czekamy. To kasy brak, zastanawiamy się czy starczy od wypłaty do wypłaty.

FINANSE LUBIĄ LUDZI KONKRETNYCH.

Jeśli masz, pomysł ,wizję realizuj ją krok po kroku , konkretnie i do celu. Pieniądze nie lubią próżni. Boisz się, że mało zarobisz, że nie wystarczy na zobowiązania, albo unikasz płacenia swoich zobowiązań, nie lubisz odkładać, nie umiesz inwestować to nie masz pieniędzy. Proste?

A jeśli nie chcesz zobowiązań, nie chcesz ponosić odpowiedzialności to też tak żyć się nie da. Żyjemy w państwie prawa i z góry są na nas wszystkich nałożone obowiązki płacenia podatków, płacenia składek ZUS i w moim odczuciu unikanie płacenia podatków czy innych zobowiązań wynika z elementarnego braku zrozumienia, czym jest energetyka pieniądza.

Jak przyciągnąć bogactwo?

Pracując czy prowadząc biznes zobowiązani jesteśmy płacić podatki . I nie ma co narzekać, dlaczego mam płacić jak pewnie to idzie  na  500+, dlaczego płacić na ZUS skoro ja nic z tego nie mam. Świadome podejście do swoich zobowiązań i do pracy zmienia naszą energetykę i pozyskiwanie pieniędzy staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nie zastanawiajmy się jaki sens w płaceniu podatków, ale dowiedzmy się na co idą nasze podatki.

Bezpieczeństwo zewnętrze i wewnętrzne w państwie, edukacja, drogi po których jeździmy to tylko niektóre zadania realizowane przez państwo z naszych podatków. Jest ktoś w stanie wyobrazić sobie co jakby brakło pieniędzy na armię, pomoc społeczną czy drogi?

Marzeniem prawie każdego człowieka jest znaleźć cudowny rytuał na nieograniczone wpływy gotówki tylko, że żaden rytuał nam nie pomoże jeśli nie uporządkujemy energetyki pieniądza, podejścia do pracy, do zobowiązań. Nie płacenie podatków nie jest powodem do dumy, jest zwyczajnie nieuczciwe.

Dlatego by zapewnić sobie stały dopływ gotówki ułóż swoje relacje z pieniądzem.

Zapraszam Cię do wejścia w energię pieniądze Niech do Ciebie płyną z każdej strony.
Poczuj energię pieniądza, zobacz jak płyną na Twoje konto czy to do portfela, poczuj ich zapach, pomyśl na co możesz je wydać. Podziękuj wszechświatowi, że dał Ci tyle pieniędzy,że dał ci możliwość zarabiania . A teraz poczuj energię odpowiedzialności i uruchom energię działania. Pozwól pieniądzom płynąć.

Autor tarocistka Agnelya KLIK

SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 
(11.07 PLN z VAT)

Inni czytają także Kliknij TU i zobacz sam